Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 2015


Gość damboo

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się, że chociaż doceniłeś Staszka - też uważam, że ma dobre ucho, ja mogę w Twojej ocenie być amatorem z przekrzywionym słuchem, który

...który (w przeciwieństwie do Stasiopa) nie słuchał a komentuje!

wolę moje zabawki dla dzieci - z tego powodu nie zawitałem na tej prezentacji

 

Chicago/MarkN również posiada takie zabawki tylko pod marką Dynaudio i zajeżdża maksymalną amatorką.

 

A jego kolumny to ciepłe/rozlazłe kluchy do amatorskiego grania. Więc wszystko się zgadza... jaki właściciel, takie kolumny :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy może nie piszmy tu nic jak moderacja usuwa nasze wpisy, przecież nam się należy jakiś szacunek?

 

Może niech zapłacą i zatrudnią studenciaków do pisania?

 

Tekst będzie bardzo hapy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chicago/MarkN również posiada takie zabawki tylko pod marką Dynaudio i zajeżdża maksymalną amatorką.

 

A jego kolumny to ciepłe/rozlazłe kluchy do amatorskiego grania. Więc wszystko się zgadza... jaki właściciel, takie kolumny :-)

 

Wysłowił się profesjonalista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki właściciel, takie kolumny :-)

A jakie Ty posiadasz kolumny, bo coś mi tu pachnie Dobermanami;-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

znaczenia:

rzeczownik

(1.1) monarcha, król, władca

(1.2) hist. suweren

przymiotnik

(2.1) niezawisły, suwerenny, nieograniczony

(2.2) najwyższy, całkowity

(2.3) niezastąpiony, znakomity

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudym Kocie

 

Świat jest mały, od zawsze czułem podświadomie pewną wspólną więź z Kolegą, całkiem tak jakby łączyła nas jakiegoś rodzaju metafizyka, bywałem w Rudym Kocie, w prawdzie bardzo rzadko, gdyż daleko mam do Gdańska, lecz zaopatrywałem się tam w płyty, czasem kupowałem sprzęt, to były jakieś lata 85-88, tak teraz kojarzę.

 

Masa sprzętów gra jazgotliwie

 

Dzisiaj nie muszą już tak grać, postęp jest tego rodzaju że umożliwia niemal całkowicie wyeliminowanie takiej czy podobnej dolegliwości, dziś jeśli coś nie gra, to tylko za bezpośrednią przyczyną nieudacznictwa konstruktora, jest to już tak pewne i oczywiste, że nie da się obronić odmiennego stanowiska, czy poglądu, tym bardziej relacja Szanownych Państwa z AVS, zdumiewa mnie, kogo Elberoth tam zaprasza, wyglądają na hochsztaplerów, a jeden na partacza, ten który bał się podłączyć do wzmacniacza i głośników, tych swoich ..produktów..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bywałem w Rudym Kocie, w prawdzie bardzo rzadko, gdyż daleko mam do Gdańska, lecz zaopatrywałem się tam w płyty, czasem kupowałem sprzęt, to były jakieś lata 85-88, tak teraz kojarzę.

 

Ja uczęszczałem na giełdy płyt od początku lat 80-tych do mojego wyjazdu za granicę czyli mogliśmy nawet się spotkać na giełdzie ;)

W tamtych czasach słuchałem jednak trochę innej muzyki niż teraz , gdyż z racji wieku obecnie nie przeżyłbym chyba sesji dźwiękowej przy akompaniamencie np. Motorhead ,Sex Pistols , The Clash czy AC-DC .

Moje biedne Altusy ... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorhead ,Sex Pistols , The Clash czy AC-DC .

A to ja nie wiedzialem ze kolega w mlodosci to byl taki wariat ;) w tym dobrym znaczeniu ma sie rozumiec ;)

To byly czasy to byla muzyka, co teraz z tego zostalo...zostaly juz tylko plyty :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie heavy metalowcem udało się pozostać do dziś, nie mam w naturze zmian, ciekaw jestem, czy kilka płyt Saxon kupionych tam wtedy oraz innych, tyle że nie pamiętam już których, nie są przypadkiem zakupione u Kolegi.

