Jump to content
IGNORED

Karbala

slawek-r

Recommended Posts

Byłem, widziałem. Jak na polską kinematografię film całkiem udany. Widać podobieństwo do 'Helikoptera w ogniu". Widać też, że budżet był za mały jak na taki film ale z zaciekawieniem się go ogląda. Ja polecam. Tym bardziej, że film jest o walce Polaków i Bułgarów z Irakijczykami, za którą to walkę...

Jak Wy oceniacie ten film?

Sony CDP-557ESD -> Inakustik Monitor Lemnos ->; Sony HAP-Z1ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-E80ES -> Inakustik Excellence -> Sony TA-N80ES -> Kimber Kable 8TC -> Jbl TL260/Sony SS-G7.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Guest stary bej

(Konto usunięte)

Koledzy są zorientowani, więc zapytam - czy film Karbala jest już dostępny na DVD lub BR ?

Książkę mam, ale chciałbym najpierw film obejrzeć, a dopiero później zacząć ją czytać.

Czyli tak trochę "odwrotnie", a po to aby nie czuć się w czasie oglądania pozbawionym pewnych aspektów, które są być może opisywane w książce.

• 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Guest Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Oglądałem "Kabalę" film fajny, podobał się jednak ciekawi mnie dlaczego aż tak negatywni przedstawiają Irak oraz wszystkich Irakijczyków którzy są zagrożeniem dla całego świata, nie ma podziału na dobrych Irakijczyków i złych, żenua...

Lubisz Arabów? Ze względu na: ...? Koran?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.