Jump to content
IGNORED

Pytanie do znawcow Pioneera

Exciter555

Recommended Posts

Witam seredcznie. Zauwazylem jedna ciekawa rzecz odnosnie odtwarzaczy cd Pioneer z okresu lat 90. Widze , ze te z aluminiowym frontem moga roznic sie dwoma odcieniami koloru czarnego. Dla przykladu np model pd s502 ma odcien szarawy, a np model pd 8700, czy pd s 901 ma soczysty czarny. Jak by je razem zestawic to pd s 502 bedzie sie troche wyroznial. O co chodzi z tymi kolorami. Czy te najwyzsze modele mialy taka barwe , czy to co innego?

Pozdrawiam

ps. Moze pd s 502 ma front z plastiku stad te roznice w kolorze, ale wyglada jak aluminium, sam juz nie wiem.

• 3 months later...

Posiadam pare Cd Pioneera z poczatku lat 90 i musze powiedziec , ze lasery tam sa niedozajechania, oczywiscie jak sie rozsadnie kupi. Pioneer Pd s502 czyta Cd r bez zajakniecia, nie jest to szczyt Hi fi , ale gra znosnie, doscyc duzo basu,dobrze kontrolowany, gora jakby troszke sucha, za duzo rozdzielczosci w nim nie znajdziesz, ale jest calkiem przejrzysty. Bardzo szybko laduje plyte i przelacza utwory. W 1993 roku kosztowal 230 funtow. Ogolnie za 150 pln jak jest ladny stan to moim zdaniem warto go kupic. Pamietaj o tym , ze w razie jak by padl laser to juz nie jest do kupienia. Osobiscie wolalbym dolozyc te 50 - 70 pln ( za tyle mozna dorwac w bardzo ladnym stanie) do modelu Pd 8700, ten gra lepiej od 502, ale znowu az tak wielkiej roznicy nie ma. Pds 502 ma wyjscie Rca, w ktorym glosnosc jest regulowana z pilota, takze to jest plus jak masz wzmaka bez leniucha ;) Pd 8700 posiada dwie pary wyjsc Rca, jedno regulowane , drugie stale;)

Jak by zagral z tym Marantz nie wiem gdyz go nigdy nie slyszalem.

Pozdrawiam.

Pioneer PD S502 opłaca się brać za 200zł?

Nie warto . Lepiej kup Marantza CD40

. Osobiscie wolalbym dolozyc te 50 - 70 pln ( za tyle mozna dorwac w bardzo ladnym stanie) do modelu Pd 8700

Za 200-300zł nie kupi ładnego PD 8700. Polowałem na taki od kilku lat . Kupiłem ale w dużo większych pieniądzach .

Jesli chodzi o te Pionery to obecnie posiadam Pd-s 502 , Pd-s 802 oraz Pd-s 901, nigdy mi sie nie zdarzylo aby ktorys z nich zastrajkowal choc raz z Cdr a rowniez mam ich sporo. Mialem kilka cd innych firm i tam juz bywalo roznie. Popatrz jeszcze na model Pd-s 801, Pd -s 802 (pare dni temu poszedl na allegro w bardzo ladnym stanie za troche ponad 300 zl w licytacji) , moze znajdziesz w granicy 300Pln w idealnym stanie, uwazam ze w tej cenie jest naprawde doskonaly.

Pozdrawiam.

Za 200-300zł nie kupi ładnego PD 8700. Polowałem na taki od kilku lat . Kupiłem ale w dużo większych pieniądzach .

2 miesiace temu na allegro byl Pd 8700 w stanie igla. Dziala bez problemu , kupilem go dla znajomego wlasnie za 300 Pln. Czasem moza wychaczyc cos dobrego , ale trzeba czesto sprawdzac, gdyz jak zauwazylem niektore aukcje znikaja doslownie w kilka sekund od wystawienia;)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.