Swoje pierwsze Sansui też kupiłem w Rudym Kocie, było drogie, trzy razy jeździłem i się przymierzałem..

 

AC DC mam obecnie załadowane w CD, od kilku dni, to brzmienie gitar, niepowtarzalne..

 

wariat

 

Kiedy klasa sprzętu jest możliwie najwyższa, realizm i emocje w heavy metalu, hard rocku, przebijają wszystko.

To napięcie emocjonalne z koncertów, ta podnieta, ten entuzjazm, jest wyczuwalny, obecny, to prawdziwe przeżycie i obcowanie z muzyką, w sumie czymś znacznie znacznie większym, to udział w misterium.

 

Altusy

 

Pioneer, licencja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewielka część utworów, za pomocą których wystawcy prezentowali sprzęt:

 

Góða Tungl by Samaris

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Kothbiro by Ayub Ogada

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Stimela [The Dowry Song] by Hugh Masekela

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

haha to kawałki z mojego pendrive:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś z szanownych forumowiczów zwrócił uwagę na niedzielną prezentację niepozornych kolumn Avatar Audio Numer 4? Spotkałem się po raz pierwszy z tego typu koncepcją kolumn, a sposób prezentacji dźwięku był dla mnie wysoce inspirujący, szczególnie w zakresie szeroko rozumianej muzykalności, spójności i przestrzeni. Bardzo mi się podobało w porównaniu do niektórych stratosferycznych zestawień w Golden Tulipie...

Pozdrawiam,

Radek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytrus,

Na czym Ty słuchasz, że wypisujesz takie brednie - pewnie na czymś pokroju ProAc Response 2S jak u wit-told'a.(...)

Wy (Wit-told i Cytrus) macie własne preferencje do rozlazłego/zamazanego brzmienia z dużą zawartością kompresji i słodyczy :-)

To co Wy słuchacie normalnie, to tak jakbym ja słuchał w czapce uszatce :-)

Altonie,

Przepraszam, że tak późno odpisuję, ale praca…

Odnośnie pierwszego – moje kolumny mają metalowy tweeter:-), lecz m.in. skrzypce nie piłują, mają swoją delikatną nosowość a w zwielokrotnieniu orkiestrowym słychać "wełnistość" smyczków. Jednak ( jak dla mnie) brzmią wciąż delikatnie za twardo w moim systemie, ale pracuję nad ich dźwiękiem. Fortepian zaś ma swoje niuanse i rezonanse... Słychać ewidentnie, że młoteczki obleczone są filcem.;-)

Co do drugiego twojego zdania, to moje preferencje są odwrotnie proporcjonalne do twojego wpisu. Werbel ma brzmieć jak werbel.:-)

Ad tertio – jest mi przykro ( jak domniemywam po twoich wpisach), że bardzo dawno lub w ogóle nie byłeś na koncercie z instrumentami bez nagłośnienia…

pozdrawiam

Wu

 

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]niedzielną prezentację niepozornych kolumn Avatar Audio Numer 4

Te kolumny to cześć większej całości

-Piec od Szałaszewicza z Suwałek

-Graj-kable własnej produkcji

-Platformy, ciężarki, inne akcesoria

-Zasilanie, do tego źródło czyli np. laptop,

-DAC = razem system dość drogo wypada.

Nieproporcjonalnie drogo (według mnie) p.Andrejczuk wycenia te swoje coraz ładniejsze klocki.

Uważam je też za zbyt wrażliwe na ustawienie w domu.

Dżwięk bardzo specyficzny- szokująca efektywność przetworników z 10-15 lampowych Watów bo superlekkie kilkugramowe membrany.

 

Względem wielu zbyt twardo brzmiących zestawów tu barwa była wręcz archaiczna, pierwotna, głaskająca (?)

[a bo ja wiem jak to określić]

Dyskoteka może przy tym by była paskudna, ale mi się podobało.

Tylko te ceny - co roku wyższe.

Brrr :(

 

...płyty na CD grają tak , że dramat , a na winylu gra muzyka ...

Przykład lata 80 - te , Depeche Mode , Frankie Goes to Hollywood, Culture Club , Talk Talk , Kate Bush ...itp...itd ...

