Skocz do zawartości
IGNORED

MARANTZ SA 7001 KI SIGNATURE


artec

Rekomendowane odpowiedzi

MARANTZ SA 7001 KI SIGNATURE

Witam. Chciałbym takowy zakupić no ale oczywiście pojawia się problem ,odsłuch. Nie zawsze jest czas a jak jest to znowu odległość itp. Standardowe pytanie , jak to brzmi? Grać to będzie z AE evo 3 + denon avr3805.Maranzt Jest aktualnie do kupienia na alledrogo za 1100zł czy to uczciwa cenna? Czy może maranzt cd 17 a może coś innego w tej cenie? Biorę też pod uwagę denona 1500ae, 1550ar .A czego oczekuje od dźwięku jaki lubie ( chyba ciepłe brzmienie raczej z łagodną górą) tego właśnie próbuje się dowiedzieć i mam nadzieje że choć trochę mi pomożecie. Czekam na Wasze propozycje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam już bym się nie pchał w odtwarzacze CD. Moj schowałem do szafy odkąd używam stream magic 6. :)

A zapytam tak po chłlopskiemu bo ja raczej chyba staroświecki jestem mam czarne płyty oraz kompakty także kasety więc co to robi to cuś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

A zapytam tak po chłlopskiemu bo ja raczej chyba staroświecki jestem mam czarne płyty oraz kompakty także kasety więc co to robi to cuś?

to samo co CD, tzn co DAC w CD, bo każdy cd ma DAC w środku, czyli tą część, która obrabia dźwięk otrzymany z napędu w uproszczeniu.

 

Po co ładować 1100 w stary ok cd z przyzwoitym DAC, gdy za 1500 można mieć świetny używany DAC, a za transport użyć np Marantz cd 52 mkii se, świetny "napęd", wpinasz napęd coaxialem do DAC, możesz dać kompa usb i DAC czinczami ;p do wzmaka.

 

W DAC nie padnie tacka, napęd, laser

 

natomiast 7001 i 7003 to dobre CD, z ładną barwą, wypełnieniem, bez agresji w żadnym paśmie.

 

Cena? 900 byłoby bardziej ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to poprostu jest osobny Dac? Jeżeli tak to czytałem o tym ,mam także wbudowany w denonie avr 3805 burn brown chyba tak się nazywa podłaczonego do nc+ i słucham muzyki z wimpa tzn przeglądam albumy a co mi się spodoba to poprostu kupuję to na krążku. Jeżeli kupię taki dac i podłącze do mojego cd yamaha cdx 496 to będzię lepsza jakośc jak z tego marantza 7001 ? Czy ta moja yamaha się nie nada? bo kupowac jeszcze jedno cd pod daca to wyjdzie sporo więcej niż ja bym chciał wydac no 1500 zł za dac jeszcze mogę zapłacić pod warunkiem że faktycznie będzie znacząca poprawa w brzmieniu.

 

 

Ja tam już bym się nie pchał w odtwarzacze CD. Moj schowałem do szafy odkąd używam stream magic 6. :)

Sprawdziłem , to odtwarzacz sieciowy i kosztuje nie mało w dodatku to cambridge audio jeżeli brzmi jak odtwarzacze tej firmy to w moim systemie brzmialo to ostro jak brzytwa ojca, fakt szczegółowo , detalicznie i z chudym basem. No akurat w tym przypatku może byc innaczej , nie słuchałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz dużą kolekcję płyt cd i chcesz je nadal kupować? Jeśli tak to warto mieć dobry odtwarzacz cd.

Dałbym z 5-6 stow za Denka 1450/1550ar, marantzy nie znam.

 

odtwarzacz sieciowy to taki kombajn, radio internetowe, odtwarzacz plików MP3/flac z dysku/pendrive oraz z kompa przez sieć domową, może służyć jako zewnetrzny dac do odtwarzacza cd/kompa jako transportu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz dużą kolekcję płyt cd i chcesz je nadal kupować? Jeśli tak to warto mieć dobry odtwarzacz cd.

Dałbym z 5-6 stow za Denka 1450/1550ar, marantzy nie z

 

odtwarzacz sieciowy to taki kombajn, radio internetowe, odtwarzacz plików MP3/flac z dysku/pendrive oraz z kompa przez sieć domową, może służyć jako zewnetrzny dac do odtwarzacza cd/kompa jako transportu.

