Skocz do zawartości
IGNORED

Proszę o ocenę, uwagi i porady mojego pomysłu na domowe granie.


czarek13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Odłożyłem trochę pieniędzy i wymyśliłem sobie taki zestaw.

wzmacniacz Denon PMA 720 ae, odtwarzacz Denon dcd 720ae, kolumny Monitor Audio RX8 lub RX6.

Pokój w którym miałoby to wszystko grać ma 15 metrów kwadratoych.

Pytania,

Czy to dobrze skonfigurowany zestaw (uwielbiam spokojną muzykę filmową Hansa Zimmera) trochę mocniejszych kapel z mojej młodości jak Guns n Roses, Metalica. Annie Lennox, Beyonce, Lauryn Hill, trochę klasyki jak Pachelbel, Beethoven.

Czy te kolumny nie za duże jak na takie małe pomieszczenie.

Czy za podobne pieniądze polecilibyśce zmianę w konfiguracji.

Czy wybrane przeze mnie wstępnie komponenty można gdzieś taniej kupić. Pytam o zestawy nowe i teren całej Europy gdyż brat jeździ ciężarówką i gdyby była spora róznica w cenie to na pewno przy okazji zrobiłby mi przysługę i zakupił sprzęt z granicą.

Mam gotówkę i brak ciśnienia na już i teraz więc mógłbym poczekać nawet i pół roku jakby mu trasa spasowała z wybranym sklepem w Europie.

Pozdrawam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień głośniki na Dali zensor 5 lub Castle knight 3 albo tego denona na Nada c356 do RX6 no chyba że lubisz inne granie ale przesadzać z dużymi kolumnami do 15m nie można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień głośniki na Dali zensor 5 lub Castle knight 3 albo tego denona na Nada c356 do RX6 no chyba że lubisz inne granie ale przesadzać z dużymi kolumnami do 15m nie można.

Dzięki za radę właśnie przeglądam te Dali zensor 5. Rozumiem po Twoim wpisie że jeśli Monitor Audio to do mojego niewielkiego pomieszczenia tylko RX6.

Co do lubianego grania preferuję raczej miękko czysto i soulowo co by z rozkoszą posłuchać Lauryn Hill, Brandby czy Boba Marleya :)

Rozumiem że te Dali zensor 5 to podobna jakość i specyfika grania co Monitor Audio rx6

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

zacznę od kolumn - Monitor Audio Rx6 a w szczególności Rx8 są zbyt duże do Twojego pomieszczenia. Zwróć uwagę na mniejsze podłogówki lub większe monitory, znacznie lepiej sprawdzą się w Twoim salonie.

Wracając do konkretów, spójrz proszę na kolumny podłogowe Dali Opticon 5, Rega RS3 lub Cambridge Audio Aero 6. Jako elektronikę zastosowałbym na pewno Cambridge Audio serii 651, szczególnie w połączeniu z kolumnami Cambridge Audio. Do pozostałych kolumn zastosowałbym sprzęt NAD (wzmacniacz C356 BEE z odtwarzaczem C546 BEE) lub jeśli szukasz brzmienia łagodniejszego, bardziej szczegółowego, Marantz PM6005 z CD6005 (szczególnie z kolumnami Dali).

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą. Przy zakupie zestawu możesz u nas oczywiście liczyć na atrakcyjną ofertę cenową.

Jeśli jednak masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sprzęt ma być nowy to przeczytaj propozycje ze sklepu powyżej.

 

Czasami zdarzają się różnice w cenach nowego sprzętu u dystrybutorów w różnych krajach. Ale nie oczekiwałbym wielkich różnic.

 

Natomiast inną sprawą jest, że w przedziale 700-1200 EUR znajdziesz np. u naszych zachodnich sąsiadów wiele znacznie lepszych kolumn (używanych). Jeśli masz możliwość tak zaplanować bratu trasę, aby odebrał kolumny gdzieś w Niemczech czy Austrii, to jest to opcja. W tych obszarach cenowyh mówimy już o kolumnach, które kosztowały nowe 1500 - 2500 EUR, a takich kolumn nie kupuje się przez przypadek i raczej się o nie dba.

