Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy komitet wyborczy PIS


justas32

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałem przekonania do tej partii. Ale może należy wreszcie dać im szansę ?

Może Antoni pozamyka wreszcie wszystkie tajne służby i ujawni rezultaty ich pracy ?

Może wprowadzi się wreszcie minimalne stawki godzinowe - żeby najubożsi mogli więcej zarabiać - a w rezultacie padną wszystkie małe firmy, większość ludzi biednych straci pracę albo przejdzie do pracy w szarej strefie ? Co tam - przecież liczą się dobre intencje.

Może wreszcie wprowadzi się 15 i 16 dla górników i będzie dotować każdą kopalnie i każdy zakład pracy ?

Może warto pomyśleć o tym żeby każdy biskup został z automatu senatorem - przecież Polska to kraj katolicki. To księża powinni w Polsce tworzyć prawo. Co prawda już tak jest - ale czemu nie ogłosić tego oficjalnie ?

Nie może być tak że geje masowo się ujawniają, strasząc ideologią gender. Powinni pójść za przykładem Pisu i starannie się ukrywać.

No i najważniejsze - trzeba zapewnić Polsce bezpieczeństwo poprzez ściągniecie tu baz Nato i wywołanie z dawna wyczekiwanej wojny z Rosją - tak abyśmy znów mogli pokazać światu siłę polskiego oręża i zadziwić odwagą z jaką ginęli polscy żołnierze.

Czy możemy dopuścić do tego żeby banki okradały obywateli ? Zakazać działalności banków w Polsce ! Kredyty w każdym kościele.

Wygonić stad wszystkie zachodnie firmy. To że odpowiadają za większość PKB ? A cóż to jest PKB ? Polska ma być dla Polaków a nie dla PKB !

Wyjść wreszcie z tej ohydnej Unii która zamiast dawać nam kasę promuje gejostwo i przyjmuje arabusów powołując się na jakieś zupełnie niezrozumiałe dla nas normy moralne !

Ściągnąć tu na siłę rodaków którzy musieli wyjechać z kraju za miską ryżu - pod rządami PIS-u na pewno ochoczo wrócą do kraju budować Nową Ojczyznę !

Czy każdy Polak ma pracować aż do emerytury za miskę ryżu ? Zakazać sprzedaży ryżu w Polsce !

Polska dla Polaków ! Ksiądz w każdym domu !

Ja myślę że warto dać im szansę - jak myślicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto pomyśleć o tym żeby każdy biskup został z automatu senatorem - przecież Polska to kraj katolicki. To księża powinni w Polsce tworzyć prawo.

 

To nie jest głupi pomysł. Nad tym można podyskutować, ja byłbym za. Obecność biskupów w Senacie daje nam gwarancję, że polskie prawo będzie twardo opierać się na gruncie łacińskiej cywilizacji, z którego nasz naród wyrasta. I że nie sprzeciwi się Prawu Naturalnemu, które musi być nadrzędne wobec wszelkich ludzkich praw.

Powiadają,że "najpierw jesteśmy katolikami, a dopiero potem Polakami" i to jest prawda.

Sam Jezus Chrystus poucza nas byśmy przestrzegali rozdziału władzy duchownej od świeckiej. I właśnie dlatego Senat jako "izba refleksji" doskonale się jako miejsce dla naszych Pasterzy nadaje. Senator nie ma żadnej realnej władzy ale może być świetnym recenzentem jak ongiś biskup Stanisław dla króla Bolesława.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację !!! Zupełnie się z tobą zgadzam.

Albo do sejmu zamiast ludzi świeckich - moglibyśmy wybierać tylko księży. W końcu to osoby zaufania publicznego, nieskalanie moralnie - nie to co nasi posłowie.

 

Bo to chyba już Jezus mówił - "wejdziecie do rządów, zajmiecie tam wszystkie stołki i nie dacie się odepchnąć od władzy niewiernym ani myślącym inaczej ..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację !!! Zupełnie się z tobą zgadzam.