No właśnie takie cuda do mnie nie przemawiają może dlatego że nigdy nie słyszałem ale kto wie może kiedyś. .Jestem raczej tradycjonalistą i wolę płyty. A powiedz mi jak te cedeki mają się brzmieniowo do denon 1500 mkll bo takiego posiadam tylko że nie działa to podobne brzmienie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

No właśnie takie cuda do mnie nie przemawiają może dlatego że nigdy nie słyszałem ale kto wie może kiedyś. .Jestem raczej tradycjonalistą i wolę płyty. A powiedz mi jak te cedeki mają się brzmieniowo do denon 1500 mkll bo takiego posiadam tylko że nie działa to podobne brzmienie ?

strumieniowce są takie sobie dźwiękowo, a brzmienie CA jakie opisałeś :). Poczytaj po prostu recenzje aune s16, wypożycz, przekonaj się sam. Właśnie mając dużą kolekcję płyt odtwarzasz je z transportu przez świetny DAC i wtedy ta duża ilość płyt świetnie brzmi :).

 

A do tego masz wejście usb na coś z kompa i optyczne na koncerty z blureja itepe. Poczytaj też o music hall 25.3, no jakimkolwiek dobrym DAC, świetna inwestycja, gra znacznie lepiej za niewiele większe pieniądze i się nie psuje w zasadzie

 

http://hifiphilosophy.com/recenzja-aune-s16/

 

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-daca-wzmacniacza-aune-s16/

 

tak na zachętę

 

Czyli to poprostu jest osobny Dac? Jeżeli tak to czytałem o tym ,mam także wbudowany w denonie avr 3805 burn brown chyba tak się nazywa podłaczonego do nc+ i słucham muzyki z wimpa tzn przeglądam albumy a co mi się spodoba to poprostu kupuję to na krążku. Jeżeli kupię taki dac i podłącze do mojego cd yamaha cdx 496 to będzię lepsza jakośc jak z tego marantza 7001 ? Czy ta moja yamaha się nie nada? bo kupowac jeszcze jedno cd pod daca to wyjdzie sporo więcej niż ja bym chciał wydac no 1500 zł za dac jeszcze mogę zapłacić pod warunkiem że faktycznie będzie znacząca poprawa w brzmieniu.

 

 

 

Sprawdziłem , to odtwarzacz sieciowy i kosztuje nie mało w dodatku to cambridge audio jeżeli brzmi jak odtwarzacze tej firmy to w moim systemie brzmialo to ostro jak brzytwa ojca, fakt szczegółowo , detalicznie i z chudym basem. No akurat w tym przypatku może byc innaczej , nie słuchałem.

DAC za około 2700 jak choćby ten aune to poziom cd za 7-8 tysięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numik - to czego słuchałeś na pewno polecaj... Słuchałeś tego Music Hall ?

Natomiast recenzjom powyższym ufałbym bardzo umiarkowanie...:P

Ręka - rękę myje....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

strumieniowce są takie sobie dźwiękowo, a brzmienie CA jakie opisałeś :). Poczytaj po prostu recenzje aune s16, wypożycz, przekonaj się sam. Właśnie mając dużą kolekcję płyt odtwarzasz je z transportu przez świetny DAC i wtedy ta duża ilość płyt świetnie brzmi :).

 

A do tego masz wejście usb na coś z kompa i optyczne na koncerty z blureja itepe. Poczytaj też o music hall 25.3, no jakimkolwiek dobrym DAC, świetna inwestycja, gra znacznie lepiej za niewiele większe pieniądze i się nie psuje w zasadzie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tak na zachętę

 

 

DAC za około 2700 jak choćby ten aune to poziom cd za 7-8 tysięcy

Ten aune kosztuje 2849zł na alledrogo a ja chciałem używanego cdeka np maranzta , denona lub inne w granicach 1000zł tak jak pisałem wyżej a tu cena nie miłosiernie rośnie. Po za tym komputera nie mam blureya też tylko nc+.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Ten aune kosztuje 2849zł na alledrogo a ja chciałem używanego cdeka np maranzta , denona lub inne w granicach 1000zł tak jak pisałem wyżej a tu cena nie miłosiernie rośnie. Po za tym komputera nie mam blureya też tylko nc+.

tak, bo tych akurat nie ma używek, ale koło tysiaka można mieć używanego DAC, grającego znacznie lepiej niż cd za tysiaka :). A usb i optical to prostu dodatkowe opcje, tylko tyle, wpisz na allegro DAC 450-1200 złotych i sam popatrz

 

Numik - to czego słuchałeś na pewno polecaj... Słuchałeś tego Music Hall ?

