Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry za prywatę, ale czy ktoś nie zna jakiegoś oficera AK, może być podoficer,  byle z kamienicą?

Kamienica nie musi być w Krakowie, może być w Rzeszowie, będę miał bliżej.

Już po wykopkach, lemingom skończyły się wakacje, przyjeżdżają tylko ci zakochani w jesieni w Bieszczadach. Mam  sporo wolnego czasu.

Mogę się zaopiekować.?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, jezz napisał:

Sorry za prywatę, ale czy ktoś nie zna jakiegoś oficera AK, może być podoficer,  byle z kamienicą?

Kamienica nie musi być w Krakowie, może być w Rzeszowie, będę miał bliżej.

Już po wykopkach, lemingom skończyły się wakacje, przyjeżdżają tylko ci zakochani w jesieni w Bieszczadach. Mam  sporo wolnego czasu.

Mogę się zaopiekować.?

 

 

Mówisz i masz.  Niestety jest pewien problem, ów oficer już nie żyje a kamienica spłonęła w powstaniu.  To jednak dla Ciebie wbrew pozorom dobra wiadomość.  Nawet bardzo dobra.  Znałem go na tyle dobrze, że wiem, iż powierzyłby Ci do opieki jedynie granat z wyciągniętą zawleczką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, dulon184 napisał:

Po ile policzysz godzinkę?

Nie wszyscy mają w głowie takie pomysły biznesowe jak ty.

7 minut temu, Zbig napisał:

Mówisz i masz.  Niestety jest pewien problem, ów oficer już nie żyje a kamienica spłonęła w powstaniu.  To jednak dla Ciebie wbrew pozorom dobra wiadomość.  Nawet bardzo dobra.  Znałem go na tyle dobrze, że wiem, iż powierzyłby Ci do opieki jedynie granat z wyciągniętą zawleczką.

No i forumowy intelektualista dał głos. Interesują mnie tylko żywi.

To macie mędrcy coś aktualnego z Rzeszowa,

"- Serdeczne dziękuję ministrowi Warchołowi, który startuje w wyborach z naszego terenu. Dodam, że pan minister Warchoł jest z Podkarpacia, a więc będzie dobrze reprezentował ziemię rzeszowską i całe Podkarpacie - powiedział Tadeusz Ferenc, cytowany przez portal czytajrzeszow.pl. Marcin Warchoł wystartuje z ostatniego, 30 miejsca listy Prawa i Sprawiedliwości w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim.

Wybory parlamentarne 2019. Tadeusz Ferenc miał startować z list KO

Warto przypomnieć, że Tadeusz Ferenc jeszcze niedawno był członkiem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, a w latach 2001-2002 był posłem tej partii. Zrezygnował z członkostwa w partii w lipcu tego roku. Jego decyzja miała się wiązać z krytyką, która spadła na niego po zakazaniu Marszu Równości w Rzeszowie. 

Niedługo potem pojawiła się informacja, że Tadeusz Ferenc będzie startował w wyborach parlamentarnych z pierwszego miejsca w okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskim z list Koalicji Obywatelskiej. W sierpniu tego roku zrezygnował z udziału w wyborach. Tłumaczył to prośbami mieszkańców, aby nie odchodził z ratusza."

 

I tyle w temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Nie wiem czy  Jacchusia  udaje,że nie rozumie czy nie rozumie.TVP jest stacją publiczną ( czyli utrzymywaną z abonamentu) i z tego tytułu powinna być zobowiązana to pokazywania wydarzeń w sposób pluralistyczny a nie w wersji partii rządzącej.TVN jest stacją komercyjną a więc jej to nie dotyczy.Co najwyżej ryzykuje utratę tzw. oglądalności.

Jeszcze jedno.

O ile TVP się nie kryje ze swoimi intencjami, o tyle TVN udaje niezależną.

A ich perfidia wychodzi na jaw w momencie oglądania w ich wydaniu FAKT-ów, które powinny być wolne od komentarzy politycznych, bo od tego są programy publicystyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

List z odsieczą dla PiS i żądaniem podwyżki: Trzeba aresztować prezesa. Że niemożliwe?

