Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, zukzukzuk napisał:

Sęk w tym, że jak dotąd zawsze (mogę się pomylić o 2 razy - góra) komentowałeś moje wspisy. I generalnie - zawsze tłumaczyłeś wtopy czy afery PiS-u. A teraz? Nagle udajesz obrażonego.

Na całe szczęście, określiłeś przytoczoną aferę jako "śmieszną". To wystarczy:)

Jezzik, słabo zareagował na mój apel. Tylko caleb pisze w temacie - jak zwykle - coś rewelacyjnego! Co za lotny komentarz!

Rozumiem, że jeśli znajdziesz jakieś teksty, wypowiedzi autorytarne w obronie tejże wtopy, to się odezwiesz natychmiast.

Tymczasem. Wszystkiego Dobrego:)

Problem w tym, że dorabiasz mi etykietę PiSowca, aby argumentować swoje niezadowolenie. Do tego teraz ściemniasz i mącisz. Gdybyś wyraził tylko swój pogląd o tym, że Prezes UODO stawia się ponad decyzjami NSA i tak byłoby zrozumiałe. Widzę jednak, że dwóch zdań logicznego uzasadnienia sklecić nie potrafisz. 

Zresztą, czego można oczekiwać po kimś, kto spodziewa się uzasadnienia w postaci wypowiedzi autorytarnych. O te zwróć się bezpośrednio do Prezesa J.K.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, caleb66 napisał:

Lechu blyszczysz na tym forum,zero merytorycznej argumentacji,koledzy zresztą też,wcale się nie dziwię że czepiacie się wyłącznie głupot bo nic innego wam nie pozostało

Moje błyszczenie to nic w porównaniu do twojego. Merytoryczna argumentacja była stosowana przez wielu kolegów łącznie ze mną. Niestety wobec betonu taka argumentacja jest nieskuteczna. W moim przypadku najbardziej spektakularne było uczestnictwo w wątku o katastrofie smoleńskiej. Nic nie było się w stanie przebić przez beton jaki otacza świadomość zwolenników zamachu. Ci zwolennicy zamachu to fani PiS i Prezesa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Moje błyszczenie to nic w porównaniu do twojego. Merytoryczna argumentacja była stosowana przez wielu kolegów łącznie ze mną. Niestety wobec betonu taka argumentacja jest nieskuteczna. W moim przypadku najbardziej spektakularne było uczestnictwo w wątku o katastrofie smoleńskiej. Nic nie było się w stanie przebić przez beton jaki otacza świadomość zwolenników zamachu. Ci zwolennicy zamachu to fani PiS i Prezesa.


Nie czytam wątku o zamachu smoleńskim,nie mniej uważam że kacapy powinni oddać wrak a że tego nie robią przyjaźni naszej nie wzbudzają i zaufania,należy oczywiście sprawę zamachu wyjaśnić a winnych zamachu ukarać. Za zamach.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, caleb66 napisał:

Lechu blyszczysz na tym forum,zero merytorycznej argumentacji,koledzy zresztą też,wcale się nie dziwię że czepiacie się wyłącznie głupot bo nic innego wam nie pozostało. Moje rzeczowe argumenty przygniataja Ciebie, boba i dzambodzeta a wy wobec ich sily potrafi jedynie zwyzywac od debili i niedorozwojow czy innych ulomkow,. W tv jest to samo ,zero merytoryki.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

czyli nie masz więcej niż szesnaście lat ?

największe wrażenie robią na mnie te "rzeczowe argumenty" ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:

PiS znalazł się w sytuacji bardzo dla siebie niewygodnej. Publiczne pokazanie na początku kampanii wyborczej że władza ma w d..ie prawomocne wyroki sądowe i nie zamierza ich wykonywać - jest strzałem we własne kolano i powinno być natychmiast wykorzystane przez opozycję jako jeden z istotnych elementów tejże kampanii.

