Skocz do zawartości
IGNORED

Forumowy komitet wyborczy PIS


justas32

Rekomendowane odpowiedzi

Poprę Was obu tylko dlatego, że z was dwa w połowie za jednego robicie, jak to określił Justas.

Dwa proste i połowicznie tworzące jeden byt, co żadnym filozofom się nie śniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się z poparcia tak inteligentnych i kulturalnych osób.

 

Jednocześnie chciałbym oświadczyć że odrzucamy sugestię jakoby nasz Prezes był impotentem. Nasz Prezes jest jurny jak wół. Jest po prostu jurny inaczej.

Ale za to jest Zwycięzcą zbliżających się wyborów.

 

I teraz My - pogardzani, odrzucani i niewykształceni - pokażemy wam niedługo jak się rządzi żelazną ręką w prawdziwej Polsce !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem przekonania do tej partii. Ale może należy wreszcie dać im szansę ?

Może Antoni pozamyka wreszcie wszystkie tajne służby i ujawni rezultaty ich pracy ?

Może wprowadzi się wreszcie minimalne stawki godzinowe - żeby najubożsi mogli więcej zarabiać - a w rezultacie padną wszystkie małe firmy, większość ludzi biednych straci pracę albo przejdzie do pracy w szarej strefie ? Co tam - przecież liczą się dobre intencje.

Może wreszcie wprowadzi się 15 i 16 dla górników i będzie dotować każdą kopalnie i każdy zakład pracy ?

Może warto pomyśleć o tym żeby każdy biskup został z automatu senatorem - przecież Polska to kraj katolicki. To księża powinni w Polsce tworzyć prawo. Co prawda już tak jest - ale czemu nie ogłosić tego oficjalnie ?

Nie może być tak że geje masowo się ujawniają, strasząc ideologią gender. Powinni pójść za przykładem Pisu i starannie się ukrywać.

No i najważniejsze - trzeba zapewnić Polsce bezpieczeństwo poprzez ściągniecie tu baz Nato i wywołanie z dawna wyczekiwanej wojny z Rosją - tak abyśmy znów mogli pokazać światu siłę polskiego oręża i zadziwić odwagą z jaką ginęli polscy żołnierze.

Czy możemy dopuścić do tego żeby banki okradały obywateli ? Zakazać działalności banków w Polsce ! Kredyty w każdym kościele.

Wygonić stad wszystkie zachodnie firmy. To że odpowiadają za większość PKB ? A cóż to jest PKB ? Polska ma być dla Polaków a nie dla PKB !

Wyjść wreszcie z tej ohydnej Unii która zamiast dawać nam kasę promuje gejostwo i przyjmuje arabusów powołując się na jakieś zupełnie niezrozumiałe dla nas normy moralne !

Ściągnąć tu na siłę rodaków którzy musieli wyjechać z kraju za miską ryżu - pod rządami PIS-u na pewno ochoczo wrócą do kraju budować Nową Ojczyznę !

Czy każdy Polak ma pracować aż do emerytury za miskę ryżu ? Zakazać sprzedaży ryżu w Polsce !

Polska dla Polaków ! Ksiądz w każdym domu !

Ja myślę że warto dać im szansę - jak myślicie ?

Ja myślę, że im bliżej wyborów tym frustracja narasta. A jak tak PIS je wygra, to... Proponuję Wam wariant japoński. Nie chcę wysłuchiwać Waszego płaczu. Już ten jest żałosny...

 

Ziemia dla ziemniaków!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma mowy o żadnej frustracji bo PIS wygrywa te wybory w cuglach.

 

Nie ważne czy ktoś jest idiotą. Ważne że jest Polakiem i potrafi postawić krzyżyk przy nazwie naszej partii !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, kolega to prawdziwy PIS-owski elektorat. Witamy w naszych szeregach ...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że kolega poruszył kwestię wolności prasy. Pod naszymi rządami ją zlikwidujemy i nie będzie już tego problemu ...

 

Jeżeli zaś chodzi o niezależność sądownictwa - to nigdy nie było niezależne i nie będzie nadal. Tylko że teraz będzie zależne od nas !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że kolega zwrócił uwagę na problem używek. Otóż oficjalnie chciałbym zdementować pogłoski o alkoholizmie brata Prezesa. Są one przesadzone - brat po prostu lubił zaglądać do kieliszka, tak jak wiele osób z naszego elektoratu ...

 

Co do Prezydenta - Prezydent jest nasz i na pewno pomoże nam w urzeczywistnieniu naszej wielkiej koncepcji nazwanej wstępnie : Wojna o Samolot ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

Spytaj może co teraz bierze Bronisław Komorowski. Ostatnio miał nawet radosną minę - czyli pomaga :)

 

Będę strzelał - może ukraiński bimber albo czekoladki Poroszenki.

 

(...)

Co do Prezydenta - Prezydent jest nasz i na pewno pomoże nam w urzeczywistnieniu naszej wielkiej koncepcji nazwanej wstępnie : Wojna o Samolot ...

 

Niewątpliwie paru wysokich urzędasów rządowych PO powinno na niej polec i to bez otoczki martyrologii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie ten wpis. Do naszej partii należy wielu byłych działaczy komunistycznych. Prawdopodobnie dlatego że PIS jest partią skrajnie nacjonalistyczną - a to się pewnie kojarzy komunistom z inter-nacjonalizmem. A może dlatego że w Polsce nigdy nie było prawdziwych komunistów - tylko koniunkturaliści, którzy wyczuli że teraz wiatr historii wieje w naszą stronę.