 

 

Od czterech lat staram się jak mogę i każdego tygodnia bronię i doradzam jak wyjść dobrej zmianie z kolejnych kryzysów. Ale teraz i ja, najwierniejszy z wiernych, wymiękam i żądam zwiększenia poborów.

 

Od listopada każdego tygodnia mamy jakąś aferę, gdzie poprzednie drobiazgi jak rozbijanie samochodów i niszczenie wojska przez wariatów oraz eksperymenty z samolotem TU-154 uderzającym w brzozę wydają mi się zabawnym epizodem, który wspominam z rozrzewnieniem.

 

Intensywność wybuchu afer jest tak wielka, że jedna afera przykrywa drugą, a każda wydaje się albo paskudna, albo wredna, albo obrzydliwa, albo przestępcza, a najczęściej wszystko to razem. Toż po tej nieszczęsnej serii ludzie moją ukochaną dobrą zmianę uważają za mafię, która opiera się na oszukiwaniu przy zakupie od życzliwego proboszcza działek, na których ma się zmieścić dom pielgrzyma w kształcie dwóch wież sfinansowanych przez bank zagrabiony za złotówkę, gdzie pokoje będą wynajmowane na godziny, aby móc spokojnie uprawiać pedofilię z czternastolatkami z Ukrainy opłacając alfonsowi gotówką w kopercie i dolatując do przybytku rządowymi samolotami, a ewentualnych denuncjatorów likwiduje w więzieniach.

 

Obrona w takiej sytuacji może być tylko jedna.

 

- Zbyszku! Larum grają! Okopy PIS dopadła sfora wilków (co jak mówił prezes zębami kłapią). A ty na koń nie siadasz? (To przenośnia taka, chodzi o wejście do kogoś o 6 rano), a ty za szable nie chwytasz (wejście razem z TVP). Toż drogi "Pancerny Marian" może kosztować znacznie więcej niż 60 zł za godzinkę. Może kosztować parę punktów procentowych i wypad z baru. A to przecież nie może być. Sam dobrze wiesz, że brak większości może oznaczać, że te wszystkie afery zostaną zakwalifikowane nie jako podłe ataki na kryształowych ludzi, ale zupełnie inaczej... Dlatego nie czekając nawet na podwyżkę wzywam: Zbyszku działaj! I zamiast tych oczywistych pomysłów uderzenia prokuraturą w opozycję, które kłębią się w głowach lizusowskich doradców, mam lepszy pomysł. Trzeba aresztować prezesa. Że niemożliwe? Nic innego nie przykryje już bowiem tego szamba, które wylewa się każdego dnia. A przecież wyobraźmy sobie nagłówki wszystkich gazet po samym zatrzymaniu? Wszystkich po prostu zatka, a w tym czasie wyjdziesz przed ludzi i powiesz: nawet prezes, który za to wszystko odpowiada, nie jest ponad prawem.Zostaniesz szefem PiS i ogłosisz: skończył się czas błędów i wypaczeń. Teraz będzie się działa naprawdę dobra zmiana. Jeszcze raz wzywam: działaj. To ostatnia szansa!

 

Zawsze życzliwy,

 

Roman Giertych

 

PS

 

Prezesem NIK Zbyszku się nie przejmuj. Do piątku zrezygnuje. Chociaż los szefa KNF do tego nie zachęca...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Zbig napisał:

Mówisz i masz.  Niestety jest pewien problem, ów oficer już nie żyje a kamienica spłonęła w powstaniu.  To jednak dla Ciebie wbrew pozorom dobra wiadomość.  Nawet bardzo dobra.  Znałem go na tyle dobrze, że wiem, iż powierzyłby Ci do opieki jedynie granat z wyciągniętą zawleczką.

I tu widać, że POPiS jest jedyną trwała wartością w polskiej polityce. Piskorski kiedyś okazyjnie kupował furmanki antyków, dzisiaj Banaś okazyjnie dziedziczy kamienicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, jezz napisał:

Interesują mnie tylko żywi.

To se odkop jakiegoś.  Służba zdrowia pod wodzą Szumowskiego na pewno sobie z tym poradzi.

47 minut temu, jezz napisał:

To macie mędrcy coś aktualnego z Rzeszowa,

Ziew.  Wystarczy przeczytać życiorys Ferenca. Poza tym jemu już zależy tylko na spokoju.

