Skocz do zawartości
IGNORED

Suboofer do filmow - jaki wybrac


Stas1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zamierzam kupic w najblizszym czasie sub do swojego 5.0

Moj zestaw to denon 1911 oraz taga harmony 606 SE. Lubie ogladac filmy i lubie jak ten bass slychac w calym pomieszczeniu (26m2)...

Czy moglbym sie dowiedziec jaki sub bedzie dobry do takiego zestawu? Do wydania planowalem przeznaczyc do 800-900zl pytanie czy to wystarczy piore pod uwage tez uzywki?:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja mam 606-tki bez SE do pary Yamahę 773 a suba to Definitive Technology Pro Sub 1000 na 25m2 niestety podczas zakupu to był koszt 2300. Proponuję rozejrzeć się za używkami bo za te nawet 900 zł nic konkretnego nie kupisz.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jednak ktoś gdzieś pisał, że coś w nim buczy w trakcie pracy, nie wiem czy to prawda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czysty kinowiec, kwestia przyzwyczajenia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec kurcze troszke szkoda ze tak drogocenny ten sprzet :-D

Hmm wiec moze da sie cos kupic w zblizonej cenie...? Np yamaha slyszalem ze robi dobre sprzety..

Poczytalem o tych paradigm i duzo.jest opinii pozytywnych o nich...

Ewentualnie czy jakies z kody sie nadadza myslalem o taga tsw-200 lub tsw-1000?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem na wiosnę. Chciałem kupić coś dobrego z drugiej ręki za niewielkie pieniądze. Myślałem o Kodzie, Taga Harmony itp. Jednak dużo ludzi mi odradzało te firmy. Trafiłem na używany model KEF PSW 2010. Wydałem na niego ok. 750 zł. i jestem zadowolony. Mam powierzchnię ok. 25 mkw i amplituner denon 1801. Jest to mój pierwszy sub i nie mam porównania, ale nie spodziewałem się że tak dużo wniesie dobrego do całego zestawu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem podobny problem na wiosnę. Chciałem kupić coś dobrego z drugiej ręki za niewielkie pieniądze. Myślałem o Kodzie, Taga Harmony itp. Jednak dużo ludzi mi odradzało te firmy. Trafiłem na używany model KEF PSW 2010. Wydałem na niego ok. 750 zł. i jestem zadowolony. Mam powierzchnię ok. 25 mkw i amplituner denon 1801. Jest to mój pierwszy sub i nie mam porównania, ale nie spodziewałem się że tak dużo wniesie dobrego do całego zestawu.

A czy wie cos kolega o kef psw 2000?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Podoba mi.sie ten sub ale przeraza mnie to.ze wszyscy pisza ze jest taki potezny w kinie czy nie zbyt potezny jak na 26m2?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w jednym z postów ktoś napisał, że nawet w 16-to metrowym pokoju nie było zle a inny, że ma go w 26 metrach (ostatni post z linka) więc nie rozumiem Ciebie, skąd te obway, chcesz mieć poważny sub, tylo tak jak któryś z nich zastrzegł - żeby nie rozkrecac za mocno potencjometru w nim. Ja osobiście słuchałem DSP3200 z mocniejszym, wzmakiem niż ma PS1200 i tamten to potrafił "pokiereszować" uszy i potargać fryzurę :) , osobiście na dłuższą metę jednak nie mógłbym jego mieć w domu. Nie w każdej sytuacji pasuje jego bas. Chyba, że do niego do pary wyżej odcięty jakiś szybszy sub a Paradigm odcięty niżej byłby do najniższych i katastroficznych efektów.

 

Przeczytaj jeszcze raz ostatni post z linka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w jednym z postów ktoś napisał, że nawet w 16-to metrowym pokoju nie było zle a inny, że ma go w 26 metrach (ostatni post z linka) więc nie rozumiem Ciebie, skąd te obway, chcesz mieć poważny sub, tylo tak jak któryś z nich zastrzegł - żeby nie rozkrecac za mocno potencjometru w nim. Ja osobiście słuchałem DSP3200 z mocniejszym, wzmakiem niż ma PS1200 i tamten to potrafił "pokiereszować" uszy i potargać fryzurę :) , osobiście na dłuższą metę jednak nie mógłbym jego mieć w domu. Nie w każdej sytuacji pasuje jego bas. Chyba, że do niego do pary wyżej odcięty jakiś szybszy sub a Paradigm odcięty niżej byłby do najniższych i katastroficznych efektów.

 

Przeczytaj jeszcze raz ostatni post z linka.

