Skocz do zawartości
IGNORED

Einstein na prywatce.


plustek

Rekomendowane odpowiedzi

To sa najprawdopodobniej tlumiki sygnalu czyli w srodku sa rezystory ktore dzielac sygnal zmniejszaja go. Jesli tak jest a najprawdopodbniej tak jest to jest to w sygnale bo byc inaczej nie moze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sa najprawdopodobniej tlumiki sygnalu czyli w srodku sa rezystory ktore dzielac sygnal zmniejszaja go. Jesli tak jest a najprawdopodbniej tak jest to jest to w sygnale bo byc inaczej nie moze.

Czyli pogarsza jakosc dzwieku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Einstein ma różne dziwne triki, możliwe że podłączając to do innego źródła mimo wszystko obciążają całość.

Zapewne w środku sa 3 rezystorki - 2 w szeregu i jeden równolegle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plustek,

Grasz na Stereovox'ach ?

A i owszem,tzn preamp z koncowka jest podlaczony najwyzszym modelem Stereovoxa, jednym z ostatnich ( chyba LSP 600) ,kiedy ta firma tak sie jeszcze oryginalnie nazywala,a zrodlo i preamp to jego nastepca - wybacz nie pamietam jaka jest teraz aktualna nazwa tej firmy,ale nastepca jest jeszcze ciut lepszy od pierwowzoru.Na glosnikach tez mam Stereovoxy tzn 600-tke na Duette a Firebirda na Suba.Kurcze,mysle ze nazw nie poprzekrecalem,bo dawno je kupowalem a sa moim zdaniem tak dobre,ze zadnej zmiany nie trzeba,wiec wyluzowany kablowo jestem,dlatego jesli wkaradl sie blad,to sorry i prosze o korekte.Pzdr

 

Ingeruje.

A cos wiecej - mam sie martwic?

 

Chodzi Ci o ten wtyk XLR Neutrika? Sa tam dwa takie wtyki?

Tak x2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Dlaczego martwić,jesteś zadowolony a to oznacza,że gra świetnie. Fakt,że ingeruje oznacza tylko tyle,że nie jest to pure transmision,pod warunkiem,że tak faktycznie jest. Jeśli możesz to porównaj z i bez i podejmij decyzję,jeśli nie,olać drania i słuchać muzyki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalnie nie martwilbym sie tym.

Ulga! Dzieki.

 

Dlaczego martwić,jesteś zadowolony a to oznacza,że gra świetnie. Fakt,że ingeruje oznacza tylko tyle,że nie jest to pure transmision,pod warunkiem,że tak faktycznie jest. Jeśli możesz to porównaj z i bez i podejmij decyzję,jeśli nie,olać drania i słuchać muzyki:)

A bo ja juz taki jestem,ze jak zaczne,to ciagne obsesyjnie w strone idealu,chce maxa wyciagnac z tego co mam - no takie natrectwo .Wiem,niezdrowe.pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie jest niezdrowe. Rodzisz się by w końcu umrzeć, a po drodze dostać wiele razy po dupie i zaliczyć wiele chorób, porażek życiowych i smutków. Dlatego fajnie jest mieć coś co cieszy i radości tobie życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i radości tobie życzę.

I ja Tobie tez.No ja musze jeszcze na te cholerne Malediwy zarobic,ale to juz moja brocha.Poki co jest granie,a na koniec tygodnia whiskacz lub dobre czerwone winko i granie,wiec slonko swieci.Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i owszem,tzn preamp z koncowka jest podlaczony najwyzszym modelem Stereovoxa, jednym z ostatnich ( chyba LSP 600) ,kiedy ta firma tak sie jeszcze oryginalnie nazywala,a zrodlo i preamp to jego nastepca - wybacz nie pamietam jaka jest teraz aktualna nazwa tej firmy,ale nastepca jest jeszcze ciut lepszy od pierwowzoru.Na glosnikach tez mam Stereovoxy tzn 600-tke na Duette a Firebirda na Suba.Kurcze,mysle ze nazw nie poprzekrecalem,bo dawno je kupowalem a sa moim zdaniem tak dobre,ze zadnej zmiany nie trzeba,wiec wyluzowany kablowo jestem,dlatego jesli wkaradl sie blad,to sorry i prosze o korekte.Pzdr

...

