Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki wpływ na brzmienie może mieć i ma pomieszczenie i zbierający się w nim kurz


stary audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Samozwańczy oceniacz sytuacji?

Pretendent na moderatora?

 

Naucz sie przelykac opinie innych bez kąsania.

 

Swieta krowa nie jestes a to co soba prezentujesz na forum kazdy widzi.

 

I powiem nawet wiecej jak juz pytasz. Ludzie z takim zachowaniem jak twoim sa problemem polskiego spoleczenstwa, nie tylko tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odczuwam zażenowanie że tego typu radosny w założeniu twórcy wątek w ogóle powstał... Widocznie mamy zdecydowanie różne poczucie humoru. Kennijczyk trafił w sedno w dwóch poprzednich postach.

 

Powiadasz że kenijczyk trafił w sedno,a ja teraz trafię w 10.

Piszecie z Marslo w hajendzie i wzajemnie sie wspieracie-takie wasze prawo jest.

Lecz ma to swoje także zle i złudnie dobre strony,bo z gratami ktore posiadacie o zadnym hajendzie nie moze być mowy.

Coś o tym wiem,ale Pan Marslo nazwał mnie hieną,a hiena lubi padlinę.

Otóż sprzęt grający Pana Marslo jest przysłowiowa padliną-bo ayon,fontanna,fat bob avantgardy i lampizator to jest żaden hajend,tylko padlina.

W HAJENDZIE TO SIE NARODZIŁO TYLE MISJONARZY ŻE SZKODA GADAĆ...............

Niech wrzuca swoje systemy do obejrzenia w rewelacyjnych pokojach przystosowanych do audio wtedy można podyskutować.

Kto u jest pieniaczem i hiena padlinożerną .........kto ma rozum ten sie pozna od razu.

 

Naucz sie przelykac opinie innych bez kąsania.

 

Swieta krowa nie jestes a to co soba prezentujesz na forum kazdy widzi.

 

I powiem nawet wiecej jak juz pytasz. Ludzie z takim zachowaniem jak twoim sa problemem polskiego spoleczenstwa, nie tylko tego forum.

 

Czy jesteś może jakimś misjonarzem z Kenii?

Nikomu nie ubliżam i w przeciwieństwie do Ciebie nie oceniam poprzez pryzmat klawiatury.

Człowieku nawet nie śni sie Tobie to co jest problemem polskiego społeczeństwa.

Problemow jest wiele a w audio walczę z tym,aby hotsztaplerstwo i naciągactwo i natręctwo w polecaniu wyrobów audio nie było powszechne,a

teraz jednak jest-bo doza rezerwy jest potrzebna a wszyscy ida na całość................i przy okazji bezmyslność.

 

??????

Kogo masz na myśli? Ja mam bardzo wielu kolegów więc proszę o bliższe sprecyzowanie. Ale rozumiem, że skoro wątek dotyczy Marslo to chyba była wstawka na jego temat. Nie znam człowieka osobiście i często się różnimy w ocenach, ale moja ocena jego zachowania na forum jest wzorowa. A ja znam smak bycia hejtowanym, zwłaszcza przez część userów, którzy obecnie tak ochoczo dopadli Marslo. Takie towarzystwo to nie moja bajka...

 

A z jakiej bajki jesteś?

Z hajenda może?

Zapewniam na bank jeszcze nie,ale się nie załamuj nauczę cię i pomogę bezinteresownie.

Zrozum wielu opisuje tu na forum i u siebie różne konfiguracje,a to wszystko psu na budę,bo brak podstaw o kompetencjach nie wspomnę

zwłaSZCZA NASZYCH REDAKTOROW,RECENZENTÓW Z FORUM NIE MAJACYCH ZA GROSZ WSTYDU ..........BO OSZUKUJA LUDZI.

Polski hajend?.............czegoś takiego nie ma poza wyjatkami,ale ceny za to hajendowe mamy..........cieszysz się Tomaszu teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Piszecie z Marslo w hajendzie i wzajemnie sie wspieracie-takie wasze prawo jest.

Lecz ma to swoje także zle i złudnie dobre strony,bo z gratami ktore posiadacie o zadnym hajendzie nie moze być mowy.

 

Stary, daj spokój. To nie chodzi o wzajemne wspieranie się, tylko przestrzeganie elementarnych zasad przyzwoitości. Zakładanie wątku odwetowego to jest niskich lotów pomysł, mówię Ci szczerze i po koleżeńsku co myślę. A wstawki o tym co jest a co nie jest hajendem odpuść sobie, bo też już zgrane są... Mam Ci się zrewanżować podobnym tekstem. Każdy ma taki sprzęt jaki mu się podoba, ja wolę to co mam od tego co masz Ty;-) Ale nie krytykuję Twojego sprzętu, tym bardziej że go nie słuchałem. A Ty krytykujesz w czambuł wszystko co nie stoi u Ciebie w chałupie. Opamiętaj się w końcu, bo naprawdę jedziesz po bandzie, ocierając się przy tym o granicę śmieszności.

 

Zapewniam na bank jeszcze nie,ale się nie załamuj nauczę cię i pomogę bezinteresownie.

 

Dziękuję, daję radę. Ale za szczere chęci z całego serca Bóg zapłać;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, daj spokój. To nie chodzi o wzajemne wspieranie się, tylko przestrzeganie elementarnych zasad przyzwoitości. Zakładanie wątku odwetowego to jest niskich lotów pomysł, mówię Ci szczerze i po koleżeńsku co myślę.

