Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

Mówcie co chcecie, możecie mnie nawet za to co powiem zgnoić, ale Tadeusz zaczyna mi imponować. To okrutnie sprawny biznesmen, a to że na koniec - i to wiem na bank - wykołuje również episkopat czyli watykańskiego okupanta, zaczyna wzbudzać moja sympatie dla niego

 

Chyba ze, pisząc o okrucieństwie masz na myśli, okrucieństwo i wyrachowanie toruńskiego grzyba, kiedy to zginęła w niewiadomych okolicznościach 3-osobowa delegacja, która jechała do niego, aby wyjaśnić sprawę cegiełek na stocznię.

Na 99% w tym palce maczał, bo do dziś z milionów, przekazanych głownie przez emerytów nie rozliczył się!

Tfu! Takich okrutnie sprawnych "biznesmenów" np. w Wołominie też było (i chyba jest nadal) kilku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od zawsze wiadomo, że ich interesuje wyłącznie tzw. życie nienarodzonych. W momencie przyjścia na świat dziecko przestaje być obiektem ich zainteresowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moze byc tak

Strategia PiS w sprawie ustawy o IPN oraz kryzysu na linii Polska - Izrael i Polska - USA jest bardzo prosta: niech parlament szybko skończy prace nad tą nowelizacją, a następnie prezydent Andrzej Duda ją zawetuje. To moja hipoteza i w obecnej sytuacji jedyny scenariusz na wyjście z kryzysu.

 

Gdyby teraz Senat przyjął poprawki, a potem Sejm jeszcze nad nimi dyskutował, sprawa rozciągnęłaby się w czasie. To byłoby fatalne.?A tak ustawa jest gotowa już teraz... do zawetowania. To znacznie skróci okres zamieszania wokół przepisów, które miały chronić dobre imię „narodu” oraz „państwa polskiego”.

 

W tej sytuacji – z punktu widzenia PiS – jest to najlepszy scenariusz. I to z kilku powodów. Szybkie weto lub nawet jego zapowiedź zamyka

 

zobaczymy .A jak tak bedzie to co zaproponuje bombowiec na temat geniuszu kurdupka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 99% w tym palce maczał, bo do dziś z milionów, przekazanych głownie przez emerytów nie rozliczył się!

 

Określenie że o.Tadeusz maczał palce w tej zbrodni, jest błędne. To że miał w tej historii swój udział to fakt. Jednak stawianie o.Tadeusza jako capo di tutti capi, nawet kręgu w jakim kreuje swój biznes i domniemanie posiadania władzy wskazującej kogo nalezy likwidować, to już czyste fanaberie :-)

Niestety owi nieszczęśni przegrali swą grę i sami na siebie wydali wyrok :-(

 

Pokój ich duszom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanaberie?

Nie sądzę.

Gdyby był to zwykły zbieg okoliczności i faktycznie nikt nie był "umoczony", sprawę dość nietypowego i dziwnego wypadku (znanego z relacji), wyjaśniono by na pewno. W końcu zginęły 3 osoby. To nie jest banalna sprawa. A tymczasem, do dziś ŻADNYCH ustaleń.

To, co najmniej dziwne i bardzo brzydko pachnie!

Sądzę (tu konfabuluje), że obydwie strony miały w tym interes...

Gdyby był czysty, już dawno odpowiedziałby, gdzie są te miliony złotych?

Pomijając fakt odszkodowania z MOŚ, które dostał za rządów pic-u oraz ze teraz "kradnie" w świetle prawa

Fakt. Nader zręczny krętacz jest z niego. Niczym, co drugi picowiec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był to zwykły zbieg okoliczności i faktycznie nikt nie był "umoczony" w sprawę dość nietypowego i dziwnego wypadku (znanego z relacji) wyjaśniono by na pewno. W końcu zginęły 3 osoby. To nie jest banalna sprawa. A tymczasem, do dziś ŻADNYCH ustaleń.

 

Już wyraźniej nie mogę ci napisać niż to uczyniłem w pierwszym wpisie w tej sprawie.

Powtórze tylko, że o.Tadeusz nie był czynnikiem sprawczym w tej tragedii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Smaruje Rydzyka.

Od dwudziestu lat godom...