Dobrze wypatrzylem ;) masz referencyjne głośnikowe LSP600, firebird'y oraz referencyjne XLRy BAL-600mkII. Kawał porządnego druta ;)

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wypatrzylem ;) masz referencyjne głośnikowe LSP600, firebird'y oraz referencyjne XLRy BAL-600mkII. Kawał porządnego druta ;)

Pozdrawiam.

Rzeczywiscie dobrze wypatrzyles, to kawal porzadnego druta,czasem sam sie dziwie jaki kawal.Ale Ty tez stereovoxiarz jestes jak czytam? Moge wiedziec,co u Ciebie zadecydowalo?Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie dobrze wypatrzyles, to kawal porzadnego druta,czasem sam sie dziwie jaki kawal.Ale Ty tez stereovoxiarz jestes jak czytam? Moge wiedziec,co u Ciebie zadecydowalo?Pozdrawiam.

Zaczęlo sie dawno temu od cyfrowek, pózniej Colibri-X bardzo fajnie mi sie wpasowal i juz tak jakoś poszło dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,temat nieco przysechl a ja dokonalem kolejnej obserwacji.Mimo zapewnien sprzedawcy ze tlumiki (sila tlumienia -5dB)nie znajduja sie w torze dzwieku,oraz ze na jego jakosc nie wplywaja,zainspirowany niepewnoscia po wypowiedziach kolegow z forum, postanowilem to sprawdzic.Wyjalem ustrojstwa i.... no na poczatku poza nieznacznie wieksza glosnoscia oraz wiekszym jej skokiem w czasie regulacji, zmian nie zauwazylem.Ale - no wlasnie,ale - sprzet byl pare minut po wlaczeniu,plyta taka sobie,pomyslalem ok. pewnie sprzedawca ma racje,pogram troche i zaloze dinksy zpowrotem.A ze zglodnialem,poszedlem zrobic i skonsumowac kolacyjke a sprzecik plumkal i plumkal.Wzmocniony i rozochocony, wiedzac ze elektronika juz rozgrzana a do zalozenia tlumikow trzeba ja wylaczyc,postanowilem ze dzis poslucham bez.Plyte wybralem zacna a i juz wczesniej na nowym sprzecie osluchana i... zatkalo mnie.Dynamika wyraznie podskoczyla,scena urosla do rozmiarow ,no nie chce przesadzac,ale leciutko wychodzi ze dwa metry na boki od glosnikow,pewnie gdyby nie sciana,to polazlaby dalej.Uporzadkowana tak,ze ja w zyciu tego nie slyszalem.Pewnie uznacie mnie za konfabulanta,albo i wariata ,ale mnie naprawde wydawalo sie i wydaje nadal po przesluchaniu juz trzeciej plyty,nie!,kurcze,jestem pewien!-ze scena jest uporzadkowana co do centymetra.Tylko nie pytajcie mnie jak to mozliwe,ale ja to slysze i ciary mi po plecach chodza,zwlaszcza ze - skutkiem chyba wiekszej dynamiki,dzwiek stal sie wyrazniej trojwymiarowy,slyszalne sa takie szczegoly,i subtelnosci i to nie jako jednorazowe objawienie ,czy sygnal,ale dlugofalowe,zmieniajace sie akustycznie zjawisko.Mowie Wam, kompletnie mnie skolowalo,bo juz nie wiem co o tym myslec.Mam gesia skorke na sama mysl.Totez spiesze z "krotka"relacja.A, i Panowie ,nie plujcie tak na tego biednego Majtnera,bo on w tym udzial przeciez tez ma i robi to z klasa.Ciekaw jestem co wy na to.Pzdr. P.S.Jeszcze dzisiaj nic nie pilem - daje slowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Einsteina trzeba z godzinkę rozgrzać przed słuchaniem, zimny jest taki sobie.

To przeciez oczywiste.Ja porownuje dzwiek z przed i po wyjeciu tlumikow.Z tlumikami tez sluchalem rozgrzanego sprzetu wczesniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Einsteina trzeba z godzinkę rozgrzać przed słuchaniem, zimny jest taki sobie.

