Skocz do zawartości
IGNORED

jaki wzmacniacz do pary z ma pl300


Doe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno zdecydowalem sie na upgrade mojego zestawu.

 

(Wczesniej z korzystalem z MA serii bronze do pary z rotel pa-02)

 

Po zakupie pl300, szukam wzmacniacza ktory dal by rade dobrze je wysterowac.

Mysle o zakupie wzmacniacza mocy, by w przyszlosci dobrac do niego pre. (btw. czy ktos zetknal sie z Perreaux ?)

 

Szukam czegos w cenie do 4000-5000zl. Od razu nasuwa sie podstawowe pytanie,

czy moc wzmacniacza ma tu duze znaczenie? (producent sugeruje cos w przdziale 100-300W )

 

Moim pierwszym typem jest -Rotel RB 1080 z uwagi na dobra synergie kompnentow rotela i ma, w moim poprzednim zestawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość NEWNEW

(Konto usunięte)

Doe, zapytaj o to w zakładce hi-fi, tu nie będzie zbyt dużo odpowiedzi. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że do Platinum 300 zdecydowanie potrzeba czegoś o zagęszczonej i ciepłej średnicy. Moc nie jest kwestią kluczową w wypadku tych akurat kolumn, bo one są relatywnie dynamiczne i szybkie. Próbowałbym zestawienia z Accuphase E-250 lub E-260 albo z McIntoshami 6850, 6900 lub ASR Emitter. Ale to wszystko powyżej Twojego budżetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doe, zapytaj o to w zakładce hi-fi, tu nie będzie zbyt dużo odpowiedzi. Ja mogę powiedzieć tylko tyle, że do Platinum 300 zdecydowanie potrzeba czegoś o zagęszczonej i ciepłej średnicy. Moc nie jest kwestią kluczową w wypadku tych akurat kolumn, bo one są relatywnie dynamiczne i szybkie. Próbowałbym zestawienia z Accuphase E-250 lub E-260 albo z McIntoshami 6850, 6900 lub ASR Emitter. Ale to wszystko powyżej Twojego budżetu.

 

Ok, dzieki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ma pl300 podpiete pod Krella s550 i nie było to dobre połączenie ...

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zdecydowalem sie na upgrade mojego zestawu.

 

(Wczesniej z korzystalem z MA serii bronze do pary z rotel pa-02)

 

Po zakupie pl300, szukam wzmacniacza ktory dal by rade dobrze je wysterowac.

Mysle o zakupie wzmacniacza mocy, by w przyszlosci dobrac do niego pre. (btw. czy ktos zetknal sie z Perreaux ?)

 

Szukam czegos w cenie do 4000-5000zl. Od razu nasuwa sie podstawowe pytanie,

czy moc wzmacniacza ma tu duze znaczenie? (producent sugeruje cos w przdziale 100-300W )

 

Moim pierwszym typem jest -Rotel RB 1080 z uwagi na dobra synergie kompnentow rotela i ma, w moim poprzednim zestawie.

 

Masz kolumny z wysokiej półki choć firmy, która nie ma wielkiego poważania jako marka highendowa...dlatego można te kolumny kupić tanio na rynku wtórnym ale nie oznacza to że napędzi je odpowiednio tani wzmacniacz. To jak z drogimi samochodami. Kupisz tanio auto z klasy Premium ale jego utrzymanie nie jest w cenie serwisu Fiata Panda.

monitor Audio sieją wysokimi tonami gdy dasz im tani wzmak lub neutralny nawet droższy. Polecam sprawdzić polskiego Baltlaba bo to IMO chyba jedyny nowy wzmak do 5000 tranzystor jaki może fajnie zagrać z kolumnami tej klasy o takiej specyfice dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No i porządne muzykalne miedziane kable.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/quote

Masz kolumny z wysokiej półki choć firmy, która nie ma wielkiego poważania jako marka highendowa...dlatego można te kolumny kupić tanio na rynku wtórnym ale nie oznacza to że napędzi je odpowiednio tani wzmacniacz. To jak z drogimi samochodami. Kupisz tanio auto z klasy Premium ale jego utrzymanie nie jest w cenie serwisu Fiata Panda.

monitor Audio sieją wysokimi tonami gdy dasz im tani wzmak lub neutralny nawet droższy. Polecam sprawdzić polskiego Baltlaba bo to IMO chyba jedyny nowy wzmak do 5000 tranzystor jaki może fajnie zagrać z kolumnami tej klasy o takiej specyfice dźwięku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No i porządne muzykalne miedziane kable.

 

Dzieki.

 

W sumie moglbym poszukac tez czegos w okolicy 10k, gdybym wiedzialbym ze dobrze to wszystko razem zagra.

