Skocz do zawartości
IGNORED

listwa Sulek za 6000 plnów


dekoracja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym stawiał na wahadełko ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jafi nas wszystkich wkręca z tym listwo-kablem a my się dajemy jak dzieci.

Brawo Jafi - udało Ci sie wszystkich wkręcić.

To taki eksperyment - kto się da złapać.

 

A lepszy numer nam wywinąłeś z tym kabelkiem ze zdjęcia za 25tys zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, babatular napisał:

Jafi nas wszystkich wkręca z tym listwo-kablem a my się dajemy jak dzieci.

Brawo Jafi - udało Ci sie wszystkich wkręcić.

To taki eksperyment - kto się da złapać.

 

A lepszy numer nam wywinąłeś z tym kabelkiem ze zdjęcia za 25tys zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kocham Pana Panie Sułku!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, dekoracja napisał:

Kocham Pana Panie Sułku!!!

Pokochasz jak posłuchasz.

Ale masz problem... bo na czym?

Na kombajnie Naima?

Żarty jakieś. Nie dałeś rady złożyć systemu "normalnego systemu", a porywasz się na więcej?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... 

Nie wiem co o tym wszystkim mysleć.

Z jednej strony jak widzę tą listwę / czy tam kabel z rozdzielaczem to ogarnia mnie śmiech.
Z drugiej strony przykro, że  merytoryczne posty można policzyć na palcach jednej ręki. Wszyscy narzekają na niski poziom forum, a większość dokłada swoje cegiełki aby ten poziom obniżać...

Tzn ten kabel/listwa może nawet coś tam grac, ale jak się produkt wycenia na taką kasę, to wypadałoby żeby klient nie czuł się jak debil. No i jakby zajebiste kable Sulek nie były (nie mam zdania) to jeśli kabel gra na poziomie markowego za 10k to z racji braku brandu powinien kosztować 3-4k maks i wyrabiać sobie markę. Bo nie jest tak, że Hijiri czy kable Kondo kosztują tyle ile kosztują bo są najlepsze, ale dlatego że maja marketing, odsprzedawalnosc i są niejako gwarancją wartości/jakości w skali swiatowej - wystawisz na ebay i nie masz problemu z odsprzedażą...

W tym kontekście wszystkie Sulki, Bazodruty i inne no namey są skokiem na kasę frajerów, ale też każdy ma prawo do swoich inwestycji i musi wycenić ile dla niego warty jest święty spokój, jeśli ten kabel faktycznie mu pasi...

Natomiast dźwiek HifijaiTy to zazwyczaj dźwiek topowy, wielu znajomych, których opinie sobie cenie wypowiadało się w superlatywach, jako jedni z nielicznych potrafią sobie na AVS poradzić jako -  tako z akustyką i składają kompletne systemy za (relatywnie) niewielkie pieniądze. Jeden kolega kiedyś do mnie wpadł ze zmontowanym tam systemem na LS 5/3a i przyznam że mocno mnie wkurwił, bo grało to świetnie, mieściło się do bagaznika małego samochodu, a zapłacił za to jak za nowe graty niewiele i musiałem się mocno nagimanstykować z repertuarem, żeby to zakasować...  Z Jafi zdaje sie gadałem telefonicznie i  przez pryzmat swojej wiedzy tez mogę powiedzieć, że wie o czym mowi.... 

... a to że handluje mało popularnym towarem - tj, markowym, ale nie super wysoko marżowym i nie grającym elitarną kontrolą basu, którą kocha post-tonsilowczyk lub turbo dynamiką... to muszą sztukowac wysokomarżowymi kablami i know-how, żeby mieć z czego żyć. 

Ja bym w to swoich pieniędzy nie włożył (mówię głownie o kablach),  ale jakbym musiał komuś dać 15-30k na system który będzie mi w chacie grał, to pewnie byliby w top3 w PL. 


 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jafi napisał:

Tutaj wybrane fragmenty testu sieciówki Sulek Audio z serii EDIA napisany przez hobbystę tomkly:

"Poniżej pierwsza część testu sieciówki Sulek Audio, przeprowadzona na listwie zasilającej.