Natomiast recenzjom powyższym ufałbym bardzo umiarkowanie...:P

Ręka - rękę myje....

czemu uważasz, że polecałbym coś, czego nie słuchałem? :)

 

Miałem na kilkudniowych wypożyczeniach około 20 DAC, a recenzje, te offowe szczególnie...są nawet nawet. Poza tym jak się umie czytać "między wierszami" to i w tych mainstreamowych można się doczytać :).

 

Ten aune kosztuje 2849zł na alledrogo a ja chciałem używanego cdeka np maranzta , denona lub inne w granicach 1000zł tak jak pisałem wyżej a tu cena nie miłosiernie rośnie. Po za tym komputera nie mam blureya też tylko nc+.

widzisz, pytanie brzmi ile jeszcze lat i zmian chcesz jechać na używanych cd....którę zaraz lub dłuższe zaraz...padną, dla mnie to stało się już "bez sensu". To jest główne pytanie, na które ja już sobie odpowiedziałem. Wypożycz po prostu np. to Aune x1s czy jakiś inny i sam się przekonaj co Ty wolisz, tak jest najlepiej, bo papier przyjmie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

recenzje, te offowe szczególnie...są nawet nawet

Straciłem na przełomie ostatnich lat do takich recenzji szacunek..

Większość jest po prostu kłamstwem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune x1s kosztuje nowy 1000zł cena jak najbardziej ok.

Mając te użądzenie podlączam do niego moje cd yamahy cdx 496 ewentualnie cd denona 1500mkll ( jak go naprawie) do tego dekoder nc+ mediabox i z niego analogiem do denona avr3805 i rozumiem że jakość brzmienia będzie lepsza jak z cdeka za 1000zł? Poprawcie mnie jeżeli źle zrozumiałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Straciłem na przełomie ostatnich lat do takich recenzji szacunek..

Większość jest po prostu kłamstwem.

Świadomość w narodzie rośnie.

To cieszy!:-)

U mnie to już trwa lat kilkanaście.

 

Pozdro.

Jacek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Straciłem na przełomie ostatnich lat do takich recenzji szacunek..

Większość jest po prostu kłamstwem.

tych mainstreamowych tak, zgadzam się, oni dostają dolarki za to i trzeba się wczytać by tam coś dojrzeć.

 

Ale takie offowe, niezależne, jak na audiostereo, czy chyba jeszcze stereo i kolorowo można czytnąć.

 

Dla mnie to i tak tylko ewentualnie naprowadzenie, przekonałem się, że dla sprzętu we własnym salonie...sam dokonuję recenzji...własnym uchem. I dokonałem, np rdaca, inną od dominujących w prasie :), jest niezły, ale jest kilka lepszych DAC i to wyraźnie wg mnie :)

 

Aune x1s kosztuje nowy 1000zł cena jak najbardziej ok.

Mając te użądzenie podlączam do niego moje cd yamahy cdx 496 ewentualnie cd denona 1500mkll ( jak go naprawie) do tego dekoder nc+ mediabox i z niego analogiem do denona avr3805 i rozumiem że jakość brzmienia będzie lepsza jak z cdeka za 1000zł? Poprawcie mnie jeżeli źle zrozumiałem.

wypożycz i porównaj, powinno być wyraźnie lepiej, ale to sam ocenisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tych mainstreamowych tak, zgadzam się, oni dostają dolarki za to i trzeba się wczytać by tam coś dojrzeć.

 

Ale takie offowe, niezależne, jak na audiostereo, czy chyba jeszcze stereo i kolorowo można czytnąć.

 

Dla mnie to i tak tylko ewentualnie naprowadzenie, przekonałem się, że dla sprzętu we własnym salonie...sam dokonuję recenzji...własnym uchem. I dokonałem, np rdaca, inną od dominujących w prasie :), jest niezły, ale jest kilka lepszych DAC i to wyraźnie wg mnie :)

 

 

wypożycz i porównaj, powinno być wyraźnie lepiej, ale to sam ocenisz

Tylko gdzie mam to wypożyczyć do Wrocławia mam 140km. Jestem z okolic Kłodzko. Wysyłkowo wypożyczją?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć osobiście uważam, że MARANTZ SA 7001 KI SIGNATURE, ale do 800 zł bo za tyle niedawno poszedł taki na licytacji, byłby najlepszym wyjściem, to zaciekawiła mnie wasza rozmowa na temat Aune X1S . Napisałem do www.audeos.pl odnośnie możliwości odsłuchu( wyp.) bądź możliwości zwrotu po zakupie . Ciekawe co mi odpowiedzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość numik