 

Generalnie, gdybym był początkującym, to szukałbym używanych kolumn (oczywiście nie jakichś kompletnych staroci). Ryzyko, że okaże się po kilku tygodniach, że jednak się nie podobają praktycznie identyczne jak przy zakupie kolumn nowych, a ryzyko wtopy finansowej znacznie, znacznie mniejsze. W tej chwili nawet w Polsce jest kupa interesujących kolumn na rynku wtórnym (www.hifi.pl).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś jasno/ostro grający zestaw klasy budżetowej. Ponieważ nie masz większych oczekiwań muzycznych - to może być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi i porady. Czekam na kolejne.

Piszę o tym zestawie denona bo słyszałem go u kolegi i jego granie bardzo mi się spodobało.

Generalnie to moje drugie podejście do zestawu stereo, kiedyś (w latach 90 tych) miałem zestaw Diory ale jakoś w mrokach dziejów przepadł, Od tamtego czasu zdążyłem się ożenić zmienić mieszkanie przybyło mi kilkanaście lat i trochę zapomniałem o mojej młodzieńczej pasji. Aż tu nagle kolega zakupił sobie w Media Markt zestaw Denona z kolumnami nieznanego mi producenta i kiedy u niego jestem zachwycam się nieskompresowanym (mp3) graniem.

A że człowiek pracuje jakieś tam oszczędności (niewielkie) ma, to i może sobie czasem pozwolić na zachciankę.

Jakość kolumn uważam za priorytet a elektronikę za sprawę wtórną (oczywiście również szalenie ważną).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś jasno/ostro grający zestaw klasy budżetowej. Ponieważ nie masz większych oczekiwań muzycznych - to może być.

Zdecydowanie. Pomimo swojej budżetowej klasy brzmieć to będzie co najmniej dobrze. Byle tylko nie przesadzić z wielkością kolumn głośnikowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Do Twoich preferencji polecał bym wzmacniacz NAD 326BEE lub Yamaha RN 500 wraz z kolumnami Dali Zensor 5 lub Elac FS 77.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Witam serdecznie.

Odłożyłem trochę pieniędzy i wymyśliłem sobie taki zestaw.

wzmacniacz Denon PMA 720 ae, odtwarzacz Denon dcd 720ae, kolumny Monitor Audio RX8 lub RX6.

Pokój w którym miałoby to wszystko grać ma 15 metrów kwadratoych.

Pytania,

Czy to dobrze skonfigurowany zestaw (uwielbiam spokojną muzykę filmową Hansa Zimmera) trochę mocniejszych kapel z mojej młodości jak Guns n Roses, Metalica. Annie Lennox, Beyonce, Lauryn Hill, trochę klasyki jak Pachelbel, Beethoven.

Czy te kolumny nie za duże jak na takie małe pomieszczenie.

Czy za podobne pieniądze polecilibyśce zmianę w konfiguracji.

Czy wybrane przeze mnie wstępnie komponenty można gdzieś taniej kupić. Pytam o zestawy nowe i teren całej Europy gdyż brat jeździ ciężarówką i gdyby była spora róznica w cenie to na pewno przy okazji zrobiłby mi przysługę i zakupił sprzęt z granicą.

Mam gotówkę i brak ciśnienia na już i teraz więc mógłbym poczekać nawet i pół roku jakby mu trasa spasowała z wybranym sklepem w Europie.

