Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2015


Gość damboo

Rekomendowane odpowiedzi

To już za 36 dni.

 

Wybieracie się w tym roku?

Co warto obejrzeć a co sobie darować?

A może lepiej odpuścić sobie bytność na wystawie?

Odpusc sobie:)i tak nic nie bedzie gralo:)dopiero relacje na YT beda miarodajne:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem raz i nigdy wiecej nie zamierzam sie wybierac, strata czasu, masa ludzi, a na dobra sprawe nic nadzwyczajnego, jacys biznesmeni prezentujacy szumnie swoje przedrozone graty...gdyby chociaz wystepowaly jakies fajne kapele live, to co innego, ale to juz inna impreza w sumie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem raz i nigdy wiecej nie zamierzam sie wybierac, strata czasu, masa ludzi, a na dobra sprawe nic nadzwyczajnego, jacys biznesmeni prezentujacy szumnie swoje przedrozone graty...gdyby chociaz wystepowaly jakies fajne kapele live, to co innego, ale to juz inna impreza w sumie...

moze oktoberfest cie zainteresuje,tam fajne kapele graja:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze oktoberfest cie zainteresuje,tam fajne kapele graja:))

 

Owszem, tam jezdze i nawet zajebiste piwo podaja, tak to bardzo dobre miesjce do wizytacji i jakas taka mila atmosfera panuje;')

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pojechać, ze znajomymi się spotkać...

 

ze mną też i z Marslo tak wspólnie-ok?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony nie widzę przeszkód. Nie wiem jak Mariusz.

 

będziesz w tej szacie z avatara?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..wybieram się na AS i bardzo sie ciesze z tego powodu...dla mnie to jest święto

..zawsze byłem jeden dzień i wracałem zajechany jak koń....gonitwa po pokojach, brak czasu...szkoda gadać

teraz jadę w sobotę i pobędę do niedzieli wieczora tak więc czasu będzie aby celebrować te święto bo tak to traktuję

wybieram się w większym gronie 5 chłopa....już się nie mogę doczekać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pastwa jak by Audio Show było kameralną imprezą to by niewielu wystawców chciało się pokazać.

W tamtym roku zagrał koncert Hans Theessink, nie wiem jak było ale może ktoś co miał przyjemność, bądź też nie, to coś napisze.

Jak chcesz mieć sprzęt dla siebie i bez tłumów to umów się na odsłuch w salonie audio lub wypożycz do domu, powinno to spełnić twoje oczekiwania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, będzie się działo w tym roku.

 

Po pierwsze - zamiast Bristolu mamy 56 nowych sal na Stadionie. Razem będzie to 140 sal (!). I są to sale znacznie większe niż pomieszczenia w Sobieskim na piętrach, bo mają średnio ok 40m2. Czyli niemal idealny rozmiar do prezentacji hifi. Są też bardzo dobre akustycznie - praktycznie nie maja żadnych problemów z basem. Chłopaki z Acustic Manufacture byli zaskoczeni podczas pomiarów, które dokonaliśmy w salach.

 

Po drugie - wystawa trwa 3 dni, a nie 2, a wiec mam nadzieję, poprawią się warunki odsłuchowe. Powierzchnia całkowita wszystkich sal wzrosła o 50% + szersze korytarze na Stadionie + jeden dzień więcej - ludzie się na pewno bardziej 'rozlezą' i będzie luźniej.

 

Po trzecie - będziemy mieli chyba największe nagromadzenie hi-endowych perełek w historii. Wisienka na torcie będzie kosztujący prawie 7mln zestaw Kondo / Vox Olimpian - ten sam który dla wielu był najlepiej grającym systemem w Monachium. Systemów za milion czy dwa nawet nie wymieniam, bo zbyt dużo tego.

 

Po czwarte - bilety można po raz pierwszy kupić w przedsprzedaży (na stronie www), aby nie stać w kolejce. Mam nadzieję, że jak kupi choćby 20% to kolejki znikną.

 

Po piąte - po raz pierwszy robimy food court jak w Monachium.

 

Po szóste - będziemy mieli aplikację targową na iOS/Android/Win Phone, aby łatwiej mozna było odnaleźć interesujące nas firmy lub nie przegapić prezentacji / seminarium (powiadomienia push).

 

Po siódme - być może odpalimy też Kids Club dla dzieci. Dla tych wszystkich których żona nie chce wypuścić z domu bez dziecka ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Klan zdaje się wymiękł, nie będzie nowych Bowersów na wystawie, szkoda, akurat ich chciałem posłuchać.

 

Może jednak będą, nie zauważyłem, na stronie audioshow.pl lista wystawców jest na razie stara z 2014 roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię audioshow. Można posłuchać o konstrukcji urządzeń, czasem muzyki a i oko pocieszyć. Chodzę od lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Klan zdaje się wymiękł, nie będzie nowych Bowersów na wystawie, szkoda, akurat ich chciałem posłuchać.

 

Może jednak będą, nie zauważyłem, na stronie audioshow.pl lista wystawców jest na razie stara z 2014 roku.

 

Będą, Audio Klan ma duże sale na Satdionie. Po weekendzie mam nadzieję będzie już tegoroczny spis wystawców i mapki.