Niestety nie. Bo ich elektorat tego w ogóle nie kuma albo wcale tym się nie interesuje. Uważam, że takie sprawy w ogóle im nie zagrażają.

Nawet ta idiotyczna dzisiaj decyzja prezesa ochrony danych osobowych.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zyzol napisał:

Problem w tym, że dorabiasz mi etykietę PiSowca, aby argumentować swoje niezadowolenie.

Dorabiam? Przecież sam sobie doskonale razdzisz/radziłeś w tej materii.

Moje niezadowolenie, w żadnej mierze nie jest związane z Tobą (chciałbyś?), tylko nie(rządem), którego afery i wtopy, Ty dotychczas (Iprzynajmniej) tłumaczyłeś, komentowałeś i broniłeś. Powyższa argumentacja jest więc bezsensu. Chyba, że oświeciło Cię nagle, czy co? Nie wierzę...

Czyżby brak materiałów, skoro wysyłasz mnie do J.K.?

Najważniejsze, że dobrze się czujesz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i sto baniek w piach, pis pod rączkę z kościołkiem ?

kompleksowa ochrona zdrowia prokreacyjnego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Meloman napisał:

Niestety nie. Bo ich elektorat tego w ogóle nie kuma albo wcale tym się nie interesuje. Uważam, że takie sprawy w ogóle im nie zagrażają.

Nawet ta idiotyczna dzisiaj decyzja prezesa ochrony danych osobowych.

 

Myślę, że nie tak do końca. Ich twardy elektorat (ciemny lud), to 30-40% max wyborców (oceniam). O tych faktycznie się nie martwią. Im wcisną WSZYSTKO. Lecz boją się, że sprawa po sprawie i reszta może się wkurzyć. Co więcej - pójść do urn, co PiS-owi może przynieść ewentualną przegraną w nadchodzących wyborach. A wówczas, wielu usłużnych będzie rwało włosy z głowy...

To były cieżkie dwa tygodnie. W końcu, coś wymyślili.

Idiotyczne - w oczach ludzi choćby trochę myślących iśledzących temat (sprawę RODO badał NSA przed wydaniem wyroku w sp;rawie publikacji list poparcia dla kandydatów do KRS). Zaś dla ciemnego ludu - wystarczające tłumaczenie.

Obawiam się, że koniec końców, być może sołtys wsi Brzeszcze (usłużny aparatczyk partii) może zabonić publilkacji list. I Kancelaria Sejmu (mrugając bezczelnie z zadowoleniem) bezradnie rozłoży ręce...

Gdzie my żyjemy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Meloman napisał:

Bo ich elektorat tego w ogóle nie kuma albo wcale tym się nie interesuje.

 

To niestety prawda. Szczytem bystrości umysłu tego elektoratu jest ogarnięcie promocji w Biedronce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze - to jakieś jaja, z tym  ukrywaniem listy przez partię rządzącą.

Jak w filmie Barei dosłownie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak szczerze - to jakieś jaja, z tym  ukrywaniem listy przez partię rządzącą.
Jak w filmie Barei dosłownie.
Decyzja prezesa urzędu ochrony danych osobowych jest ważniejsza od sadu,nie znacie się na prawie . Niech pozwa prezesa do sądu że dba o to do czego został powołany.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, zukzukzuk napisał:

Dorabiam? Przecież sam sobie doskonale razdzisz/radziłeś w tej materii.

Moje niezadowolenie, w żadnej mierze nie jest związane z Tobą (chciałbyś?), tylko nie(rządem), którego afery i wtopy, Ty dotychczas (Iprzynajmniej) tłumaczyłeś, komentowałeś i broniłeś. Powyższa argumentacja jest więc bezsensu. Chyba, że oświeciło Cię nagle, czy co? Nie wierzę...

Czyżby brak materiałów, skoro wysyłasz mnie do J.K.?