Ino nikt mnie nie słucha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa teoria Giertycha. Zapisać teraz karanie na "polskie obozy", jako przygotowanie do rzeczy dla pisiarstwa istotniejszej, czyli zapisu o karaniu za "kłamstwo smoleńskie". Oczywiście prawdę smoleńską ustali np. Antoni...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyraźniej nie mogę ci napisać niż to uczyniłem w pierwszym wpisie w tej sprawie.

Powtórze tylko, że o.Tadeusz nie był czynnikiem sprawczym w tej tragedii.

 

Przecież to jasne, co piszesz. Tyle tylko, że to tylko Twoje stanowisko i przypuszczenia.

Mogę mieć inne?

Nie wiadomo zaś, jakie są fakty... Prawdopodobnie, nigdy się tego nie dowiemy, mimo iż dziś skutecznie wraca się do spraw zaginięć czy zabójstw sprzed lat.

Wiadomo zaś NA PEWNO, że się NIGDY NIE ROZLICZYŁ z milionów złotych, przeznaczonych na ratowanie Stoczni.

Ten fakt, jak i następne działania "biznesmena" z Torunia - nie budzą mojej sympatii. To mało powiedziane...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć inne?

 

Oczywiście. Każdy może mieć dowolne, o to w tym chodzi :-)

 

 

Wiadomo zaś NA PEWNO, że się NIGDY NIE ROZLICZYŁ z milionów złotych, przeznaczonych na ratowanie Stoczni.

 

:-) A to zapewne będziesz musiał przeforsować jak tyko "naczelny bocznicowy" odzyska głos :-)

 

serdeczności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wzajemnie:)

 

Już mnie trzęsie, na samą myśl:(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę mieć inne?

 

Nie jesteś w tym odosobniony.

 

Powtórze tylko, że o.Tadeusz nie był czynnikiem sprawczym w tej tragedii.

 

Skąd ta pewność? Wypowiedź sugeruje że posiadasz wiedzę na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Redaktorzy

Tadeusz R. to zwykły samochodziarz. W tych kręgach owszem, zdarzają się porachunki, ale Don Tadeo nie musi tak kombinować, skoro forsa jest mu dostarczana taczkami zarówno przez rozmodlone staruszki, jak i niemal każdy kolejny rząd lub samorząd. Zreszta to chyba jednak sprzeczne z jego naturą małego krętacza z dużą forsą. On to taki "gop-stop, my wyszli iz-za ugła".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tutaj standart PICowy

 

Jak służby PiS chcą rozbroić tekst "Wyborczej"

zamiast odpowiedzieć na pytania "Wyborczej", rzecznik koordynatora służb specjalnych informuje o naszym tekście prorządowy portal, w którym kiedyś pracował. To złamanie wszelkich standardów relacji pomiędzy mediami a władzą.

 

Od ponad dwóch tygodni razem z Iwoną Szpalą weryfikujemy informacje, które przekazał nam z aresztu śledczego Jakub R., b. wicedyrektor warszawskiego Biura Gospodarki Nieruchomościami i jeden z głównych bohaterów ujawnionej przez „Wyborczą” afery reprywatyzacyjnej.

 

Zarzuty Jakuba R. są poważne. Twierdzi on, że przez lata był w towarzyskich relacjach z obecnym koordynatorem służb specjalnych i wiceprezesem PiS Mariuszem Kamińskim oraz jego zastępcą Maciejem Wąsikiem (obaj są też posłami PiS).

 

Jakub R. podaje, że Wąsik chciał zrobić z niego informatora, a wcześniej, jako radny PiS, interesował się kupnem roszczeń do nieruchomości. Miał to być sposób na finansowanie partii. Były urzędnik zawiadomił o tym prokuraturę.

...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeszcze raz wlasnymi slowami wiatrak.Mnie nie biora telefisyjne zolte paseczli.Jeszce raz zacznji od ,,,ani.I kto zabijal w Jedwabnym.Krotko jednym slowem a moze skrotem.

 

przeciez nikt przy zdrowych zmyslach nie oskarza panstwa niemieckiego ani jego obywateli.Pasuje wiatrak?

 

tu sa odpowiedzialni nazisci.Zgadłem??

A ten dalej bredzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tyle.to chyba jest to szczyt twojej elokwencji

 

ale na bezrybiu i rak ryba.

 

tyle ze bezradnosc widze.Swoja droga po co pchasz sie na afisz jak nie potrafisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tyle.to chyba jest to szczyt twojej elokwencji

 

ale na bezrybiu i rak ryba.