Niestety, w wiekszosci przypadkow nie bede mial mozliwosci wczesniejszego sprawdzenia wzmaka w swoim systemie.

 

Jestem przyzwyczajony raczej do naturalnego grania, dzwiek ciemny lub wyraznie cieply zawsze zniechecal mnie do dluzszego sluchania muzyki. Rozumiem, ze dobierajac komponenty do PL300 powinienem szukac czegos zorientowanego wokol srednicy,

nie chcial bym jednak tracic zbytnio na autentycznosci i przejrzystosci wysokich tonow.

 

(Baltlab wyglada interesujaco, przy szukaniu wzmaka nie schodzilem jednak ponizej 100W przy 8Ω)

 

Jezeli moc wzmacniacza nie ma tu tak duzego znaczenia*, co myslicie o: Rogue Audio Cronus? (podobno Rogue jest dosc neutralny przy tej calej muzykalnosci) natknalem sie tez na Modwright KWA 100.

 

Oba mozna nabyc za rozsadna cene.

 

(*czy te dodatkowe 100-200-300W robi duza roznice?)

 

Btw. Q21 w innym temacie polecil mi Anthem Integrated 225.

 

Ktos slyszal?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthem to znana marka dla studentów w USA. Sprzedaj te kolumny, zainwestuj w lepsze, dokup wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doe,

Mialem i pl300, i Anthema 225. Nie równolegle. U mnie, pl300, przy moich preferencjach dzwoekowych, zagrały zbyt natarczywa i szeleszczaca góra (mam niewytlumiony pokój).

 

Anthem grał natomiast wycofana góra i dobrym basem. Porównywany na Kefach r900 do Hegla 200 zagrał tak że zrezygnowałem z planowanego zakupu Hegla (byly bardzo zbliżone brzmieniowo).

 

Anthem jest przyzwoitym wzmacniaczem z górnych poziomów średniej półki.

 

Jezeli kolorytem zgra Ci się z pl300 zwróć jedynie uwagę czy bedziesz zadowolony z przrstrzennosci dźwięku. MA pl300 w mojej ocenie nie są mistrzami przrstrzennosci i warto by wzmak im w tym wzgledziw pomagal a nie przeszkadzał.

 

Co do basu i dynamiki makro Anthem da radę.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Ps. Na tych ma pl300 słuchałem jeszcze u siebie Vincenta sv700. Dźwięk trochę zlagodnial w porównaniu do mojego obecnego Krella s550 ale na tyle mało że nie zmieniłem wzmaka i sprzedałem kolumny.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

T+A DAC 8 DSD via Silencable Wizzard XLR do KRELL s550k a ten via Velum LS-G do Audio Physic Cardeas Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anthem to znana marka dla studentów w USA. Sprzedaj te kolumny, zainwestuj w lepsze, dokup wzmacniacz.

 

No własnie...Kolego Doe kup sobie kolumny Magico Q7 i jakieś monobloki od Kondo...wtedy niektórzy potraktują Ciebie na poważnie...może nawet zostaniesz VIPem...albo guru? Byli tu tacy co nic nie mieli ale samym pisaniem zdobyli pozycję króla High-endu...

 

A tak na serio to człowiek nie po to dopiero co kupił sobie kolumny aby je od razu sprzedawać...może jakieś sensowne porady zamiast dołowania?

 

Forum powinno pomagać i wspierać użytkowników...tak przynajmniej bywa na większości anglojęzycznych wersji audiostereo.pl...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. (ha, zawsze znajdzie sie ktos kto lubi posolic)

 

Zdecydowalem sie na Modwright KWA 100.

 

przed zakupem PL300, mialem mozliwosc ich odsluchu, u kogos kto zna sie na rzeczy.

Graly gladko i muzykalnie nawet po podpieciu pod slaby wzmacniacz.

Problemy z gora mozna rozwiazac dobrymi lampami w pre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw ...PL300 to wystarczajacy hi-end jednym bedzie tu sciskac z tego powodu zwieracze:) i dlatego klepia czlowiekowi swoje bzdury byle dosolic...

Ja odsluchiwalem pl200 i 300 bardziej do gustu przypadly mi 200. MA testowal te kolumny na wzmacniaczach Moon, wiec moze warto sprobowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. (ha, zawsze znajdzie sie ktos kto lubi posolic)

 

Zdecydowalem sie na Modwright KWA 100.

 

przed zakupem PL300, mialem mozliwosc ich odsluchu, u kogos kto zna sie na rzeczy.

Graly gladko i muzykalnie nawet po podpieciu pod slaby wzmacniacz.

Problemy z gora mozna rozwiazac dobrymi lampami w pre.

