Skocz do zawartości
IGNORED

Słuchawki do 300zł


DrathVader

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, to jeden z TYCH wątków gdzie jakiś średnio rozgarnięty n00b prosi bardziej osłuchanych kolegów o zgadnięcie, o co mu chodzi i podanie na tacy najlepszego wyboru w danej cenie.

Żeby uprościć całą sprawę może zacznę od napisania na czym obecnie słucham. Panasonic RP-HTF-600 podpięte pod Audigy 2ZS. Gra trochę DJsko, ciemno, basowo. Takie brzmienie całkiem mi się podoba, i gdyby nie fakt, że Panasy zaczynąją się powoli, ale zdecydowanie dezintegrować pewnie nie miałbym żadnego "ciśnienia" na zmianę. Ciągłe klejenie, skręcanie, lutowanie a nawet szycie moich obecnych grajków zaczęło powoli nudzić, więc chcę wykorzystać tą okazję do "apgrejdu" mojego "ekspiriens".

 

Podsumowując, polećcie mi jakieś dobre słuchawki ;)

Cenowo, tak jak w temacie, bliskie okolice 300zł. Jak napisałem wcześniej podoba mi się ciemne brzmienie z ciepłym basem, ale jestem otwarty na nowe doświadczenia. Zauważyłem, że żeby bardziej sprecyzować swoje oczekiwania często pisze się jakiego gatunku muzyki się słucha. Problem leży w tym, że trudno jest mi sprecyzować czego konkretnie słucham, bo słucham wszystkiego, od spokojnego brzdąkania na instrumentach do mocnego rocka, po drodze zahaczając o gry i filmy. Wiem, że nie ma konstrukcji która idealnie sprawdzi się we wszystkich zastosowaniach, więc szukam czegoś, co po prostu nie będzie w niczym tragiczne.

Kolejną kwestią jest wygoda. W słuchawkach spędzam sporo czasu, więc szukam czegoś co po dłuższym używaniu nie będzie "piło" w uszy ani w głowę. Uszy mam ani duże, ani małe - pady moich Panasów są wystarczająco duże żeby objąć małżowinę. Cenię sobie dobrą izolację od otoczenia, więc konstrukcje otwarte odpadają. Miłym akcentem byłby trzymetrowy kabel. Mógłby też być symetryczny. Gdyby moje obecne słuchawki miały symetryczny kabel zapewne teraz byłyby w znacznie lepszym stanie.

 

Wg. mojego wstępnego rozeznania słuchawkami które spełniają większość moich wymagań są Takstary Pro80 (szczególnie po modach), ale może jest coś jeszcze lepszego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Temat do przeniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takstary w swoim budżecie to naprawdę dobrze wykonane i przyjemnie grające słuchawki. Jako alternatywę polecam ATH-M30x od Audio Technica.

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.