Jump to content
IGNORED

Problem z Paradigm Ultracube 12 wyłącza się !


daro896

Recommended Posts

Ale słychać było bas podczas grania nawet wtedy gdy gasła przez chwilkę dioda więc może to dioda sygnalizująca/pokazująca że sub jest włączony tylko mruga. Chyba, że ten bas, który było słychać wydobywał się z kolumn.

 

A tak na marginesie, kto chowa suba pod biurko i to jeszcze tak, że membrana daje w zabudowany bok biurka,znaczy się deskę/płytę. Gdyby tam były nóżki a nie deska/płyta no to ok. Jak już tak chować bo np nie ma nigdzie indziej miejsca to tak, żeby membrana dawała do przodu, żeby dzwięk nie trafiał zaraz na ściankę biurka.

Link to comment
Share on other sites

Tu nie chodzi o to co kto lubi (odnośnie suba) tylko względy brzmieniowe za tym przemawiają, żeby nie zasłaniać membrany . Blokuje to rozchodzenie się fali dzwiękowej (dzwięku). Sorki jeśli moja uwaga miała wg Ciebie charakter uszczypliwości a odnośnie wyłączania się suba przygladałeś się kablowi. Moze nie łączy. Moze coś się w środku odlutowało. Nie wiem. Zgaduję. Spróbuj z innym kablem czy będzie to samo.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.