 

tyle ze bezradnosc widze.Swoja droga po co pchasz sie na afisz jak nie potrafisz.

Napisz lepiej coś o polskich obozach śmierci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz lepiej coś o polskich obozach śmierci.

 

Teraz już nie bardzo może.

Natomiast dzięki niezwykle inteligentnej akcji PiS hasło to zostało w krótkim czasie powtórzone na całym świecie miliony razy. Na pewno o to chodziło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mnie oceniać o co chodzi pisim półgłówkom, ale gównoburza jest akurat autorstwa izraelskich polityków.

Niech się chujki z okazji swojej kampanii wyborczej odpier**lą od mojego kraju.

Cała filozofia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego!

 

Jeżeli my tutaj, na podstawie wiedzy z portali i bez dostępu do źródeł dyplomatycznych jesteśmy w stanie powiązać pewne powszechnie znane fakty i przewidzieć pewne posunięcia to naprawdę nie sposób nie zadać prostego pytania - gdzie był rząd, gdzie byli dyplomaci i za co biorą pieniądze?

 

Reakcja izraelskich polityków z naszego punktu widzenia jest przesadzona, ale była absolutnie do przewidzenia, na 200%.

 

Poza tym "nasz kraj" to nie to samo, co PiSowski reżim. To proste i jasne, ale właśnie PiSowscy politycy swoją nieudolność i bezmyślność chowają za "narodem" "Polską" itd. i nie można dać się nabrać na tak prymitywne chwyty w stylu Rysia Czarneckiego "ja to Polska".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dzięki niezwykle inteligentnej akcji PiS

Szczególnie, że uprawianie polityki historycznej Izrael rozpoczął już w `48 i doprowadził ją do perfekcji. Na holokauście zbudował swoją państwowość. W sensie i politycznym i gospodarczym. Tylko dlatego, że mocarstwom zachodnim "nie wypadało" nie wziąć pod opiekę tak doświadczonego przez II W.Ś. narodu, arabowie Izraela nie starli z powierzchni ziemi. Holokaustem i to bardzo umiejętnie grano w każdej niemal kwestii, doprowadzając do tego, że nawet ci którzy nie mieli z nim absolutnie nic wspólnego czuli się w jakiś sposób współwinni (bo przecież pewnie mogli jakoś pomóc, ale tego nie zrobili). Podobnie z antysemityzmu, i to w każdym sensie, uczyniono rzecz wyjątkowo naganną, choć coś co dziś nazywamy antysemityzmem do II W.Ś. miało wymiar w większości ekonomiczny, nie religijny czy społeczny. I Izrael i żydowska diaspora na świecie od dziesięcioleci sprawnie, skutecznie i z sukcesem tą politykę historyczną uprawia, choć w międzyczasie z narodu uciskanego i mordowanego, sami stali się co tu dużo gadać uciskającymi, mordującymi i wygrywającymi wojny. Żydowska diaspora to niemal wszędzie na świecie elity. W sensie ekonomicznym, społecznym i politycznym. Mająca wpływ i na rządy i massmedia. I co ważniejsze zawsze działająca wspólnie i solidarnie na rzecz Izraela.

I nagle jeden z drugim durniem z PiS biorą się za otwartą wojnę na ową politykę historyczną z Żydami, którzy w te klocki są mistrzami świata i okolic. Do tego biorą się w sposób tak nieudolny, że zwycięstwo w tej batalii podają Izraelowi na srebrnej tacy. Albo się trzeba naumić, co w przypadku pisiarstwa jest po prostu niemożliwe, albo jak nie potrafisz, to się nie pchaj na afisz. Ale te matoły przekonane o własnej nieomylności się pchają, z tym, że cenę za to i tak finalnie zapłacimy my wszyscy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z. Ale te matoły przekonane o własnej nieomylności się pchają, z tym, że cenę za to i tak finalnie zapłacimy my wszyscy.

jest takie powiedzenie ze ten facet nie moze byc tak glupi.Jesli brac to w szerszym kontekscie to nalezy spytac komu najbardziej ZNOWU sluzy ta sytuacja.I do czego to nas juz doprowadziło i doprowadzi.Jesli sa na swiecie gracze ktorzy maja atuty to lepiej trzymac z takimi ktorzy je maja a nie opowiadaja ze maja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego!