Pozdrawam.

myślę, że w tej cenie więcej uzyskasz z NAD + Dali Zensor 5 + Marantz CD 6005, chyba że w zestawie jakiś CD Nada kupisz okazyjnie. I jeszcze 1 sprawa, jeszcze więcej zyskasz kupując Marantza cd-63 za 300 zł i dobrego używanego DAC za jakieś 1500 zł, takie połączenie gra dużo lepiej niż cd za 1300 zł, warto dołożyć te 5 stów. Jakbyś wyhaczył Hegla hd10 lub hd11, music halla 25.3, gold note dac-7, myryad z20, schiit bifrost czy arcam irdac zapewniam, nie pożałujesz, 2 półki wyżej, a w DAC nie ma się co psuć w zasadzie, dobra inwestycja, przemyśl to, cd padają teraz w miarę szybko

 

ewentualnie pomyśl nad music hall cd+dac 15.3

 

Zensory bym sobie odpuscil - slyszalem i Zimmera na pewno nie zagraja tak jak MA Silver 6.

mam odwrotne wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie kolego,z całym szacunkiem do wszystkich opinii tu zgromadzonych ale,parę miesięcy temu miałem podobny dylemat,19 lat temu zakupiłem na zachodzie zestaw Pioneera plus kolumny jamo,teraz robiąc remont w mieszkaniu zamarzyło się zmianę sprzętu,mój synulek zaadoptował stary no i zaczęło się kilkanaście porad co z czym warto dołożyć,warto stare parę odsłuchów w tym w profesjonalnych studiach parę kłótni z gościami którzy się znają.Z pełnym szacunkiem dla znawców,ale sprzęt ma być Twój i kwestia jaki dźwięk się Tobie podoba a nie znawcą jest Twoja,pewien pan sugerował mi,że się nie znam i ma rację,lecz to ja tego słucham a nie on,zapach który używam podoba się mnie i mojej żonie a nie innym.Osobiście kupiłem wzmacniacz Denona 720 i po odsłuchu (chciałem dali zensor 5)zdecydowałem się na 7 dla mnie czad.Na koniec jak podoba się Tobie granie u kumpla to kieruj się swoim upodobaniem.Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Witam Ciebie kolego,z całym szacunkiem do wszystkich opinii tu zgromadzonych ale,parę miesięcy temu miałem podobny dylemat,19 lat temu zakupiłem na zachodzie zestaw Pioneera plus kolumny jamo,teraz robiąc remont w mieszkaniu zamarzyło się zmianę sprzętu,mój synulek zaadoptował stary no i zaczęło się kilkanaście porad co z czym warto dołożyć,warto stare parę odsłuchów w tym w profesjonalnych studiach parę kłótni z gościami którzy się znają.Z pełnym szacunkiem dla znawców,ale sprzęt ma być Twój i kwestia jaki dźwięk się Tobie podoba a nie znawcą jest Twoja,pewien pan sugerował mi,że się nie znam i ma rację,lecz to ja tego słucham a nie on,zapach który używam podoba się mnie i mojej żonie a nie innym.Osobiście kupiłem wzmacniacz Denona 720 i po odsłuchu (chciałem dali zensor 5)zdecydowałem się na 7 dla mnie czad.Na koniec jak podoba się Tobie granie u kumpla to kieruj się swoim upodobaniem.Pozdrawiam.

chłopak zwraca się o jakieś doświadczenia, dajemy mu je i źle? No wg mnie z Dali Nad jest lepszy, to źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię że źle,ale sam kolego mówisz że według Ciebie i oto właśnie chodzi,według mnie dla ciebie fajny jest mercedes dla mnie Volvo a Geniu lubi Dacię :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś pokusić się o porównanie kolmumn Dali zensor 7 do monitor Audio rx6. głównie chodzi o to które grają bardziej miękko, ciepło ale oczywiście również czysto. Dla przykładu które zagrałyby lepiej przy ciepłym soulu i miękkim głosie Brandby :)

 

Swoją drogą, taki ze mnie znawca że szukałem co to zanczy DAC :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłby ktoś pokusić się o porównanie kolmumn Dali zensor 7 do monitor Audio rx6. głównie chodzi o to które grają bardziej miękko, ciepło ale oczywiście również czysto. Dla przykładu które zagrałyby lepiej przy ciepłym soulu i miękkim głosie Brandby :)

 

Swoją drogą, taki ze mnie znawca że szukałem co to zanczy DAC :)

Dali zagraja miekko ale beda mniej detaliczne od MA - fajnie jakbys mogl posluchac obu zestawow na Denonie i sobie prownal. Z Denonem MA moga brzmiec dosc ostro wiec jesli obstawiasz Denona to moze faktycznie Dali bylyby sensowniejszym wyborem.

