Skocz do zawartości
IGNORED

Odsłuch słuchawek GRADO we Wrocławiu - gdzie?


aduro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Czy ktoś z forumowiczów wie gdzie można we Wrocławiu zobaczyć i odsłuchać przed zakupem słuchawki GRADO? Nigdy nie miałem z nimi styczności ale jakiś czas temu trafiłem w Internecie na recenzję najtańszych SR60 i postanowiłem, że kiedyś muszę ich spróbować. Zastanawiam się nad dwoma najniższymi przedstawicielami serii prestige, czyli modelami SR60e i SR80e. Po przeczytaniu wielu opinii i recenzji sądzę, że ich brzmienie przypadnie mi do gustu, jednak kupowania w ciemno chciałbym uniknąć. Jeżeli ktoś wie coś w związku z tematem albo miał styczność z wymienionymi modelami proszę o pomoc. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w MP3Store na Kołłątaja 29. Jakieś Grado widziałem też w Galerii Audio na Powstańców Śląskich ( ze starszej serii bez "e" ). Z SR 60 poszukaj może używanych lub tych z "i" na końcu. Grają przyjemniej od tych nowych z serii "e". Mam od 20 lat SR60 i grają, wymieniałem tylko gąbki. Z nowych słuchałem 60e i nie przypadły mi już do gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Jutro pojadę do MP3Store. Z tego co widzę na ich stronie mają w sprzedaży prócz modeli z 'e' również te z 'i' i to o kilka złotych taniej.

Zdania co do podobieństwa nowej i starszych serii są podzielone, niektórzy nie słyszą różnicy.. Być może w Twoim wypadku różnica brzmienia wynikała z dobrze wygrzanych SR60 jakie posiadasz, a fabrycznie nowe nie oferowała jeszcze w pełni tego co potrafią?

Czy to prawda że SR80(e, i) mają lepiej wyselekcjonowane lecz te same przetworniki, które są zastosowane sześćdziesiątkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Od ponad tygodnia grają u mnie SR80e, po prośbie umożliwienia odsłuchu w MP3Store ściągnęli w kilka dni dwie pary słuchawek. Porównywałem je z SR60e, które jak dla mnie wypadły gorzej, 80-tki Grają detaliczniej gdyż są nieco jaśniejsze, słychać zdecydowanie więcej. Jestem zadowolony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.