Jump to content
IGNORED

Pioneer a 757 czy jest sens wymienić przewód zasilania w tym modelu

RysiuMarcin

Recommended Posts

Jest sens wymienić cały wzmacniacz na coś porządnego.

Rozumiem, że stary przewód zasilający zostawić?

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

Czy jest sen wymienić oryginalny przewód zasilający ?

Taa najlepiej kup jakis 3 razy drozszy od tego pioneera, od razu zagra jak Accuphase. Durne pytanie. Kablem nie zmienisz jakosci dzwięku, trzeba było dozbierac na cos lepszego.

Guest bartosz_55239

(Konto usunięte)

Oczywiście że jest sens ale i te w ścianie oraz na słupie wysokiego napięcia na grube OFC.

Jak juz to na czystą miedz OCC a nie jakies tam brudy OFC :)

Mówiąc poważnie, autorze wątku - zostaw kabel fabryczny, nic nie zmieniaj.

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

w tych waszych wypowiedziach widać że się znacie na deptaniu kapusty a nie macie zielonego pojęcia o prądzie nie wiem czy ktoś z was słyszał o tym że prąd gra ale naśmiewać się z kogoś to każdy potrafi Jak bym wymieniał to na Mcintosh-a a nie inne złomy typu Accuszajs czy inna teleblędziarka z międzyskopem zrobiona na zicher

w tych waszych wypowiedziach widać że się znacie na deptaniu kapusty a nie macie zielonego pojęcia o prądzie nie wiem czy ktoś z was słyszał o tym że prąd gra ale naśmiewać się z kogoś to każdy potrafi Jak bym wymieniał to na Mcintosh-a a nie inne złomy typu Accuszajs czy inna teleblędziarka z międzyskopem zrobiona na zicher

Zacznij od interpunkcji, potem zajmij się grającym prądem.

• 1 year later...

Wracam do mojego wątku. Trochę czasu już poleciało. Przejdę do meritum , rozebrałem wzmacniacz Pioneer A 757. Zainstalowałem gniazdo IEC Furutech z końcówkami rodowanymi. Ostatnio zrobiłem przewód DIY na komponentach:

- Wtyki OYAIDE P-037e i C-037

- Przewód BELDEN 19364

- Spoiwo lutownicze MUNDORF Cyna ze srebrem + złoto Mundorf Supreme 9,5% Ag.

Powiem , krótko jest zmiana w jakości , w scenie i barwie.

Tak wygląda przewód w trakcie prac.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zabawa nazywa się: Metoda prób i błędów.Jeśli macie na tyle odwagi żeby ingerować w sprzęt i da wam to satysfakcję oraz usłyszycie różnice to znaczy , że warto było. Jeśli nie macie odwagi i nigdy tego nie robiliście nie ocenianie bo nie macie zielonego pojęcia o czym mowa.

Jeśli chodzi o Fiata Pande spojler nic nie da bo ten samochód w wersji fabrycznej tego nie potrzebuje a nawet pogorszy się jego aerodynamika. Jeśli wymienisz mu przewody wysokonapięciowe które łączą świece zapłonowe z kopułka na pewno będzie różnica oczywiście na przewody sportowe a nie standardowe. W sportach motorowych tak jak w audio każdy szczegół ma znaczenie. Nie krytykując nikogo szukając i dociekajac tylko tak się dowiesz czy coś to da czy nie. Szukajcie i znajdźcie swoje brzmienie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.