Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, asterix1 napisał:

ups nie cofam ostatnie słowa

Chyba interpunkcja nawala. Niestety wiadomo na kogo wskazują takie błędy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jezz napisał:

No popatrz, ja sobie spokojnie obejrzałem film, a ty w tym czasie musiałeś postawić kolejnego klocka, 

Wyrażaj się, to nie szalet.

20 minut temu, jezz napisał:

Masz jednak straszną nerwozę.

Gdzie ty widzisz w tym wpisie nerwozę to nie wiem śmieszny człowieku ?

A teraz pisz. Strasznie się wszyscy stęsknili przez te dwie godziny za tobą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Wyrażaj się, to nie szalet.

Właśnie się wyrażam, widzę, że z tobą trzeba zejść do takiego poziomu.

11 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Gdzie ty widzisz w tym wpisie nerwy

Widzę, że nie zrozumiałeś, to nic, nie przejmuj się.

11 minut temu, Piękny Stefan napisał:

A teraz pisz. Strasznie się wszyscy stęsknili przez te dwie godziny za tobą

To jeszcze coś specjalnie dla ciebie przed snem,

"Tu już dawno przestano pisać o polityce. Tylko jest atak na nicki. Nie ważne co ktoś napisze, tylko kto to napisze"

"Widzisz wpis, patrzysz kto napisał i albo lajkujemy (jeżeli napisał głupotę to milczymy), albo atakujemy"

Przypomnieć kto?

13 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Gdzie ty widzisz w tym wpisie nerwozę

I jeszcze zdążyłeś edytować:)

I nie zmienia to faktu, że nie zrozumiałeś o co kaman.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jezz napisał:

nie przejuj się.

Ok. 

10 minut temu, jezz napisał:

Widzę, że nie zrozumiałeś, to nic, nie przejmuj się.

To jeszcze coś specjalnie dla ciebie przed snem,

"Tu już dawno przestano pisać o polityce. Tylko jest atak na nicki. Nie ważne co ktoś napisze, tylko kto to napisze"

"Widzisz wpis, patrzysz kto napisał i albo lajkujemy (jeżeli napisał głupotę to milczymy), albo atakujemy"

Przypomnieć kto?

Po prostu mam uczulenie na osoby twojego pokroju, które uważają się za lepszych, mądrzejszych od innych. Tylko tyle. 

Jesteś moim ulubieńcem. Cieszysz się?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, osimar napisał:

Jak PiS straci władzę, ma nadzieję, że wstawieni przez nich ludzie będą ich chronić i blokować prawne rozwiązania zmierzające do rozliczeń.

No właśnie nie. Skoro PiS olewał wyroki TK to można mieć niemal pewność, że następcy zrobią dokładnie to samo gdy będzie im to potrzebne czy wygodne. Gdyby chodziło o zabezpieczanie sobie tyłów na przyszłość to desygnowano by kogoś poważniejszego, nie budzącego ani tyle antypatii, ani emocji, bo tylko taki skład TK ma choć cień szansy by jego wyroki ktoś w przyszłości respektował. Sprawa wyglądała by inaczej gdyby pisory nie rozdupcyły TK 3 lata temu. No ale rozdupcyły i teraz to nie żadne zabezpieczanie sobie przyszłości, a jedynie synekury dla zasłużonych. Synekury pozbawione całkowicie mocy sprawczej. Co więcej założę się o każde pieniądze, że dosłownie w dzień po upadku kaczorka&co. zaczną się manewry jak to nie tylko te chamicę i komunistycznego prokuratora, ale i całą resztę pisiarskich sędziów nie tylko wywalić na zbity pysk, ale i pozbawić specjalnych emerytur.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jezz napisał:

I jeszcze zdążyłeś edytować:)

I nie zmienia to faktu, że nie zrozumiałeś o co kaman.:)

Swoich chorób na mnie nie przenoś. U mnie w porządku, bo widzę, że cię to interesuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jezz napisał:

70 skrzyżowań w jedną stronę, z czego 50 z sygnalizacją. Horror

Eee tam, w bezstopniowym automacie nie jest to aż tak upierdliwe jak się wydaje, a jakie urozmaicenie ?

To już raczej Ty dostajesz pierdolca od jeżdżenia w kółko pętlą bieszczadzką.  Może spróbuj w dni parzyste zgodnie z ruchem wskazówek zegara a w nieparzyste odwrotnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Po prostu mam uczulenie na osoby twojego pokroju, które uważają się za lepszych, mądrzejszych od innych. Tylko tyle. 