Albo do sejmu zamiast ludzi świeckich - moglibyśmy wybierać tylko księży. W końcu to osoby zaufania publicznego, nieskalanie moralnie - nie to co nasi posłowie.

 

Bo to chyba już Jezus mówił - "wejdziecie do rządów, zajmiecie tam wszystkie stołki i nie dacie się odepchnąć od władzy niewiernym ani myślącym inaczej ..."

 

Mowa była o Senacie, nie o Sejmie.

Twoich pozostałych pomysłów z pierwszego postu nie chce mi się komentować, gdyż fanem narodowego socjalizmu nie jestem

Ja popieram liberalizm gospodarczy (właściwie neoliberalizm) a narodowy socjalizm jest antyliberalny.

W tych wyborach mam na kogo głosować, mój głos dostanie Sczęść Boże (jesli uda im się zarejestrować w Warszawie) lub Krul.

Na pewno ne narodowi socjaliści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezko karty wcześniej juz zostaly rozdane. Teraz socjalizm już nie zadziała. Już musimy grać w ich grę i mieć nadzieję że obejdzie się bez rozpierduchy. W sumie najlepszym pionkiem byłby Balcerowicz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nigdy nie miałem przekonania do tej partii. Ale może należy wreszcie dać im szansę ?

Może Antoni pozamyka wreszcie wszystkie tajne służby i ujawni rezultaty ich pracy ?

Może wprowadzi się wreszcie minimalne stawki godzinowe - żeby najubożsi mogli więcej zarabiać - a w rezultacie padną wszystkie małe firmy, większość ludzi biednych straci pracę albo przejdzie do pracy w szarej strefie ? Co tam - przecież liczą się dobre intencje.

Może wreszcie wprowadzi się 15 i 16 dla górników i będzie dotować każdą kopalnie i każdy zakład pracy ?

Może warto pomyśleć o tym żeby każdy biskup został z automatu senatorem - przecież Polska to kraj katolicki. To księża powinni w Polsce tworzyć prawo. Co prawda już tak jest - ale czemu nie ogłosić tego oficjalnie ?

Nie może być tak że geje masowo się ujawniają, strasząc ideologią gender. Powinni pójść za przykładem Pisu i starannie się ukrywać.

No i najważniejsze - trzeba zapewnić Polsce bezpieczeństwo poprzez ściągniecie tu baz Nato i wywołanie z dawna wyczekiwanej wojny z Rosją - tak abyśmy znów mogli pokazać światu siłę polskiego oręża i zadziwić odwagą z jaką ginęli polscy żołnierze.

Czy możemy dopuścić do tego żeby banki okradały obywateli ? Zakazać działalności banków w Polsce ! Kredyty w każdym kościele.

Wygonić stad wszystkie zachodnie firmy. To że odpowiadają za większość PKB ? A cóż to jest PKB ? Polska ma być dla Polaków a nie dla PKB !

Wyjść wreszcie z tej ohydnej Unii która zamiast dawać nam kasę promuje gejostwo i przyjmuje arabusów powołując się na jakieś zupełnie niezrozumiałe dla nas normy moralne !

Ściągnąć tu na siłę rodaków którzy musieli wyjechać z kraju za miską ryżu - pod rządami PIS-u na pewno ochoczo wrócą do kraju budować Nową Ojczyznę !

Czy każdy Polak ma pracować aż do emerytury za miskę ryżu ? Zakazać sprzedaży ryżu w Polsce !

Polska dla Polaków ! Ksiądz w każdym domu !

Ja myślę że warto dać im szansę - jak myślicie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"wejdziecie do rządów, zajmiecie tam wszystkie stołki i nie dacie się odepchnąć od władzy niewiernym ani myślącym inaczej ..."

