Skocz do zawartości
IGNORED

Na kogo głosować 25 X 2015 ?


justas32

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie teraz rozumiem dlaczego Polska upadła w 18 wieku. Jeżeli poziom świadomości społecznej, nieufności i nienawiści do drugiego polaka był taki jak teraz - to ten kraj nie ma żadnych szans na jakąś przyszłość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeba było głosować na Bronisława a nie żalić się teraz i drapać po dupie na wzajem.

wystarczy ze ty glosowales na dudziarza zeby cie tylek niebawem zaczal swendzic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy ze ty glosowales

 

Może się jednak mylisz.

Nie głosowałem na niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie teraz rozumiem dlaczego Polska upadła w 18 wieku. Jeżeli poziom świadomości społecznej, nieufności i nienawiści do drugiego polaka był taki jak teraz - to ten kraj nie ma żadnych szans na jakąś przyszłość.

 

W ramach nieufności to najważniejsze będzie wyciać takich przekręciarzy jak Balcerowicz przebrany w Pwetru, nieprzebranych napadaczy na koryto w rodzaju kukizowców i korwinków oraz szmatoliberałów. Ostatnich niestety jest troche poukrywanych w różnych partiach, taki mają zwyczaj rodzinny, bo przeciez większosć z nich zdobywała szlify w PZPR- w sposób, który teraz reklamuja jako walenrodyzm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] taki mają zwyczaj rodzinny, bo przeciez większosć z nich zdobywała szlify w PZPR- w sposób, który teraz reklamuja jako walenrodyzm.

 

Także w kręgach pisowskich i okołopisowskich jest ich wielu. w 2005 - 2007 nawet kilku ministrów z przeszłością PZPR-owską tam było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Moi drodzy po co kłótnie, wszak i tak zginiemy w ...... zupie"

A tak miedzy prawdą a prawdą to najjjjjjjjważniejsze jest to żeby na wybory iść, bo to będzie znaczyć, że nie masz tego kraju nad Wisłą głęboko w ............ zupie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach nieufności to najważniejsze będzie wyciać takich przekręciarzy jak Balcerowicz przebrany w Pwetru, nieprzebranych napadaczy na koryto w rodzaju kukizowców i korwinków oraz szmatoliberałów. Ostatnich niestety jest troche poukrywanych w różnych partiach, taki mają zwyczaj rodzinny, bo przeciez większosć z nich zdobywała szlify w PZPR- w sposób, który teraz reklamuja jako walenrodyzm.

niezly groch z kapusta ale dziwnym trafem wszyscy niedobrzy a nie ma ...dobrego.Jeszcze sie nie narodził czy nie jeszcze nie ujawnił??

 

to moze przynajmniej PSL albo partia wielbicieli ..motyli??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także w kręgach pisowskich i okołopisowskich jest ich wielu. w 2005 - 2007 nawet kilku ministrów z przeszłością PZPR-owską tam było.

 

A nawet gangsterów z kibolska przeszłością mieli zastrzelonych przez mafię... Co nie zmienia faktu że tylko jedna ich opcja kolonizowała polityke w ciagu ostatnich 8 lat i zmieniła się w driga jedynie słuszną siłę przewodnia która sicagłą do siebie wszystkie szumowiny chore na władzę jak kiedyś sicagała do siebie jedyna słuszna PZPR...

 

dlatego czas najwyższy już ich wymienić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja argumentacja oczywiście nie ma za zadanie przekonać zwolenników PiS.Skierowana jest do tych,którym z PiSem nie jest po drodze.

Ale jaka argumentacja ? napisałeś tylko że 4 letni układ jaki miało PO nie pasuje Ci w wykonaniu PiS'u.

 

Mało ?

z dziwi Cie jeśli powiem że tak ? liczyłem na jakieś sensowne argumenty a nie fanaberie (z wielu można się tylko śmiać bo komentować się juz nie da) którymi PO ładowało obywateli (znowu schemat osła). Po za tym chyba Ci się trochę trochę pomylił czas teraźniejszy z przyszłym.

