Skocz do zawartości
IGNORED

Hajend czyli nieustanna konfrontacja prawdziwie słyszących ze słyszącymi inaczej


stary audiofil

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, ze ten high end, to tylko kozioł ofiarny, a prawdziwa przyczyna to inny level w drabince społecznej.

Masz więcej, lepiej, trzeba cię gnoić, bo to wielka niesprawiedliwość społeczna, aby ktoś miał więcej od innego ktosia.

Prawie że dobrze, ale z jednym zastrzeżeniem.

Jest to problem ludzi którzy dorobili się w jednym pokoleniu, za swojego życia.

 

I tak jak dawniej zazdrościli innym sprzętu klasy Hi-Fi, tak teraz jest on dla nich pretekstem do drwin.

 

I w zacietrzewieniu swym nie zauważają drobiazgów, które wyraźnie określają z jakiej warstwy społecznej przyszli.

 

Dziękuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie:) Zaraz tu wpadnie jeden taki Paranormalny, co napisze, że to co masz, to i tak nie twoja krwawica, bo pewnie to co masz dostałeś od mamusi i rżniesz teraz kozaka.

Widzę że ciągle nie możecie tego przeżyć czyli jednak trafiło w czuły punkt, buehehe :)

 

Myślę, ze ten high end, to tylko kozioł ofiarny, a prawdziwa przyczyna to inny level w drabince społecznej.

Masz więcej, lepiej, trzeba cię gnoić, bo to wielka niesprawiedliwość społeczna, aby ktoś miał więcej od innego ktosia.

A ja myślę, że ten high end, to tylko pretekst, a prawdziwa przyczyna, to kompleks małego kazia z krótkim siusiakiem.

Nie pomyślałeś nigdy przypadkiem, że "ktoś" mógł więcej wydać chociażby na głupi samochód, tylko z jakiegoś powodu

nie odczuwa potrzeby chwalenia tym się na forum, bo mu wisi kalafiorem zwyczajnie poklask internetowych przydupasów?

O chałupie czy firmie, przy których jakieś paździerze nawet za sto tysięcy, wzbudzają jedynie uśmiech politowania nie wspominając?

Jak chcesz szyku zadać jeden z drugim, to się pochwal jachtem za milion dolców, a nie jakimś srajendem dla ubogich.

 

Ciekawe, że najwięcej o highendzie mają do powiedzenia ci, którzy nie są nim zainteresowani, nie mieli, nie mają ale wiedzą wszystko... :-)

Ciekawe, że najwięcej o innych mają do powiedzenia ci, którzy ich nie znają, nie widzieli, nie słyszeli, ale wiedzą wszystko...

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za absurdalne tezy. Zarzuty już tak głupie, że trudno dyskutować. Po co na forum audio ktoś miałby pisać o jachtach? Jakieś zadawanie szyku? Bez sensu? Po co? Inna rzecz to durny zarzut, że ludzie na forum audio piszą na czym grają, lub co już u siebie mieli. To o czym mają pisać na forum audio? O meblach? O rowerach? I teraz widać kto tu jest zakompleksionym małym Kaziem? Widać, że pozycja społeczna musi uwierać. Ciagle tyko wpisy o kasie, o jachtach i zarzuty do wszyskich i całego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly,

 

Niezupełnie:) Zaraz tu wpadnie jeden taki Paranormalny,

 

A nie mówiłem :))

Właściwie, nie musiał nic pisać. Tok rozumowania takich osobników jest łatwy do przewidzenia.

Paraneorybek, prezentuje level znacznie niższy niż myślałem.

Dla mnie szkoda prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciagle tyko wpisy o kasie

No właśnie. To co lubisz najbardziej.

Każdy jeden wątek na tym forum, dosłownie każdy jeden, wszędzie musisz wyjechać z tekstem takim jak ten

Ciekawe, że najwięcej o highendzie mają do powiedzenia ci, którzy nie są nim zainteresowani, nie mieli, nie mają ale wiedzą wszystko... :-)

a później odwracasz kota ogonem i udajesz ciężko zdziwionego, że ciągle tylko wpisy o kasie.

Oczywiście wpisy o kasie Ci nie przeszkadzają, dopóki poruszasz się w dostępnych dla Ciebie przedziałach,

ale jak tylko zaczną padać kwoty o których możesz sobie tylko poczytać, to nagle już nie chcesz gadać o kasie.

I tak w kółko macieju w każdym jednym wątku, gdzie tylko można trafić na jakiś Twój wpis.

Dyskusji o audio wielce stęskniony. To dyskutuj, na co czekasz, ktoś za ręce Cie trzyma?

 

Sly,

A nie mówiłem :))

Następny zdziwiony, dla którego wielce zabawne jest obrabianie komuś dupy za plecami i dziecinne przekręcanie nicka,

a jak pstryczka w nos dostanie, to mu nagle poziom nie pasuje i prądu szkoda. Takie to właśnie wyższe sfery.

 

Co za absurdalne tezy. Zarzuty już tak głupie, że trudno dyskutować. Po co na forum audio ktoś miałby pisać o jachtach?

Co, zatkało kakało?

Z taką lubością na forum audio rozprawiasz o samochodach, wycieczkach czy koszulach, a o jachtach już nie chcesz?

Bo? Bo za cieńki bolek jesteś, żeby się swoim pochwalić? Nie stać misia pysia na własny? No proszę, a to peszek...

I tylko z tego powodu na forum audio nie można pisać o jachtach czy jest może jeszcze jakiś inny, o którym nie wiem?

