Skocz do zawartości
IGNORED

Einstein na prywatce.


plustek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

To zaczy ze tylko wkurzam ludzi i fajnej a moze i konkretnej dysputy nie bedzie ? No bo czytajac wiekszosc postow odnosi sie wrazenie,ze wielu forumowiczow mialo i slyszalo juz, przynajmniej, bardzo wiele.Ja sadze ze slyszalem i mialem jeszcze bardzo niewiele,poniewaz wiekszosc nazw i zestawien czesto tu wymienianych jest mi kompletnie obca.W kazdym razie jesli kogos moimi tematami i pytaniami wkurzam ,to oswiadczam,ze nie jest i nie bylo to moim zamiarem.Ja poprostu chcialem o audio pogawedzic i przy okazji sie czegos dowiedziec.Pozdrawiam Kolegow a wkurzonych przepraszam. Co do gramofonu, to bedzie ciezko z przesiadka,poniewaz wiekszosc moich zbiorow to CD.Ale owszem sluchalem z integra Einsteina,tyle ze na malutkich AudiomachinachCRM Compact Reference Monitor - bylem poruszony scena,dynamika,szybkoscia.

 

Nikogo nie wkurzasz i nie masz za co przepraszać,ja chętnie poczytam Twoje audioprzygody a stwierdzenie Stasia o śmietnikowym hi fi innych userów miej w nosie,już tu taki jeden mądrala coś bredził o szrotowej lidze. Nie przejmuj się i maszeruj dalej,czekam na wnioski:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie wkurzasz i nie masz za co przepraszać,ja chętnie poczytam Twoje audioprzygody a stwierdzenie Stasia o śmietnikowym hi fi innych userów miej w nosie,już tu taki jeden mądrala coś bredził o szrotowej lidze. Nie przejmuj się i maszeruj dalej,czekam na wnioski:))

No to troche dodales mi otuchy.Ale na temat: wlasnie od dobrej polgodzinki siedze i slucham Thomas Siffling Trio - taka momentami saikodeliczna wersja jazzu, ale sporo od sprzetu wymaga i musze stwierdzic, ze Meitner z Einsteinem daje rade.Moze i niektorzy uwazaja go za szrot,ale ja bym go nie dyskwalifikowal.No i znowu powoli przepraszam sie z Duettami - ze one to wszystko oddaja! A tak naprawde,to Panowie poki co uwazam, ze : czapki z glow przed Einsteinem - w najnowszym wcieleniu oczywiscie.Trza by kupic bestie,tylko ta cena....Nie wiem jak wy,ale ja respekt przed zona mam...pzdr.

P.S.Idzcie koniecznie do Sobieskiego i posluchajcie - moze byc spore zaskoczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie to jest najgorsze - że gra :)))))) Gdyby nie grał to nawet bym nie spojrzał na tę markę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wątek sponsorowany, tak? Że sprzęt jednego dystrybutora za tonę kasy i właściciel niby się nie zna na audio? I "idźcie na audioszoł" na koniec. Ten Einstein to kto ma w dyst?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Ale to jest wątek sponsorowany, tak? Że sprzęt jednego dystrybutora za tonę kasy i właściciel niby się nie zna na audio? I "idźcie na audioszoł" na koniec. Ten Einstein to kto ma w dyst?

 

Sponsorowany? Chłop ma sprzęt w domu,wkleił zdjęcia o co chodzi? W ten sposób można sprowadzić do parteru każdy wątek,choć z drugiej strony to nie wiadomo,czy jest jeszcze do czego sprowadzać...

Lepszy zapewne jest niesponsorowany wątek o Lampizatorze,w którym trwa wojna od 69 stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz luz spokojnie. Skoro Einstein z rcm to już mniej się boję :)