 

To chyba z talmudu, a nie z Ewangelii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zartami jak 15 16 dla górników itd. Należy zdać sobie sprawę że Polacy to często tzw. Dzicz i cholota wystarczy poobserwowac zachowania na drogach. Także u nas trzeba drastycznych przepisów żeby to ogarnąć. A więc tak jak bardzo wysokie mamdaty tak damo i stawka godzinowa i bardzo ostre konsekwencje np za pracę w nadgodzinach. Polaków trzeba za mordę niestety. Nie jesteśmy na etapie cywilizacji europejskiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dawnych dobrych czasach papież był zwierzchnikiem polskich królów.

Masz rację - Polska była wtedy potęgą, to i teraz tak będzie. Co prawda Kopacz jako jedyny przywódca całowała papieża w rękę, ale to za mało. Konkordat już jest - ale zbyt ogranicza on stronę kościelną. Kościół dostaje od państwa tylko 1,6 miliarda złotych rocznie (a z tacy 1 tylko 1,2 miliarda bez podatku) - to z czego ma żyć ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupi pomysł. Nad tym można podyskutować, ja byłbym za. Obecność biskupów w Senacie daje nam gwarancję, że polskie prawo będzie twardo opierać się na gruncie łacińskiej cywilizacji, z którego nasz naród wyrasta. I że nie sprzeciwi się Prawu Naturalnemu, które musi być nadrzędne wobec wszelkich ludzkich praw.

Powiadają,że "najpierw jesteśmy katolikami, a dopiero potem Polakami" i to jest prawda.

Sam Jezus Chrystus poucza nas byśmy przestrzegali rozdziału władzy duchownej od świeckiej. I właśnie dlatego Senat jako "izba refleksji" doskonale się jako miejsce dla naszych Pasterzy nadaje. Senator nie ma żadnej realnej władzy ale może być świetnym recenzentem jak ongiś biskup Stanisław dla króla Bolesława.

 

a policja?

nie zapominajmy o policji!

właściwie do munduru można tylko dodać koloratkę, choć akurat w sukience też może się dość swobodnie biegać

i karać, za każde odstępstwo od biblii, karać!!

można się jeszcze zastanowić nad reaktywacją inkwizycji - będzie miała co robić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza zartami jak 15 16 dla górników itd. Należy zdać sobie sprawę że Polacy to często tzw. Dzicz i cholota wystarczy poobserwowac zachowania na drogach. Także u nas trzeba drastycznych przepisów żeby to ogarnąć. A więc tak jak bardzo wysokie mamdaty tak damo i stawka godzinowa i bardzo ostre konsekwencje np za pracę w nadgodzinach. Polaków trzeba za mordę niestety. Nie jesteśmy na etapie cywilizacji europejskiej.

Nie piszesz jak prawdziwy patriota i wyznawca PIS-u. Piszesz jak pro-europejski liberał. Takich w tym wątku nie chcemy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pracuję dla korporacji zachodniej i jakoś da sie 13 pensje co roku wczasy bony dodatki sponsorowane zajęcia sportowe imprezy. Da się.

 

A jak spojrzeć na polski rynek pracy to nez wzięcia tego za mordę nic z tego nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a policja?

nie zapominajmy o policji!

właściwie do munduru można tylko dodać koloratkę, choć akurat w sukience też może się dość swobodnie biegać

i karać, za każde odstępstwo od biblii, karać!!

można się jeszcze zastanowić nad reaktywacją inkwizycji - będzie miała co robić

Oj - policja będzie miała co robić. Ja sam widziałem na tym forum takie wpisy że głowa mała. Nie dość że wyśmiewają PIS to jeszcze nie chcą dopłacać do kopalń i płacić więcej za węgiel a nawet negują istnienie Istoty Najwyższej. Moim zdaniem to tych wszystkich niewiernych liberałów z tego forum powinno się wetknąć po wyborach do pierdla ! I niech nikt mi nie mówi że nie mam racji !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam pracuję dla korporacji zachodniej i jakoś da sie 13 pensje co roku wczasy bony dodatki sponsorowane zajęcia sportowe imprezy. Da się.