Zwyczajnie winyl uprzyjemnia odbiór płyt , których na CD nie da się słuchać ..

Jak najbardziej- Da się.

Od odtwarzacza to zależy - jak.

No i oczywiście całej reszty.

 

Jak ktos sluchal n.p. ostatnio GrajPudla to wie o co chodzi. Nie wiem jak to koles uzyskuje ale jesli chodzi o stereofonie w glab to ma rezultaty wybitne, bylem zaskoczony, mysle ze to wynik wlasnie bardzo lekkich membran.

Czyli właśnie Audio-Avatar czyli Holophony No. 4

 

co brzmi słabo na cd, to brzmi słabo i na winylu oraz wszystkich innych nośnikach...

Z tym, że niektóre nagrania są dostępne tylko na winylu (np. Teresa Tutinas - moja 1. fascynacja. Hehe...)

Coś takiego jak PCM (modulacja impulsowo-kodowa) jest równie stare jak radio, niegdyś w teletransmisji stosowane, po półwieczu trafiło na płyty CD.

Z angliczańskiej wikipedii:

"Alec Harley Reeves (10 March 1902 - 13 October 1971) was a British scientist best known for his invention of pulse-code modulation (PCM)"

PS. wyciąłem z Twojego posta to, do czego chciałem się dopisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Czy ktoś z szanownych forumowiczów zwrócił uwagę na niedzielną prezentację niepozornych kolumn Avatar Audio Numer 4?

 

Grało to w sposób daleko odbiegający od kanonów współczesnego audio, ale bardzo przyjemnie, muzykalnie. Klasyczny pomysł na dźwięk retro w bardzo dobrym wykonaniu. Prezentacja nastawiona na przekazanie emocji, spójność barwową a nie epatowanie megarozdzielczością czy ekspresją dynamiczną. Dla oczekujących kosmicznych wrażeń są inne oferty, np Zeta Zero. To jest dokładnie antyteza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja nastawiona na przekazanie emocji, spójność barwową a nie epatowanie megarozdzielczością czy ekspresją dynamiczną.

Podobnie to odebrałem... Ten system słuchałem zaraz po Loganach (pewna drażniąca natarczywość), systemu za 7 baniek (brak spójności) - ale z tego co mówicie siedziałem za blisko i systemu Ayon + Lumen White (brakowało mi wypełnienia w niższych zakresach). Aż tu nagle skromny system w którym nic nie drażni, pełen relaks.

Prezentacja Zeta Zero nie przypadła mi do gustu, z wyczynowych systemów najbardziej mi podszedł DCS + ARC + Wilson Audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chicago/MarkN również posiada takie zabawki tylko pod marką Dynaudio i zajeżdża maksymalną amatorką.

 

A jego kolumny to ciepłe/rozlazłe kluchy do amatorskiego grania. Więc wszystko się zgadza... jaki właściciel, takie kolumny :-)

Dynaudio to ciepłe rozlazłe kluchy?Byłem posiadaczem(Confidence C2)i tego nie zauważyłem.Ale,Dynki uchodzą za trudniejsze w wysterowaniu i podpięcie ich do mało wydajnego prądowo wzmaka spowoduje właśnie taki efekt.Więc raczej to wina złej amplifikacji niż słabości tych kolumn.Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze preferencje odsłuchującego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie porównanie kolumn nieporównywalnych, DM 3/7 i 25 SE. Gdyby ktoś posłuchał tylko tych pierwszych to ewentualnie mógłby napisać to co wyżej. Po posłuchaniu 25 SE podpiętych do właściwego! wzmacniacza taka wypowiedź nie miałaby miejsca. Można słuchać głośno i cicho i to jest zaleta tego głośnika. Zawsze sprawia wielką przyjemność. U mnie doskonale wypadł w odsłuchach z Octave V70SE.

