Skocz do zawartości
IGNORED

Wybór pre gramofonowego


janvideo24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam dylemat.Mogę kupić Audio Note RH7 Mk II lub krajowego Lar-a. Właściwie w tej samej cenie.

Wkładki to ZYX -100 , Decca London Gold.

Posiadam step up trafa Tamury, do jednego kompletu. Mam obecnie dwa gramofony i tak pozostanie.

Jeden podpięty poprzez step up trafa do integry. Drugi mam chęć podpiąc pod zestaw retro z lampowym wzmacniaczem,

który ma piękne brzmienie ale tragiczne pre gramofonowe. Właściwie noszę się z zamiarem całkowitego jego odpięcia .

Proszę o radę. Mam jeszcze w podobnej cenie Opera Consonance Reference PM2. Trochę trzeba dopłacić, ale nie za wiele.

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi.

 

Jan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam LAR'a. Jestem bardzo zadowolony. O tym pre możesz poczytać na forum w Klubie LAR'a oraz na stronie www.lar.pl

Audio Note RH7 Mk II kompletnie nie znam, więc nie pomogę Ci w zakresie ewentualnego porównania urządzeń. Natomiast wiele osób bardzo sobie chwali LAR'a i jest to chyba najlepsza rekomendacja:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kolegom za opinie.

Osobiście nie słuchałem ani Audio Note ani Lar-a. Jednak umówiłem się na wypożyczenie Lar-a do odsłuchów.

Sądzę, że jeżeli potwierdzą się opinie co do jakości tego sprzętu, zostanie. Będzie kasa na wymianę ramienia.

Jan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.