Skocz do zawartości
IGNORED

Poszukuje elektronika z okolic Andrychowa ( ok 50-60km)


gucio.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

poszukuje kogoś z okolic Andrychowa tak okolice 50-60km kto podjął by się sprawdzenia SONY TA-F690ES, a mianowicie sprzedałem takiego Sony i klient coś zaczał się bawić przy kablach i Soniak odmówił współpracy, włącza się ale protector nie załącza kolumn i dioda świeci się na czerwono. Klient twierdzi że nie wie już czy zwarł wyjście czy nie. Możliwe że pierdoła, bo nie sądzę że końcówki upalone.

 

Poszukuje kogoś kto jest kumaty w tej dziedzinie i może mu pomóc, może dowieźć wzmacniacz 50-60km od Andrychowa.

 

Nie chcę aby wysyłał go do mnie bo podejrzewam też że podczas transportu u kuriera mógł ukruszyć się jakiś zimny lut czy coś podobnego, stąd moja prośba w tym poście o pomoc.

 

kontakt najlepiej na PW.

 

Pozdrawiam

 

P.S Wiem że temat nie bardzo w dobrym miejscu ale Tu najwięcej ludzi jest obeznanych w elektronice, po kilku dniach poproszę o usunięcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że gdyby wchodziła w gre wysyłka też bym go zrobił. nie chcemy już go wysyłać i traktować kurierami

 

Ale dzięki za odzew.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzejmie proszę użytkownika ---- bum1234 ---- o nie komentowanie powyższego postu, a z głuchymi o wpływie i budowie kabli nie ma sensu dyskutować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.