 

Można też popróbować różnych muzykalnych kabli głośnikowych. Polecam sprawdzić Kondo SPc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie martw ...PL300 to wystarczajacy hi-end jednym bedzie tu sciskac z tego powodu zwieracze:) i dlatego klepia czlowiekowi swoje bzdury byle dosolic...

Ja odsluchiwalem pl200 i 300 bardziej do gustu przypadly mi 200. MA testowal te kolumny na wzmacniaczach Moon, wiec moze warto sprobowac.

 

napewno sprawdze jak tylko bedzie okazja.

hmm, co do PL300 tez mysle ze to wystarczajacy hi-end* fakt ze kazdy lubi co innego. ale znajda sie tacy co i tak klepac beda swoje..

 

MA graja tak jak lubie, przede wszystkim podczas grania potrafia zniknac z toru, dzieki dobrej rownowadze calego pasma, to co zostaje

to muzyka. Przypominaja mi troche B&W ktore tez sa raczej neutralnie z tym ze te dodaja wiecej od siebie i sa jakby mniej plynne.

hmm, niespodziewalem sie ze 300 beda az tak wymagajace wzgledem dobieranych komponentow, ale trudnosc ta polega raczej na ich klinicznej wrecz precyzji do przekazywania wszystkiego tego co gra w ich zrodle (yep, z tendencja do faworyzowania gory)

W moim przypadku wyzwanie polega na znalezieniu zlotego punktu pomiedzy precyzja a muzykalnoscia.

 

Do tej pory Odsluchiwalem z

Conradem Johnsonem i Jolida ( graly mega muzykalnie i plynnie bez metalicznej gory, troche zbyt plynnie jak na moj gust )

Harman Kardon i Jolida ( to co powyzej, tyle ze bardziej plasko, ze slaba dynamika)

Chinski Classic no.6.6b ( krew z uszu, w zyciu nie slyszalem tyle gory, ale mial kopa)

Modwright i Roksan m series 1 (graja lagodnie z duzym naciskiem na srodek, ale z mala dynamika i troche jak pod kocem)

 

Tak wiec pora na dobranie dobrego pre..

 

*jak by nie fundusze, to Legacy Audio tez wydaje sie ciekawe ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo fajne kolumny - tylko podstawa to akustyka - w pomieszczeniach "gołych" może być za jasno - dlatego można je kupić w fajnych cenach bo poprzedni właściciele zaniedbują ten bardzo ważny aspekt.

Napisz jak grają z Modwright bo jestem ciekawy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Masz bardzo fajne kolumny - tylko podstawa to akustyka - w pomieszczeniach "gołych" może być za jasno - dlatego można je kupić w fajnych cenach bo poprzedni właściciele zaniedbują ten bardzo ważny aspekt.

Napisz jak grają z Modwright bo jestem ciekawy :)

 

Troche zajelo mi przetestowanie MW.

Jest to ciekawy wzmak. Gra subtelnie, z lekko wysunietym srodkiem.

Gora jest delikatnie wycofana, dol natomiast gra blizej srodka. MW nie stara sie pokazywac niczego na sile, ma raczej

odprezony i lekko zmiekczony przekaz. Najlepiej radzi sobie z prostymi kompozycjami, muzyka Instrumentalna, wokalem, bdb wypada elektronika,

troche slabiej rock.

 

Gra o wiele bardziej jak Valve, niz SS. Cieply organiczny bass i slodkie wysokie tony..

 

Scena muzyczna wysunieta lekko do przodu i zawieszona gdzies miedzy kolumnami. *gra bardziej glebia, niz przestrzennie.

Prawdziwym wyzwaniem okazalo sie dobranie do niego odpowiedniego pre, najlepiej gral z ModWright ls 100 (szkoda ze nie slyszalem 36.5) i EAR 868

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche zajelo mi przetestowanie MW.

Jest to ciekawy wzmak. Gra subtelnie, z lekko wysunietym srodkiem.

Gora jest delikatnie wycofana, dol natomiast gra blizej srodka. MW nie stara sie pokazywac niczego na sile, ma raczej

odprezony i lekko zmiekczony przekaz. Najlepiej radzi sobie z prostymi kompozycjami, muzyka Instrumentalna, wokalem, bdb wypada elektronika,

troche slabiej rock.

 

Gra o wiele bardziej jak Valve, niz SS. Cieply organiczny bass i slodkie wysokie tony..

 

Scena muzyczna wysunieta lekko do przodu i zawieszona gdzies miedzy kolumnami. *gra bardziej glebia, niz przestrzennie.

