Skocz do zawartości
IGNORED

DENON PMA-1060, poszukiwanie kolumn


argoncyc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kupiłem Denona pma-1060 za 500zł, teraz szukam do niego kolumn. Najchętniej w granicach 500-600 zł, ale powiedzmy, że jak warto to do 1000zł.

Pokój 20m2

Muzyka, od Pink Floyd poprzez Dream Theater, Dawida Podsiadło aż do nowego Fisz Emade.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to już druga propozycja na M4, więc najpewniej pójdę w tym kierunku. A co myslicie o Pylon Audio Pearl 25 (1500zł) albo Sapphire 30 (1800zł)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, osobiście sam poluje na Pylon Audio Pearl 25.To niepozorne dosyć małe i lekkie kolumny w których drzemie niesamowita moc. Nie mam pojęcia jak to będzie gadało z wzmacniaczem Denona, ale z moim Onkyo TX-8050 było super. Najlepiej postaraj się odsłuchać i porównać je z droższymi kolumnami, ja porównywałem z kolumnami o wiele droższymi i nic nie miało startu.

 

W moim zestawie było bardzo głębokie uczucie głębi muzyki, stopy nie mal koncertowe na wyższej głośności wprost uderzały w pierś, a w bardziej skomplikowanych nasyconych dźwiękami numerach nie gubiły szczegółów np. w numerach Dream Theater. Jednym słowem ja polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.