 

Myślę że może dobrze będzie jak PIS wygra - bo po 4 latach odejdzie w polityczny niebyt, oskarżony o sprzedanie Polski

PO powinno wygrać i znowu dymać swoich wyborców aż Ci w końcu odkryją prawdę, niestety patrząc na Was to musieliby wygrać jeszcze 7-8 razy.

 

To miejskie legendy lansowane przez PiS : Dobrobyt Polski i Polaków został po prostu rozkradziony , a gospodarka jest jak człowiek z workiem kamieni który PiS zdejmie. Bo - jak wiadomo - cały majątek naszego bogatego kiedyś kraju jest na kontach działaczy PO.

Dla Ciebie może i jest to legenda, dla mnie Polacy którzy na całym świecie z niczego potrafią zrobić coś nazywa cholernym sukcesem. Kradzież o której piszesz to jedno, a niszczenie przemysłu poprzez prawo i doprowadzanie do bankructwa to drugie i najgorsze co może być. Jakby tylko kradli to byśmy mieli raj.. bo takie były możliwości.

 

A co do uwolnienia gospodarki to chyba nikt o zdrowych zmysłach się tego po PiS- ie nie spodziewa ? Przecież poglądy prezesa są znane z jego wypowiedzi : każdy biznesmen jest złodziejem który okrada pracowników.

od lat leżą ustawy...

 

Na pewnych ludzi i pewne partie nie powinno się nigdy głosować. Elicie PiS-u ( o mój Boże, jak to brzmi...)kompletnie już myli się interes kraju z ich własnym, dla władzy są gotowi na absolutnie wszystko, są gotowi podpalić kraj dla jej zdobycia i będą gotowi poświęcić jeszcze więcej dla jej utrzymania. Wierzą , że wspaniały cel jakim są ich doskonałe rządy usprawiedliwi wszelkie środki i każdy kompromis. Jak trzeba będzie, będą gotowi na sojusz z każdym : faszystami, skrajnymi narodowcami, lewakami , ligą kobiet czy audiofilami. Już raz mieliśmy przykład z Samoobroną . Jak trzeba będzie wyjść dla utrzymania władzy z Uni-wyjdą, wstąpić do piekieł-wstąpią, wysłać naród na wojnę - wyślą . Bo tylko oni doprowadzą ten naród do szczęśliwości.

uzasadnienie, argumenty cokolwiek prócz pierdolenia.

 

Proszę wszystkich Was o głosowanie zgodne z własnym sumieniem, w obecnej sytuacji tylko Jarosław Kaczyński z swoją formacją Prawo i Sprawiedliwość oraz koalicjantem Solidarną Polską, jest w stanie naprowadzić nasz kraj na drogę rozwoju, po zapaści w wszystkich dziedzinach życia, spowodowanej ośmioma latami afer w czasie rządów Platformy Obywatelskiej.

nie zawierzyłeś że większość userów nie chce żadnej naprawy, wręcz pragnie dalszej degradacji ?

 

Właściwie teraz rozumiem dlaczego Polska upadła w 18 wieku. Jeżeli poziom świadomości społecznej, nieufności i nienawiści do drugiego polaka był taki jak teraz - to ten kraj nie ma żadnych szans na jakąś przyszłość.

10000% zgoda... problem tylko w tym że jak głupkowi powiesz że jest głupi to on temu zaprzeczy, Wy głosząc nie swoje prawdy (ciągle powtarzacie TVN i podobne) ciągle uważacie że wasza wiedza jest absolutna... niestety to wszystko już było, to już nie działa....a ja ciągle czekam na konkretne argumenty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO powinno wygrać i znowu dymać swoich wyborców aż Ci w końcu odkryją prawdę, ni

fetek to moze do rzeczy i wylicz te dymamia i podyskutujemy.Bo to juz nudne jest.