 

Jak wszystkie sprzęty lampowe i większość tranzystorów w klasie A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszystkie sprzęty lampowe i większość tranzystorów w klasie A.

Wiem,ale ja chyba zamotalem nieswiadomie swoja wypowiedz.Tak naprawde porownalem znane mi brzmienie rozgrzanego Einsteina z tlumikami,oraz po ich wyjeciu.Watek z nierozgrzanym sprzetem wtracilem mimochodem,zeby sie lepiej czytalo.Czyli poprawa dotyczy rozgrzanego wzgledem rozgrzanego tylko z tlumikami i bez tlumikow - o rany,ale sie rozpisalem,- no rozemocjonowany jestem.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,temat nieco przysechl a ja dokonalem kolejnej obserwacji.Mimo zapewnien sprzedawcy ze tlumiki (sila tlumienia -5dB)nie znajduja sie w torze dzwieku,oraz ze na jego jakosc nie wplywaja,zainspirowany niepewnoscia po wypowiedziach kolegow z forum, postanowilem to sprawdzic.Wyjalem ustrojstwa i.... no na poczatku poza nieznacznie wieksza glosnoscia oraz wiekszym jej skokiem w czasie regulacji, zmian nie zauwazylem.Ale - no wlasnie,ale - sprzet byl pare minut po wlaczeniu,plyta taka sobie,pomyslalem ok. pewnie sprzedawca ma racje,pogram troche i zaloze dinksy zpowrotem.A ze zglodnialem,poszedlem zrobic i skonsumowac kolacyjke a sprzecik plumkal i plumkal.Wzmocniony i rozochocony, wiedzac ze elektronika juz rozgrzana a do zalozenia tlumikow trzeba ja wylaczyc,postanowilem ze dzis poslucham bez.Plyte wybralem zacna a i juz wczesniej na nowym sprzecie osluchana i... zatkalo mnie.Dynamika wyraznie podskoczyla,scena urosla do rozmiarow ,no nie chce przesadzac,ale leciutko wychodzi ze dwa metry na boki od glosnikow,pewnie gdyby nie sciana,to polazlaby dalej.Uporzadkowana tak,ze ja w zyciu tego nie slyszalem.Pewnie uznacie mnie za konfabulanta,albo i wariata ,ale mnie naprawde wydawalo sie i wydaje nadal po przesluchaniu juz trzeciej plyty,nie!,kurcze,jestem pewien!-ze scena jest uporzadkowana co do centymetra.Tylko nie pytajcie mnie jak to mozliwe,ale ja to slysze i ciary mi po plecach chodza,zwlaszcza ze - skutkiem chyba wiekszej dynamiki,dzwiek stal sie wyrazniej trojwymiarowy,slyszalne sa takie szczegoly,i subtelnosci i to nie jako jednorazowe objawienie ,czy sygnal,ale dlugofalowe,zmieniajace sie akustycznie zjawisko.Mowie Wam, kompletnie mnie skolowalo,bo juz nie wiem co o tym myslec.Mam gesia skorke na sama mysl.Totez spiesze z "krotka"relacja.A, i Panowie ,nie plujcie tak na tego biednego Majtnera,bo on w tym udzial przeciez tez ma i robi to z klasa.Ciekaw jestem co wy na to.Pzdr. P.S.Jeszcze dzisiaj nic nie pilem - daje slowo.

Moze i tak byc, problem w tym ze w tym calym High-endzie diabel tkwi w szczegolach,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i tak byc, problem w tym ze w tym calym High-endzie diabel tkwi w szczegolach,

