Skocz do zawartości
IGNORED

Nauszne słuchawki do PC


kivlov

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Sprzęt audio mam na bardzo wysokim poziomie, ale ni zawsze jest czas to wszystko rozgrzewać i cieszyć się muzyką i nie zawsze jest możliwość słuchania w nocy, dlatego wpadłam na pomysł, aby sobie kopic do laptopa nauszne słuchawki. Nie znam się kompletnie w tym temacie więc proszę o radę. Mają być głównie do słuchania radia internetowego, filmów (czyli bardzo dobry bas) oraz na muzyki elektronicznej ale coś pokroju chillout.

Nie wiem czy są takie fajne słuchawki bezprzewodowe czy musi być na kablu...., a i mają byc bardzo wygodne.

Cena to ok 500zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w wielkim uproszczeniu.

Dużo zależy od karty dźwiękowej . Jeśli jest do bani to nawet jak kupisz słuchawki dobrej marki to nie zagrają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

spójrz na słuchawki Brainwavz HM5 - http://q21.pl/brainwavz-hm5.html. Moim zdanie. Powinny Cię w 100% usatysfakcjonować.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy do nasżego salonu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobną potrzebę zakupu słuchawek. Chodząc z telefonem po Media Markt i Saturnie słuchałem różnych propozycji. Wybór padł na Sennheiser HD 518. Dźwięk w telefonie był podobnej jakości jak w laptopie. Cała seria HD 500 jest łagodna jeśli chodzi o dźwięk. Zależało mi na tym żeby spokojnie słuchać kiepsko udźwiękowionych filmów czy słabych nagrań koncertów na Youtube. Wybrałem dźwięk spokojny, lekko wycofany i bez popisów. Jednak dobrze by było gdybyś miał jednak możliwość jak ja posłuchać, bo może się okazać, że taki spokojny i milutki dźwięk Tobie kompletnie nie pasuje. Po prostu warto te słuchawki założyć na głowę i nawet to sprawdzić jak się układają.

Uważaj na Allegro, jest pełno podróbek w okazyjnych cenach !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD518 to bardzo przyzwoite słuchawki

http://sklep.rms.pl/sennheiser-hd-518-hd518-sluchawki-przewodowe-otwarte-nastepca-hd515

 

Jeśli szukasz brzmienia zwiewniejszego zerknij na AKG

http://sklep.rms.pl/akg-y50-sluchawki-nauszne-zamkniete

 

jeśli zaś chcesz bardzo dosadnej góry i mocnego basu

http://sklep.rms.pl/grado-sr60e-sr-60e-sluchawki-nauszne

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz sam nei wiem czego szukac. Faktycznie przejde się do MM sprawdzę czego oczekuje i dam znać w ktorym kierunku iść. Świat słuchawek jets mi absolutnie obcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.