Oki juz rozumiem jest chalony do kins tylko szkoda ze w muzyce juz sobie nie radzi bo czasami (sporadycznie) jakies disco sie wlaczy nie ukrywam:-)

Mysle jeszcze o tym kef psw 2000 czy to dobre sprzety tak jak (czytalem ze) wesja 2010?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz sie zastanawiam nad paradigm ps1200 a kef psw 2000 (znalazlem je na olx) roznica cenowa jest miedzy nimi tylko czy czy do mojego zestawu i powierzchni bedzie pasowal kef bo tak sie boje ze ten paradigm nie zagluszy moich glosnikow i podola gdy zaczne sluchac muzyki troszke...?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś , że szukasz suba do filmów. Koledzy podpowiedzieli - Paradigm.

Nie ma w tej kwocie i do KD i stereo .

Bierz tego 1200 i napewno znajdziesz dla niego odpowiednie miejsce , sub ma potencjometr VOLUME .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o model Kef 2000 to niestety nie posiadam żadnych informacji na temat tego modelu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś , że szukasz suba do filmów. Koledzy podpowiedzieli - Paradigm.

Nie ma w tej kwocie i do KD i stereo .

Bierz tego 1200 i napewno znajdziesz dla niego odpowiednie miejsce , sub ma potencjometr VOLUME .

Oki rozumiem sadzilem ze uda sie znalesc zloty srodek ale skoro kolega mowi ze to niemozliwe to wybieram taki do filmow bo te bede ogladal czesciej :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze teraz sie zastanawiam nad paradigm ps1200 a kef psw 2000 (znalazlem je na olx) roznica cenowa jest miedzy nimi tylko czy czy do mojego zestawu i powierzchni bedzie pasowal kef bo tak sie boje ze ten paradigm nie zagluszy moich glosnikow i podola gdy zaczne sluchac muzyki troszke...?

Ten Paradigm PS nie podoła w muzyce, chyba że jakimś wolnym rapie, hip-hop itp, w innej będzie do niczego. Wbrew pozorom w kinie też ważna jest jakość basu, może nie aż tak jak w muzyce ale po kilku lepszych subach słuchałem Paradigma tej serii (trochę mniejszego - PS1000) i nie poleciłbym go nawet do kina. Choć mocą dysponuje porządną, a PS1200 to już w ogóle potwór. Tak jak mówię, jakość basu nie idzie w parz z jego mocą więc zastanów się czy jest sens się w niego pakować. Ja bym nawet do samych filmów poszukał jednak czegoś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ten Paradigm PS nie podoła w muzyce, chyba że jakimś wolnym rapie, hip-hop itp, w innej będzie do niczego. Wbrew pozorom w kinie też ważna jest jakość basu, może nie aż tak jak w muzyce ale po kilku lepszych subach słuchałem Paradigma tej serii (trochę mniejszego - PS1000) i nie poleciłbym go nawet do kina. Choć mocą dysponuje porządną, a PS1200 to już w ogóle potwór. Tak jak mówię, jakość basu nie idzie w parz z jego mocą więc zastanów się czy jest sens się w niego pakować. Ja bym nawet do samych filmów poszukał jednak czegoś innego.

Hmm oki wiec jaki kolega by polecal taki w miare? Ja bralem jeszccze pod uwage koda sw1000 v2? Czy kef psw2000? Takie jezzcze znalazlem na olx...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS1200 domyślam się, że nie kosztuje 500zł tylko ze 2x tyle. Więc miałem na myśli, że w tej wyższej kwocie coś by się znalazło ciekawszego od Paradigma. W takiej niższej kwocie to trudno powiedzieć, na pewno nie brałbym Kody, może i niezły sub jak na nowy za te pieniądze ale używkę zawsze kupisz dużo lepszą. Jak szukasz uderzenia to sub na minimum 25cm głośniku, najlepiej 30cm.

KEFa z tych serii bym nie brał, mają awaryjne wzmacniacze. Poszukaj i powklejaj co ciekawego znajdziesz na olx czy allegro itd, to coś doradzimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo poczekać i dozbierac....albo kredycik ze 3tysie i jest zabawa..... ;))))) .... kasa wydana dobrze , nie na przymus ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej :) Kupno teraz, bo tanio i za jakiś czas zauważenie , że to jednak nie to i sprzedaż ze stratą lub bujanie się .

Musisz sam określić , czy stereo i REL , czy kino i Velodyne .

 

Może , coś z Klipsch ponoć do KD także są niezłe .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej :) Kupno teraz, bo tanio i za jakiś czas zauważenie , że to jednak nie to i sprzedaż ze stratą lub bujanie się .

Musisz sam określić , czy stereo i REL , czy kino i Velodyne .

 

Może , coś z Klipsch ponoć do KD także są niezłe .

