Skocz do zawartości
IGNORED

ekran projekcyjny gdzie i jaki


Walek77

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Poszukuje ekranu projekcyjnego moze byc ramowy lub elektryczny.

Poszukiwany 16:9 gain 0.8 105-115 cali.

 

ja sie juz poddaje... kupic z gainem 1.0 nie ma problemu wszedzie tego pelno. Gorzej jak ktos szuka szarej maty. Moja obecna ma slady walka od malowania przez co mnie irytuje ogladanie meczy czy jakis jednolitych obrazow...

 

Natknalem sie na jakiegos wloskiego producenta co robi ramy curved ceny nie podal... wyslalem maila z zapytaniem ile takie cudo.

 

A wy mozecie cos polecic fajnego ? Gdzie nie widac grubej kratki na materiale lub mazow? Cena mysle do 3tys zl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się do wątku posiadam również Benqa 1070, szukam ekranu do niego pomieszczenie mam z białym sufitem metraż ok 6m na 6m,projektor wisi nad głową więc wyświetlany obraz jest prawie 270cm na 160cmm ściany są pomalowane na ciemne bordo zasłony również ciemne grube oraz rolety.Czy gain musi byc ponizej 1? Upatrzyłem sobie z wartością g=1,1; co będzie gorsze niż w wartosci np. g=0,8? Bo cenowo to jakieś 2tys.Jakoś nie uśmiecha mi się dać 3tys za kawał szmaty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przy tych tanszych projektorach zdecydowanie g=0,8 poprawi kontrast i czern. Bialy sufit tez Ci nie pomaga jak da rade to pomaluj przynajmniej na jakis szarawy kolorek na testa mozez zaslonic sufit ciemna plachta i zobaczysz roznice. Ja jestem juz na drugim ekranie takim do 1k i zanosi sie na nr3 teraz to juz kauber za 3k albo magic za 5k tez mi sie to nie usmiecha, niestety jak nie wydasz to efekt wow slaby bedzie to tak jakbys mial kupic lcd beko i oczekiwac obrazu jak z plazmy panasa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczesniej uzywalem bialej maty na projektorze optoma hd131xe gdzie wieczorem lub po wyciemnieniu calkowicie pomieszczenia(w starym domu nie stanowilo to problemu) obraz byl ok.

Kupilem szara mate tez tani zlom 0.8 gain z firmy home cinema platinum ;) zmienilem projektor na benq w1070 i powiem tak. Gorszego obrazu z projektora w zyciu nie widzialem. Szukalem roznych mat w UK i powiem, ze ciezko cos znalesc rozsadnego za normalna kase. Jak mam dac 3.5tys za jakies chinskie przescieradlo to wole doplacic i kupic magicscreen z polski :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o czymś takim:http://allegro.pl/260x147-ekran-projekcyjny-manualny-16-9-hd-gray-i5201802516.html, prawie się zdecydowałem, czy dać se spokój?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

"Ekrany stworzone zostały specjalnie do celów kina domowego, dla bardzo wymagających użytkowników."

Mocno kogoś poniosło przy tworzeniu tego opisu. Jak chcesz to kup i sprawdź w domu, jak będzie kupa (a raczej będzie) to im odeślesz i kupisz inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o czymś takim:http://allegro.pl/260x147-ekran-projekcyjny-manualny-16-9-hd-gray-i5201802516.html, prawie się zdecydowałem, czy dać se spokój?

 

ten mialem w sumie to lepszy od ramowej optiki :/, ale to nie zmienia faktu, ze do powazniejszego kd sie nie nadaje....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem tego z allegro, może przypadnie mi do gustu w sumie posiadany przeze mnie projektor to nie jakiś hi end.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od niedawna jestem posiadaczem Benq W1070+ i ekranu Magicscreen Future 100 cali. Wg mnie zestaw spisuje się rewelacyjnie. Nie czuję dyskomfortu z pozbycia się TV na rzecz projektora. Tak to mniej więcej wygląda, warunki może nie idealne ale obraz OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) post-27848-0-58154600-1445780672_thumb.jpgpost-27848-0-59785700-1445780704_thumb.jpgpost-27848-0-72874800-1445780712_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie to dobre co jest dobre, tylko co się komu podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o czymś takim:http://allegro.pl/260x147-ekran-projekcyjny-manualny-16-9-hd-gray-i5201802516.html, prawie się zdecydowałem, czy dać se spokój?

 

To jest szmelc.

 

Omijać szerokim łukiem.

 

Pofalowana powierzchnia, odbłyskowa tkanina zamiast matowej, fatalny system rozwijania.

jakość tragiczna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podam tu lipny przyklad, bo to modele troche inne i nie wiadomo jaki byl ekran i jakie ustawienia, ale roznica pomiedzy projektorami jakie podajesz moze wygladac (choc wcale nie musi) np. tak

 

warto sprawdzic sobie przynajmniej parametry na stronie producenta i projectorscentral.com

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.