Co do DACa to racja - dobry uzywany DAC i jakis tanszy ale dobrze oceniany CD bylyby dobra para. Ja ostatnio kupilem Benchmark DAC 1 za £300 - uwazam ze to swietna cena za to urzadzenie. Pamietaj tylko zeby nie kupowac bez odsluchu. Moze byc tak ze polecane elementy zestawu z osobna beda naprawde dobre ale w polaczeniu zagraja zupelnie nie tak jakby moglo sie wydawac ze powinny zagrac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RX6 bym odpuścił do tych 15m poszukać polecam monitorów za te pieniądze, albo filigranowe podłogówki jakiegoś polskiego producenta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczę jeszcze dlaczego taki wybór. Zestaw Denona jak już pisałem słyszałem u kolegi a na kolumny MA trafiłem po prostu w internecie poczytałem trochę o nich a ponadto pokazałem żonie kóra powiedziała takie czarne fortepianowe byłyby piękne :)

Genrealnie jestem na takim etapie że każdy w miarę porządny zestaw stereo zachwyca mnie swoim graniem bo przez ostatnie lata słucham muzyki z laptopa, co prawda zainwestowałem z słuchawki denon ahd 1100 ale to i tak jest słabe połączenie.

A oto mój pokój w którym to wszystko miałoby stać, w tej chwili w pokoju stoi komoda (na niej telewizor) wersalka i maleńki stolik z lampką a pokój służy głównie do oglądania telewizji gdy ja oglądam mecz a żona taniec z gwiazdami czy podobne fascynujące teleturnieje w których wytępują gwiazdy o których istnieniu nawet nie słyszałem. Gdyby doszedł sprzęt stereo to telewizor ląduje na ścianie nad komodą kolumny w narożnikach a wzmacniacz na komodę.

 

pokojjpg_shhqrss.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój w kwadracie. Hmm.Lekko nie będzie. Ale biorąc pod uwagę poziom oczekiwań to dasz radę.

 

Najważniejsze, że wracasz do słuchania w stereo, a nie jakieś tam kino domowe ;-).

 

Powodzenia życzę.

 

No i nie bój się tak bardzo dużych kolumn w 15 m2. Oczywiście nie można przesadzać. Ale jeśli spodoba Ci się brzmienie to kwestia tego czy ma to grać w 15 m2 czy w 18 m2 ma mniejsze znaczenie.

 

Zadbaj o akustykę w pomieszczeniu i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po waszych wpisach wywnioskowałem że zestaw

Marantz PM6005 CD6005 z kolumnami dali zensor 5 zagrałby bardziej miekko od wzmacniacza Denona a kolumny Dali zensor 5 będą dużo odpowiedniejsze do mojego małego pomieszczenia ? No nic popytam ile by mnie taki zestaw kosztował a Was proszę oczywiście o jego ocenę.

 

Co by jeszcze dodać, póki co rozważam dwie opcje pierwsza powyżej a druga to

Denon PMA 720 ae, Denon dcd 720ae, z kolumnami jak mi u sugerował kolega Dali zensor 5

Zobaczymy co się z tego urodzi.

Pytanie jeszcze o porównanie wzmacniacza Denona 720ae z tym zaproponowanym marantzem 6005

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ciebie znowu,jak masz możliwość odsłuchaj te zestawy w jakimś fajnym sklepie z fajną obsługą,ja osobiście trafiłem na świetnego sprzedawcę który po odsłuchaniu prze zemnie denona z zensorami 5 zasugerował 7 i to było to czego szukałem,po utargowaniu i rabacie sprzęt jest u mnie i jestem zachwycony.

