Jump to content
IGNORED

jaki odtwarzacz CD

amrowek

Recommended Posts

Guest rydz

(Konto usunięte)

witam

poszukuje odtwarzacza CD do mojego leciwego acz fajnego Duala CR1780

Z jakimi kolumnami ten Dualek gra , i jak to według ciebie gra ?

Lu

znalazłem jeszcze takiego

Luxman CD DZ-92

który z tych luxmanów?

Miałem kiedyś, i to długo, DZ120. To CD z własnym charakterem; Luxman pisał o nim w katalogu reklamowym: ,,smooth and sophisticated", ale to najbardziej ,,analogowy", czy tez ,,muzykalny" odtw. jaki słyszałem w podobnej cenie. Zwłaszacza do jazzu i klasyki, ale Michael Jackson też brzmiał.Teraz trzeba byłoby chyba zapłacic 10 x tyle, żeby coś współczesnego tak zagrało. Nie wiem jak z napędami, tam było chyba Sanyo.

mam w szafie marantz 63 mkII i 67 ose po modyfikacji, oba nie mają startu do philips dvp 9000s można powiedzieć że za taką samą kasę. Marantze jedynie tyle że bardziej miękko grają a tak w rozdzielczości, dynamice, przestrzenności, barwie philips lepszy. Bym się nie zastanawiał w tym przypadku. Niektórych może razić że to odtwarzacz DVD, ale uprzedzenia znikają zaraz po odsłuchu.

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Guest numik

(Konto usunięte)

CA d500 jak się upoluje jest poezja, dla mnie jest lepszy od Marantza cd-52 mkii se również jako transport, a sam gra o 2 klasy lepiej, kupiłem za 350

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.