I znowu cos ci się myli. Ja tu jestem najgorszy i na niczym się nie znam.

Czy ty nie czytujesz innych wpisów oprócz moich? Chyba coś udajesz albo kogoś palisz...albo coś.

Bo to, że swoich wpisów nie czytasz to już wiem.?

Dobra, włączę jakąś dobrą muzykę, zapalę fajeczkę, otworzę piwo i mogę wrócić do tej relaksującej konwersacji.

Film zaliczyłem, muzyki posłucham. Pisz, pisz, chętnie poczytam te twoje wpisy z wyrazami.

Dziś się odchamiam.?

9 minut temu, Zbig napisał:

To już raczej Ty dostajesz pierdolca od jeżdżenia w kółko pętlą bieszczadzką. 

E, zajeżdżasz Żdanowem bardziej niż rondo z palmą spalinami, w godzinach szczytu.

Jazda pętlą jest relaksująca niezależnie czy motorem, czy autem.

No, może odcinek od Lutowisk do Ustrzyk Dolnych jest dość kijowy.

29 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Swoich chorób na mnie nie przenoś

O, i jeszcze pan doktor.?

36 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Jesteś moim ulubieńcem. Cieszysz się?

Ale nie masz żadnego kołka pod ręką??

Ale już przynajmniej wiem,skąd u ciebie ta obsesja na punkcie kołków.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jezz napisał:

I znowu cos ci się myli. Ja tu jestem najgorszy i na niczym się nie znam.

No i nie zrozumiałeś, a taki mądry...

Gorsi są. Ale takiego drugiego bufona jak ty to tutaj nie ma ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piękny Stefan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, jezz napisał:

Jazda pętlą jest relaksująca 

Może w przyszłym roku wpadnę sobie przypomnieć. Na doginclusive pojawiło się kilka ciekawych punktów w okolicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Adalbert95 napisał:

. Co więcej założę się o każde pieniądze, że dosłownie w dzień po upadku kaczorka&co. zaczną się manewry jak to nie tylko te chamicę i komunistycznego prokuratora, ale i całą resztę pisiarskich sędziów nie tylko wywalić na zbity pysk, ale i pozbawić specjalnych emerytur.

To chyba musisz głosować na Zandberga bo cała reszta będzie się pewnie cykać, jak do tej pory

4 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

No i nie zrozumiałeś, a taki mądry...

Gorsi są. Ale takiego drugiego bufona jak ty to tutaj nie ma ?

 

Zrozumiałem doskonale. Ten twój wpis też widzę. Doskonale.

5 minut temu, Zbig napisał:

doginclusive

Tylko musisz uważać, żeby nie trafić na tych, o których Szydło mówiła, że z biedy psy zjadają?

Mogłoby by być jak w Psychozie;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, jezz napisał:

Ale nie masz żadnego kołka pod ręką?

Ale już przynajmniej wiem,skąd u ciebie ta obsesja na punkcie kołków.?

Aż cię ciary przeszły co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Piękny Stefan napisał:

Aż cię ciary przeszły co ?

Że co?

Nie fantazjuj. Napisałem, że już się donyślam skąd problem. Tylko tyle..

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jezz napisał:

Tylko musisz uważać, żeby nie trafić na tych, o których Szydło mówiła, że z biedy psy zjadają

A to Brzeszcze nie są na Ślońsku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Zbig napisał:

A to Brzeszcze nie są na Ślońsku?

Jeszcze Brzeszcze, ale psy żarli ponoć na Podkarpaciu.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jezz napisał:

Że co?

Nie fantazjuj. Napisałem, że już się donyślam skąd problem. Tylko tyle..

 

Dobra dobra. 

Przerwa. Startujemy od 8 rano, czy ci nie pasuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jezz napisał:

Jeszcze Brzeszcze, ale psy żarli ponoć na Podkarpaciu.?

W twierdzy Przemyśl podczas oblężenia?

No, chodzą słuchy, że w Szwajcarii w dawnych czasach na przednówku nadwyżkę entli zjadali, ale to może tylko takie zawistne austriackie gadanie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Piękny Stefan napisał:

Dobra dobra. 

Przerwa. Startujemy od 8 rano, czy ci nie pasuje?

Nie umawiam się z mężczyznami.??

5 minut temu, Zbig napisał:

W twierdzy Przemyśl podczas oblężenia?

No, chodzą słuchy, że w Szwajcarii w dawnych czasach na przednówku nadwyżkę entli zjadali, ale to może tylko takie zawistne austriackie gadanie ?