Hmm nie zamierzam sie z tym spieszyc ze na przymus ale teraz chociaz sie dowiem rozmych rzeczy i bede mial jakis tzw.punkt odniesienia:-)

A jesli chodzi o tego suba to swoje kino uzywam do ogladania tv i oogladania filmow a sporadycznie wlacze radio albo cos swojego disco... Wiec sadze ze fsjnie by bylo znalesc taki suboofer ktory bedzie pzeznaczony do KD ale da rade (chodz troche) w muzyce... I mysle ze jednak bede celowal w uzywane sprzety bo sa tansze a ja nie chce wydawac na niego 3tys.(moze to troce sknerowate podejscie ale tak u mnie byc musi) :-)

 

 

PS1200 domyślam się, że nie kosztuje 500zł tylko ze 2x tyle. Więc miałem na myśli, że w tej wyższej kwocie coś by się znalazło ciekawszego od Paradigma. W takiej niższej kwocie to trudno powiedzieć, na pewno nie brałbym Kody, może i niezły sub jak na nowy za te pieniądze ale używkę zawsze kupisz dużo lepszą. Jak szukasz uderzenia to sub na minimum 25cm głośniku, najlepiej 30cm.

KEFa z tych serii bym nie brał, mają awaryjne wzmacniacze. Poszukaj i powklejaj co ciekawego znajdziesz na olx czy allegro itd, to coś doradzimy.

Oki popatrze wolna chwila i poszukam cos na aukcjach i moze cos uda mi sie znalesc ciekawego i bede bardzo wdzieczny za pomoc :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...albo poczekać i dozbierac....albo kredycik ze 3tysie i jest zabawa..... ;))))) .... kasa wydana dobrze , nie na przymus ...

 

Amen - po stokroć...

Sorry ale czasy kiedy tanio można było kupić coś fajnego, ale np. wykastrowanego z bajerów mamy za sobą...

 

Teraz i na wieki wieków mamy zasadę : tanio kupujesz - dwa razy kupujesz. Stać Cię na tracenie kasy ???

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz @Stas.... te naprawdę dobre suby sporadycznie ktoś sprzedaje, wiec rynek wtórny jest ubogi w dobre konstrukcje.... ja poczekałem doskładałem i Velodyne eq-max12 u mnie zamieszkał i nie zamierzam go wyprowadzać, w kinie wymiata i w stereo także....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz @Stas.... te naprawdę dobre suby sporadycznie ktoś sprzedaje, wiec rynek wtórny jest ubogi w dobre konstrukcje.... ja poczekałem doskładałem i Velodyne eq-max12 u mnie zamieszkał i nie zamierzam go wyprowadzać, w kinie wymiata i w stereo także....

Oki pewnie cos w tym jest... A czy na26m2 nie bedzie slaby lub za silny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradigm ps1000 radze omijac szerokim łukiem. Nieporozumienie w wydaniu Paradigm. Z tych samych rocznikow rewelacja byl pdr 10 z 25 cm głośnikiem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki pewnie cos w tym jest... A czy na26m2 nie bedzie slaby lub za silny?

Wg mnie nie ma za silnych subów , są tylko różne osobiste preferencje jeśli chodzi o masowanie ciśnieniem ;) ....

 

Na pewno eq-max12 nie będzie za słaby.... u mnie gra w około 40 m2. ..

 

Chociaż patrząc jakie tu Koledzy mają maszyny to mój dla Nich byłby za słaby ;) ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podbijam temat, od dawna po głowie krąży mi HECO New Phalanx 302A h..p://allegro.pl/heco-new-phalanx-302a-subwoofer-aktywny-400w-i5677409440.html słyszał ktos go???

Jak ma sie ten sub do konkurencji typu REL T5, Pandagrim, Velodyne lub

Boston acoustics Msubwoofer 500w h..p://allegro.pl/boston-acoustics-msubwoofer-500w-rms-gwarancja-i5742370206.html czyli w budżecie do 2500zł??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale linki to trzeba wkleic poprawnie....

Patrzac np na uk to w Polsce rynek wtorny na suby jest praktycznie zaden... z drugiej strony co sie dziwic jak co drugi temat o subie kreci sie kolo tysiaca :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam ten sub :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

naprawisz lub zmienisz wzmacniacz i gwarantuje Ci ze czegos takiego nigdy nie uslyszales...

 

Powyzsze subwoofery przy Supernovie to zabawki..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie mam umiejętności elektronicznych manualnych. Poza tym to mój budżet jest raczej jak to nazwałes na zabawki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz nie chcialem byc bezczelny, ale sporo subow brat przerzucil i wiem co mowie. Wrzucilem swoje ogloszenie bo gdy tak na szybko przejzalem temat widywalem suby za 2500zl. Ja swoj sprzedaje BCM, ew masz propozycje to pisz smialo. Zawsze mozesz komus zlecic naprawe, badz wymiane wzmacniacza. Nowy ten sam wzmak to koszt 1300zl, zawsze mozna suba podlaczyc do jakies mocnej koncowki mocy i wtedy mysle ze koszty "naprawy" suba zamkna sie w 700-1000zl.A 12tys zl ten sub kosztuje w sklepie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o tym sprzecie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Albo o ty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.