+ znakomita jakość wysokich tonów
+ bardzo dobra motoryka i oddanie rytmu
+ bardzo dobre oddanie głębi
+ czytelność lokalizacji, klarowność, przejrzystość
+ znakomicie wypada na nagraniach rockowych

– nie stosowałbym jej w przypadku lekko oraz jasno brzmiących systemów

Za mną pierwsza część odsłuchów sieciówki Sulek Audio, przeprowadzona przy podłączeniu do listwy zasilającej Base (w wersji na wewnętrznym okablowaniu Furukawy). W dalszej części toru zasilającego grają trzy sieciówki Verastarr Grand Illusion Series 2 High Current. W kolejnych dniach zamieszczę wrażenia z odsłuchów na innych komponentach systemu ARC oraz z sesji wyjazdowych.

Pierwszą rzeczą; na którą muszę zwrócić uwagę; jest fakt, że sieciówka pana Wiesława Sułka potrzebuje o wiele więcej czasu od większości innych znanych mi kabli zasilających, aby pokazać pełnię tkwiącego w niej potencjału. Minimum czasu wygrzewania to 10 godzin. Pełnię możliwości dźwiękowych udało mi się uzyskać dopiero dzisiaj, po kilku godzinach głośnego i dynamicznego łojenia, które (jak się później okazało) ten kabel uwielbia.

Przechodząc do szczegółów; pierwszą rzeczą która zwraca uwagę w brzmieniu tego kabla jest znakomite oddanie głębi sceny. Jest ona bardzo sugestywna i zdecydowanie przekracza to co oferuje większość kabli zasilających średniej klasy. Pod tym względem kabel p. Wiesława zbliża się dość blisko do poziomu sieciówek klasy Acoustic Zen Absolute, Acrolink Mexcel 7N-PC9100 czy Verastarr Grand Illusion HC. Wrażenie wielkiej głębi wynika też w pewnej mierze z proporcji względem szerokości sceny. Rozciągnięcie na boki jest zdecydowanie mniej spektakularne, w związku z czym scena przypomina swoim kształtem kwadrat, a nawet prostokąt,
w którym głębia stanowi dłuższy bok. Przypominają mi się w tym momencie odsłuchy porównawcze kabli XLR: Kimber KS 1130 i Nordost Tyr. Pamiętam, użyte w opisie sformułowanie, iż słuchanie przy pomocy Nordosta jest podobne do uczestnictwa w koncercie w filharmonii, zajmując miejsce w jednym z ostatnich rzędów. W przypadku sieciówki Sulek mam bardzo podobne odczucia. Lokalizacja oraz separacja poszczególnych instrumentów jest bardzo dobra. Zajmują one konkretne i czytelne miejsce na scenie, mają wyraźnie zarysowane kontury. Porównanie z kablami Ziggi Cheetah, do którego odniosę się w późniejszej części opisu ujawniło że mają one zauważalnie mniejsze gabaryty, są natomiast dokładniej wyrysowane. Wrażenie mniej więcej takie jak po przesiadce z odtwarzacza Audio Research na Audio Aero czy Metronome. Tego typu strojenie idealnie sprawdziło się na muzyce Iron Maiden czy Dream Theater. Gitary prowadzące były bardzo dokładnie zlokalizowane, separacja poszczególnych muzyków była znakomita.

(...Drugim z kluczowych elementów brzmienia kabla Sulka jest wzorcowa jakość wysokich tonów. Przyznam szczerze, że jestem zaskoczony tym co udało się w tej dziedzinie osiągnąć. Dawno nie słyszałem tak wiarygodnie
i autentycznie brzmiących blach talerzy. Mają świetnie oddaną fazę ataku, znakomitą perlistość, zwiewność ale i naturalną, bardzo realistyczną, wolną od jakiejkolwiek manipulacji barwę. Słychać ewidentnie że blacha to metal, pełen realizm, żadnego maskowania czy własnej interpretacji....)

