Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne bo wymaga jasnych i prostych odpowiedzi sam natomiast nie jest w stanie odpowiedziec na jeszcze prostsze.Albo rznac glupa albo robiac glupka z ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
"Dostosowanie polskiego prawa do izraelskiego widzimisię" to jest właśnie narracja PiS-owskiej propagandy. Nie będzie Izrael pluł nam w twarz. A (wstający z kolan) ciemny motłoch to z radością kupi.

 

O tym, że jest to katastrofalne w relacjach międzynarodowych, gdzie należy szukać i pielęgnować to co łączy, a nie na siłę to co dzieli w fałszywie pojmowanym poczuciu godności własnej - motłoch nie zrozumie.

 

Dywagowałeś ładnych kilkanaście miesięcy temu ze swoim klientem-zwolennikiem PiS. On się cieszył umiarkowanie nowa władzą, bo wreszcie skończyły się układy.

Ja powiedziałem wtedy, ze wole układy niż wstyd jaki czuję za PiS. To co robią teraz wywołuje już mega wstyd. Tak lepsza zmiana. Co mogli poprawić tego nie ruszają, a co mogli spieprzyc to pieprzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest przed nami.bo zostanie jeszcze gospodarka.Tu mamy ogromne pole do popisu a koninktura nie bedzie wieczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do Wiatraka:

 

"Ramzan Kadyrow, czyli przywódca republiki Czeczeni i wierny sojusznik Władimira Putina, pochwalił Polskę za ustawę o IPN."

 

Departament Stanu USA:

"Jesteśmy także zaniepokojeni, że reperkusje, które wprowadza projekt ustawy, mogą mieć wpływ na strategiczne interesy Polski a także jej relacje - również ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem. Z podziałów, do których może dojść pomiędzy naszymi sojusznikami, skorzystają tylko nasi rywale."

 

To nie są słowa "Gazety Wyborczej", Sorosa, mulsa czy moje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Łukasz

 

Wyjaśnij mi kiedy skończyły się układy?

 

On jest z Inowrocławia. Podawał przykłady, których ja potwierdzić nie umiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam układami oczu nie zamydlą. Układ, Żydzi, masony, Tusk to mogą w kurwizji albo z ambony głosić swoim łowieczkom, a nie człowiekowi, który do swojego dochodzi codzienna pracą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Łukasz_65651
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze do Wiatraka:

 

"Ramzan Kadyrow, czyli przywódca republiki Czeczeni i wierny sojusznik Władimira Putina, pochwalił Polskę za ustawę o IPN."

 

Departament Stanu USA:

"Jesteśmy także zaniepokojeni, że reperkusje, które wprowadza projekt ustawy, mogą mieć wpływ na strategiczne interesy Polski a także jej relacje - również ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem. Z podziałów, do których może dojść pomiędzy naszymi sojusznikami, skorzystają tylko nasi rywale."

 

To nie są słowa "Gazety Wyborczej", Sorosa, mulsa czy moje.

Wytłuszczenie moje.

A gdzieś twierdziłem inaczej?

 

dziwne bo wymaga jasnych i prostych odpowiedzi sam natomiast nie jest w stanie odpowiedziec na jeszcze prostsze.Albo rznac glupa albo robiac glupka z ciebie.

 

Na co odpowiadać? Na mluskowe bredzenie na temat wyobrażenia tego co napisałem? Spytaj małpy w zoo, dogadacie się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co odpowiadać? Na mluskowe bredzenie na temat wyobrażenia tego co napisałem? Spytaj małpy w zoo, dogadacie się

probuje rozszyfrowac twoje bredzenie przez tydzien z twoja pomoca i nie dajesz rady.

 

dziwne ze juz dwoje probuje rozszyfrowac to bredzenie i tez nie dajesz rady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość papageno

(Konto usunięte)

Tak sobie czytam i widzę, że gówno wpadło w wiatrak, o przepraszam, w wentylator. Skutki mocno nieprzyjemne.

Ale większe gówno wpadło w wentylator w tzw. parlamencie. Rzucone zostało z Żoliborza, opryskało cały kraj.

Kto obrzuca gównem państwo polskie i naród polski winien podlegać surowej karze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czyje to co wam wpadło w wiatrak, ale on jest z tego co się orientuję wasz.....czyżby się coś zmieniło?

A tak naprawdę to pierwsze też nie nasze.... :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomina raczej sytuację z innego dowcipu, z tym g....m na wycieraczce.....na razie zadzwonili do drzwi, ciekawe kiedy ci którzy zostawili je na niej poproszą o papier....ciekawe o co jeszcze "poproszą". :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiS z powodu swoich fobii wywołał ogólnoświatową aferę a teraz z jednej strony robi niewinne miny a z drugiej nakręca ksenofobiczną nagonkę.

W wyniku tego u nas wznosi się fala antysemityzmu a cały świat mówi o "polskich obozach". O to chodziło???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualności z państwa PiS:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu sie dziwic .Jada na maksa.Sa juz tam umoczeni ze nawet za ceny katastrofy nuklearnej MUSZA sie utrzymac.Po nas nawet zaglada a do tego czasu krasc ile sie da.Jak kto zdazy niech leci i sobie kupi GW.Dwie strony jak wonsik bajda i kaminski zaczeli robic w kamienicach w warszawie i jak wpuscili w to kolege z ratusza ktory obecnie siedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyteczne Pelikany.

Smacznego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mowa o mediach to warto odnotować powrót cenzury:

 

"Dyrektor TVP Lublin zablokował emisję programu "Pod ciśnieniem", w którym posłowie z Lubelszczyzny dyskutowali o nowelizacji ustawy o IPN oraz międzynarodowym kryzysie. Nieoficjalne powody są dwa: nerwowa reakcja posłanki PiS na sposób prowadzenia programu oraz słowa senatora Andrzeja Stanisławka, który chce, by minister Jaki podał się do dymisji.

 

Według parlamentarzystów wszystko zaczęło się jeszcze podczas wcześniejszego nagrania na żywo w Radio Lublin. Poseł Kruk próbowała nadawać ton dyskusji. Podobnie chciała to robić w trakcie nagrania w TVP Lublin, jednak redaktor prowadząca nie chciała się na to zgodzić. - Dziennikarka pilnowała, by dyskusja odbywała się na argumenty i by każdy mógł zabrać głos. Pani poseł Kruk w pewnym momencie zabrakło argumentów i mocno się zdenerwowała. Nie podobało jej się, że nie może dyrygować tą dyskusją (...)

 

Jest jeszcze drugi nieoficjalny powód – w trakcie debaty senator Porozumienia Jarosława Gowina stwierdził, że wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki powinien podać się do dymisji. Jego zdaniem polityk ponosi częściową odpowiedzialność za kryzys międzynarodowy, który wywołała nowelizacji ustawy o IPN. Chodzi m.in. o zarzuty strony izraelskiej, że nowe przepisy nie były odpowiednio z nimi uzgodnione."

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....nieoficjalny...a pelikan łyka.

czekamy co powie kurdupek?oficjalnie.

 

a pelikan z otwartym dziobem na jednej nodze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.