Skocz do zawartości
IGNORED

Czy w Polsce są jeszcze obiektywne media, a nie tylko polskojęzyczne ?


Shrek777

Rekomendowane odpowiedzi

Do napisania tematu skłoniło mnie to co się dzieje z emigrantami i to co jest pokazywane w tv, internecie, mediach drukowanych i elektronicznych.

 

TV nie oglądam - od lat uważam iż rozrywka jest tam 3-gatunku, gdyby to odnieść do wędlin, 3 gatunek to pies mielony z budą.

A wiarygodność informacji jest na poziomie informacji pewnego pana G. który był współpracownikiem innego pana o dźwięcznym imieniu Adolf z pięknym wąsikiem - przez przyjaciół z Niemiec, Austrii nazywany Wodzem. Niekumatym z historii podpowiem iż pan na G. był ministrem informacji u pana Adolfa.

 

Ale ponieważ imigranci - a właściwie ich przyjęcie to decyzja równa przyjęciu paru rycerzy zakonnych z ziemi świętej - mimo iż tamtych było tylko 7 (a nie 7 milionów) ta decyzja odbija się czkawką Polsce przez stulecia...

 

Ale być może jestem uprzedzony, dlatego pozwalam sobie założyć ten wątek - chcę się zorientować czy to ze mną nie hallo, czy to z mediami polskojęzycznymi.

 

Do rzeczy pamiętacie początek wojny o Krym ???

Wtedy przez 2-3 miesiące intensyfikowanej propagandy w mediach co dzień 3,4 razy dziennie słyszałem iż Putin to niebezpieczny wariat i to pogryzł już fotel, to samochód, to ochroniarza. Ogólnie co godzina nius iż prezydent Rosji oszalał. A co 4 godziny nius iż Rosjanie ruszyli na Krem i obalili dyktatora, bądź że poparcie mu spadło o 30% - kurde po tygodniu miał -4000% poparcia

 

Lubię Rosjan jako ludzi, Rosjanki to już pasjami, ale uważam iż niezależnie kto siedzi na Kremlu zawsze, ale to zawsze będzie wrogiem Polski. A im bardziej się łasi tym bardziej nabieram pewności iż za plecami trzyma nóż. Także prokremlowski nie będę nawet w grobie...

 

Ale jako człowieka który uważa siebie za osobę inteligentną, obytą tu i tam, ba nawet piszącą i czytają w paru narzeczach - poziom tej chamskiej, ordynarnej propagandy doprowadzał do szewskiej pasji.. Kto Z Was lubi jak traktują go jak kretyna ??? I to po zabiegu lobotomii !!!

Przez te 3 miesiące zastanawiałem się czy ci działacze pionu informacji, gdyby pracowali u pana G. równie sprawnie tłumaczyliby konieczność rozwiązania kwestii żydowskiej ??? I dochodzę do wniosku - teraz w trakcji wojny informacyjnej (narody europy <-> łelity polityczne) iż tym ludziom jest obojętne do czego dają twarz i nazwisko - ważne żeby płacili i ich panu się podobało...

 

Nie popierałem i nie popieram zabrania Krymu Ukrainie, ale oczekiwałem chociaż szczątkowej informacji. A dostawałem papkę dla idioty gloryfikująca jedną stronę, a mieszającą drugą z produktem wydalania krowy - zwymiotowałem. Niestety nie zdzierżyłem rynsztokowego poziomu tej propagandy - przepraszam.

 

Teraz mamy imigrantów - żadne tam ofiary wojny. Po prostu zwykłych ludzi którzy usłyszeli iż jest coś takiego jak Europa, gdzie wystarczy mieć sprawne prącie i zrobić parę dzieciaków i żyje się lepiej niż wódz plemienia. A ponieważ np. w Afryce robienie dzieciaków to jedyna rozrywka, ale nisko płatna, to całe narody ruszyły do mitycznej Europy płodzić i żyć w dostatku... Ja to rozumiem, gdyby nie satysfakcjonujący mnie mój poziom zamożności sam bym do tej Europy ruszył płodzić....

 

I teraz też zamiast informacji, spokojnej dyskusji, rzeczowej, merytorycznej dostaję znowu ckliwą i całkowicie fałszywą papkę dla idiotów - znowu zwymiotowałem...

 

 

I dlatego pytam, czy my mamy w tym kraju jeszcze obiektywną informację ??? bez wertowania encyklopedii, netu, itd.

Czy ja jako Polak mam szansę na to iż włączę jakieś media i ktoś rzeczowo przedstawi mi plusy i minusy ???

A nie potraktuje mnie jak niedorozwinięta blondi, której trzeba dać ckliwą historyjkę, żeby jej kolczyki zakosić, czy do majtek jej się dobrać....