 

z tym ze wczesniej porownaj te z epoki kurdupla zeby nie mielic tego samego.

 

Bylo w internecie to bedziesz miał łatwo chociaz przydlugie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie głosować na tych którzy udają że pracują i pomagają :-)

 

12118838_145923819092969_574833923954302282_n.png?oh=94661f060a455f67ae4130d50d12103d&oe=56CB67A7

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem ambitny, starałem się pisać konkretnie ale to forum nauczyło mnie że nie ma to najmniejszego sensu, więc po co mam to robić ? Ja nie mam świdra w dupie i nic mnie nie boli, a PiS wqrwia mnie tylko dawaniem dupy podczas kampanii i swoją "uczciwością" (Jak grasz z oszustem też oszukuj).

 

PO ma za sobą parę ładnych lat władzy absolutnej, mogło w tym czasie zrobić TOTALNIE WSZYSTKO. Teraz podczas kampanii wyborczej obiecuje zmianę (lub likwidację) rzeczy które sami wprowadzili.. bo inni (w tym PiS) od lat o tym mówią (a nawet mają gotowe ustawy). Komorowski to samo... po skończonej kadencji nagle wie co dla polaków jest dobre i co należy zrobić, jakąś szybciej czasu na to nie było (pewno był zajęty grabieniem "białego domu"). Tu nie trzeba być żadnym geniuszem, nie trzeba mieć żadnej wiedzy o tym co było, nie trzeba się orientować w polityce, wystarczy tylko posłuchać usiąść na dupę i pomyśleć (kilka sekund)

 

Najważniejsze by kumple z forum mogli słodko pierdzieć..wtedy automatycznie wszystkim spada IQ i rośnie EGO do 5 poziomu super usera. Niestety patrząc na niektórych userów mam taki obraz przysłowiowego buca w dresie (bez urazy dla dresiarzy), który przyjdzie na uroczystą galę, kolację cokolwiek zasadzi bąka, rzuci kobietą i podskokach z bananem na ryju ucieknie. On się cieszy jest ql koledzy go klepią po ramieniu a goście.. zdegustowani, pełni pogardy i żalu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO ma za sobą parę ładnych lat władzy absolutnej, mogło w tym czasie zrobić TOTALNIE WSZYSTKO.

totalnie wszystko to moglo sobie zrobic dziure w dupie albo ty nie wiesz jak to fukcjonuje.

 

wystarczy tylko posłuchać usiąść na dupę i pomyśleć (kilka sekund)

to jeszcze tego nie zrobiles jak widac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosuję kolejny raz na PO, mimo wszystko. Dlatego że głosuję na pewien kierunek który zapewnił Polsce najszybszy wzrost dobrobytu w jej historii , .

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

Najszybszy

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

Wzrost dobrobytu

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

w histori i i i i

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

Gdyby kazdy baran sie lepiej douczył historii, to nie tylko by głupot propagandowych nie wypisywał ale i pewnie wtedy partie władzy miałyby mniej synekur dla swoich rodzin... ale byc może i dla tych baranów wśród których na pewno są też tacy, którzy mają czego żałować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten jak zwykle wyszedł z epoki komunizmu przekonany ze dobrobyt tworza robotnicy i ich mysl gleboka.

 

polaczona z jeszcze glebsza partyjna.

 

a partia jest jak boski byt ..

 

z niebios.