 

A jak spojrzeć na polski rynek pracy to nez wzięcia tego za mordę nic z tego nie będzie.

Tkwisz w błędzie pracując dla OBCYCH. Na szczęście już niedługo przegonimy ich z naszego kraju. Czy wiesz że sam przykładasz się do okradania naszej ojczyzny ? Na twoim miejscu szybko poszukał bym jakiejś innej pracy w prawdziwie polskiej firmie - gdzie dostaniesz co najmniej pensję minimalną a po wyborach to nawet większą stawkę godzinową. Np w GS-ie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to często tzw. Dzicz i cholota

 

Polaków trzeba za mordę niestety. Nie jesteśmy na etapie cywilizacji europejskiej.

 

Jejku... byłem na 100% przekonany, że justasa32 czytam! :)

Co do cywilizacji europejskiej - nie popadaj w kompleksy. U nich była jeszcze dzicz i samodzierżawie, gdy w Polsce rządziło PRAWO.

Oni niech się uczą od nas - my od nich nie mamy czego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z czego żyją ci którzy zabili Jezusa? Ze srebrników?

Słusznie poruszyłeś ważny problem dla naszej ojczyzny. Już niemcy w latach 30-tych zauważyli ten problem - a chyba nikt nie powie że niemcy są głupim narodem.

My nie jesteśmy takimi dzikusami jak niemcy i nie będziemy stosować żadnych drastycznych metod.

Po prostu każdy kto ma brązowe oczy - won z Polski !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku... byłem na 100% przekonany, że justasa32 czytam! :)

Co do cywilizacji europejskiej - nie popadaj w kompleksy. U nich była jeszcze dzicz i samodzierżawie, gdy w Polsce rządziło PRAWO.

Oni niech się uczą od nas - my od nich nie mamy czego.

Masz racje - niech cały świat się od nas uczy. W końcu już dawno poeta pisał że jesteśmy Chrystusem narodów !!! Nasi uczeni, biznesmeni, politycy, sportowcy, przedstawiciele kultury i sztuki - od lat wzbudzają zawiść swoimi dokonaniami na całym świecie.

Czy wiecie że większość współczesnych wynalazków dokonali Polacy ale zostały im one bezprawnie odebrane i opatentowane za granicą, a pieniądze uzyskane z ich wykorzystania otrzymują inne nacje ? Dosyć tego !

Teraz wszystkie nasze osiągnięcia polityczne, naukowe, kulturalne i sportowe będziemy trzymali w ukryciu. Żeby Polakom się żyło dostatniej we własnym kraju !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku... byłem na 100% przekonany, że justasa32 czytam! :)

Co do cywilizacji europejskiej - nie popadaj w kompleksy. U nich była jeszcze dzicz i samodzierżawie, gdy w Polsce rządziło PRAWO.

Oni niech się uczą od nas - my od nich nie mamy czego.

Nie podoba mi się twoja postawa ideowa. Czy wiesz że swoją pracą zamiast dążyć do wzbogacenia Ojczyzny - utrzymujesz kapitalistycznych krwiopijców, którzy poprzez swoje firmy wysysają nasz majątek narodowy z Polski ? Ogarnij się - kraj czeka ...

 

to oni jeszcze żyją?

Żyją - i piszą na tym forum. Za przyzwoleniem tutejszych władz. Sami wiecie kogo ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Jejku... byłem na 100% przekonany, że justasa32 czytam! :)

Co do cywilizacji europejskiej - nie popadaj w kompleksy. U nich była jeszcze dzicz i samodzierżawie, gdy w Polsce rządziło PRAWO.

Oni niech się uczą od nas - my od nich nie mamy czego.