(...Trochę problemów przysporzyła mi ocena zakresu średniotonowego. Całościowo jest on dość przezroczysty, z minimalnym zaakcentowaniem przełomu z górą pasma. Skala tego zabiegu jest bardzo subtelna, o wiele mniejsza niż w amerykańskich sieciówkach Electraglide Ultra Khan (niezależnie od wersji) czy Elrod EPS-3. W rezultacie znakomicie wypadają wszelkie instrumenty strunowe, w szczególności gitary klasyczne. Kabel świetnie prezentuje artykulację strun, odniosłem wrażenie że ta cecha jest z lekka „podkręcona”, jakby dedykowana miłośnikom muzyki rockowej oraz klasyki gitarowej....)

 

(...Jak chodzi o opis dynamiki, to w zasadzie wszystko napisałem już w powyższym akapicie opisującym bas. Kabel cechują: bardzo dobra motoryka, porządek i kontrola w całym paśmie nawet przy głośnym słuchaniu. Odsłuch płyty „Brave New World” grupy Iron Maiden spowodował nie tylko mocne przytupywanie nogą, ale wywołał coś w rodzaju stanu lekkiego oszołomienia, porównywalnego z wrażeniami osób które uczestniczą
w koncertach live. Opisując w kilku kluczowych słowach: poczucie realizmu, energetyczność, drapieżność, wykop, wręcz pewnego rodzaju transowość. Odsłuch Iron Maiden to było naprawdę coś!!!...)

Całość można przeczytać tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Ja p...lę!

To nie Tokarczuk, a autor tego wpisu powinien dostać Nobla z literatury. W kategorii poezja oniryczna.

"Rozciągnięcie na boki jest zdecydowanie mniej spektakularne, w związku z czym scena przypomina swoim kształtem kwadrat, a nawet prostokąt."

Taaa...

Może dlatego, że odsłuch był w pomieszczeniu kwadratowym, a może nawet prostokątnym (każdy kwadrat jest prostokątem gdyby ktoś nie pamiętał z podstawówki).

"Kabel cechują: bardzo dobra motoryka, porządek i kontrola w całym paśmie nawet przy głośnym słuchaniu. Odsłuch płyty „Brave New World” grupy Iron Maiden spowodował nie tylko mocne przytupywanie nogą, ale wywołał coś w rodzaju stanu lekkiego oszołomienia, porównywalnego z wrażeniami osób które uczestniczą w koncertach live."

Łomot "Iron Maiden" może wywołać wspomniane powyżej efekty, ale nawet chiński kabel wiele tu nie zmieni, bo nie da rady wobec mocy decybeli.

Gdyby "recenzent" testował kabel na Das Wohltemperierte Klavier w wykonaniu Glenna Goulda to może zadumałbym się nad jego hiperczułym słuchem, ale heavy metalowa napierdalanka w dość artystycznie prostym wariancie miałaby dostarczyć tylu podniet???

Większą i całkowicie wiarygodną zmianę percepcji wywoła lampka koniaku lub szklanka whisky (lub whiskey), a wyjdzie taniej i przyjemniej.

Którą to obserwacje polecam uwadze wszystkich.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, julius-6 napisał:

Ja bym w to swoich pieniędzy nie włożył (mówię głownie o kablach),  ale jakbym musiał komuś dać 15-30k na system który będzie mi w chacie grał, to pewnie byliby w top3 w PL. 

No to jednak pokazuje jak ludzie są dramatycznie inni. Ja bym chatki z klocków im nie dał złożyć. A co dopiero system za 30tys zł. Chociaż 30tys to strasznie mało- bowiem jak u Jafiego złożyć system jak sam kabelek z wtyczkami od żelazka kosztuje 25tys zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez babatular

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, babatular napisał:

A lepszy numer nam wywinąłeś z tym kabelkiem ze zdjęcia za 25tys zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co to za precozja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, jafi napisał:

Pokochasz jak posłuchasz.

Ale masz problem... bo na czym?

Na kombajnie Naima?

Żarty jakieś. Nie dałeś rady złożyć systemu "normalnego systemu", a porywasz się na więcej?

