Skocz do zawartości
IGNORED

Onkyo TX-8050 Firmware


gizmo1970

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym prosić użytkowników tego amplitunera o sprawdzenie na jakiej wersji oprogramowania chodzą wasze urządzenia.

Wg strony Onkyo najwyższa wersja to: 1041-1000-0000-0000

Co ciekawe moje Onkyo pokazuje: 1051-1300-0000-0000

Nigdzie w internecie nie znalazłem wzmianki o takiej wersji, a jak próbuje zrobić upgrade to dostaję komunikat "No upgrade", czyli tak jakbym miał najwyższą wersję.

Na stronie Onkyo napisane jest bardzo dokładnie, że jeżeli chociaż jedna cyfra jest inna niż 1041-1000-0000-0000 to należy wykonać upgrade... zgłupiałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje Onkyo TX 8050 ma 1041-0800-0000-0000

Kierując się logiką numerów, wygląda na to, że możesz jeszcze podnieść swoją wersję do najwyższej czyli: 1041-0800-0000-0000 do 1041-1000-0000-0000

 

Niestety mój numer 1051-1300-0000-0000 jest z kosmosu. Zarejestrowałem przed chwilą swoje pytanie w supporcie Onkyo, zobaczymy co odpowiedzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że wszystko działa. Zaniepokoiło mnie, że mam wyższą wersję niż jest na oficjalnej stronie onkyo. Dostałem już odpowiedź z supportu, z której wynika, że "moja" wersja jest wersją najnowszą, ale chyba nie wszystkie 8050 ją dostaną...

 

"...5100-1300-0000-0000 is for the newest version of the TX-8050. There is no newer version for your unit at the moment. The reason is that we have to make some smal changes in the hard- and software to fullfill the actual energy saving regulations in the EU..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.