 

Cieszy mnie też zapał wojenny kolegi. Mam nadzieję że kolegi dzieci i wnuki będą miały okazję polec na wojnie z Rosją - o honor naszej Ojczyzny i wrak samolotu .

 

Oddaj życie za samolot - jakie to dumne. Mam nadzieję że dzieci kolegi powstrzymają trochę nawałnicę wojenną, w czasie kiedy moje dzieci będą opuszczały ten dumny i honorowy kraj aby kontynuować swoje życie w bezpieczniejszych krajach anglo-języcznych ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Włodzimierz_55692

(Konto usunięte)

(...)

 

Cieszy mnie też zapał wojenny kolegi. Mam nadzieję że kolegi dzieci i wnuki będą miały okazję polec na wojnie z Rosją - o honor naszej Ojczyzny i wrak samolotu .

 

Oddaj życie za samolot - jakie to dumne. Mam nadzieję że dzieci kolegi powstrzymają trochę nawałnicę wojenną, w czasie kiedy moje dzieci będą opuszczały ten dumny i honorowy kraj aby kontynuować swoje życie w bezpieczniejszych krajach anglo-języcznych ...

 

Zrozumiał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz elektorat głosuje na PIS - bo nasza partia najlepiej wyraża i podsyca tak bliską naszym rodakom nienawiść do władzy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że warto dać im szansę - jak myślicie ?

Zwolnij, bo zadyszki dostaniesz. ;)

 

Ta okropna skrajna prawica na Węgrzech jakoś porządek zrobiła. Syf o dziwo wydatnie się zmniejszył. W sumie dziwne, bo powinno być odwrotnie. Wszak jedynie kultywowanie sowieckich tradycji zapewnia powszechny dostatek i prowadzi do raju.

 

Izrael dla Żydów.

Zaraz Cię ukrzyżują. hah ;)

 

Nie ma to jak świeże podejście do tematu: winni są Żydzi. Brawo!!!

Żydzi nigdy nie są winni. Oni niosą "światło" poganom. ;)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś typowym przedstawicielem elektoratu PIS. 25-go czekamy właśnie na twój głos. Z takimi ludźmi jak Ty zbudujemy Nową Polskę ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - nie ważne kto. Głos degenerata jest równy głosowi ministra. Ważne żeby oddał swój głos i dopuścił nas wreszcie do władzy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żydzi nigdy nie są winni. Oni niosą "światło" poganom. ;)

problem w tym dyndalku ze oni sa zawsze winni ale tym razem nie wiemy..czego i oczekujemy rzetelnej informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydzi sa tylko zydami ale maja wplywowych przedstawicieli to i zrobili sie zachlanni.

 

Co zrobić żeby to rozdawnictwo zlikwidować macoe jakieś pomysły? Lepiej by było dla wszystkich. Zasilkowcy i inne kombinatorstwo by sie wzoelo za robote gospodarka by ruszyła podatki by obnizono wiecej kasy bysmy mieli same plusy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jesteś typowym przedstawicielem elektoratu PIS. 25-go czekamy właśnie na twój głos. Z takimi ludźmi jak Ty zbudujemy Nową Polskę ...

Odezwała się poczciwa stalinowska tuba. ;)

 

....

I kolejna. Tej wywodów, niestety nie widzę. Cóż za bul...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. Być może nasz elektorat jest nieco prymitywny. My wolimy określenie "konserwatywny".

Ale to Nasz Elektorat. I nienawidzi PO. I wszystkiego innego. I z nienawiści do PO odda na nas głos !!!

Więc pozostaje się nam tylko cieszyć że tacy właśnie ludzi tworzą nasz elektorat ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest taka nienawiść chrześcijańska.Taka nasza,polska.Bo Polak nienawidzi ( i nie ufa) przede wszystkim władzy (wszelkiej) i...drugiego Polaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest taka nienawiść chrześcijańska.Taka nasza,polska.Bo Polak nienawidzi ( i nie ufa) przede wszystkim władzy (wszelkiej) i...drugiego Polaka.

Masz rację ! Dlatego głosuj przeciwko PO. Czyli za nami. Bo My najbardziej ze wszystkich nienawidzimy PO. Bo nam 2 razy ukradli władzę. Ale dosyć już upokorzeń.

Wygrane wybory już 25-go.

Wyraź swoją nienawiść - głosuj na Nas !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy prawo do naszej nienawiści. Powiem więcej, jesteśmy z niej dumni!

Dlatego będziemy ją pielęgnować i dbać, by obejmowała coraz szersze obszary życia społecznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie zapał Kolegów. Chciałbym jednak zauważyć że Koledzy używają niewłaściwych słów (nienawiść), źle się kojarzących wyborcom. Nasz sztab wyborczy wykreślił to słowo z użycia w kampanii wyborczej.

My to uczucie zastępujemy słowem : Patriotyzm ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz komitet wyborczy wymyślił, że każdy wyznawca naszej partii zamiast wchodzić z oponentami w przegrane dyskusje - powinien zarzucać im brak patriotyzmu. Bo tylko patriota głosuje na PISS. Na inne partie glosują ZDRAJCY !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.