Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

I opozycja powinna to nagłaśniać.

Opozycja zajęta jest samą sobą i pierdołami, a jak kiedyś przestanie być opozycją dalej będzie zajmowała się samą sobą i pierdołami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa tolerancja na miare 21 wieku, swiat nam ucieka:

Czescy pedofile na paradzie LGBTQ w Pradze domagają się uznania swej „tożsamości seksualnej”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Reakcje ludzi były na ogół pozytywne – albo uśmiechali się z rozbawieniem, albo wołali „hej, czechosłowacka społeczność pedofilska!”, albo „to są oni!” Niektórzy przychodzili po dodatkowe ulotki, inni zwracali je ze strachem lub darli. Ale wielu zatrzymywało się, prosiło i obiecywało, że zajrzy do sieci w celu uzyskania lepszych informacji. Była tylko jedna negatywna reakcja, kiedy pewna pani po otrzymaniu ulotki zaczęła głośno krzyczeć i przeklinać. Gdybyśmy spotkali się po raz drugi, gdyby na nas czyhała, mogłoby dojść do konfrontacji. Na szczęście nic takiego się nie stało. Ogólnie zatem uważam, że reakcje były w zasadzie pozytywne lub neutralne.”

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii jeszcze do niedawna tzw. próg zgody uważany za zgodne z prawem kontakty seksualne z młodocianymi był na poziomie 14 lat, ostatnio podnieśli tam do 16.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, że tych przeogromnie świntych i (sztucznie) rozmodlonych - akurat cudza dupa najbardziej interesuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, caleb66 napisał:

Myślę że w kwestii ochrony zdrowia pomogło by zakazanie prowadzenia prywatnych praktyk lekarskich,konowalom robić się nie chce,ostatnio będąc w przychodni lekarz przyszedł se do pracy na 10,powinien zacząć od 8,ja i parę innych osób napisaliśmy skargę mam nadzieję że wyrzuca na zbity pysk takiego,poszedłem po receptę a musiałem czekać 3 godziny,wmawianie ludziom że to wina systemu albo braku pieniędzy to bzdury,skandaliczne zachowanie lekarzy w państwowych placówkach powinno być surowo karane,robią co chcą,spotkać się z tym można w każdej przychodni,płacić więcej oczywiście nie ma co,ponieważ to studnia bez dna ile by nie włożyć to i tak będzie za mało.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Sam sobie zaprzeczasz.Najpierw chcesz likwidacji prywatnych praktyk lekarskich a następnie podajesz przykłady patologii z państwowej placówki.To o co ci chodzi?A może  leczysz się psychiatrycznie ?To by wiele tłumaczyło.

Jeśli chciałeś mi dopiec to trafiłeś kulą w płot.Bo ja pracuję w państwowej placówce tyle,że na kontrakcie.

1 godzinę temu, xniwax napisał:

Opozycja zajęta jest samą sobą i pierdołami, a jak kiedyś przestanie być opozycją dalej będzie zajmowała się samą sobą i pierdołami.

Nie bardzo rozumiem.Jesteś pisowcem to czemu martwi cię stan opozycji ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojciechu imienniku Jaruzelskiego czasy komuny już się skończyły,jak masz na 8 do roboty to o tej 8 już masz być na stanowisku pracy a jak chcesz se kawkę wypić i zrobić prasowke to przyjdź godzinę wcześniej tak żebyś był o 8 napojony i nakarmiony propaganda z lewackich gazet,pacjent ma być obsluzony o czasie,a jak nie widzisz związku między prywatnymi biznesami lekarzy po godzinach bądź nawet w godzinach pracy a patologia państwowej służby zdrowia to za bystry nie jesteś albo masz klapki na oczach a ja tłumaczyć ochoty nie mam .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie jak widać czasy komuny nie skończyły się.I czasy wysyłania w kamasze.Mamy wolny rynek pracy i nikomu niczego nie zabronisz.Publiczna ochrona zdrowia wali się z powodu niewłaściwego zarządzania przez polityków.Chodzi o sytuację szpitali,o dramatyczną sytuację SORów,o problemy z lekami.Ale skąd masz to  wiedzieć jeśli opierasz się jedynie na TVP.Żyjesz w pisowskiej utopii i nie znasz prawdziwych problemów ludzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie jak widać czasy komuny nie skończyły się.I czasy wysyłania w kamasze.Mamy wolny rynek pracy i nikomu niczego nie zabronisz.Publiczna ochrona zdrowia wali się z powodu niewłaściwego zarządzania przez polityków.Chodzi o sytuację szpitali,o dramatyczną sytuację SORów,o problemy z lekami.Ale skąd masz to  wiedzieć jeśli opierasz się jedynie na TVP.Żyjesz w pisowskiej utopii i nie znasz prawdziwych problemów ludzi.
Dziwne że śmiertelność spada jak lekarze strajkuja,poza tym jakimś dziwnym trafem ten dramatyzm w służbie zdrowia przekłada się na rekordowe zarobki lekarzy,zresztą Wojciechu trybiku machiny zwanej służbą zdrowia ta sytuacja nigdy lepsza nie była,ja pamiętam za peło te miasteczka pod szpitalami ,a Arłukowicz to chyba najgorszy minister w historii,także ciesz się koninktora i szanuj czas pacjenta bo to żadna przyjemność sterczec pod gabinetem w którym siedzi lekarz czytający wyborczą popijający kawę i narzekajacy na system .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Dla mnie jest ważne,że Polska nie zasługuje na takie rządy jakie mamy obecnie.