(Konto usunięte)

Choć osobiście uważam, że MARANTZ SA 7001 KI SIGNATURE, ale do 800 zł bo za tyle niedawno poszedł taki na licytacji, byłby najlepszym wyjściem, to zaciekawiła mnie wasza rozmowa na temat Aune X1S . Napisałem do www.audeos.pl odnośnie możliwości odsłuchu( wyp.) bądź możliwości zwrotu po zakupie . Ciekawe co mi odpowiedzą.

to tylko 1 dac, bardzo dobry, ale 1 z wielu. Przede wszystkim chodzi o ideę DAC. Stare cd są niby jare, ale do czasu. Nowe tak do 3000 nie powalają, może poza Vincentem cd400, a ich wykonanie już nie jest na x lat, pewnie góra 5. Temat DAC ma sens wg mnie, a już czy Aune czy inny to akurat indywidualna kwestia.

 

Aune wydaje się jednak liderem czy 1 z liderów w rankingu cena/jakość, ale ktoś będzie wolał Myryada, ktoś Arcama. To ogólnie jest systemowo korzystne rozwiązanie, ileż można inwestować w rzęchy tudzież nowe....lekko niedbałe konstrukcje laserów, tacek i napędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numik, napewno ma to sens co piszesz o używanych cdekach jak i DaC.Może czas abym zrobił krok na przód.Pomyślałem sobie że denon avr 3805 nie będzie mi już wtedy za bardzo potrzebny jak bym zakupił aune, mógł bym się rozglądać za wzmacniaczem stereo ale to już osobny temat. Kolega ten8 napisał do audeos ja natomiast do audiomagic z zapytaniem o możliwośc zwrotu auna x1mkll jak by mi się nie spodobało brzmienie.Mam jeszcze pytanko odnośnie auna x1 czy można podłączyć magnetofon dek lub patefon?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numik, napewno ma to sens co piszesz o używanych cdekach jak i DaC.Może czas abym zrobił krok na przód.Pomyślałem sobie że denon avr 3805 nie będzie mi już wtedy za bardzo potrzebny jak bym zakupił aune, mógł bym się rozglądać za wzmacniaczem stereo ale to już osobny temat. Kolega ten8 napisał do audeos ja natomiast do audiomagic z zapytaniem o możliwośc zwrotu auna x1mkll jak by mi się nie spodobało brzmienie.Mam jeszcze pytanko odnośnie auna x1 czy można podłączyć magnetofon dek lub patefon?

Otrzymałem maila jakiś czas temu od audiomagic , nie posiadają na stanie tego daca i odsyłają do dystrybutora czyli audeos.

 

Mam jeszcze pytanko odnośnie auna x1 czy można podłączyć magnetofon dek lub patefon?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Gd NFB28 i podłączysz inne urządzenia. Brzmieniowo neutralnie więc nie każdemu wpadnie w ucho...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio Gd NFB28 i podłączysz inne urządzenia. Brzmieniowo neutralnie więc nie każdemu wpadnie w ucho...

Chodziło mi czy pod aune można podłączyć patefon i nie miałem na myśli podłączać wszystkiego naraz raczej przepinając kablami raz jedno raz drugie.Zauważyłem że aune posiada wejście in anologowe z tąd moje pytanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie można podłączyć patefonu .

 

Podążasz w złym kierunkuz , nie rozglądaj się za żródłem cd czy dac .

Zbieraj na wzmacniacz stereo !

Miałem wzmacniacze stereo- cambridge audio a 500, harman kardon hk980, ampli yamaha rx500a obecnie kenwwod kr 5400 . Może to niska półka wzmacniaczy ale do avr3805 to im daleko. Za jakiś tydzien lub dwa będę miał pożyczonego luxmana l550 chyba taki model w tedy będę porównywał denona z naprawde dobrym stereo i wtedy wyciągne wnioski bo jak narazie wzmaki stereo które słuchałem kulturą , barwą dźwięku mu nie dorównują.Po za tym zbierać na wzmak stereo , jaki? , następnie będą kolumny i tak bez końca. Ja jeszcze nie jestem pewien czego ja chcę, napewno spodobało się mi połączenie : denon dcd1500mkll + denon avr 3805 + ae evo3 ten cedek zrobil fajną robotę w moim systemie ale go zepsułem :-( dlatego postawiłem na źródło. A tu może Dac teraz wzmacniacz , kolumny a na końcu zmień pomieszczenie bo akustyka hu..wa. A ja chciałem porady na temat tych cedeków jak wyżej. No, ale ok Dzięki za propozycje.