 

W tym roku, będą wszystkie 'duże' marki audio:

 

Denon

Marantz (będzie Ken Ishiwata)

Onkyo

Yamaha

Harman

Technics

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale w tym roku nie przylece z Londynu na AS w Warszawie, bo malzonka zlamala reke i musze pozostac w domu,ale w przyszlym roku na 20-lecie bede napewno.Uwazam

ta wystawe za najlepsza o takiej mozna tylko pomarzyc np. w UK ,jezdze na rozne wystawy po calym swiecie od 40-lat i uwazam ze ta jest najlepsza,tylko pogratulowac

dla kolegi Elberoth ze taka wspaniala wystawe mamy w Polsce.Wystawa ta daje nam mozliwosc na zywo zobaczenia i posluchania tego co zazwyczaj widzimy tylko na obrazkach

lub poczytac o tych sprzetach w internecie lub recenzjach.Wystawa ta zawsze przyniosla mi same pozytywne doswiadczenia i w kosekwencji dzieki niej kupilem sprzety do

swojego toru odsluchowego na wystawach takich trzeba podchodzic jak to robi mysliwy na lowach i oddzielic plewy od ziarna,jesli ktos jest" gluchy" to chociaz pooglada dziela

sztuki bo takie wlasnie sa te wspaniale sprzety Hi-End, ktore sa prezentowane na AS w Warszawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całą odpowiedzialnością za swoje słowa uważam, że warto tam pojechać dla rozmów z zupełnie obcymi (takimi samymi jak my) wariatami. W większości bardzio pouczające wiele dające rozmowy w kolejkach i autobusach ( kultura i szacunek w dyskusjach) 2 x bardziej rzeczowe niż na forach . Bardziej w głowie zostające niż wykłady wykutego na blachę hajendowego guru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale w tym roku nie przylece z Londynu na AS w Warszawie, bo malzonka zlamala reke i musze pozostac w domu.

 

Mirek po co to w ogóle piszesz? Jakie złamanie u młodej kozy zrasta się tak długo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek po co to w ogóle piszesz? Jakie złamanie u młodej kozy zrasta się tak długo?

Beda lamac ponownie reke i skladac na nowo tacy tu sa swietni fachowcy,tak ze mloda koza nawet nie da rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że polskie Audio Show rozwija się z roku na rok.

Skoro tak jest to widocznie Polska to nie jest aż taki zaścianek audio jakby się mogło wydawać.

Duże zainteresowanie zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających raczej to potwierdza.

Z mojej strony szczere gratulacje dla Adama Mokrzyckiego za osiągnięcie sukcesu i zorganizowanie na takim poziomie tej imprezy.

Oby tak dalej...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I są to sale znacznie większe niż pomieszczenia w Sobieskim na piętrach, bo mają średnio ok 40m2. Czyli niemal idealny rozmiar do prezentacji hifi. Są też bardzo dobre akustycznie - praktycznie nie maja żadnych problemów z basem.

 

Tym razem wystawcy nie będą mogli wykręcać się sianem i zwalać wszystko na akustykę klitek jeśli prezentacje zawiodą. Jest też miejsce na wszelkie adaptacje akustyczne więc mają pole do popisu by zaprezentować się w pełni profesjonalnie. Obecność w tym roku na Audio Show będzie ekscytująca dla nas konsumentów i bardziej wymagająca dla wystawców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisienka na torcie będzie kosztujący prawie 7mln zestaw Kondo / Vox Olimpian - ten sam który dla wielu był najlepiej grającym systemem w Monachium. Systemów za milion czy dwa nawet nie wymieniam, bo zbyt dużo tego.

 

Jak wielkim trzeba być pasjonatem muzyki, żeby wywalić półtora miliona dolców na domowe stereo? Po prostu - wielkim pasjonatem trzeba być. Do tego traktor Lambo i secik gotowy - ale jazda!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich zestawów sprzeda się pewnie max 10 szt, głownie w Azji.

 

Ale jak dają za darmo posłuchać, to czemu nie ? :)

 

W Monachium ludzie siedzieli tam z wypiekami na twarzy. Zresztą co tu dużo gadać - sam poszedłem tam z autentyczną ciekawością i wracałem po kilka razy (a to mi się rzadko zdarza - szczególnie w Monachium, gdzie sal jest nie 140, tylko pewnie ze 200, więc trudno zobaczyć wszystko, o wracaniu nie mówiąc).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po siódme - być może odpalimy też Kids Club dla dzieci. Dla tych wszystkich których żona nie chce wypuścić z domu bez dziecka ;)

Znając Ciebie to biedne dzieciaki w gokarty wsadzisz i na tor wyślesz ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich zestawów sprzeda się pewnie max 10 szt, głownie w Azji.

 

Ale jak dają za darmo posłuchać, to czemu nie ? :)

 

W Monachium ludzie siedzieli tam z wypiekami na twarzy. Zresztą co tu dużo gadać - sam poszedłem tam z autentyczną ciekawością i wracałem po kilka razy (a to mi się rzadko zdarza - szczególnie w Monachium, gdzie sal jest nie 140, tylko pewnie ze 200, więc trudno zobaczyć wszystko, o wracaniu nie mówiąc).

ten zestaw wcale taki drogi nie jest w porownaniu do tego malego kieszonkowego zegarka:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Doslownie przed chwila tez bijacy na glowe zestaw audio najdrozszy na wystawie AS ,zegarek kieszonkowy dopiero trafi do sprzedazy na dniach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 29

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.