Nie, nie, to było całkiem niedawno,

"Prowincja, osiedlowe bloki, jeszcze niedawno najbardziej wykluczeni społecznie ludzie żywili się upolowanymi psami – taki obraz w dalszej części artykułu kreśli nam jego autor.

Biedny obszar, w którym matki pracowały po 12 godzin w niewolniczym systemie, dzieci nie tylko nie miały zabawek, ale nawet jedzenia, to południowa Polska. Według Zastrzeżyńskiego sytuacja była na tyle dramatyczna, że ludzie żywili się jedynie upolowanymi psami. To na szczęście już przeszłość, bo program 500+ sprawił, że „ludzie znów stali się gospodarzami we własnym kraju”."

?????

Dobranoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są tacy, którzy ucieszyli się z PiSowskich nominacji do Trybunału Konstytucyjnego.

Propozycję złożoną przez partię rządzącą skomentował Zbigniew Boniek. „Panie Prezesie dziękuje za dobry news. Polska piłka odetchnęła. P&P nie będą kandydować na stanowisko Prezesa PZPN”

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

List do Kaczyńskiego: Słyszałem o Pańskich nominacjach do TK. Brawo, brawo, po trzykroć brawo!


Szanowny Panie Prezesie!

Słyszałem o Pańskich nominacjach do TK. Brawo, brawo, po trzykroć brawo! Ale Pan załatwił za jednym razem Gowina i Dudę. Niech się teraz gimnastykują symetryści-chuligani, którzy popierali Pana reformy, ale się nie cieszyli, albo nawet je wetowali. Teraz będą mieli swój dzień prawdy.

Gowin, którego 17 posłów jest niezbędnych do wybrania Piotrowicza i Pawłowicz do TK będzie to musiał zrobić i w ten sposób dokona Pan jego oficjalnego upokorzenia, dzięki któremu publicznie oświadczy, że jest Pana. Że może mu Pan kazać wszystko, a on jak niewolna maszyna zagłosuje na to, co Pan mu każe. Podobnie jest z A. Dudą. W ten sposób podkreśli Pan nad nimi dominację i to że ci dwa jedzą Panu z ręki.

Również tzw. środowiskom patriotycznym przypomni Pan, że o tym kto jest komunistycznym aparatczykiem w czasach PRL-u nie decydują zapisy kartotek partyjnych, czy akta IPN-u, ale Pan. Jeżeli ktoś nawet wsadzał ludzi za poglądy polityczne i wiernie służył komunistom, to sam kontakt z Panem go oczyszcza i staje się on większym opozycjonistą, niż Wałęsa, Michnik, Hall razem wzięci.

Również skończy się to puszenie klasy sędziowskiej. Wyobraża Pan to sobie już pewnie w swej pokrętnej głowie jak będą się czuli upokorzeni przyzwoici sędziowie, gdy w sądzie konstytucyjnym zasiądzie pani Pawłowicz i podczas rozprawy np. spałaszuje sałatkę ze śledziem. Wszyscy będą się oburzać, a Pan ze śmiechu będzie się zwijać. A PiS ogłosi, że sędziowie się kompromitują, skoro mają takich sędziów w TK. I TVP ogłosi, że kolejny przykład kompromitacji obozu przeciwników PiS. To genialne!

No i jeszcze Pani Chojna-Duch. Skoro dobrze zeznała, to niech ma. Jak jacyś ludzie pozeznawali na sekretarza generalnego PO, to w nagrodę wyszli od razu na wolność. Bo prawidłowe postawy obywatelskie trzeba nagradzać.

Roman Giertych

PS.

PiS uznał, że przegra wybory prezydenckie i TK ma być ich twierdzą. W ciągu najbliższego pół roku spróbują rozprawić się też z sądami, gdyż zakładają, że po wyborach prezydenckich już to nie będzie możliwe. Zapowiada się ciekawa zima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jezz napisał:

cała reszta będzie się pewnie cykać, jak do tej pory

Po skutkach popełnienia grzechu zaniechania przez Tuska i po tym co pisory już pokazały i zapewne jeszcze pokażą? Nie szkodzi Tobie aby nadmiar świeżego powietrza na tych połoninach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Są tacy, którzy ucieszyli się z PiSowskich nominacji do Trybunału Konstytucyjnego.