 

W sensie gospodarki na prawdę mamy problem. Np ostatnio rozmawiałem ze znajomym o naszym rynku pracy. Z jednej strony narzekanie że nie ma fachowców. A jak przyjrzeć się bliżej to okazuje się że sa tylko polski pracodawca myśli ze pracownik to jego własność która trzeba wykorzystać do maximum (zamiast 160h to najlepiej 260 w zamian zapłacić 2000 i to jeszcze w papierach miec zapisane najnizsza stawkę. Także tutaj jest problem który wymaga ingerencji trzeba wziąć za mordę gdyż musimy się ucywilizowac bo będziemy tracić jako naród. Ludzie będą wyjeżdżać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie że większość współczesnych wynalazków dokonali Polacy ale zostały im one bezprawnie odebrane i opatentowane za granicą, a pieniądze uzyskane z ich wykorzystania otrzymują inne nacje ? Dosyć tego !

słyszałem o tym

jestem głęboko oburzony

jak tylko kościół chrystusowy dojdzie do władzy, wszystko im pozabieramy

 

Ich potomkowie nawet po tym forum pętają się.

 

ale oni już nie?

to dopiero byłby cios...

 

sa tylko polski pracodawca myśli ze pracownik to jego własność która trzeba wykorzystać do maximum (zamiast 160h to najlepiej 260 w zamian zapłacić 2000 i to jeszcze w papierach miec zapisane najnizsza stawkę.

 

bo szanowna władza zabiera 70% dochodu w formie wszelakich podatków :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie jak sie patrzy na ten swiat to zeby mlodzi przypomnieli sobie jak opowiadali dziadkowie ,to co pewien czas NALEZY mi zafundowac głod, wojne i pozar.Wiedzieli to mao i polpot fundujac to wszystko a potem to juz wszyscy ciesza sie z kromki chleba na czystym talerzu. Tak jestem za tym zeby wygrał pis ale kompleksowo.I niech tych wszystkich narzekaczy wreszcie szlag trafi..z glodu..

 

o ktorym nie maja pojecia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie jak sie patrzy na ten swiat to zeby mlodzi przypomnieli sobie jak opowiadali dziadkowie ,to co pewien czas NALEZY mi zafundowac głod, wojne i pozar.Wiedzieli to mao i polpot fundujac to wszystko a potem to juz wszyscy ciesza sie z kromki chleba na czystym talerzu. Tak jestem za tym zeby wygrał pis ale kompleksowo.I niech tych wszystkich narzekaczy wreszcie szlag trafi..z glodu..

 

o ktorym nie maja pojecia.

W swoich wypowiedziach cytujesz komunistów. My się z nimi nie zgadzamy. My jesteśmy partią narodowo-socjalistyczną która udaje że jest prawicowa. Ideologia komunistyczna jest nam obca. Wolimy serwilizm wobec papiestwa i butę wobec wschodu. A tych z zachodu - to jak ich poobrażamy, to się sami od nas odchrzandolą ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i obowiązkowa msza święta co dzień

oraz kaplica i kapłan na etacie w każdym zakładzie pracy!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni sie odchrzania i z zachodu i ze wschodu bo tam tez nas nie lubia.Sami poprosimy o bratnia pomoc.

 

A tych z zachodu - to jak ich poobrażamy, to się sami od nas odchrzandolą ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony narzekanie że nie ma fachowców. A jak przyjrzeć się bliżej to okazuje się że sa tylko polski pracodawca myśli ze pracownik to jego własność która trzeba wykorzystać do maximum

Zauważyłeś ważny problem. Fachowcy są tylko pracodawcy wykorzystują ich do maximum. Po naszych rządach fachowców ani pracodawców już nie będzie więc - więc obiecujemy że problemu wykorzystywania do maximum czasu pracy już nie będzie. Pod naszymi rządami pracownicy będą wykorzystywani tylko na minimum !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co Tusk i Sikorski wypracował latami dwoch durni straci w dwa dni.Co zreszta juz sie dzieje.Po co Polska takiej NATO??Tylko klopot z marna armia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.