Skocz do zawartości
IGNORED

60+


Gość papageno
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja raczej z tej branży

 

Pięknie , bo nic lepszego na upał nie wymyślono w tłocznym mieście . Zawsze prosiłem o podwójny sok :-) :-)

 

Magnuś, daj już spokój. Dorośnij troszkę i potem może będziesz mógł rozmawiać z dorosłymi osobami. Twoje preferencje są mało interesujące, bo każdy ma własne.

 

Bumik , czy Tobie już 60 stuknęła ? Dlaczego zazdrościsz innym że mają tyle fanu ze swoich drogich systemów ? W twoim wieku już trzeba dbać o zdrowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż współczuje ci. Nie masz klimy? :-( Ja mam w każdym salonie i sypialni.

A słyszałeś choć raz w życiu płytę mono HiFi, odtwarzaną wkładką mono (SPU) , przez full range kolumnę dipolową odpowiednio ustawioną w pomieszczeniu odsłuchowym, czy nawet w zwykłym salonie???

A założę się, że gdyby ów zestaw był niewidoczny z wejścia do salonu, to ty o tym, że to monofoniczne odtwarzanie dowiedziałbyś się dopiero, kiedy byś ten zestaw ujrzał.

A zakończę klasykiem:

"Nie chce mi się z Toba gadać"

 

Włodek.

Magnepan irytuje bez względu na wiek, znaczy jest ponadczasowy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzież mozna edukować wyłącznie własnym przykładem i postawą. Reprymendy i pouczenia są u nich zarzewiem buntu. Pamiętam po sobie ;-)) Większość mojego życia poświęciłem młodzieży i w tym bardzo "trudnej" młodzieży.

Wierzcie mi Kochani, większość reakcji i zachowań nawet "młodzieży" w naszym wieku jest mi znanych. Wiem z czego i jakich błędów wychowawczych i psychologicznych wynikają.

Zatem proszę Was, nie szufladkujcie jednostek piszących na tym Forum według własnych subiektywnie nieprofesjonalnych odczuć.

Jedynie agresje i nienawiść tym osiągniecie.

To piękny watek i dbajmy o jego poziom.

Szczególnie my 60siątaki wywołani przez Autora.

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan irytuje bez względu na wiek, znaczy jest ponadczasowy!

 

Szymuś, a ile Ty dziecko masz lat? Jeśli moje pytanie nie jest zbyt jest obcesowo bezpośrednie w wykładni naszych relacji.

 

Włodek.

 

Ależ jaka młodzież? Kto ma niby być tym młodzieńcem?

 

Każdy, kto w wieku ok.60ciu lat, wypowiada się jakby spadł właśnie z księżyca. Lub człowiek, który nie wie mimo wieku nic o zasadach kultury dyskusji i poszanowania interlokutora.

Czyli gówniarz.

 

Włodek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to zdjęcie, które wkleił papageno, bardzo dobre - i udo takie jak lubię, a nie jakieś patyki. O!

 

A z muzyki to Alabama Concerto - wstyd się przyznać, ale mam płytkę dopiero od miesiąca, może od dwóch? Nie pamiętam czy papageno ją przedstawiał, choć pewnie tak, ale just in case pojadę właśnie Alabamą - John Benson Brooks: piano, conductor; lider, 'Cannonball Adderley, Art Farmer, Barry Galbraith, Milt Hinton - nic więcej nie trzeba, pozamiatane do zera!

 

https://www.discogs.com/John-Benson-Brooks-Featuring-Cannonball-Adderley-Art-Farmer-Alabama-Concerto/release/4428922

 

R-4428922-1377727610-2914.jpeg.jpg

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymuś, a ile Ty dziecko masz lat? Jeśli moje pytanie nie jest zbyt jest obcesowo bezpośrednie w wykładni naszych relacji.

Jak to ile, wiecznie 18! I z roku na rok młodnieje. Po flaszce istny Banderas.

Póki co mogę jeść orzechów do woli i niebieskie tabletki mi zbędne. Znaczy nie jest źle :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli produkujesz jeszcze serotoninę - bardzo dobrze! Trzeba ćwiczyć - nie ma zmiłuj. Mnie też to denerwuje, bo lepiej się napić, ale zdrowie najważniejsze - nie ma nic cenniejszego niż zdrowie!

 

Miałem saturator, a jak! Niebieski był z białym pasem po środku! Handlowałem wodą sodową! Kto tego nie przerobił, ten wie tyle co nic, albo mniej niż nic! Był rok 1982!

Otwierałem o trzeciej rano jak wracałem z imprez - pół miasta się bawiło przy saturatorze pod fontanną. To se ne wrati!

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla spokojności z radości włączyłem sobie Glen Gray Orchestra na tęczowym Capitol mono

 

Znakomita orkiestra. Polecam jeszcze Billy May Orchestra. Płyty mono z lat 50/60 brzmią fantastycznie. Jak Władek pisze na dobrej wkładce mono.

Ale do klubu się jeszcze nie zapisuję :).

Edytowane przez pmcomp

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Szczękami na bazarze? Tak startowały wielkie fortuny. Gratuluję.

 

Proszę bardzo !!

 

dlaczego po tym jak papageno chamsko obrazil Magnepana nie dostal bana!?

 

a tymczasem w sekcji MUZYKA bany lecą za byle co?

 

bo stary pierdziel i znajomy moderatora?

 

bardzo prosze o zbanowanie papageno!

 

albo pokazecie ze jestescie faszystowska i stronnicza moderacja

 

stac was na obiektywnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.