Albo po prostu czuje się za słaby na wojnę z PiSem i chce się dogadać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Zbig napisał:

Ziew.  Wystarczy przeczytać życiorys Ferenca. Poza tym jemu już zależy tylko na spokoju.

Albo po prostu czuje się za słaby na wojnę z PiSem i chce się dogadać

Widać, że nie znasz realiów tego miasta. Ziew.

31 minut temu, Zbig napisał:

To se odkop jakiegoś.  Służba zdrowia pod wodzą Szumowskiego na pewno sobie z tym poradzi.

Dobrze ci idzie, napisz jeszcze coś ciekawego i równie dowcipnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Zyzol napisał:

Najnowszy sondaż przedwyborczy znowu pokazuje przygniatającą przewagę PiS na konkurencją.

Nieroby i nieudacznicy zawsze będą popierać rozdawnictwo. Tak jest w każdym państwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, jezz napisał:

Próba repolonizacji już jest. Dziwię się, że jako medioznawca nic o ty nie wiesz.?

Masz rację - niestety. 

Oby jak najrzadziej tym się interesować i całą polityką. To w gruncie rzeczy - zupełnie błahe sprawy na tle najważniejszych w życiu. Niestety - często umysł zwycięża świadomość (jeszcze). Jak widać - czasami nie mogę się powstrzymać, a ukochany i ulubiony adwersaż - jezz, tylko na to czeka. Tym się żywi. Mam nadzieję, że za jakiś czas to się zmieni.. Ciężkie czasy przed Tobą (jeśli dopnę tego).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z komentarzy pod artykułem:

"Kto rozsądny wierzy w procedury CBA , prokuratury czy innych służb.Wszystkie te organizmy są upolitycznione i nikt rozsądny nie wierzy w ich skuteczność.O to Pisowi chodziło przejąć wszystko żeby bronić swoich."

"Co za brednie dla ciemnego ludu... Gdyby to był kandydat opozycji CBA, ABW i inne służby prześwietliły by go do 3 pokolenia wstecz... Natomiast spróbujcie startować do jakiejkolwiek służby robiąc interesy z przestępcami... Na pewno was przyjmą,,,, heheheh... A Banaś startował na szefa instytucji, która ma kontrolować służby..... Powinien być czystszy niż żona cezara... A jak jest każdy widzi... oprócz premiera....:)"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jacchusia napisał:

Jeszcze jedno.

O ile TVP się nie kryje ze swoimi intencjami, o tyle TVN udaje niezależną.

A ich perfidia wychodzi na jaw w momencie oglądania w ich wydaniu FAKT-ów, które powinny być wolne od komentarzy politycznych, bo od tego są programy publicystyczne.

"TVP nie kryje się ze swymi intencjami" i co?Uważasz,że tak powinno być?Nie przeszkadza Ci to ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN jest nadawcą prywatnym i jako taki ma pełne prawo podawać do wiadomości ogółu swój profil i sympatie polityczne.

TVP jest nadawcą publicznym i jako taki ma obowiązek być obiektywny i bezstronny politycznie. A jest tubą partii rządzącej. W o wiele większym stopniu niż TVP była tubą PZPR w czasach PRL. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

"TVP nie kryje się ze swymi intencjami" i co?Uważasz,że tak powinno być?Nie przeszkadza Ci to ?

Nie powiem, żebym był szczęśliwy z tego powodu, ale moim zdaniem tragedii nie ma.

TVN dla mnie jest wredną propagandówką udajacą neutrale media, a to jeszcze gorzej.

Cytat

"Efekt Kidawy" nie działa? Kolejny sondaż i kolejna wielka porażka

Na niespełna trzy tygodnie przed wyborami Prawo i Sprawiedliwość i Koalicję Obywatelską dzieli przepaść. Z opublikowanego we wtorek sondażu IBRiS dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej" wynika, że przepaść ta liczona jest już w ponad 20 punktach procentowych, przy czym notowania PiS wciąż rosną, a KO zdają się lecieć na łeb na szyję.
...