Banowanie kogoś, bo ma inne zdanie chyba także jest czymś niskim... - czyli jak powieje, tak napiszemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Banowanie kogoś, bo ma inne zdanie chyba także jest czymś niskim... - czyli jak powieje, tak napiszemy...

 

Ale w wątku Marslo, który zresztą zamknął, zrobiła się jedna wielka napierdalanka. Ile razy można nieustająco powtarzać że to co ma Mariusz to kupa g..... Mnie by pewnie też cierpliwości zabrakło. Poza tym mnie się nie podoba jeszcze jedna rzecz, a mianowicie przyklejanie Marslo etykietki "wzmacniacza" mówiąc najłagodniej. Takie mniej lub bardziej subtelnie formułowane aluzje o związkach z Lampizatorem, mające na celu zdyskredytowanie jednego z najbardziej zacnych userów. To są stare, sprawdzone, ubeckie metody. To akurat nie jest zarzut do Ciebie, tylko taka smutna konstatacja. Jak rzucasz dookoła g.... to zawsze coś się przyklei i pozostanie w pamięci. Mnie ta forma dyskusji na forum nie odpowiada, na każdym zachodnim ludzie wymieniają doświadczenia i się wzajemnie wspierają. A tu większość skacze sobie do gardeł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w wątku Marslo, który zresztą zamknął, zrobiła się jedna wielka napierdalanka. Ile razy można nieustająco powtarzać że to co ma Mariusz to kupa g..... Mnie by pewnie też cierpliwości zabrakło. Poza tym mnie się nie podoba jeszcze jedna rzecz, a mianowicie przyklejanie Marslo etykietki "wzmacniacza" mówiąc najłagodniej. Takie mniej lub bardziej subtelnie formułowane aluzje o związkach z Lampizatorem, mające na celu zdyskredytowanie jednego z najbardziej zacnych userów. To są stare, sprawdzone, ubeckie metody. To akurat nie jest zarzut do Ciebie, tylko taka smutna konstatacja. Jak rzucasz dookoła g.... to zawsze coś się przyklei i pozostanie w pamięci. Mnie ta forma dyskusji na forum nie odpowiada, na każdym zachodnim ludzie wymieniają doświadczenia i się wzajemnie wspierają. A tu większość skacze sobie do gardeł...

 

Zaraz tam skacze do gardeł.

Masz w domciu hajenda Tomek?

Co masz na myśli pisząc o metodach ubeckich?

Na czym zacność Pana Marslo polega.......możesz nam wytłumaczyć?

Jakie doświadczenia moge wymienić z Panem Marslo............skoro zasugerował,ze jestem hieną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Masz w domciu hajenda Tomek?

O tym już nieraz rozmawialiśmy, więc nie widzę sensu po raz kolejny.

Co masz na myśli pisząc o metodach ubeckich?

1. To co napisałem, rzucanie gównem w zacnych userów, na zasadzie że coś się zawsze przyklei i zostanie w pamięci gawiedzi... Nie ważne czy on pluł, czy na niego pluli, ale umoczony w gównie był.

2. Choćby kolejny raz (nie wiem już który) powtórzone powyższe pytanie - "czy masz w domu hijenda". Klasyczna metoda zdezauowania przeciwnika. Mnie to osobiście lata, co Ty wypisujesz na temat mojego sprzętu, bo się już przyzwyczaiłem do niewybrednych zaczepek i mam to gdzieś. Ale nie każdy tak do tego podchodzi.

Na czym zacność Pana Marslo polega.......możesz nam wytłumaczyć?

Choćby na tym, że przestrzega ogólnie panujących i powszechnie przyjętych norm wypowiedzi i szacunku wobec innych użytkowników. A słowo hiena było może i mocne, ale jak najbardziej uzasadnione. Ja wybrałbym osobiście do określenia Waszego zlotu słowa stado sępów. Ot taka drobna różnica, ale sens identyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stado sepów............dobre,ale znowu lubia padlinę.

A o Was można powiedzieć,ze zacnie świrujecie pawiana,a kto pelikan ten to łyka.

 

Kiedy można do Ciebie na odsłuch wreszcie przyjechać?

Obiecaleś..........czy coś sie zmieniło?

 

Nie rozumiesz, ze 80 % wypowiedzi kwestionuje moje wybory, moje opinie i przekonanie o wyjatkowsci dsd dac ? Zagladam tu i tylko sie stresuje, kto mi naubliza i zrobi ze mnie idiote.

Zlatujecie sie tu wszyscy , zeby gnoic Lampiego a przy okazji mnie.. Tak, lampi byl wykonany jak DIY, teraz jest duzo lepiej ale daleko od Esoterica czy Accu.

Ma genialny modul dsd, jakiego poki co nie ma nikt inny na swiecie, taka jest prawda o lampim.

Odmeldowuje sie na dluzej.

 

Spocznij wolno śpiewać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabieram glos , bo chce sie podzielic doswiadczeniami z prawdziwymi audiofilami. Tak, lampi byl wykonany jak DIY, teraz jest duzo lepiej ale daleko od Esoterica czy Accu.

Nadal wyglada jak by byl robiony na praktykach w zawodówce, a nawet i gorzej bo nauczyciel praktyk pewnie by nie pozwolil na takie lekcewazenie bezpieczenstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.