 

tyle ze jego durne buhaha zajelo pol strony i nadal jestesmy w punkcie wyjscia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br /><br />Użytkownik skali dnia 10.10.2015 - 22:19 napisał<br />Na pewnych ludzi i pewne partie nie powinno się nigdy głosować. Elicie PiS-u ( o mój Boże, jak to brzmi...)kompletnie już myli się interes kraju z ich własnym, dla władzy są gotowi na absolutnie wszystko, są gotowi podpalić kraj dla jej zdobycia i będą gotowi poświęcić jeszcze więcej dla jej utrzymania. Wierzą , że wspaniały cel jakim są ich doskonałe rządy usprawiedliwi wszelkie środki i każdy kompromis. Jak trzeba będzie, będą gotowi na sojusz z każdym : faszystami, skrajnymi narodowcami, lewakami , ligą kobiet czy audiofilami. Już raz mieliśmy przykład z Samoobroną . Jak trzeba będzie wyjść dla utrzymania władzy z Uni-wyjdą, wstąpić do piekieł-wstąpią, wysłać naród na wojnę - wyślą . Bo tylko oni doprowadzą ten naród do szczęśliwości. uzasadnienie, argumenty cokolwiek prócz pierdolenia<br />

Toż podałem Ci przykład z Samoobroną . Kaczyński nie miał żadnego problemu z dopuszczeniem do rządu ludzi pokroju Leppera, Beger i reszty byle rządzić.

Wystarczy wspomnieć lata władzy PiS ,oraz to co mówili będąc potem w opozycji. Powołanie ministerstwa rybołówstwa żeby było wystarczająco stanowisk do obsadzenia, na przykład. A pamiętacie konferencję prasową z Jarosławem i Fotygą po rewelacji Rzeczypospolitej o trotylu w Tupolewie ? Gdyby wtedy byli u władzy, już byłby red alarm i wojsko gotowe do boju.NATO chcieli powiadamiać o zaatakowaniu kraju.

Jeszcze raz: oni naprawdę myślą że dobro wspólne to przede wszystkim ich rządy, nieważne za jaką cenę. Ideolodzy, PiSia ich mać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie żadnych argumentów. Tak jak ten cały upośledzony aktor Karolak był zwiazany biznesowo z ukladem po-psl tak wielu tutaj 'byznesmenów' jest zwiazanych z tym układem. Dlatego ich żadne taśmy Sowa i przyjaciele , żadne przykłady niekompetencji czy np. nowak od dróg, kluzik od szkoły, mucha od sportu, schetyna czy radek od zagranicznych a ewa na premiera nie trwożą. Ośrodek władzy jest i tak gdzie indziej, a byznesmeny są do układu podpięci i tak beda glosowac, tak samo jak pslowi niby teraz maleje, ale cala wiejska trzoda pojdzie glosować za doplaty, za krus i inne przywileje. Taka jest prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i mamy znowu belkocik ala arku ale z drugiej strony.To moze cos zaproponujecie jakons partyjke co to nie bierze nie robi interesow nie, nie. nie etc.To ma byc ten pis ?Mam znowu zaczac od spolki srebra,ARt bi, telegraf.,afery paliwowej,sprzedaz gmachu w warszawie , skokami etc??dlugo tak mozecie rznac glupa o dupie maryji??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

Najszybszy

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

Wzrost dobrobytu

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

w histori i i i i

 

BUHAHAHAHAHAHA

 

Gdyby kazdy baran sie lepiej douczył historii, to nie tylko by głupot propagandowych nie wypisywał ale i pewnie wtedy partie władzy miałyby mniej synekur dla swoich rodzin... ale byc może i dla tych baranów wśród których na pewno są też tacy, którzy mają czego żałować.

Też uważam, że Polacy powinni się douczyć historii . Zwłaszcza tacy najbardziej prymitywni .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Państwa

 

Za dwa tygodnie, o tej porze niektórzy z Was będą mieli już za sobą akt głosowania w wyborach do Sejmu RP, dokonacie Państwo wyboru, w jakiej rzeczywistości zamierzacie żyć, jaką przyszłość zbudować dla Waszych dzieci, rodzin i samych siebie, to odpowiedzialny czyn, ufam, że dokonacie prawidłowego wyboru i poprzecie Jarosława Kaczyńskiego, który stojąc na czele Partii Prawo i Sprawiedliwość, zapewnia nam możliwość dokonania pozytywnych przemian dotyczących wszystkich dziedzin naszego życia.

