Skocz do zawartości
IGNORED

Sprzed hifi do 25 tys


andy018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam sprzętu hi fi do okolo 25-30 tys, kolum plus elektronika. Pokój 25 m2

Jeżeli chodzi o elektronikę to mysle o jakims mocnym amplitunerze AV Cambridge Audio/Pioneer

W sprawie kolumn zastanawiam sie nad zakupem Dynaudio focus 260 lub 340 bądź cos z Sonus fabera.

Za każda poradę , propozycje z góry dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

aby zaproponować Ci konkretne rozwiązania, musisz podać znacznie więcej informacji. Przede wszystkim czy chcesz zbudować system wielokanałowy, czy klasyczne dwukanałowy hi-fi. Napisz proszę, jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie systemu, co miałoby być zródłem w Twoim zestawie - odtwarzacz Blu-Ray, odtwarzacz CD, odtwarzacz plików, gramofon.

Czekam na szczegóły.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca rozumiem,zakładka jest stereo,a człowiek pyta o AV,należałoby przenieść do zakładki kd.

@Andy,mniemam,że Focusy 260 odsłuchane,skoro o nich myślisz,to niezły trop,dobrze z nimi zagra Hegel H160 ale jak upierasz się przy amplitunerze AV to pytaj w kinie domowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tyle kasy i sonusy do amplitunera - szkoda kolumn :-) dobry wzmacniacz + oppo 105 i niezłe stereo już jest a jak zachce Ci się żeby grało za Tobą to dokup nawet używaną końcówkę + surround-y a oppo posterujesz wszystkim ( ma wyjście analogowe 7.1 ) lub ewentualnie jakiś procesor (emotiva) + końcówka . Pomysłów jest dużo , ale właśnie brakuje wiedzy czego oczekujesz po wydaniu tej kasy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najważniejsza jest muzyka - później sprzęt , a najlepszy jest ten który dla mnie brzmi najlepiej .

Dzieci to przyszłość narodu więc słuchają tego co tata ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie kolumn zastanawiam sie nad zakupem Dynaudio focus 260 lub 340

Skoro Dynaudio, to może Dynaudio Focus 400 XD i odpuść sobie amplituner kina do stereo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja propozycja

Harpia Acoustics Fresco, Hegel H300

Sam ten wzmacniacz (bardzo dobry swoją drogą) kosztuje 20 tys PLN. Budżet 25 tys jest za zestaw, czy 25 tys na kolumny i 25 tys na wzmacniacz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za odpowiedz.

Sprawa wygląda tak.

Szukam jakiś dobrych kolumn. Nie muszą grac głośno (sąsiedzi mnie zjedza :))ale maja grac bardzo czysto. Słuchałem kolumn focus 260 z AV CA 651 i naim uniti 2. Z uniti grały lepiej. Oprócz tego Faberow vener 3,0 i KEF R700 na pioneerze LX 78(tez dawal rade, według mnie, choc zaden tam ze mnie audiofil ). Głownie słucham radia z muzyki w zasadzie wszytko rock pop trochę classyki. Zależy mi również zdeby można było odtwarzać muzykę po sieci czy z laptopa. Do tego chciałbym mieć w przyszłości podpięcie tv bądź projektor. Wiem ze duzo tych wymagana. Dlatego biore pod uwagę wzmacniacze AV. Po rocznych poszukiwaniach kopaniach na forach i odsłuchach wytypowałem aplitunery AV najwyzsze modele pioneer i CA + Naim uniti 2 . Z glosnikow DA focus 260 i 340(moge ja miec w dobrej cenia dlatego biore je pod uwage). + moze cos z Sonusa myslalem rowniez o olympice II

Ale tak jak pisałem z chęcią rozpatrzę wasze propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o kolumny to zwróc sie do Piotrka ... audiosynergia... zrobi Ci kolumny w stu procentach spełniające Twoje wymagania oraz doda od siebie tę odrobine magicznej wiedzy, pomoże dobrać odpowiedni wzmacniacz , tak bys czuł sie dowartościowany , i będziesz miał cos o czym inni moga pomarzyć, lub wydać na podobna jakość dżwieku wielokrotnie wiecej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiś dobrych kolumn

...

Zależy mi również zdeby można było odtwarzać muzykę po sieci czy z laptopa.

 

szukasz kolumn do 25 kzł? i żeby można je było połączyć do laptopa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.