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny zdziwiony, dla którego wielce zabawne jest obrabianie komuś dupy za plecami

Tobie miałbym te dupę obrabiać, tobie?! A NIBY KTO TY JESTEŚ, abym miał zawracać sobie tobą głowę i marnować swój czas na rzekome obrabianie twojego dupska!!!

Ile ty masz lat??????????????????????

A może sądzisz, że jesteś tak znaną i barwną postacią, ze trzeba cię brać na języki i ci dupę obrabiać, abyś w całym tym zainteresowaniu był w jego epicentrum?! Pewnie masz takie mniemanie o sobie. Coś ci poradzę pretensjonalny człowieczku, boś kąśliwy i obrażony na cały świat;

Nie pisz do mnie więcej! Nie chce mi się już tobą gadać.

 

Żegnam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nic do ciebie nie pisałem, to czego jazgoczesz jak niedopieszczona księżniczka? Ojej, poczułeś się pominięty?

I co ja teraz zrobię, sam nie wiem, chyba normalnie wezmę i się załamię, że taka persona nie chce ze mną gadać.

Ty no weź, poważnie? A jak napiszę, że masz najfajniejszą łopatkę w całej piaskownicy, to będziesz się ze mną bawił?

Proszę...

 

images.jpg

 

P.S.

Złośliwe przekręcanie nicka zwykle świadczy o małym fiutku i braku wychowania.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

Prawie że dobrze, ale z jednym zastrzeżeniem.

Jest to problem ludzi którzy dorobili się w jednym pokoleniu, za swojego życia.

 

I tak jak dawniej zazdrościli innym sprzętu klasy Hi-Fi, tak teraz jest on dla nich pretekstem do drwin.

 

I w zacietrzewieniu swym nie zauważają drobiazgów, które wyraźnie określają z jakiej warstwy społecznej przyszli.

 

Dziękuję :D

To jak mnie rolnika spod Wieliczki określisz ...zazdrośniku ....:))

 

 

No właśnie. To co lubisz najbardziej.

Każdy jeden wątek na tym forum, dosłownie każdy jeden, wszędzie musisz wyjechać z tekstem takim jak ten

 

a później odwracasz kota ogonem i udajesz ciężko zdziwionego, że ciągle tylko wpisy o kasie.

Oczywiście wpisy o kasie Ci nie przeszkadzają, dopóki poruszasz się w dostępnych dla Ciebie przedziałach,

ale jak tylko zaczną padać kwoty o których możesz sobie tylko poczytać, to nagle już nie chcesz gadać o kasie.

I tak w kółko macieju w każdym jednym wątku, gdzie tylko można trafić na jakiś Twój wpis.

Dyskusji o audio wielce stęskniony. To dyskutuj, na co czekasz, ktoś za ręce Cie trzyma?

 

 

Następny zdziwiony, dla którego wielce zabawne jest obrabianie komuś dupy za plecami i dziecinne przekręcanie nicka,

a jak pstryczka w nos dostanie, to mu nagle poziom nie pasuje i prądu szkoda. Takie to właśnie wyższe sfery.

 

 

Co, zatkało kakało?

Z taką lubością na forum audio rozprawiasz o samochodach, wycieczkach czy koszulach, a o jachtach już nie chcesz?

Bo? Bo za cieńki bolek jesteś, żeby się swoim pochwalić? Nie stać misia pysia na własny? No proszę, a to peszek...

I tylko z tego powodu na forum audio nie można pisać o jachtach czy jest może jeszcze jakiś inny, o którym nie wiem?

Weź podaj adres ..wyślę Tobie na swój kosz duży gumy młotek ....

Instrukcja będzie dołączona ....łączenie z celownikiem optycznym ;))

 

Przecież nic do ciebie nie pisałem, to czego jazgoczesz jak niedopieszczona księżniczka? Ojej, poczułeś się pominięty?

I co ja teraz zrobię, sam nie wiem, chyba normalnie wezmę i się załamię, że taka persona nie chce ze mną gadać.

Ty no weź, poważnie? A jak napiszę, że masz najfajniejszą łopatkę w całej piaskownicy, to będziesz się ze mną bawił?

Proszę...

 

images.jpg

 

P.S.

Złośliwe przekręcanie nicka zwykle świadczy o małym fiutku i braku wychowania.

Twój Avatar świadczy o tobie ....jak dla mnie wystarczy .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój Avatar świadczy o tobie ....jak dla mnie wystarczy .....

Pytał się ciebie coś ktoś o coś? Dla mnie wystarczy twoja data rejestracji klonie.

Czepianie się avatara świadczy tylko o braku argumentów w rozmowie.

Bez odbioru.

 

To jak widać specjalista od maści na ból dupy, a raczej ból egzystencjalny.

Trzymaj poziom sly, byle jaki, ale poziom.

Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Ha ...przecież to naśladowca Rona Jeremy .....

To Twój ideał ...?.

Gratuluję ...mam nadzieje , że chociaż jesteś podobnego " wzrostu".

Bo inaczej taki Avatar to tylko bieda ....naśladowcy ...

 

 

Pytał się ciebie coś ktoś o coś? Dla mnie wystarczy twoja data rejestracji klonie.

Czepianie się avatara świadczy tylko o braku argumentów w rozmowie.

Bez odbioru.

 

 

Trzymaj poziom sly, byle jaki, ale poziom.

Ty masz przynajmniej " argument " .

Gratulujemy !!!!!,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.