 

Ok...???  ???

13 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

„.. bardzo chciałbym, by wygrał PiS...”

Co daj pambuk, amen.

Jasne..??

Taką mamy „opozycję” jaki ich elektoratu bełkotanie ???

Ustalcie coś wspólnie bo  jak was Grzesio czyta to nie dziwota że dostaje pierdolca a GłupTusek woli olać własną partię i dać dyla z „ojczyzny”

Widać farbowanemu żabojadowi sfermentowały śliwki w koszernym  bigosie własnej roboty i rzygnął intelektem wprost na AS

róbta tak dalej a marzenia się spełnią na pewno ??? 

16 godzin temu, d-t-x napisał:

Ach, ta nasza "opozycja" - pierdoły. Banda 

Jedyny wasz mądry kolega słuchajcie go cześciej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Daj Boże..?

13 godzin temu, bubusia napisał:

A tu masz kolego Wojciechu przyklad chamsta. Zauwaz z ktorej strony konfliktu.

Być chamem nic złego zwłaszcza gdy po drugiej stronie mamy całe stado chamów. 

Bo dziś czas Katolików się skończył a nastał czas KATOLI - to taki ewolucyjny system obronny na ww Stado Chamów którzy z lubością ujeżdżają Katolików oczekując by móc im przywalić i w Drugi Nastawiony Policzek..

Katolik nastawi drugi policzek

Katol NIE nastawi drugiego policzka, Katol Odda..????

I to jest nasza odpowiedź na wasze ideologie itp. dewiacje. 

Amen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2019 o 22:39, hi_aro napisał:

@cronus , egon, nie możesz jednak wytrzymać od AS, a już pogrzebałeś je ideologicznie.  

No jak, egon, nie poznajesz. Tylko on tak pisał...

Nieprawda.

Egon jest inteligentny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest bardzo prosta i znakomita recepta na nikczemność tych sk***ysynów z Platformy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, caleb66 napisał:

Dziwne że śmiertelność spada jak lekarze strajkuja,

To rozumowanie o szkodliwości lekarzy prowadzi w prostej linii do konkluzji - po ch... poszedłeś po tą receptę? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Sine Metu napisał:

A Ty myślisz, że ilu z tych oburzonych własną kobitę w tyłek zapakowało? emoji16.png

Jakoś mnie to wcale nie obchodzi. Niech robią, co chcą i na co mają chęć i chuć. Wszak - dorośli są i  skoro jest im z tym fajowo...

Gdy natomiast (pozwól, że użyję Twego określenia) - klecha "w tyłek pakuje" dziecko - to cosik jest nie tenteges...

 

Choć, być to może - pomyliłem wontecek!?

 

Strasznie nie lubię, gdy mi ktoś pod łóżkiem leży i dyktuje, co mam robić.

I mojej babie też ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozumowanie o szkodliwości lekarzy prowadzi w prostej linii do konkluzji - po ch... poszedłeś po tą receptę?
Chcąc nie chcąc czasami trzeba iść i grzecznie stanąć z moherami w kolejce ale arogancja i chamstwo lekarzy na państwowym wikcie przeraża a jeszcze jak słyszę że któryś narzeka na system a sam przysłowiowo w ch*ja wali to ręce opadają,osobiście nie spotkałem kulturalnego i grzecznego lekarza w państwowej przychodni co innego prywatnie inny świat ale nic nie usprawiedliwia chamstwo i arogancji ,tepie to także wśród nauczycieli mojego syna,którzy czasami chyba zapominają kto tu płaci kasę a jak płacę to wymagam .

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach






Z tym że akurat za rządów PiS śmiertelność wzrosła.

To o tym mówię a teraz nie strajkuja właśnie i śmiertelność rośnie,ja to już do egzorcysty nawet chodzilem tak bronię się przed konowalami,dla mnie lekarz to ostateczność tak ich nie cierpię.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)



Jakoś mnie to wcale nie obchodzi. Niech robią, co chcą i na co mają chęć i chuć. Wszak - dorośli są i  skoro jest im z tym fajowo...
Gdy natomiast (pozwól, że użyję Twego określenia) - klecha "w tyłek pakuje" dziecko - to cosik jest nie tenteges...
 
Choć, być to może - pomyliłem wontecek!
 
Strasznie nie lubię, gdy mi ktoś pod łóżkiem leży i dyktuje, co mam robić.
I mojej babie też .


Jeżeli dziecko to nieważne kto i w co - bo to jest nie dość że patologia, to i przestępstwo.