Najważniejsze, że dobrze się czujesz:)

Dorabiasz, a powinieneś lekcje jeszcze odrabiać, aby wiedzieć, jak ma się autorytaryzm do autorytetu. Tępymi złośliwościami nie nadrobisz braków elementarnej wiedzy. Skończyłem w tej materii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym oni to "sprytnie" rozgrywają, powołując się na ochronę danych osobowych, co należy tłumaczyć:

Zobaczcie nasi drodzy. Chronimy dane osobowe. Kiedyś może i Ciebie to spotkać. Więc nie bój się. My stoimy na straży. I nie damy się zaplutym karłom reakcji i jakiś tam imperialistycznym sądom.

I myślę, że większość to kupi (niestety).

 

2 minuty temu, caleb66 napisał:

Decyzja prezesa urzędu ochrony danych osobowych jest ważniejsza od sadu,nie znacie się na prawie .

Ty tak na poważnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym oni to "sprytnie" rozgrywają, powołując się na ochronę danych osobowych, co należy tłumaczyć:
Zobaczcie nasi drodzy. Chronimy dane osobowe. Kiedyś może i Ciebie to spotkać. Więc nie bój się. My stoimy na straży. I nie damy się zaplutym karłom reakcji i jakiś tam imperialistycznym sądom.
I myślę, że większość to kupi (niestety).
 
Ty tak na poważnie?
Poważnie to chodzi o to żeby wam nie dać tego czego chcecie,tak że wszystkim jest,maksymalnie wam utrudnić życie,wręcz zatruć, o to chodzi,tego domaga społeczeństwo, tego chcą ludzie po 8 latach zielonej wyspy,Kaczyński robi to co chce większość Polaków czyli uj***c opozycję mówiąc kolokwialnie .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno.

Nowe Zarządzenie w sprawie lotów Head. Konkluzja - rodziny mogą latać z politykami (tylko mają zapłacić jak za lot rejsowy!). Co to jest?

Kolejna niepomierna głupota i ŻENADA!!!

Z jakiego kraju brano tym razem wzór? Zyzolek zapewne zaraz znajdzie (jeśli tak gdzieś jest).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, caleb66 napisał:


 

 


Nie czytam wątku o zamachu smoleńskim,nie mniej uważam że kacapy powinni oddać wrak a że tego nie robią przyjaźni naszej nie wzbudzają i zaufania,należy oczywiście sprawę zamachu wyjaśnić a winnych zamachu ukarać. Za zamach.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

 

A ja jestem za tym aby ukarać winnych wykorzystywania katastrofy dla celów politycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym aby ukarać winnych wykorzystywania katastrofy dla celów politycznych.
Tam zginął brat Jarosława i prezydent wszystkich Polaków,ja rozumiem że możesz nie lubić Jarosława czy Lecha,nie oznacza to jednak że sprawa jest wyjaśniona i zamknięta. Ludzie chcą wiedzieć co naprawdę się wydarzyło.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, caleb66 napisał:

Ludzie chcą wiedzieć co naprawdę się wydarzył

Słusznie prawi (aż dziw).

Dlaczego więc Jarek (i podległa, polityczna prokuratura) nie ujawni treści rozmowy z Lechem  tuż przed wyadkiem???

Też mi "śledztwo"... Groby kazano rozkpwać i profanować szczątki osób, które zginęly w poszukiwaniu wpajanej ciemnemu ludowi przyczyny. A zupełnie pominięto (rozmyślnie) treść ww. rozmowy, która mogła mieć bardzo istotny wpływ na decyzje dot. lądowania. Polityka... Dociera coś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie prawi (aż dziw).
Dlaczego więc Jarek (i podległa, polityczna prokuratura) nie ujawni treści rozmowy z Lechem  tuż przed wyadkiem???
Też mi "śledztwo"... Groby kazano rozkpwać i profanować szczątki osób, które zginęly w poszukiwaniu wpajanej ciemnemu ludowi przyczyny. A zupełnie pominięto (rozmyślnie) treść ww. rozmowy, która mogła mieć bardzo istotny wpływ na decyzje dot. lądowania. Polityka... Dociera coś?
Nic .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, caleb66 napisał:

Moje rzeczowe argumenty przygniataja Ciebie, boba i dzambodzeta

Co takiego??? Gratuluję dobrego samopoczucia aby ten bezsensowny bełkot tak nazywać.

