Jump to content
IGNORED

Zestaw 5.1 do spięcia ze stereo.

dudziakk13

Recommended Posts

Chciałbym spiąć z jakimś Amplitunerem 5.1 moje Onkyo a9050 wraz z TANNOY DC6TSE. Chcę żeby fronty grały przez ONKYO I TANNOY, a reszta czyli C RS LS grały przez coś innego. Co możecie zaproponować za maks 5 tysięcy? Mówię o kolumnach i amp.

Za 5tysięcy to altusy nowe kupisz.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i do tego wzmachola

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wątak przez omyłkę umieściłem w HI END. A jaki budżet musiałbym przeznaczyć? Jakich modeli szukać? Przepatrzyłem sklepy i faktycznie 5 to trochę mało, dlatego chciałbym w tym miesiącu kupić amplituner (póki co bez wielkiego jakiegoś limitu kwoty), w przyszłym miesiącu dokupić głośniki .

Najważniejsze - amplituner musi mieć wyjście pre out. Jak masz Onkyo to może poszukaj coś z tej firmy. Teraz wyszedł nowy amplituner z DOLBY ATMOS warto posłuchać co to jest warte.

Może ten

Hidden Content

Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - gratis są głośniczki do Atmos.

Tylko sprawdź pre out bo w tym przypadku może to tylko dotyczyć Subwooferów.

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

A ten wzmacniacz ma bezpośrednie wejście na końcówkę mocy?

Owszem niektórzy tworzą jakieś kombinacje z przełącznikami kabli ale jak dla mnie łączenie wzmacniacza stereo z Ampli 5.1 ma sens jedynie w przypadku wzmacniacza z wejściem direct in i możliwości wyboru tego trybu z panelu przedniego a nie jak np. w NAD ach rozłączając zwory.

• 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.