Jump to content
IGNORED

Jak połączyć YAMAHA CRX-N560D z komputerem?

paula

Recommended Posts

Jestem technicznym amatorem. Mam nowiutkę wieżę CRX-N560D, podłączona już do sieci domowej. Chciałam do niej przesyłać muzykę z komputera (macbook pro), ale jak to połączyć? Nie mam airplaya. Nie wiem, czy ta funkcja nie działa czasem tylko na PCetach (w instrukcji opisany jest sposób przesyłania bezprzewodowo muzyki z Windows Media Player)? Z Maca chyba też powinno dać radę? Na Itunes nie widzę takich opcji, może jakiś inny odtwarzacz?

Ostatecznie zgram muzykę na ipada, który chyba bez problemu się podłączy, ale kilkaset GB tego mam.

I jeszcze jedno pytanie: wieża ma wejście usb. Czy da radę do niej podłączyć przez USB duży dysk zewnętrzny czy raczej to tylko do niewielkich pendrive'ów? W instrukcji zastrzegają, że użytkownik na własną odpowiedzialność podłącza pendrive'a...

Małe sprostowanie, bo napisałam trochę bzdur, chodzi oczywiście o Yamahę Pianoforte MCR-N560D. CRX to jego sieciowy odbiornik.

Udało mi się połączyć z nim ipada przez airplaya. Problem mam tylko z ipadem, bo za każdym razem muszę go resetować, żeby pokazała się usługa airplay;(

Połączyłam też po wielu bojach stary komputer z windows XP za pomocą foobar2000 + wtyczka upnp. Wolałabym jednak nie mnożyć bytów bez potrzeby - nie chcę zagracać mieszkania kilkoma komputerami. Wciąż najbardziej zależy mi na streamowaniu z Macbooka...

Jestem technicznym amatorem. Mam nowiutkę wieżę CRX-N560D, podłączona już do sieci domowej. Chciałam do niej przesyłać muzykę z komputera (macbook pro), ale jak to połączyć? Nie mam airplaya. Nie wiem, czy ta funkcja nie działa czasem tylko na PCetach (w instrukcji opisany jest sposób przesyłania bezprzewodowo muzyki z Windows Media Player)? Z Maca chyba też powinno dać radę? Na Itunes nie widzę takich opcji, może jakiś inny odtwarzacz?

Ostatecznie zgram muzykę na ipada, który chyba bez problemu się podłączy, ale kilkaset GB tego mam.

I jeszcze jedno pytanie: wieża ma wejście usb. Czy da radę do niej podłączyć przez USB duży dysk zewnętrzny czy raczej to tylko do niewielkich pendrive'ów? W instrukcji zastrzegają, że użytkownik na własną odpowiedzialność podłącza pendrive'a...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.