Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wpływ na brzmienie może mieć i ma pomieszczenie i zbierający się w nim kurz


stary audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Pozwoliłeś psu urządzić sobie legowisko we wzmacniaczu?

 

Niestety kłaki latają po domu... A co Twoje koty się nie lenią? A wracając do pytania na które nie chciałeś odpowiedzieć, zapytam prościej: czy uważasz że wątek zakładany w celu ciągnięcia łacha z Mariusza jest naprawdę śmieszny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość damboo

(Konto usunięte)

(...)czy uważasz że wątek zakładany w celu ciągnięcia łacha z Mariusza jest naprawdę śmieszny??

 

A ja odpływem na pytanie.

Kto kryje się za permanentnym zakładaniem nowych wątków o lampizatorze i sztucznym podbijaniem starych a także za specyficznym moderowaniem tychże wątków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Kto kryje się za permanentnym zakładaniem nowych wątków o lampizatorze i sztucznym podbijaniem starych a także za specyficznym moderowaniem tychże wątków?

 

Nie mam bladego pojęcia, mnie o to nie pytaj. A skoro nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie nie będę nalegał.

 

Trzeba o tym pamiętać, że kurz może przewodzić prąd, może być też przyczyną przegrzania !!!

 

Piotr, u mnie był przez to dwa razy pożar... Nie potrafię ocenić czy to psia sierść czy kurz, ale fakt pozostaje faktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość damboo

(Konto usunięte)

Nie mam bladego pojęcia, mnie o to nie pytaj. A skoro nie chcesz odpowiedzieć na moje pytanie nie będę nalegał.

 

Zastanów się lepiej z kim trzymasz.

Mój przykład powinien dać Ci do myślenia.

Twoi forumowi koledzy kiedy przestaniesz być przydatny narobią Ci na wycieraczkę i wcale nie nacisną na dzwonek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Twoi forumowi koledzy kiedy przestaniesz być przydatny narobią Ci na wycieraczkę i wcale nie nacisną na dzwonek.

 

??????

Kogo masz na myśli? Ja mam bardzo wielu kolegów więc proszę o bliższe sprecyzowanie. Ale rozumiem, że skoro wątek dotyczy Marslo to chyba była wstawka na jego temat. Nie znam człowieka osobiście i często się różnimy w ocenach, ale moja ocena jego zachowania na forum jest wzorowa. A ja znam smak bycia hejtowanym, zwłaszcza przez część userów, którzy obecnie tak ochoczo dopadli Marslo. Takie towarzystwo to nie moja bajka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Moim zdaniem wszystkiemu winny jest brak zasad higieny i odkurzcza w domu.Jak można się tak zapuścić żeby kurz i sierść powodowały uszkodzenia sprzętu RTV i pożary

 

To prawda. Pożar był ewidentnie winą mojego zaniedbania, należy po prostu raz na jakiś czas wyczyścić wnętrze sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacy ludzie jak ty psuja to forum. Nie wazne kto tu ma racje, ale to forsowanie twojego zdanie, otwieranie nowego watku jest ponizej krytyki. Jak ktos nie chce sluchac twoich madrosci i ma inne zdanie to pozwol mu je miec. Wypowiedz sie raz skladnie i sensownie i ustal sobie z marslo ze zgadzacie sie -> 'ze sie nie zgadzac' co do tego tematu. Bo to co tu prezentujesz to jest jakies przedszkole.

Dzieciaki teraz grajac w necie dotaja bany 7, 14, 48 dni, coby zmadrzeli. Tutaj tez cos takiego powinno byc.

 

Samozwańczy oceniacz sytuacji?

Pretendent na moderatora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.