Witam, zeby tak jeszcze udalo sie skok glosnosci na pilocie zmniejszyc-byloby cudownie.Bo jak robie to recznie,to jest do zaakceptowania,ale przez pilota, tylko jednym musnieciem, to jakby z godziny 07:00 na 10:00.Zalezy oczywiscie od plyty i to znacznie,bo dynamika jest powalajaca - to znaczy mnie powala,bo Ty a i pewnie inni bioracy udzial w tym watku Koledzy sluchali juz sprzetow o ktorych istnieniu ja nawet pewnie nie wiem,wiec z koniecznosci moj Einstein przy nich wypada skromnie,totez prosze, jesli to "nieuniknione" , podsmiechiwac sie,ale z doza wyrozumialosci..pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zeby tak jeszcze udalo sie skok glosnosci na pilocie zmniejszyc-byloby cudownie.Bo jak robie to recznie,to jest do zaakceptowania,ale przez pilota, tylko jednym musnieciem, to jakby z godziny 07:00 na 10:00.Zalezy oczywiscie od plyty i to znacznie,bo dynamika jest powalajaca - to znaczy mnie powala,bo Ty a i pewnie inni bioracy udzial w tym watku Koledzy sluchali juz sprzetow o ktorych istnieniu ja nawet pewnie nie wiem,wiec z koniecznosci moj Einstein przy nich wypada skromnie,totez prosze, jesli to "nieuniknione" , podsmiechiwac sie,ale z doza wyrozumialosci..pzdr.

Ta, wiekszosc tutaj moze sobie pomarzyc o takim systemie,nie badz taki skromny:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zeby tak jeszcze udalo sie skok glosnosci na pilocie zmniejszyc-byloby cudownie.Bo jak robie to recznie,to jest do zaakceptowania,ale przez pilota, tylko jednym musnieciem, to jakby z godziny 07:00 na 10:00.Zalezy oczywiscie od plyty i to znacznie,bo dynamika jest powalajaca - to znaczy mnie powala,bo Ty a i pewnie inni bioracy udzial w tym watku Koledzy sluchali juz sprzetow o ktorych istnieniu ja nawet pewnie nie wiem,wiec z koniecznosci moj Einstein przy nich wypada skromnie,totez prosze, jesli to "nieuniknione" , podsmiechiwac sie,ale z doza wyrozumialosci..pzdr.

 

Trochę dziwna rzecz z tym ogromnym GAIN w tym preampie. U mnie też tak było ale usprawiedliwiałem to faktem, iź u mnie preamp grał z monoblokami innej firmy i mogło coś tak być niedopasowane. Ale w zestawie firmowym, gdzie mamy preamp i końcówkę mocy jednej firmy to powinno to być spasowane perfekcyjnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, wiekszosc tutaj moze sobie pomarzyc o takim systemie,nie badz taki skromny:))

Tak faktycznie wynika z z wpisow kolegow,dlatego tez chetnie dziele sie swoimi spostrzezeniami.Ja mialem jednak na mysli glownie fakt,ze wielu sposrod Kolegow,czy to jezdzac na wystawy,czy tez bywajac u innych,lub prowadzac wlasne firmy z dystrybucja sprzetu audio,jest znacznie bardziej osluchanych niz ja,w kazdym razie pewnie slyszalo sprzety i znacznie lepsze,totez im moje podekscytowanie moze wydawac sie zabawne,choc ja mysle ze wlasnie o to towarzyszaca temu wszystkiemu duza doze radosci chodzi.Zycie kurcze czesto zbyt bolesne jest,wiec czlowiek lapczywie kazdy kes szczescia lyka.pzdr.

 

Trochę dziwna rzecz z tym ogromnym GAIN w tym preampie. U mnie też tak było ale usprawiedliwiałem to faktem, iź u mnie preamp grał z monoblokami innej firmy i mogło coś tak być niedopasowane. Ale w zestawie firmowym, gdzie mamy preamp i końcówkę mocy jednej firmy to powinno to być spasowane perfekcyjnie.

A moze tak ma wlasnie byc,bo przeciez jakosc dzwieku podskoczyla znacznie a glownym problemem jest pilot.Ja mysle moim skromnym zdaniem,ze tu o czulosc i ogolna latwowysterowalnosc moich Wilsonow chodzi.pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wielu sposrod Kolegow,czy to jezdzac na wystawy,czy tez bywajac u innych,lub prowadzac wlasne firmy z dystrybucja sprzetu audio,jest znacznie bardziej osluchanych niz ja,w kazdym razie pewnie slyszalo sprzety i znacznie lepsze

Slyszec,widziec a posiadac to wielka roznica:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszec,widziec a posiadac to wielka roznica:)

Posiadać a nie słyszeć i widzieć też!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadać a nie słyszeć i widzieć też!

Posiadać a nie słyszeć i widzieć też!

Czyzbym posiadal, nie slyszal - slabo z racji wieku widzac?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.