 

To znowu ja:))) jak pisałem mam dali zensor 7 z denonem,mój kolega bierze również 7 ale z marantzem jemu dźwięk lepiej odpowiada w tym zestawie.Powodzenia i udanych wyborów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten marantz jest sporo droższy od Denona

a w jak dużym pomieszczeniu masz te kolumny. Bo jak pisałem u mnie tylko 15 m kwadratowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam ponownie,u mnie pokój około 18 m2,słucham muzyki od DM,U2 do Dead can Dance,jak dla mnie jest bomba,,jeśli chodzi o różnicę między zensor 5 a 7 to już w salonie nie było o czym mówić,wziąłem 7,różnica w odsłuchu była kolosalna a sprzedawca kompetentny i to On doradził 7,czego nie żałuję a cene dostałem świetną a więc długo się nie zastanawiałem.Weź swoje najlepsze płyty i udaj się do sklepu i niech goście Ciebie obsługują:)))

Powodzenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten marantz jest sporo droższy od Denona

a w jak dużym pomieszczeniu masz te kolumny. Bo jak pisałem u mnie tylko 15 m kwadratowych

 

Do tak zroznicowanej muzyki potrzebujesz uniwersalnego zestawu ktory zagra wszystko.

 

 

Do pokoju 15m kw dobrym zestawem jest marantz pm 6005 z Dali Zensor 3 . Od takiego mozna zaczac a potem mozesz zmienic na lepszy.

Raczej uzywany bardziej Sie oplaca.

 

Taki zestaw bedzie troche cieplejszy niz ten z Monitor A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dali zensor 3 musiałbym umieścić na jakiś podstawkach więc odpadają bo dziecko by mi to przewróciło w mig.

A piątki postawię sobie w kącie i może przetrwają :)

Zresztą, co sądzicie o połaczeniu wzmacniacza Marantz 6005 lub 5005 z kolumnami Dali zensor 5 Ma ktoś może taki zestaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

słuchałem zestawu dali zensor 7 ze wzmacniaczem marantza 6005 i jestem zadowolony, słuchałem jeszcze kilku innych wzmacniaczy ale powyżej mojego budżetu.

Właściwie więc jestem już prawie zdecydowany na zestaw marantz pm 6005 plus kolumny dali zensor 7 (dali zensor 5 niestety nie miałem okazji posłuchać) i teraz szukam aby powyższy zestaw kupić jak najtaniej.

Już kupiłem uchwyt do telewizora i będę go wieszał na ścianie a w jego miejscu postawię wzmacniacz.

Teraz pytanie o jakiś tani odtwarzacz cd do tego zestawu (taki używany na chwilę aby nie obciążać budżetu) docelowy będzie marantz DCD 6005.

I druga sprawa w ścianie będę robił dziurę na kable od telewizora stąd przy aprobacie i radości żony trzeba zrobić remont pokoju, rozumiem że położenie tapety jest korzystniejsze dla akustyki pomieszczenia od zwykłego pomalowania ścian farbą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatecznie kupiłem marantz pm 6005 i kolumny dali zensor 7 no i dywan oczywiście :)

W tej chwili gra o wszystko na pożyczonym od kolegi odtwarzaczu CD podłaczonym optykiem do DAC-a we wzmacniaczu.

Jeszcze tylko muszę dokupić odbiornik Bluetooth Yamaha YBA-11 abym mógł sobie słuchać muzyki z komputera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuję, i oczywiście, co zresztą nie było dla mnie zaskoczeniem, zestaw u mnie w domu zagrał sporo słabiej aniżeli w pokoju odsłuchowym w salonie. Nie żebym nie był zadowolony bo gdybym miał wybrać jeszcze raz to bym wybrał ten sam zestaw ale to taka przestroga dla tych co pójdą do salonu wybiorą coś sobie a następnie w domu konfuzja, chryste ja chyba słuchałem czegoś innego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, glosniki zaczna lepiej grac po kilkudziesieciu godzinch odsluchu.

Dopracuj jeszcze ustawienie i akustyke i bedzie duzo lepiej. Mialem ten zestaw i jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.