Jump to content
IGNORED

zestaw do 3-3.5 tys


kuba2955

Recommended Posts

Witaj,

jeśli nie potrzebujesz tunera radiowego indukcji sieciowych, spojrz proszę na wzmacniacz NAD C326 BEE z kolumnami Dali Zensor 3, ewentualnie Kef Q300. Dali zapewnią Cie świetną dynamikę, bardzo dobre wypełnienie dźwięku, dociążenie. Będzie to stosunkowo równe granie, uniwersalne, dające ogromną przyjemność z odsłuchów. W przypadku natomiast kolumn Kef dodatkowo zyskasz perfekcyjną scenę, przestrzeń, dokładność.

Drugą moją propozycją jest zestaw oparty na wzmacniaczu Cambridge Audio Azur 651A (teraz w bardzo atrakcyjnej cenie, ze względu na wprowadzenie nowej serii CX) oraz kolumnach także Dali Zensor 3 lub opcji tańszej, ale także bardzo dobrej Indiana Line Tesi 260.

 

Na koniec propozycja uniwersalna, pewna, która także powinna Ci się spodobać, czyli elektronika Marantz PM5005 lub znacznie lepiej PM6005 oraz kolumny Monitor Audio Bronze 2.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty cenowej oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania poszczególnych rozwiązań.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites

Tutaj masz system do 15 metrów, który zwalnia z problemu dopasowywania do siebie poszczególnych elementów. Wzmacniacz ma wgrany software dedykowany do tych kolumn, w dodatku obsługuje po wi-fi pliki cyfrowe i radia internetowe oraz spotify deezera i wkrótce Tidala

http://sklep.rms.pl/bezprzewodowy-zestaw-stereo-polk-audio-rti-a1-rtia1-kolumny-podstawkowe-surround-polk-audio-omni-a1-bezprzewodowy-wzmacniacz-wi-fi-dts-play-fi

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

 

zestawu stereo wzmacniacz/amplituner

Wzmacniacz będzie wymagał jakiegoś zewnętrznego źródła. Dobrymi wyborami są Marantz PM 6005 oraz Yamaha AS 501. Oba są na tyle wydajne iż zapewnią optymalne wysterowanie zarówno większych monitorów jak i podłogowych kolumn. Gdybyś zdecydował się na późniejsze zmiany.

 

Amplituner z kolei da Ci możliwość większej funkcjonalności. Radio, Radio internetowe, Streaming, USB, itp w tym wypadku bardzo dobrym wyborem jest Yamaha RN500 lub droższy Onkyo 8150.

 

Co do kolumn faktycznie dobrym wyborem były by Dali Zensor 3, ciekawą propozycją są także Boston A26, Indiana Line Nota 260.

 

W razie pytań lub wycen zapraszam

| INSTALACJE | ODSŁUCHY | WYPOŻYCZENIA | PORADY | - Jeśli potrzebujesz pomocy skontaktuj się z nami.

www.S4Home.pl | tel: 514-500-824 | Specjalne oferty dla forumowiczów.

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Oba wzmacniacze jak Nad C326BEE jak i CA Azur 651 są fajne, proponuję również wzmacniacz BC Acoustique EX-222.1, który od tych 2 poprzednich wydaję się bardziej muzykalny. Do CA Azura trzeba dobrać odpowiednie głośniki, ja poleciłbym do niego Castle Knight 1 lub większe 2 (nie są ładne ale grają rewelacyjnie jak za ich cenę 1290 lub 1590 zł , muzykalnie, niezłą średnicą) lub też Kef Q300 też fajnie by grały z CA. Nad jest bardziej uniwersalny i propozycje powyżej można by było rozważyć. Dodatkowo rozważyłbym jeszcze kolumny Edwards Audio SP1, można je kupić obecnie w bardzo niskiej cenie a grają bardzo dobrze i oceniam je najlepiej ze wszystkich tu wymienionych (sam je właśnie testuje od tygodnia - słuchałem ich z Vincentem SV400 jak i CA Azur 640V2 - grają ciekawie, maja dobrą scenę i muzykalność). Proponuje się wybrać do salonu, umówić na odsłuch wziąć kilka ulubionych płyt i spróbować tych trzech wzmacniaczy na kolumnach np. Castla. Jak Castle się spodobają to tym bardziej i Edwardsy, które grają jeszcze lepiej. Ale to jest tylko moja opinia, polecam odsłuch.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.