Skocz do zawartości
IGNORED

Co zagra lepiej?


jarr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam do wydania około 2500zł .Kolumny dali zensor 5 .Nie lubię analitycznego suchego dzwieku.Najlepiej wzmacniacz z dac usb ale może być bez dac-a .Moje typy to Denon-720 +dac micromega Mydac cenowo coś około 1850 lub Onkyo 9010 trochę drożej lub 3 w 1 Onkyo 8150 cenna około 2500 i używkę Nad 356 z dac też 2500 .Jakieś inne typy proszę o radę.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki dźwięk lubisz? Czego już słuchałeś?

 

Onkyo bardziej analityczne od NAD-a bedzie ale oba po dobrej stronie równania.

Denon chłodny piec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

mam zensor 5, denona bym odpuścił, kup audiolaba z allegro, chyba jest jakiś i będzie git. Music Hall też ok, BC Acoustique, Nad, taka kolejność. Uważałbym na analityczne Onkyo.

 

Dac? Jeśli mają usb to polecam aune s1 lub Tagę da-300, Micromega wg mnie za ostra i jasna powiedzmy, taka typowo francuska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki dźwięk lubisz? Czego już słuchałeś?

 

Onkyo bardziej analityczne od NAD-a bedzie ale oba po dobrej stronie równania.

Denon chłodny piec.

Słucham wszystkiego od rocka blues .Lubię bardziej ciepły dżwięk .Słuchałem i miałem Ca 651 grało sucho i analitycznie jakby dżwięk nie był dociążony bezbarwnie .Myślałem że po wygrzaniu coś się poprawi ale nie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno Nad 356 nie będzie analityczny jak CA. Ja odsłuchiwałem tego Nad-a z Zensor 7 i było całkiem nieźle. Trochę bas był za wolny, brzmienie generalnie ciepłe. Ciepłe dobrze dociążone brzmienie uzyskasz też z BC Acoustique EX-322D, Advance Acoustic x-i90 (AA gra bardziej średnicą). Mnie z Zensor 7 podobało się brzmienie Music Hall-a a35.2. Dla mnie lepiej brzmiał z Z7 niż Nad 356. Najlepiej sam odsłuchaj. Jak lubisz ciepłe brzmienie to możesz też zainteresować się Xindak-iem lub Musical Fidelity

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marantz pm6005 ma dac ale potrzebny bylby konwerter ze wzgledu na brak wejscia usb. Z zensorami marantz pasuje.

.A co sądzicie o denonie 720 miałem kiedyś 710 i powiem żeby nie ten bas do przesady to grał nawet ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość numik

(Konto usunięte)

.A co sądzicie o denonie 720 miałem kiedyś 710 i powiem żeby nie ten bas do przesady to grał nawet ok

dostałeś już ocenę, kilka powtarzających się propozycji Music Hall, Nad, Audiolab, BC, raczej odradzenie CA, Onkyo i Denona, kombinujesz. Teraz poczytaj / posłuchaj i wybierz :), z Zensorami można stworzyć sensowne granie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.