Jump to content
IGNORED

Ale jaja ............. spuchnięte

margaryna85

Recommended Posts

dziwne ze to dziwi ale jeszcze dziwniejsze ze tylko to ..dziwi.Niebawem beda wywiady podobnych durniow na temat...jak sie zabepieczac w drodze na pustynii srodkami naturalnymi.Albo dlaczego emigrantki muzulmanki nie chca pieknych chlopcow katolikow a przeciez ładniejsi.

a wy oczywista z zapartym tchem rozpoczniecie dyskusje.A potem zaparcia, nocne polucje etc.

no wiec ja panie margaryna oswiadczam zes pan.....podobnie jak ten redaktor ..ale nie moge bo moderator juz prosił zeby nie naduzywac.

Co Wy Panowie na to

wynika z tego ze lepiej miec spuchniete jaja , niz rozdety łeb.

dyndałki polskie.

i panie margaryna

• Moderatorzy

Nie rozumiem tego przechodzenia od razu do ad personam.

Sytuacja jest kuriozalna, z wielu powodów. Raz że jądra wcale nie puchną od braku seksu, natura to sama rozwiązała. Nawet osoby z urazami rdzenia kręgowego mają od czasu do czasu samoistny wzwód i wytrysk na autonomicznych zwojach nerwowych. W taki sposób zresztą sparaliżowani mogą zostać ojcami.

Trzeba naprawdę mieć tupet żeby sprzedać taki kit i liczyć że ktoś się nabierze. No ale owi "uchodźcy" już nie raz uzyskali co chcieli bezczelnością, kłamstwem i roszczeniowym uporem. Te żądania pokazują jakie nauki odebrali w dotychczasowych kontaktach z Europą, i jakie jest ich prawdziwe nastawienie. Ciekawe też czy w miejscach z których pochodzą mieli taki znowu łatwy dostęp do kobiet... Może właśnie dlatego uciekli stamtąd, bo ktoś im naopowiadał że Europejki to łatwe i tanie (nie trzeba płacić tatusiowi stadem baranów za "kocicę w worku") dziwki.

Jakoś w historii mieliśmy przykłady znacznie dłuższego czasu abstynencji seksualnej. Długotrwałe wyprawy w czasach odkryć geograficznych, klasztory o surowej regule itd. Polscy więźniowie wcale nie dostają kuponów na seks - jako że wg. dzisiejszej wiedzy medycznej nie jest on niezbędny do życia.

Jaja im puchną z winy Makreli, która ich zaprosiła do Niemiec ale nie ostrzegła, że tamtejsze kobiety nie różnią się urodą od nierogacizny. I teraz biedni nielegalni imigranci nie są pewni czy bzykanie Niemek jest halal... :)

Ale jest nadzieja - jak im jaja w końcu eksplodują to muslimska bomba demograficzna okaże się niegroźna. :)

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

• Moderatorzy

Oni nie są tacy wybredni. Polskie kobiety nie grzeszące urodą jeżdżą sobie do Egiptu czy Tunezji i są zachwycone jak tamtejsi egzotyczni młodzieńcy im nadskakują. Bo wszystkie tamtejsze kobiety są zajęte przez bogaczy mających po 4 żony, więc dla pomniejszych leszczy nie starcza.

Panie Mulsie jak bym Ja uciekał z kraju gdzie kule latają nad głowami

i nawet jak byś mnie przyjął to cieszył bym się że mnie zabrałeś i

ugościłeś , bezpieczny dom ,dach nad głową wikt i opierunek ciekawe

jak bym się już u ciebie rozgościł i bym sobie zażyczył twoją

żonę albo córkę co byś zrobił ??? pewnie oddał bo z ciebie to już prawdziwy

europejczyk jest.Ciekawe że w obozach sami

jurni chłopcy w sile wieku bez rodzin? bez dzieci? bez żon ?

historia się nie zmienia to jest agresja na nas, naszą kulturę

nasz światopogląd nawet ci kozojebcy nie wytoczą wojny nato

ale dzięki takim lewakom jak ty zniszczą nas od środka.

te bzdury to raczej małolatom sadz.I raczej opieraj sie na gazetach a nie brukowcach.Natomiast warto przypomniec ze ich jest juz tyle milionow ze te 3mln to juz nie jest problem.Ci co tu juz sa od 50 lat moga ci zgwałcic zone, zabic sasiada,zgwalcic corke, zgwalcic cie doodbytniczo ,ukrasc rower i telewizor, poderznac gardło psu etc etc.Oni juz tu sa od 50 lat mlodziencze a jakos ciagle okradaja mnie i bija i niszcza i gwałca ...polacy.

tak wiec spierniczaj stad juz teraz, bo zaraz bedzie za pózno.

Chyba w Polsce nie mieszkasz bo tutaj ich jeszcze nie ma bogu

dzięki (pomijam ośrodek http://www.pch24.pl/panstwo-islamskie-w-polsce--czeczeni-chca-rzadzic-osrodkiem-dla-uchodzcow,36407,i.html

i oby tak zostało a jak ciebie okradają , niszczą , gwałcą za

pewne doodbytniczo to mogę powiedzieć że wiedza i mądrość

z wiekiem nie przychodzi dziadku.Ha ale z drugiej strony dobry jesteś

że się dajesz

Panie Mulsie jak bym Ja uciekał z kraju gdzie kule latają nad głowami

i nawet jak byś mnie przyjął to cieszył bym się że mnie zabrałeś i

ugościłeś , bezpieczny dom ,dach nad głową wikt i opierunek ciekawe

jak bym się już u ciebie rozgościł i bym sobie zażyczył twoją

żonę albo córkę co byś zrobił ??? pewnie oddał bo z ciebie to już prawdziwy

europejczyk jest.Ciekawe że w obozach sami

jurni chłopcy w sile wieku bez rodzin? bez dzieci? bez żon ?

historia się nie zmienia to jest agresja na nas, naszą kulturę

nasz światopogląd nawet ci kozojebcy nie wytoczą wojny nato

ale dzięki takim lewakom jak ty zniszczą nas od środka.

Ależ skąd, tam zaraz agresja... To tylko Mulsa ubogaca... Ta multi-kulti.

Co Wy Panowie na to

http://natemat.pl/156961,uchodzcy-w-obozach-dla-uchodzcow-w-europie-mowia-o-swoich-problemach-glowny-z-nich-to-brak-seksu

Ja proponuję żeby wszystkie kobiety co chcą ich w europie zakasały rękawy i do roboty

Wyobraź sobie ze jesteś młody zdrowy i masz sponsora który cie ustawil do konca zycia dal mieszkanie i wszystko co jest niezbędne oraz kaske zapewnił.

Co by ci bylo potrzebne? Ano imprezki kobiety rozrywka trochę alkoholu i zyc nie umierać. Więc właśnie sie powoli o to dopominaia.

Do roboty ich dac i zabrać zasiłki. Problemy sie skończą.

Jak lubię ten system (mimo ze narzekam) tak wqria mnie tak na prawdę tylko jedna rzecz w obecnym systemie. Socjal i rozdawnictwo a następnie podnoszenie podatków zeby coraz bardziej rozrastajace sie rozdawnictwo utrzymywać.

Zlikwidować to rozdawnictwo w cho..e.

chwilowy brak działalności w audio.

tak na prawdę tylko jedna rzecz w obecnym systemie. Socjal i rozdawnictwo a następnie podnoszenie podatków zeby coraz bardziej rozrastajace sie rozdawnictwo utrzymywać.

Zlikwidować to rozdawnictwo w cho..e.

No, no...

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.