1 godzinę temu, caleb66 napisał:

potrafi jedynie zwyzywac od debili i niedorozwojow czy innych ulomkow

A czy któreś z wyżej wymienionych określeń jest niezgodne z prawdą i stanem faktycznym? Dlatego nie są to wyzwiska ale informacje.

3 minuty temu, caleb66 napisał:

Nic .

Dlaczego to nie dziwi?

Wpis @zukzukzukbył adresowany do inteligentów. Bez przedrostka " pół-" czy "ćwierć-".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Z jakiego kraju brano tym razem wzór? Zyzolek zapewne zaraz znajdzie (jeśli tak gdzieś jest).

Masz jakieś ograniczenia, np. w dostępie do Google albo i inne, że kolejny raz szukasz wsparcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, caleb66 napisał:

Decyzja prezesa urzędu ochrony danych osobowych jest ważniejsza od sadu,nie znacie się na prawie . 

Może najpierw poducz się elementarnych podstaw prawa PiS-owski nieuku. Potem się wypowiadaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego to nie dziwi?
Wpis [mention=7648]zukzukzuk[/mention]był adresowany do inteligentów. Bez przedrostka " pół-" czy "ćwierć-".
Śmiem twierdzić że na tym forum słowa prawdy nie napisałaś, a większość twoich wpisów odnosi się bezpośrednio do adwersarzy nie do przedmiotu dyskusji,za karygodne też uważam to w jaki sposób moderacja reaguje na twoje wystepki,już pisałem wielokrotnie o tym że nie jest to normalne . Nie jesteś tu żadnym guru ani autorytetem żeby oceniać innych wedle własnego widzimisię. Ja mogę pisać jak każdy co mi się podoba Ty o tym decydować nie będziesz.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, caleb66 napisał:

Tam zginął brat Jarosława i prezydent wszystkich Polaków,ja rozumiem że możesz nie lubić Jarosława czy Lecha,nie oznacza to jednak że sprawa jest wyjaśniona i zamknięta. Ludzie chcą wiedzieć co naprawdę się wydarzyło.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

spadli i się rozdupcyli...jak wiele innych samolotów...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga rzecz istotna w tej sprawie (Smoleńska). Podkomisja Macierewicza. Kolejna wtopa i żenada. Niedawno Antek wypełniał sobie legitymację, przy okazji przesłuchania posłów. Kilka dni hałasu i sprawa (jak zwykle) zniknęła w natłoku innych afer. 

Niesamowite. Nastały rządy patii, która jedną aferę tuszuje... następną (w reguły jeszcze większą!). Równocześnie, poparcie ciemniaków wręcz rośnie!

Takie jajca, tyllko u nas. Tylko za (nie)rządów PiS-u!

17 minut temu, Zyzol napisał:

Masz jakieś ograniczenia, np. w dostępie do Google albo i inne, że kolejny raz szukasz wsparcia.

Na Ciebie zawsze było można liczyć. Czyli - NIE MA wzoru. Co nie dziwi - zważywszy na wielkość głupoty rządzących.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, caleb66 napisał:

pisałem wielokrotnie o tym że nie jest to normalne

Aby oceniać co jest normalnie trzeba najpierw samemu spełniać to kryterium. 

4 minuty temu, caleb66 napisał:

Ja mogę pisać jak każdy co mi się podoba

Ja również.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, caleb66 napisał:

Nic .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Choć jeden przyznał! Cieszy szczera opdowiedź:) Choć jednocześnie boli...

Reszta poplecznikków (nie)rządu jeszcze nie przetrawiła. Milczy. Nie ma przekazu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.