Polecam posłuchać tego zestawu. Szczególnie namawiam osoby zamieszkujące pomieszczenia o powierzchni ok. 20 m2. Zdecydowane rekomendacje do jazzu, Szopena a także muzyki gdzie wokal gra pierwsze skrzypce, choć Jarre też wypada wspaniale, właśnie gra jego ostatnia płyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sztuka dobrej konfiguracji kolumn Dynadio w każdym systemie polega może nie wyłącznie ale w znacznym stopniu na podaniu im mocnego sygnały z mocnego wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, bo Dynki grały u mnie wcześniej ze słabszymi wzmacniaczami i czegoś brakowało, Sytuacja zmieniła się po podpięciu H160, ale według mnie Dynki najlepiej grają z mocną lampą. 25SE choć to głośniki podstawkowe zachowują bardzo ładną spójność grania w całym paśmie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Panowie, przez wiele lat obowiązywał taki kanon, że Dynaudio w ogóle nie grają z lampą. Być może nowe produkty są pod tym względem bardziej tolerancyjne, ale osobiście zachowałbym daleko idącą ostrożność w tego typu zestawieniach. Z czasów, w których grałem na tych głośnikach pamiętam, że najlepszy dźwięk dawały z piecami typu Chord i podłączone za pomocą koncentrycznych kabelków OCOS. Pamiętam, że Craffty miały jakąś koszmarną efektywność rzędu realnie 83dB i próba uciągnięcia ich jakimkolwiek lampiakiem była z góry skazana na niepowodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że zupełnie nie podobał mi się dżwięk pochodzący z połączenia MC402 McIntosha i C1 Dynaudio. Końcówkę 402 miałem ok. dwóch miesięcy - o wiele bardziej podobał mi się sound z setupu Mac + B&W N802. Dynki C1 i S25 bezbłędnie śmigają z końcówkami MLa z Madrigala - pełna synergia, ale i integra No.383 też dobrze zabrzmi z monitorami C1 lub S25 - obecnie do dostania za niewygórowane pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w kilku systemach cudnie grały Wilsony, aż by się chciało pokój powiększyć i je tam zapędzić:)

Nie koniecznie - mozna wykorzystac Duette w mniejszym pomieszczeniu i bedzie tez prawdziwie po Wilsonowsku,tylko sugeruje lampe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przez wiele lat obowiązywał taki kanon, że Dynaudio w ogóle nie grają z lampą. Być może nowe produkty są pod tym względem bardziej tolerancyjne, ale osobiście zachowałbym daleko idącą ostrożność w tego typu zestawieniach. Z czasów, w których grałem na tych głośnikach pamiętam, że najlepszy dźwięk dawały z piecami typu Chord i podłączone za pomocą koncentrycznych kabelków OCOS. Pamiętam, że Craffty miały jakąś koszmarną efektywność rzędu realnie 83dB i próba uciągnięcia ich jakimkolwiek lampiakiem była z góry skazana na niepowodzenie.

Dawniej lampy miały mniejszą moc. Teraz Dynki z efektywnością 86-87 spokojnie można wysterować wzmacniaczem lampowym o mocy 70 W na kanał, a tyle ma Octave V70SE. Ponieważ gra to u mnie uważam, że to zdecydowanie dobre zestawienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Ponieważ gra to u mnie uważam, że to zdecydowanie dobre zestawienie.

 

Octave jest dobrym i wydajnym push-pullem na KT150, więc faktycznie odbiega od klasycznego lampowego wzorca. Ja muszę sobie zadać trochę trudu i pojechać do kolegi, który ma lodówki (największe kolumny z serii C) i podłączyć tam swojego Ref. 150. Aczkolwiek i tak nie spodziewam się cudów. Tam gra piecyk Accuphase P7100 i to jest w mojej ocenie lepszy niż ARC partner dla tych kolumn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V70SE jest na 6550, na KT150 jest nowy V80SE. Słuchałem topowych Dynaudio Evidence, zasilał to piecyk Octave Jubilee, 300W ale to dalej lampa:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przez wiele lat obowiązywał taki kanon, że Dynaudio w ogóle nie grają z lampą.

Tak, ale Octavy są inne....

Końcóweczka 290 (zdaje się na KT 120) robiła ze Special One co chciała, zwłaszcza w kwestii kontroli basu;-) integry też są niezłe - naprawdę ciekawe połączenie pozytywnych cech lamp i tranów, do tego dość neutralne;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.