Wyniki wtorkowego badania IBRiS dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej" przedstawiają się następująco: PiS  - 44,5 proc. głosów (wzrost o 3,2 pp), Koalicja Obywatelska - 23,9 proc. (spadek o 1,1 pp), Lewica - 14, 1 proc. (wzrost o 0,8 pp), PSL-Koalicja Polska - 6 proc. (wzrost o 0,2 pp), Konfederacja - 4,4 proc. (spadek o 0,9 pp). Nie brakuje niezdecydowanych wyborców - 7,1 proc. respondentów wciąż nie wie, na kogo odda swój głos. PiS i KO dzieli więc dokładnie 20,6 punktów procentowych...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jacchusia napisał:

TVN dla mnie jest wredną propagandówką udajacą neutrale media, a to jeszcze gorzej.

TVP nawet nie udaje że jest tępą propagandówką jednej partii (PiS). 
TVN należy do Amerykanów, myślisz że nie traktują nas jak przyjaciół? Wystarczy żeby Prezes albo Prezydent poprosił ich o interwencję i TVN stanie się następną tubą propagandową PiS. Przecież PiS ma chody w USA. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lech36 napisał:

Nieroby i nieudacznicy zawsze będą popierać rozdawnictwo

Dlatego najważniejsze to dobrze się targetować.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Sędziowie z Warszawy i Łodzi zapytali TSUE, czy nowy system dyscyplinowania sędziów jest sprzeczny z prawem UE. - Pytania należy uznać za niedopuszczalne - uznał rzecznik generalny TSUE.

Sądy żywią jedynie subiektywne obawy, które się nie urzeczywistniły w postaci wszczęcia postępowań dyscyplinarnych i pozostają hipotetyczne - uznał rzecznik generalny TSUE Jewgienij Tanczew. We wtorek przedstawił opinię na temat pytań prejudycjalnych skierowanych przez sądy okręgowe z Łodzi i Warszawy. Opinia poprzedza orzeczenie unijnego Trybunału i w większości przypadków jest z nim zgodna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

wreszcie ktoś mądry...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Jacchusia napisał:

Jeszcze jedno.

O ile TVP się nie kryje ze swoimi intencjami, o tyle TVN udaje niezależną.

A ich perfidia wychodzi na jaw w momencie oglądania w ich wydaniu FAKT-ów, które powinny być wolne od komentarzy politycznych, bo od tego są programy publicystyczne.

to prawda nie od dzis wiadomo ze tvn tworzy swoj swiat swoja wlasna narracje w polityce

kto naiwny to to kupuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ohmygod napisał:

kto naiwny to to kupuje

Kupuje ten kto jest inteligentny i posiada zdolność samodzielnego myślenia. Naiwny ogląda TVP. 

I wierzy w to bezkrytycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Bobcat napisał:

Kupuje ten kto jest inteligentny i posiada zdolność samodzielnego myślenia. Naiwny ogląda TVP. 

I wierzy w to bezkrytycznie.

W sekcie wierzy się w to co powie przywódca duchowy, nakaże oglądać tylko TVP to owieczki będą oglądać tylko TVP.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

Kupuje ten kto jest inteligentny i posiada zdolność samodzielnego myślenia. Naiwny ogląda TVP. 

I wierzy w to bezkrytycznie.

rozbawiles mnie ze jesli ktos dostrzega falsz i zaklamanie tvn to zaraz musi lykac propagande tvp

na serio swietny zart

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bobcat napisał:

TVN jest nadawcą prywatnym i jako taki ma pełne prawo podawać do wiadomości ogółu swój profil i sympatie polityczne.

TVP jest nadawcą publicznym i jako taki ma obowiązek być obiektywny i bezstronny politycznie. A jest tubą partii rządzącej. W o wiele większym stopniu niż TVP była tubą PZPR w czasach PRL. 

Bob, przypomnij mi nazwiska czołowych "dziennikarzy" tvp za czasów PO i co teraz robią. Bezstronni, KM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ohmygod napisał:

rozbawiles mnie ze jesli ktos dostrzega falsz i zaklamanie tvn to zaraz musi lykac propagande tvp

na serio swietny zart

Każdego bawi co innego. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lech36 napisał:

Nieroby i nieudacznicy zawsze będą popierać rozdawnictwo. Tak jest w każdym państwie.

Takim głupim komentarzem obrażasz tylko wielu uczciwie i ciężko pracujących ludzi. Nie jest ich winą, że PiS dał im pieniądze. Swoje żale i pretensje kierujesz pod zły adres.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.