 

Chłopie to cytat z twojej strony był. A widzę chamski się robisz, czar pryska? Mam to szczęście, że listwa w sumie nie jest mi potrzebna. Bo mam cudowny kombajn, do którego nawet nie trzeba specjalnie  podłączyć kabli IC, sieciówka jedna wystarcza. Źródło jest dobrane do wzmacniacza a całość gra bardzo dobrze. I listwy z castoramy nie podłączę bo to by była obraza dla brytyjskiego hifi heheheh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.12.2019 o 08:57, rafal735r napisał:

W ogóle fajne rzeczy macie na stanie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Widac, ze to jest zrobione przy uzyciu najwyzszej klasy technologi z Marsa...I ta wajcha z ostrzem z szabli Kmicica. Co to w ogole jest? 

Wracajac do Sulka to na stronie sklepu za duzo opisu nie ma co do wykonania jego kabli...jedyne co jest napisane to, ze kabel jest z miedzi, produkowany na zyczenie w roznych dlugosciach. 

Jafi na jakich zasadach wypozyczacie ten kabel na testy? Bo napisane jest, ze mozna testowac w domu. 

Screenshot_20191221-090001_Samsung Internet.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, jafi napisał:

tomkly

Obaj jesteście zajebiści, zapaliłbym razem z wami skręta czy jakośtak. ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ZenekXXX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Huberto1984 napisał:

Widac, ze to jest zrobione przy uzyciu najwyzszej klasy technologi z Marsa...I ta wajcha z ostrzem z szabli Kmicica. Co to w ogole jest? 

Wracajac do Sulka to na stronie sklepu za duzo opisu nie ma co do wykonania jego kabli...jedyne co jest napisane to, ze kabel jest z miedzi, produkowany na zyczenie w roznych dlugosciach. 

Jafi na jakich zasadach wypozyczacie ten kabel na testy? Bo napisane jest, ze mozna testowac w domu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jafi

  Jesteś niesamowity. Naprawdę niewyobrażalnie niesamowity. Ale wkradł się błąd przy cenie tego wycinanka DeskGlassImprover. Popraw cenę bo jest błędna. Powinno być 38tys zł. 

2 godziny temu, ira napisał:

Co to za precozja?

Cudo kablowe za 25tys od genialnego Sulka ( słownie:  dwadzieścia pięć tysiecy złotych polskich )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytoryczne by było.. wykazać.. że się słyszy te drogo wycenione produkty.. 
zwłaszcza jak się je poleca i sprzedaje..  

w próbach 10/10.. Która listwa/kabel gra.?
Wystarczy osoba z własnym produktem za 100 czy 200zł i porównanie..

oczywiście wtyczki są przepinane za zasłoną..?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, GuruForA napisał:

oczywiście wtyczki są przepinane za zasłoną..?

Za zasłoną to wzmacniacze jest problem odróżnić a co dopiero kabelek;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, GuruForA said:

Merytoryczne by było.. wykazać.. że się słyszy te drogo wycenione produkty.. 
zwłaszcza jak się je poleca i sprzedaje..  

w próbach 10/10.. Która listwa/kabel gra.?
Wystarczy osoba z własnym produktem za 100 czy 200zł i porównanie..

oczywiście wtyczki są przepinane za zasłoną..?

Oni nie maja jaj zeby podjac takie wyzwanie. Oni twierdza ze nie musza nic nikomu udowadniac, ale to tylko odwracanie uwagi od prawdy ktora jest fakt, ze nie posiadaja jaj.

2 hours ago, ZenekXXX said:

A czy gniazdo ścienne za 7,99 i instalacja podtynkowa z "Chińskiej" miedzi nie rozstroi listwy?

