Skocz do zawartości
IGNORED

Amplituner do 700zł Yamaha ? Wejście cyfrowe/HDMI


Krzysztof J.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu planuje zmianę Yamaha RX-550 (bardzo dobrze mi służy od wielu lat) na coś dostosowanego do dzisiejszych czasów posiadającego wejścia audio S/PDIF (bym mógł podłączyć XO/PS4/PC) ale także nie pogardzę HDMI bym nie musiał nurkować za monitorem, w zasadzie to HDMI było wystarczyło bo mam obraz i dźwięk w jednym. Mam też subwoofer aktywny Yamaha YST-SW105 wiec amplituner powinien posiadać wyjście by go po ludzku podłączyć bo w aktualnym zestawie nie mam jak tego zrobić i gra po prostu źle.

 

Aktualnie znalazłem:

Yamaha RX-V800 posiada S/PDIF ale nie ma HDMI

Yamaha RX-V861 posiada S/PDIF, HDMI jedyne co mi w nim nie pasuje to wygląd.

 

W zasadzie zdecydowany byłem na RX-V861 ale czytając różne tematy w sieci ludzie piszą że amplitunery 5.1/6.1/7.1 nie radzą sobie dobrze z stereo ile w tym prawdy tego nie wiem.

 

To już trzeci wzmacniacz/amplituner Yamahy jaki mam więc wolałbym coś z tej stajni ale przyjmę też rady co do konkurencji.

 

Na ten czas kolumny to Altus 110 (tak wiem) w przyszłości je zmienię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.