Afery, które targały naszym społeczeństwem przez ostatnie osiem lat domagają się wyjaśnienia i ukarania sprawców, także wyjaśnienia wymaga katastrofa smoleńska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br /> a byznesmeny są do układu podpięci i tak beda glosowac, tak samo jak pslowi niby teraz maleje, ale cala wiejska trzoda pojdzie glosować za doplaty, za krus i inne przywileje. Taka jest prawda.<br /> <br /> <br />

 

Też mi odkrycie. Na tym polegają demokratyczne wybory w każdym kraju,dana grupa społeczna w większosci głosuje na tych co im więcej obiecują. Są oczywiście wyjątki, tym ich więcej im bogatsze społeczeństwo a demokracja dojrzalsza. Np. Szwajcarzy w referendum zrezygnowali z darmowej kasy za bycie obywatelem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wymioty mnie ciągnie, gdy tu widzę tak aktywny tępy elektorat PO. Dalej oglądajcie TVN, to może wasze mózgi zamienią się w nic. Przecież PO tyle dobrego zrobiło dla Polski przez 8 lat!!!! Nie ma długu, do lekarza nie trzeba czekać latami, jest bosko. Powodzenia. Ile wam płacą za popieranie PO, PSL, Petru, i lewicy???

 

z telefonu wytryskane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni nie maja mózgów więc im się nie ma co zamieniać :-)

 

Oni sa baaardzo kulturalnie ubogaceni ... Capem przez łeb i kłonicą po dupie :-D To u nich pełna kultura... Cwoków małorolnych wypisujacych swoje partyjne POwskie brednie podpierane nieudolnie brakiem wiedzy i nieznajomością historii..

Wazne żeby kaska im do kieszeni za te pierdolenia płyneła.

 

Jak trzeba będzie to Petruszenko się objawi jako największy obrońca robotników i chłopów... Juz dzisiaj pier**lił swoja zdarta płyta balcerkowej propagandy jak bardzo załuje kobiet które będa musiały isć na emeryturę w wieku 60 lat i jak to im żle z tego powodu będzie bo skąd państwo weżmie na emerytury dla nich... To może wystarczy by państwoi wzieło od tych banków i funduszy spekulacyjnych, które sponsorują Petruszenkę i fundacje Balcerowicza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
niezly groch z kapusta ale dziwnym trafem wszyscy niedobrzy a nie ma ...dobrego.Jeszcze sie nie narodził czy nie jeszcze nie ujawnił??to moze przynajmniej PSL albo partia wielbicieli ..motyli??
zawsze można na starą gwardię

61e439cadfb5eb911e1dd3d97654c139.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi odkrycie. Na tym polegają demokratyczne wybory w każdym kraju,dana grupa społeczna w większosci głosuje na tych co im więcej obiecują. .

 

Każda to głosuje na własną rodzinę i kolegów partyjnych. Tylko jedno PSL tego nigdy nie ukrywało :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedno PSL tego nigdy nie ukrywało :-)

 

Bo to jedna wielka rodzina...nie da się ukryć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wymioty mnie ciągnie, gdy tu widzę tak aktywny tępy elektorat PO. Dalej oglądajcie TVN, to może wasze mózgi zamienią się w nic. Przecież PO tyle dobrego zrobiło dla Polski przez 8 lat!!!! Nie ma długu, do lekarza nie trzeba czekać latami, jest bosko. Powodzenia. Ile wam płacą za popieranie PO, PSL, Petru, i lewicy???

 

z telefonu wytryskane

Przecież nikt nie twierdzi ze jest dobrze, tylko ze jest lepiej. Czy osiem lat temu ludziom żyło się lepiej? Czy kiedykolwiek w tym kraju było obiektywnie lepiej ?Ja doceniam to ze jest postęp ,i mam podstawy do obaw ze za chwile to się zmieni. Mam na tyle dużo lat ze pamietam ten kraj jako kawałek dzikiej Azji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.