 

Jeżeli my tutaj, na podstawie wiedzy z portali i bez dostępu do źródeł dyplomatycznych jesteśmy w stanie powiązać pewne powszechnie znane fakty i przewidzieć pewne posunięcia to naprawdę nie sposób nie zadać prostego pytania - gdzie był rząd, gdzie byli dyplomaci i za co biorą pieniądze?...

 

Jesteś tego pewien?

 

Ustawa była omawiana od dawna.

 

Izrael zgłaszał do niej zastrzeżenia.

 

Zastrzeżenia były brane pod uwagę, treść projektu ustawy była zgodnie z nimi modyfikowana.

 

Izrael dawał sygnały zadowolenia z tych zmian.

 

I nagle pan Lapid wyskakuje z polskimi obozami śmierci. No skoro główny konkurent z tym wyskakuje, to i polityczna konkurencja nie może być gorsza.

 

 

Takie to było łatwe do przewidzenia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w hotelowej stołówce zmuszony ogladać kurwizję. Ponizszy wykres był opatrzony paskiem-prawie polowa Polaków popiera ustawę o IPN. Pieprzeni propagandzisci.de71159f8d6ba826361d71668434dfdb.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama połowa na pytanie, co to takiego jest IPN i czym się zajmuje, odpowiada krótko: "nie pier**l".

 

I lezie chwiejnym krokiem po pińcet.

 

Tyle samo wiedzą o bandzie wymyślonej przez PiS, która dziennie - DZIENNIE! - bierze w kieszeń circa pół miliona.

 

Ale o tym kurwizja nie informuje jakoś...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izrael zgłaszał do niej zastrzeżenia.

tu masz przyklad tego odbiorcy.Ku.wa .Kogut pieje a ten caly tydzien utrzymuje ze kura.

 

zastrzelic czy jeszcze raz do ZOO.

 

 

Jestem w hotelowej stołówce zmuszony ogladać kurwizję. Ponizszy wykres był opatrzony paskiem-prawie polowa Polaków popiera ustawę o IPN. Pi

tak dziala kazda propaganda.Im jest gorzej tym bardziej trzeba to ratowac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w hotelowej stołówce zmuszony ogladać kurwizję. Ponizszy wykres był opatrzony paskiem-prawie polowa Polaków popiera ustawę o IPN. Pieprzeni propagandzisci.

:-))

Witaj w klubie. Przed chwilą wróciłem ze śniadania w hotelu i byłem zmuszony oglądać TVP Info. Był wywiad z Sellinem. To co ten facet wygadywał i w jaki sposób manipulował faktami, wyciągając podczas rozmowy tylko te właściwe, przerasta ludzkie pojęcie. Robienie wody z mózgu wyborcom PiS mają opanowane do perfekcji. Postawa prowadzącego wywiad to mistrzostwo włażenia w dupę politykowi partii rządzącej.

Chwilę później był wywiad ze Święcickim. Ale prowadzący odżył! Wow!!. Tylko już wyszedłem. Ile można jeść śniadanie:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta pewność? Wypowiedź sugeruje że posiadasz wiedzę na ten temat.

 

Inaczej nie wypowiadałbym się w sprawie tego wypadku i stopnia udziału w nim O.Tadeusza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś tego pewien?

 

Ustawa była omawiana od dawna.

 

Izrael zgłaszał do niej zastrzeżenia.

 

Zastrzeżenia były brane pod uwagę, treść projektu ustawy była zgodnie z nimi modyfikowana.

 

Izrael dawał sygnały zadowolenia z tych zmian.

 

I nagle pan Lapid wyskakuje z polskimi obozami śmierci. No skoro główny konkurent z tym wyskakuje, to i polityczna konkurencja nie może być gorsza.

 

 

Takie to było łatwe do przewidzenia?

 

Widzę, że chyba sam to nie wierzysz skoro przekaz wzmacniasz spacjami, czyli pustką.

Tam na marginesie - weź pod uwagę, że PiS ciągle kłamie, ja osobiście w te ich zapewnienia o informowaniu innych stron nie bardzo wierzę.

Teraz okazuje się, że MSZ jednak ostrzegał, że będą problemy a PiS kompletnie to zignorował. Czyli mówienie o jakiejś wielkiej niespodziance to wielkie kłamstwo. Przypominam też wystąpienie Anders które przecież było przed uchwaleniem ustawy. Nie można było jej posłuchać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię, nie podpieraj się Anders.

To baba niewarta słuchania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.