Wracając do dorosłych, to np. prawie wszyscy osadzeni to pedalstwo

A świętojebliwi i świętojebliwe - po incydentach "nie w tę dziurkę" - zapewne sami nie są pewni swojej orientacji.

http://vistriai.com/kinseyscaletest/ - Kinsey już to przebadał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym mieście pewien urzędnik PO (cham nie szanujący kobiet i pozorant nawiasem mówiąc),  dostał poparcie i możliwość pchnięcia pewnego projektu od innych urzędasów w zamian za wciśnięcie  ich człowieka uwaga (hihhh) z PIŚ na stanowisko prezesa szpitala. Ten jest jeszcze lepszy giguś, prostak z butą, manią wyższości i totalnym brakiem szacunku dla innych ludzi!  Wszystko wywraca do góry nogami. Po 2 tygodniach pracy już złożył wniosek o roczną premię. Już naście osób odeszło z własnej woli bo miało dość. Tak wygląda popis lokalnie u mnie :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Фома
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Chcąc nie chcąc czasami trzeba iść i grzecznie stanąć z moherami w kolejce


A to nie ma podanej konkretnej godziny? Np. 17:40 bo ja akurat wcześniej nie mogę.
tepie to także wśród nauczycieli mojego syna,którzy czasami chyba zapominają kto tu płaci kasę a jak płacę to wymagam .


Za czasów moich pedagogów, takie osoby były zawstydzane na wywiadówkach.
osobiście nie spotkałem kulturalnego i grzecznego lekarza w państwowej przychodni co innego prywatnie


Tu bym może nieraz polemizował, no ale ja to jednak służba zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
ja to już do egzorcysty nawet chodzilem tak bronię się przed konowalami,dla mnie lekarz to ostateczność tak ich nie cierpię.


Nie chodź do znachorów więcej, ok?

I szanuj lekarzy, ich wiedzę.

Buractwo olej - to jest pozostałość komunizmu i tzw. punktów za pochodzenie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sine Metu napisał:

Jeżeli dziecko to nieważne kto i w co - bo to jest nie dość że patologia, to i przestępstwo.
      A świętojebliwi i świętojebliwe - po incydentach "nie w tę dziurkę" - zapewne sami nie są pewni swojej orientacji.

Dewiacja to dewiacja i Świętojebliwych przed  wyświęceniem profilaktyczne wartałoby Kastrować skoro i tak ślubują z „tego” nie korzystać.

Ale jeśli Bractwo Lewactwo nie przestanie udawać że pedofilia jest tylko w KK a w LGBT - Wcale to za chwilę pedofile będą cytować  tego WYZWOLONEGO Inteligentnego Inaczej.:

5 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Strasznie nie lubię, gdy mi ktoś pod łóżkiem leży i dyktuje, co mam robić.

I problem Gotowy:

W tolerancyjnej Holandii np powstają partie pedofili ŻĄDAJĄCE uznania swojego zwyrodnienia za Orientację Sexualną...?‍♂️ 

„..Działacz gejowski, który żądał prawa do adopcji, dostał dożywocie za PEDOFILIĘ..”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Para promowanych przez Media gejów „2 tatusiów to lepiej niż 1” gwałciła adoptowanego synka..:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No chyba że nie jesteście obiektywni i pedofilie w LGBT wolicie przemilczeć jak Klechy w KK.. ???

Czy Jesteście Obiektywni ??  

Ale tak na POWAŻNIE tym razem.. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cronus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może autor Tematu sie wypowie..

Śmiało Jaro747 w końcu LGBT i Dewiacje to Twoja pasja ? masz więc okazję coś mądrego napisać..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cronus napisał:

No chyba że nie jesteście obiektywni i pedofilie w LGBT wolicie przemilczeć jak Klechy w KK..

Widzę, że nam tu nowy moralizator wyrósł...

Każde takie przestępstwo wymaga napiętnowania i potępienia, bo to jest przestępstwo.

Nie wyjeżdżaj tu z takimi hasełkami. Nie każdy klecha i LGBT to pedofil. To chyba jasne. Jesteś obiektywny? - Nigdy! Jak każdy z nas.

Odnośnie Kk. Najbardziej mnie wk.a jak miłujący bliźniego fioletowy z berecikiem jedzie na innych, każe im żyć wg własnego protokołu, ba wręcz odmawia im tego życia. Wszystko oczywiście pod przykrywka miłości i pokoju, mając u stóp tysiące ślepych baranów na kolanach gotowych w jednej chwili wbić nóż w plecy sąsiadowi. Przypomina ci to coś? Jesteś obiektywny?

Dlatego te twoje rasistowskie teksty wsadź sobie głęboko i nie jątrz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci nie każe, nie chcesz nie żyj tak jak ci mowia, nie ma przymusu, nawet nie musisz sluchac. Co do tekstów o nożach to widzę że lekko odlatujesz.

A faktem jest, że skupiacie się jedynie na pedofilii w kk, o reszcie cichosza, patrz chociażby udział partii pedofilów na paradzie LGBT w Pradze, żaden się nie odniosl. Pedofile maszeruja domagając się akceptacji, i nikt z tym nic nie robi. I z kim maszerują. A z LGBT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.