Prawdziwym wyzwaniem okazalo sie dobranie do niego odpowiedniego pre, najlepiej gral z ModWright ls 100 (szkoda ze nie slyszalem 36.5) i EAR 868

 

Dzięki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doe czy juz zdecydowales sie na jakis wzmacniacz ? Do PL300 ciezko jest dobrac "tani" wzmacniacz. Ja wybralem do PL200 Denona 2020AE dla mnie brzmialo to fantastycznie i Denona juz mam, moze warto posluchac takie polaczenie z Twoimi kolumnami ?

Moc wzmacniacza tez ma znaczenie... kiedys zapiolem Maranzunia ki perl pod PL300 i brzmialo to jak jakies hifi z targu....

Ja na Twoim miejscu celowalbym przynajmniej blisko gornej wartosci jaka podaje producent i konstrukcje dual mono a najlepiej monobloki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doe czy juz zdecydowales sie na jakis wzmacniacz ? Do PL300 ciezko jest dobrac "tani" wzmacniacz. Ja wybralem do PL200 Denona 2020AE dla mnie brzmialo to fantastycznie i Denona juz mam, moze warto posluchac takie polaczenie z Twoimi kolumnami ?

Moc wzmacniacza tez ma znaczenie... kiedys zapiolem Maranzunia ki perl pod PL300 i brzmialo to jak jakies hifi z targu....

Ja na Twoim miejscu celowalbym przynajmniej blisko gornej wartosci jaka podaje producent i konstrukcje dual mono a najlepiej monobloki.

 

Haha, HiFi z targu..

 

Przetestowalem sporo rozsadnie wycenianych wzmacniaczy i roznych pre. bywalo, ze odnosilem podobne wrazenie..

z PL naprawde nie ma lekko. Denona nie slyszalem ale sprawdze jak tylko bedzie ku temu okazja.

 

Dobierajac wzmak do tych kolumn akurat trafilem na KWA 100, mialem spore szczescie, gdyz sprawuje sie o niebo lepiej niz wiele innych

testowanych przezemnie pozycji (tych rozsadnych cenowo, MW trafilem z drugiej reki) inne poprostu graly slabo z tymi kolumnami.

Jak narazie z Pl300 duzo lepiej sprawdzaly sie przedwzmacniacze lampowe, scena i dzwiek robily sie wieksze, a ogolny przekaz o wiele czytelniejszy, dodajac sporo dociazenia tonalnego, poprawialy ogolna holografie i dynamike utworu.

 

Niestety juz gorzej z neutralnoscia, a poniewaz KWA 100 tez dodaje sporo od siebie w efekcie bylo o wiele za cieplo i slodko.

(dopasowanie dobrze grajacego pre do MW to takze nie latwe zadanie)

 

Narazie mysle nad znalezieniem jakiegos neutralnego i cichego valve pre i hmm, pewnie dobraniem jakiegos innego wzmacniacza.

KWA 100 ma wiele zalet, ale nie dam rady normalnie sluchac muzyki z tak podkolorowana barwa.

 

P.S. nowy hegel h160 gral naprawde niezle. (referencyjny tonalnie) brakowalo mu jednak sporo w obwodzie, mala scena i cienki bass to nie to co lubia PL300. postaram sie sprawdzic h360 i moze jakis poweramp od hegla w polaczeniu z dobra lampa w pre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

 

 

P.S. nowy hegel h160 gral naprawde niezle. (referencyjny tonalnie) brakowalo mu jednak sporo w obwodzie, mala scena i cienki bass to nie to co lubia PL300. postaram sie sprawdzic h360 i moze jakis poweramp od hegla w polaczeniu z dobra lampa w pre.

 

Doe odgrzewam tego kotleta.... co slychac w temacie wzmaka??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doe odgrzewam tego kotleta.... co slychac w temacie wzmaka??

 

z PL300 graja teraz monobloki Roge Audio m180 - radza sobie doskonale.

Dzwiek jest szczegolowy, nabral dynamiki i przestrzeni. Pogrubiona zostala struktura tonalna,

+ niesamowita rozdzielczosc barwy. Gra to bardzo naturalnie bez ostrosci, nie meczac przy odsluchu.

W polaczeniu z dobrym pre, dzwiek doslownie wylania sie z czerni, czesto dajac wrazenie zywego spektaklu.

 

Hifibloke, ciekawi mnie jak zagral by u Ciebie RA Cronus Magnum, pewnie warto przesluchac ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hifibloke, ciekawi mnie jak zagral by u Ciebie RA Cronus Magnum, pewnie warto przesluchac ;)

 

 

Pewnie tak choc jak juz to bede celowac w integre 300-400RMS ....na razie pl200 sie wygrzewaja wczoraj pyklo pierwsze 20h sruby sie zluzowaly dociaglem i jade dalej ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.