A przecież to nie tylko imigranci, ale budżet niedługo, być może zmiana u koryta....Nowe ustawy, polityka zagraniczna,......

 

Czy podobnie jak w wychowaniu seksualnym nastolatków w tym kraju jedynym w miarę wiarygodnym źródłem informacji ma być ulica ???

Czy zarobiony Kowalki, Nowak mają szansę przyjść do domu i obejrzeć uczciwe informacje co zdarzyło się w kraju i na świecie w czasie jak harowali na te swoje 2000 zł na miesiąc ?

Czy już nie ???

 

Jak sądzicie ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zarobiony Kowalki, Nowak mają szansę przyjść do domu i obejrzeć uczciwe informacje co zdarzyło się w kraju i na świecie w czasie jak harowali na te swoje 2000 zł na miesiąc ?

Czy już nie ???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj przykład "rzetelności dziennikarskiej" jaką serwuje nam Gazetka bez Napletka.

 

12039698_703121463125757_7063443570529108708_n.jpg?oh=def40b4c1fb2044759f62c22c3e9dcd2&oe=56604551

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jako człowieka który uważa siebie za osobę inteligentną,

 

Za bardzo się przyzwyczaiłeś do tej myśli i dlatego trudno Ci zrozumieć innych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiurcza nawet zablokowała możliwość pisania postów pod artykółami o emigrantach dali sobie wyłączność na swój światopogląd ty masz tylko ich słuchać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz do dobrego to ja się przyzwyczajam jak pewien minister do zegarków ;P

Ale uważaj, bo Twoją opinię można zrozumieć i w drugi sposób - a wtedy Koledzy mogą Cię zmusić do szybkich uników - jajka nie są takie drogie znowu ;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiurcza nawet zablokowała możliwość pisania postów pod artykółami o emigrantach dali sobie wyłączność na swój światopogląd ty masz tylko ich słuchać :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiurcza nawet zablokowała możliwość pisania postów pod artykółami o emigrantach dali sobie wyłączność na swój światopogląd ty masz tylko ich słuchać :)

 

Patriota a po polsku pisać nie umie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idioci chcieli by mediów dla idiotów. A takich nie ma bo ustawa zabrania. Idioci nie rozumieją dlaczego w mediach nie ma takich informacji jakich oczekują. I to ich wprawia w ogromny stres. Myślą sobie - pewnie wszystkie media są już wykupione przez wrogów, więc jesteśmy świadkami olbrzymiej manipulacji. Blokuje się możliwość publikowania naszych prymitywnych poglądów. To cenzura ! To straszne !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga jeśli mogę...

 

Panowie nie banuję w swoich tematach, szanuję zdanie każdego z Was....

Ale proszę bez wycieczek osobistych - szanujmy chociaż sami siebie - dziękuje.

 

I to do kolegi powyżej - o niewyzywanie innych.... jeśli masz problemy ze swoją osobowością - forum nie zastąpi lekarza....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Patriota a po polsku pisać nie umie...

Celnie z pisaniem mam analfabetyzm pisząc na urządzeniach tylko jaki to ma związek z tematem ? Możesz śledzić wszystkie wątki i wyłapywać błędy w pisowni możesz też porozmawiać na temat wybór należy do Ciebie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieżydowskie media to media dla idiotów?

 

- 3 posty

- jedno zdanie

= wynik testu na inteligencję piszącego.

 

PS. Ogr możesz mnie zbanować, źle się czuje w Twoim... świecie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie przykrą wiadomość - ten świat jest.... też Twój, zbanowanie tego nie zmieni.... Przykro mi, musisz z tym żyć.

 

Banować nie będę, urok demokracji jest taki iż każdy ma prawo do swojego zdania - nie oceniam, nie cenzuruję. Staram się co najwyżej powstrzymać zapędy niektórych kolegów do obrażania wszystkich wokół - acz rozumiem iż w realu jest sporo takich osób które w ten sposób odreagowują to czy tamto.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Telewizja Republika.

 

Może jakieś krótkie uzasadnienie? Tak się składa, że oglądam tę telewizję codziennie i oceniam poziom jej obiektywizmu na równi z poziomem scenografii. Mianowicie jako zgrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś krótkie uzasadnienie? Tak się składa, że oglądam tę telewizję codziennie i oceniam poziom jej obiektywizmu na równi z poziomem scenografii. Mianowicie jako zgrzebny.

 

A ja kiedyś miałem z Republiką śmieszny numer... moja żona ogląda zwykle TVN (Boże, przebacz jej...) i wlazłem raz na dziennik. Dziennik jak dziennik, profesjonalny głos lektora i wiadomości z kraju i ze świata... Robiłem coś innego i słuchałem jednym uchem ale nagle coś sprawiło że zacząłem się w te komentarze wsłuchiwać. I szok. Mówią całkiem do rzeczy! :) Mówię więc do żony:"co się stało z tą gadzinówką, że nagle prawdę mówi"? A żona: "to TV Republika".