Mało tego żeby uprzedzic kolejnych zainteresowanych tematem kolumny tez miałem do potestowania jakiś czas były to monitor audio rx6 , wsystko pięknie równo grające paczki no ale nie podeszły grały oczywiscie z avr 3805 ale wtedy nie miałem dcd 1500mkll może było by lepiej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Jeżeli dążysz do dobrego dżwięku stereo to porzuć ampli kina domowego , niemal każdy z nas to przechodził i wreszcie rezygnował z AV niekiedy tych kosztujących grube tysiące złociszy sprzedając je , lub pozostawiając tylko do potrzeb odsłuchu wielokanałowego / ich efektów przy ogladaniu filmów .

 

Pamiętać trzeba też o całkowicie innym ustawieniu kolumn przeznaczonych do odsłuchu w stereo a w kinie .

 

Piszesz o pomieszczeniu / akustyce , nie lekceważ tego zagadnienia bo może być tak że nawet drogie stereo wstawione do takiego lokum przyniesie ogromne rozczarowanie .

Zrobisz jak uważasz , ja tylko napisałem kilka zdań co o tym myślę .

 

Pozdrówko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dążysz do dobrego dżwięku stereo to porzuć ampli kina domowego , niemal każdy z nas to przechodził i wreszcie rezygnował z AV niekiedy tych kosztujących grube tysiące złociszy sprzedając je , lub pozostawiając tylko do potrzeb odsłuchu wielokanałowego / ich efektów przy ogladaniu filmów .

 

Pamiętać trzeba też o całkowicie innym ustawieniu kolumn przeznaczonych do odsłuchu w stereo a w kinie .

 

Piszesz o pomieszczeniu / akustyce , nie lekceważ tego zagadnienia bo może być tak że nawet drogie stereo wstawione do takiego lokum przyniesie ogromne rozczarowanie .

Zrobisz jak uważasz , ja tylko napisałem kilka zdań co o tym myślę .

 

Pozdrówko .

Bardzo się ciesze że piszesz , doceniam to tylko zrozum mnie ja juz głupieć zaczynam , każdy co innego radzi. Ja napewno zmienie ampli marzy mi się lampa bo wydaje mi się że chodzi za mną ciepłe brzmienie jak bym zakupił daca to ampli idzie na aukcje ale po kolei a jeśli chodzi o pomieszczenie to napewno tego nie lekceważe , co więcej już niedługo zabieram się za remont pomieszczenia tylko i wyłacznie do odsłuchu o pow 24m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Bardzo się ciesze że piszesz , doceniam to tylko zrozum mnie ja juz głupieć zaczynam , każdy co innego radzi.

 

Nie dziwi mnie że masz mętlik w głowie , gdyby było kilka zbieżnych opinii wybór miałbyś bardziej klarowny .

 

Ja tylko nakreśliłem kierunek , kolejność , wzmacniacz .

 

marzy mi się lampa

 

Grałem wzmacniaczem lampowym cztery lata , pamętać trzeba o kilku sprawach , 1 nie każda lampa to ciepłe brzmienie / 2 koszty związane z wymianą lamp w razie awarii , poczynajac od małych lampek pracujących na wejściu po lampy mocy , im wiecej lamp na kanał tym wieksze wydatki , dobieranie ich parametrami w pary czy kwadry to wydatek setek zł niekiedy tysięcy .

To tak tylko w skrócie o wzmacniaczach lampowych . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nakreśliłem kierunek , kolejność , wzmacniacz .

 

 

Idąc tym kierunkiem o którym piszesz to jakim wzmacniaczem mam się interesować? Raczej w 90% jestem zdecydowany na ten dac i juz na przyszły tydzien prawdopodobnie będę go miał ponieważ dostałem pozytywną odpowiedź od dystrybutora w sprawie wypożyczenie a także zwrotu Daca,więc pytam na przyszłość bo jak dac mi podejdzie to kolejnym krokiem będzie sprzedaz denona avr3805.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz iść dalej w Denony jak Ci tamten podchodzi , pytanie jaka cena i jaki ma być wiek sprzętu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.