Wątek w sumie jest ciekawy bo faktycznie rzadko sprzęt wyższej klasy na forum. Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie - spokojnie.Sprzet jest zagraniczny,mieszkanie tez.A jedyny sponsoring to ewentualnie odpuszczenie grzechow przez zone,jak kupie ten sprzet.O Sobieskim wspomnialem,bo wiem ze w naszym kraju ciezko takiego sprzetu posluchac,a i zestawienie z glosnikami amerykanskimi - firmy nie wymieniam,bo boje sie o posadzenie o double sponsoring - uwazam za bardzo pasujace do elektroniki.Zreszta info jest na stronie producenta.Uznalem,ze jak sami posluchacie,to moje amatorskie wypociny na temat Einsteina moga byc bardziej wiarygodne.Ot i cala historia.Pozdrawiam i slucham dalej,bo jest super.P.S. badzcie tacy mili i oswieccie mnie : co to jest RCM ? Mam sie obrazic,czy poczekac chwilke...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche dodales mi otuchy.Ale na temat: wlasnie od dobrej polgodzinki siedze i slucham Thomas Siffling Trio - taka momentami saikodeliczna wersja jazzu, ale sporo od sprzetu wymaga i musze stwierdzic, ze Meitner z Einsteinem daje rade.Moze i niektorzy uwazaja go za szrot,ale ja bym go nie dyskwalifikowal.No i znowu powoli przepraszam sie z Duettami - ze one to wszystko oddaja! A tak naprawde,to Panowie poki co uwazam, ze : czapki z glow przed Einsteinem - w najnowszym wcieleniu oczywiscie.Trza by kupic bestie,tylko ta cena....Nie wiem jak wy,ale ja respekt przed zona mam...pzdr.

P.S.Idzcie koniecznie do Sobieskiego i posluchajcie - moze byc spore zaskoczenie.

Co ty chcesz od tych wilsonow,masz zawodowe monitory:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz od tych wilsonow,masz zawodowe monitory:)

Witam,rzeczywiście są bardzo dobre, dlatego je parę lat temu kupiłem i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Ale szukamy ideału a Einstein jak słyszę aktualnie, ma większe możliwości niż Duette. Jeśli więc elektronikę kupię, to następnym krokiem naprzód są inne głośniki. Ale podkreślam - Duette są znakomite, tyle że można jeszcze lepiej no i pogoń trwa. Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest wątek sponsorowany, tak? Że sprzęt jednego dystrybutora za tonę kasy i właściciel niby się nie zna na audio? I "idźcie na audioszoł" na koniec. Ten Einstein to kto ma w dyst?

 

Ja tu widzę sprzęt przynajmniej od 3 różnych dystrybutorów. Nie popadajmy w paranoję ;)

 

Nikogo nie wkurzasz i nie masz za co przepraszać,ja chętnie poczytam Twoje audioprzygody a stwierdzenie Stasia o śmietnikowym hi fi innych userów miej w nosie,już tu taki jeden mądrala coś bredził o szrotowej lidze. Nie przejmuj się i maszeruj dalej,czekam na wnioski:))

 

+1

 

10x wolę poczytać opinie ludzi którzy czegoś faktycznie posłuchali, niż brednie na podstawie filmów z youtube (!). A niestety takie mamy ostatnio standardy na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plustek, witamy w realnym swiecie:( tzw hajenda.

Witam i dziekuje za cieple przyjecie, bo wlasnie zdecydowalem ze Einstein zostaje.O k....co ja zonie powiem - no ale to juz sprawa drugorzedna - ofiary w audiomaniactwie to rzecz nieunikniona.Teraz slucham i slucham a juz pewnie niedlugo mnie nogi zaswierzbia i zaczne biegac za glosnikami.Pzdr.

P.S. a swoja droga,to zeby nie bylo tak rozowo,to skok zmiany glosnosci na pilocie i to pomimo zastosowania "ogranicznika" na preampie jest za duzy i czasem przeszkadza.Podobno cos mozna poradzic,ale to moze pare dni potrwac - bede pisac co z tego wyszlo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Witam i dziekuje za cieple przyjecie, bo wlasnie zdecydowalem ze Einstein zostaje.O k....co ja zonie powiem - no ale to juz sprawa drugorzedna - ofiary w audiomaniactwie to rzecz nieunikniona.Teraz slucham i slucham a juz pewnie niedlugo mnie nogi zaswierzbia i zaczne biegac za glosnikami.Pzdr.

P.S. a swoja droga,to zeby nie bylo tak rozowo,to skok zmiany glosnosci na pilocie i to pomimo zastosowania "ogranicznika" na preampie jest za duzy i czasem przeszkadza.Podobno cos mozna poradzic,ale to moze pare dni potrwac - bede pisac co z tego wyszlo.

 

Gratulacje! Ciesz się Chłopie dobrym graniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziekuje za cieple przyjecie, bo wlasnie zdecydowalem ze Einstein zostaje.O k....co ja zonie powiem - no ale to juz sprawa drugorzedna - ofiary w audiomaniactwie to rzecz nieunikniona.Teraz slucham i slucham a juz pewnie niedlugo mnie nogi zaswierzbia i zaczne biegac za glosnikami.Pzdr.

