Jump to content
IGNORED

ADAMEK - SALETA jak obstawiacie ?

BoDeX

Recommended Posts

Jeszcze raz zapytam - jaki jest sens zakładania wątku o pojedyńczym wydarzeniu skoro jest temat o boksie???

Co do wyniku - obstawiam Adamka bo w tej chwili Saleta to półamator i w zasadzie w ogóle nie powinno dojść do takiej walki na zawodowym ringu. Współczesny boks coraz bardziej przypomina cyrk z przełomu XIX i XX wieku aczkolwiek nie jestem pewny, czy niechcąco nie obrażam ówczesnego cyrku.

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Hihihi...

Weź przestań, bo Koledzy się śmieją...

A tak na poważnie - to przedsięwzięcie wyłącznie dla kasy przy okazji mające podreperować fundusz emerytalny obu panów. W czym niczego złego nie widzę, ale nie udawajmy, że ma to jakieś sportowe znaczenie.

Jestem Europejczykiem.

- A na kogo pan stawia profesorze? - jak powiedział Sofronow do recenzenta.

- Porządek sześć - dwa.

- Porządek sześć - dwa... ale czego?

- Wszystko jedno.

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Na ten doping zbiera Polsatowy pay per view ? :) oszczać to !

Przecież nie mam zamiaru tego oglądać. To co się naprawdę liczy dla obu panów a zwłaszcza dla Adamka to pełny...(patrz pas)

post-13503-0-98834900-1443218899_thumb.jpg

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Hihihi...

Są dwie opcje - albo Panowie wyjdą na ring z postanowieniem skasowania wynagrodzenia przy minimalnych startach własnych, albo mają coś do siebie i emocje wezmą górę.

W pierwszym przypadku ciekawszym widowiskiem będą wyścigi ślimaków, w drugim śmiertelne zwarcie emerytów może zainteresować koneserów ;-).

Ze względu na braki kondycyjne obydwu albo nokaut w pierwszych rundach, albo smętne wieszanie się na sobie, co telewizyjną widownię wpędzi w kolejną rundę usprawiedliwionego okolicznościami alkoholizmu.

Jestem Europejczykiem.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.