Aaaaaaaa - no to wszystko jasne. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie przykrą wiadomość - ten świat jest.... też Twój

 

W sensie dosłownym - tak

w sensie mentalnym - nie

 

Wielu/większość ludzi myśli tak:

mam swoje poglądy/wiarę, ludzie którzy je podzielają - są mądrzy, ergo, inni są idiotami.

Muszę koniecznie im to powiedzieć/napisać.

 

i nawracać, wyzywać, nawracać, obrażać, nawracać....

 

Państwo islamskie poszło dalej... ZABIJA

 

WY jeszcze nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dio

 

Właśnie opisałeś ...... siebie.

Dziękuję w imieniu kolegów. Ale mimo wszystko mam cichą nadzieję że do zabijania się nie posuniesz....

 

Rozumiem też iż jest jakaś grupa ludzi takich jak Ty - idących jedyną słuszną w/g nich drogą. Macie do tego prawo....

Ale, właśnie dwa ale:

 

1/ Wolność jednej jednostki kończy się tam gdzie zaczyna drugiej. Inaczej, łatwiej. Rozumiem ekologa który nawołuje do miłości do wszystkiego co stworzyła natura. Ale wybacz głaskał ula szerszeni nie będę ! Jestem w/g Was: "pfuj" trudno ;)

 

2/ Dla Twojej grupy dopominanie się wyważonej informacji to zbrodnia !!!! Wszak jest tylko jedna słuszna droga, także po co informować o dziurach i korzeniach w niej. Wszak jest tylko ta droga... A każdy kto chce spokojnej i wyważonej informacji pokazującej obie strony medalu jest - pfuj do kwadratu....

 

A mnie wścieka jednostronna informacja i do tego kłamliwa i to kłamliwa nie z powodu jakiegoś błędu, a wynikająca z pełnej premedytacji oszukania, zmanipulowania.... Ale jak widać są ludzie którym to odpowiada pod warunkiem że pokazywana jest ich "prawda" Ja takim matactwom mówię NIE. Dopominam się uczciwej informacji !!!

 

Reasumując mogę być dla Twojej grupy: "pfuj do kwadratu" ale z samodzielnego myślenia nie zrezygnuję i drogi też będę się starał wybierać samodzielnie. A zawsze jest ich więcej niż dwie (ops bluźnię - lol)

 

Uwierz świat nie jest czarno-biały. Składa się z milionów szarości.... Ale do tej wiedzy trzeba dojrzeć....Czego Ci z całego serca życzę..... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś krótkie uzasadnienie? Tak się składa, że oglądam tę telewizję codziennie i oceniam poziom jej obiektywizmu na równi z poziomem scenografii. Mianowicie jako zgrzebny.

Z komuszymi mediami nie ma nic wspólnego.To prawda i może cię boleć.Za to mówią prawdę,tak przynajmniej wygląda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to jest prawda?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriota a po polsku pisać nie umie...

 

0000VQCE7SEO7Y9D-C122-F4.jpeg

 

94d315f8cd5a9d2458ac02628beae479fb427541.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

I to jest konkretna informacja, polski kościół katolicki powiedział spadaj swojemu papieżowi i twardo informuje iż nie da kromki chleba uchodźcom bez gwarancji państwowych - w domyśle iż od państwa dostaną 2 x tyle. Ot katolickie miłosierdzie...

 

Czyli jeszcze nie ma ani jednego imigranta, a kościół już zatrzasnął swoje drzwi... Oczywiście całość jak zawsze ubrana w ładne słówka i oblana wiaderkiem miłości i troski o bliźniego.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy u was jest tak samo, ale ostatnio zauważyłem, że im media bardziej lokalne i mniejsze tym bardziej obiektywne, a im większe i ogólnopolskie lub nie daj Boże " światowe " , tym mniej obiektywne. Kiedyś myślałem, że powinno być odwrotnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś krótkie uzasadnienie? Tak się składa, że oglądam tę telewizję codziennie i oceniam poziom jej obiektywizmu na równi z poziomem scenografii. Mianowicie jako zgrzebny.

A czego oczekujesz? Prania mózgu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Republika.

 

niestety to pisowske medium,

nie ma obiektywnych mediów w Polsce

zostaje tylko 2-gi obieg jak za komuny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeśmy czasów doczekali.

Trzeba analogicznie - jak niegdyś słuchano "Radia Wolna Europa" - dziś śledzić streaming youtube.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Po raz pierwszy w historii ludzkości możesz przenieść chorobę, na którą nie chorujesz, na kogoś, kto został na nią zaszczepiony !!!" u2be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.