P.S. a swoja droga,to zeby nie bylo tak rozowo,to skok zmiany glosnosci na pilocie i to pomimo zastosowania "ogranicznika" na preampie jest za duzy i czasem przeszkadza.Podobno cos mozna poradzic,ale to moze pare dni potrwac - bede pisac co z tego wyszlo.

 

Torebkę jej kup :)

 

Gratulacje !

 

Einstein + Blumenhofer to dla nie najlepszy dźwięk w Monachium 2015.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torebkę jej kup :)

 

Gratulacje !

 

Einstein + Blumenhofer to dla nie najlepszy dźwięk w Monachium 2015.

No chyba na torebke sie nie nie chwyci,bo cos o Malediwach przebakuje...na buty tez nie idzie.

Napisz mi prosze cos o Blumenhoferze.No i dziekuje ,jestem na takim "haju",ze "endu" nie widze pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię serio. Potwornie drogo, niewygodna podróż z wieloma przesiadkami, na lotnisku zabiorą wam wszystkie alkohole(mają z tego niezły biznes) bo tam przecież jest islam!! Ale w hotelu wszystko możesz kupić tylko ceny razy...6-10 względem normalnych cen. Obsługa też średnio przyjazna. Woda owszem fajna, ale pod wodą dużo kamieni i lepiej kąpać się w trampkach. Dużo lepsza i połowę tańsza jest Tajlandia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Johar Baru w Malezji - żabi skok do Singapuru - miejskim autobusem, boskie jedzenie, świetne i tanie hotele. Mili ludzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Malediwy bardzo dobrze wspominam. Raj dla nurków (mnóstwo wraków w atolach). Zrobiłem tam stopień PADI Wreck diver. Podróż prawie 24h (to tyle samo co np. do Las Vegas) - ale zawsze można zrobić stop w Dubaju, i w ten sposób podróż podzielić na dwa.

 

Pogoda, widoki - niezapomniane.

 

Tak więc polecam - najpierw Einstein, potem Malediwy (w tej kolejności ;).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do nurkowania to tak, ale na normalny urlop to nie warto. Pogoda oczywiście super ale w tego typu miejscach pogoda zawsze jest super. Lepiej spędzony czas na plażach Tajlandii kosztuje połowę mniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i dziekuje za cieple przyjecie, bo wlasnie zdecydowalem ze Einstein zostaje.

Gratulacje, to bardzo dobry sprzet i dobry zakup!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu o plazach a moje zaskorniaki po zaplaceniu Einsteina to tez "plaza".No to sie do roboty ostro biore,bo cos czuje,ze polowica nie odpusci.Ale czuje sie podbudowany,ze o moim wyborze elektroniki wyrazacie sie z aprobata.Czyli ze ze sluchem u mnie mimo uplywu dziesiecioleci jeszcze nie tak zle.pzdr.A swoja droga to cene tez o pare tysiaczkow zbilem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, a jak widac na zalaczonym zdjeciu: takie dwa dingsiki (nie pytajcie mnie jak sie to fachowo nazywa,bo ja muzykosluchacz a nie inzynier jestem), zamontowane mam na koncowce mocy - dostarczone inclusive przez producenta - skutecznie zwiekszaja precyzje regulacji glosnosci.Niestety jesli robie to pilotem to skok jest i tak za duzy.Mimo wszystko moje Duette i tak sie ciesza.Zapewnienie producenta: dingsiki nie sa w torze dzwieku i nie maja zadnego wplywu na jakosc powyzszego.Mnie tez sie tak wydaje,ale ciekaw jestem, co Wy na to?Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie te kabelki ida, o te ukosne wyjscia Ci chodzi?

Nie chodzi mi o kabelki - te sa od glosnikow a ukosnie do suba, natomiast o ten powiedzmy srebrno-czarny trzpien na lewo od wyjscia glosnikowego - ma napis neutral,czy podobnie - jeszcze sie nie doczytalem dokladnie,bo malo miejsca z tylu.Zreszta sa naturalnie w sumie dwa, tzn po jednym na kanal i maja dedykowane wejscia symetryczne,normalnie zamkniete zmyslna gumowa klapka.Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.