Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw Hi-Fi jak dokanały?


Czacki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

bardzo pasuje mi charakterystyka dźwięku słuchawek: Brainwavz ProAlpha oraz Sony MH1C (Sony bardziej niż ProAlpha, ale noszę głównie produkt Brainwavz z uwagi na beznadziejny kabel Sony).

 

Generalnie podoba mi się wszystko, co jest w stanie wygenerować z siebie głęboki basowy "pomruk". Dla przykładu w opening "Pięknego Umysłu", tak od 0:21 (

) - wejście basu - o ten typ basu chodzi.

 

O ile te moje śmieszne słuchaweczki razem z Sansa Clip+ radzą sobie z tym zadziwiająco dobrze, o tyle oczywiście brak im klarowności, przestrzeni.

 

Szukam więc zestawu, który pozwoli mi uzyskać podobnej charakterystyki dźwięk, tylko znacznie lepszy.

 

 

Źródłem musi być AIM SC808, ale to chyba nie problem, bo to świetna karta.

 

Kto poleci wzmacnicz + kolumny? Cena całości: chętnie ok. 2000 zł. Wzmacniacz wprawdzie mam (Sony TA-550ES), ale mam wrażenie, że nie do końca pasuje mi charakterystyką.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.