Co Ty. Bogdan kiedys napisal ze najwazniejszy jest ostatni metr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Sulka nie tracilbym czasu na polski rynek klientow bieda-audio. Z takim potencjalem, to tylko otwierac sklep w Dubaju, do cen dopisac po dwa zera i w dolarach. Taki szejk chetnie wylozy na kabel np. 2,5 mln dolcow, a na sieciowke 600 tys. Usd. Dobrych handlowcow p. Sulek juz ma. Tlumaczyc strone na arabski, wsadzac kable w zloty oplot, wysadzic diamentami i po jednym, dwoch zlotych strzalach emerytura pod palmami. Tam wszystko, co najdrozsze i absurdalnie wrecz zrobione z przepychem spokojnie sprzeda sie na pniu... Trzeba tylko w dezajnera zainwestowac, bo image sprzetu rodem z Castoramy, nawet w zlotym oplocie, szejka nie przekona. Musi wszystko ociekac wyjatkowoscia. Dzwiek mniej wazny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, ZenekXXX napisał:

A czy gniazdo ścienne za 7,99 i instalacja podtynkowa z "Chińskiej" miedzi nie rozstroi listwy?

Czlowieku, przeciez Sulek zastosowal jednokierunkowe opaski termokurczliwe do tej kablo-listwy. Taki zabieg starannie dobranych, wyselekcjonowanych i zlozonych misternie przy uzyciu swiatowej klasy urzadzen i w najwyzszej klasy ISO standardach laboratoryjny nawet chinski prad nie rozstroi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Uchatek napisał:

Co Ty. Bogdan kiedys napisal ze najwazniejszy jest ostatni metr.

Hehe, to tak jak bat i dupa. najbardziej boli dostać końcówką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, lete napisał:

Z takim potencjalem, to tylko otwierac sklep w Dubaju, do cen dopisac po dwa zera i w dolarach. Taki szejk chetnie wylozy na kabel np. 2,5 mln dolcow, a na sieciowke 600 tys. Usd.

Nie sądzę. Bentleyem w garażu można się chwalić. Nie znanym nikomu szerzej na świecie kablem - raczej nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się wtrącę w dyskusję Kolegów...

Problemem jest to, że kabel gra słabo/dobrze?

Czy, że jest drogi?

Ktoś z Was wie co jest przyczyną tej "jazdy" po wyrobach Sulka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, hey napisał:

Bo przegiął pałę 

Dokładnie. Wystarczy czytać ze zrozumieniem: mnie od początku tylko rozbawiła cena kabla z listwą białą zwykłą plastikową. Nie doszukuję się jakiejś głębi. Sam jestem umiarkowanym ex. audiofilem. Miałem kable, filtry, harmonixy, nordosty, lampy, nawet do dziś mam gniazdko furutecha w ścianie (sam nie wiem, po co). Także jestem w stanie docenić tez hardkorowe DIY. Ale nie za 6k pln na ciulowej listwie z marketu. No sorrrry. Wysiadam, podobnie jak większość tu (chyba)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, hey napisał:

Bo przegiął pałę 

Już myślałem, że Koledzy są zawiedzeni po testach tych kabli.

Okazuje się, że chodzi o zwykły ból d...y.

Fajnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, cocacol napisał:

Ktoś z Was wie co jest przyczyną tej "jazdy" po wyrobach Sulka?

Wygląd i nieadekwatna do wyglądu cena. 

Ale w myśl zasady: "nie ważne co mówią, waże, że mówią!" ...

Może to taki "chłyt marketingowy" z tym tandetnym wyglądem? Gdyby to wyglądało po audiofilsku to nikt by tyle o tych wyrobach się nie rozwodził a tak reklama jest nieustająca ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, cocacol napisał:

Już myślałem, że Koledzy są zawiedzeni po testach tych kabli.

Okazuje się, że chodzi o zwykły ból d...y.

Fajnie.

Wyslij mi na testy, zaplace za przesylke. Albo chociaz pokaz zdjecia srodka jak nie boisz sie tego gniotu zepsuc, bo jafi mimo, ze to sprzedaje bez psucia rozebrac i zrobic zdjec srodka nie umie. 

Bolalo by mnie jakbym wydal te 6tys na ten chlam...a tak to chociaz sie posmieje. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absurdalna jest tu kwestia tego, że listwa niby gra (rzekomo), a wygląda naprawdę... jak obraza gustu miłośnika twórczości Sławomira.
Często spotykamy się z odwrotną sytuacją - jest wygląd, ale dźwięku nie ma... Np. taka AudioNova kiedyś - wyglądała przyzwoicie, a był to badziewny sprzęt, jakich mało...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.