Skocz do zawartości
IGNORED

Płyta winylowa Patricia Barber Nightclub MoFi


Milimetr

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma może płytę winylową jak w temacie wydaną przez Mobile Fidelity na 2x45 RPM?

 

Jeśli tak, proszę o wiadomość na priv, chciałbym wirtualnie porównać pewne artefakty dźwiękowe, które słychać na moim egzemplarzu.

 

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma może płytę winylową jak w temacie wydaną przez Mobile Fidelity na 2x45 RPM?

 

Jeśli tak, proszę o wiadomość na priv, chciałbym wirtualnie porównać pewne artefakty dźwiękowe, które słychać na moim egzemplarzu.

 

Dziękuję.

 

Ja mam Cafe Blue na 33..ale też mam z tą płytą kłopot... to jedyna płyta na której na niektórych utworach słychać lekki przester w prawym kanale... zupełnie jakby igła była wprowadzana w drgania.

Na żadnej innej płycie nie mam takiego efektu... nawet ją dla pewności "wyprałem".

Nie wiem o co chodzi ale moim zdaniem coś przekombinowali z tymi audiofilskimi nowymi wydaniami..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo wydanie Cafe Blue na 33 RPM to chyba nie jest akurat Mobile Fidelity.

Ja mam Cafe Blue na MoFi i jest to jedna z lepszych płyt pod względem realizacji nagrania.

 

 

Natomiast u mnie na Nightclub jest dokładnie ten sam efekt, o którym piszesz. Może sama realizacja nagrania szwankowała, ale na wydaniu CD tego nie słychać.

 

Szukam zatem kogoś z Nightclub wydanym na MoFi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo wydanie Cafe Blue na 33 RPM to chyba nie jest akurat Mobile Fidelity.

Ja mam Cafe Blue na MoFi i jest to jedna z lepszych płyt pod względem realizacji nagrania.

 

 

Natomiast u mnie na Nightclub jest dokładnie ten sam efekt, o którym piszesz. Może sama realizacja nagrania szwankowała, ale na wydaniu CD tego nie słychać.

 

Szukam zatem kogoś z Nightclub wydanym na MoFi.

To chyba wina tłoczenia. Na gorszym szlifie (Nagaoka MP150) nie było tego słychać. Na lepszym jest (Audiotechnica AT150).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.