Propozycję złożoną przez partię rządzącą skomentował Zbigniew Boniek. „Panie Prezesie dziękuje za dobry news. Polska piłka odetchnęła. P&P nie będą kandydować na stanowisko Prezesa PZPN”

Zaraz. Boniek, aha, już sobie przypomniałem to ten, który krytyczne wypowiada się nawet o Lewandowskim, a w 2002 roku porzucił narodową reprezentację po pięciu meczach. Wcześnie był dwukrotnie trenerem we włoskiej Serie A i dwukrotnie jego drużyny spadały do Serie B, a z kubu w Serie C został wyrzucony przed końcem rozgrywek. 

Boniek ma w sobie coś z jednego greckiego oratora, ale zapomniałem jak się nazywał. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Moczara jeszcze dobrze pamiętasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zyzol napisał:

Boniek ma w sobie coś z jednego greckiego oratora, ale zapomniałem jak się nazywał.

To może z Banasia zrobić prezesa centralnego od kopanej? W końcu jest z PiS więc na wszystkim się zna, ma kontakty z kibolami a jak nie ma to Prezes pomoże. Oczywiście można w PiS zrobić prawybory na prezesa od kopanej bo "talentów" biznesowych jest tam w bród.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LIPCU 2017 ROKU PiSowski SEJM PRZEGŁOSOWAŁ USTAWĘ USTALAJĄCĄ WIEK EMERYTALNY DLA SĘDZIÓW :

- kobiety - 60 lat;

- mężczyźni - 65 lat.

DZISIAJ TEN SAM PiS CHCE POWOŁAĆ DWOJE 67 LATKÓW NA SĘDZIÓW TK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, toptwenty napisał:

W LIPCU 2017 ROKU PiSowski SEJM PRZEGŁOSOWAŁ USTAWĘ USTALAJĄCĄ WIEK EMERYTALNY DLA SĘDZIÓW :

- kobiety - 60 lat;

- mężczyźni - 65 lat.

DZISIAJ TEN SAM PiS CHCE POWOŁAĆ DWOJE 67 LATKÓW NA SĘDZIÓW TK.

I Ty jeszcze oczekujesz od pisiorów konsekwencji i uczciwego przestrzegania prawa ???

Sama nazwa tej partii (a może już sekty) to oksymoron.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Już po wybuchu afery Banasia Janusz Szewczak twierdził, że Banaś "jest najuczciwszy wśród skromnych oraz najskromniejszy wśród uczciwych". Andrzej Dera zapewniał "Banaś to bardzo uczciwy i porządny człowiek". Marszałek Senatu Stanisław Karczewski 22 września mówił, że zna świetnie Mariana Banasia - "Jest człowiekiem kryształowym, niezwykle uczciwym".

Potem narracja się zmieniła. Szef kancelarii premiera Michał Dworczyk zupełnie poważnie twierdził, że to nie PiS wybrał Mariana Banasia na szefa NIK. Zrobił to Sejm RP. Banaś? Nie znam człowieka.
W PiS uznano, że taka retoryka ma głeboki sens i należy ją kontynuować przy kolejnych kryzysach wizerunkowych. Długo czekać nie musieliśmy.
Zastępca rzecznika prasowego PiS Radosław Fogiel powiedział właśnie, że to nie PiS powoła Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza na sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Zrobi to Sejm RP.
Co będzie dalej? To nie PiS rządzi. Rządzi rząd. TVP kłamie? Nie mamy wpływu na niezależne media publiczne. Trybunał Konstytucyjny rozpatruje rekordowo mało spraw? Sędziowie są niezależni, nic nie możemy z tym zrobić.
Kryzys w systemie ochrony zdrowia? To problem lekarzy. Armia się sypie? Zawalili niepartyjni wojskowi. Edukacja? Proszę pytać nauczycieli.

PiS nie ma nawet 200 posłów w Sejmie, samodzielnie nic nie może, biedny miś. Tłamszony jest przez słynącego z żelaznego kręgosłupa Gowina, musi walczyć z odległym od siebie programowo Ziobrą. Nie zapominajmy też o kolejnej potędze ograniczającej ruchy PiS, czyli Partii Republikańskiej, która też ma swoich przedstawicieli w Sejmie. Do tego rzucający kłody pod nogi niepartyjny prezydent.

Biedny ten PiS, trzeba im współczuć. Tyle dobrego chcieliby zrobić, ale źli ludzie w Sejmie przeszkadzają."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zbig napisał:

A to Brzeszcze nie są na Ślońsku?

W małejpolsce są.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lech36 napisał:

To może z Banasia zrobić prezesa centralnego od kopanej? W końcu jest z PiS więc na wszystkim się zna, ma kontakty z kibolami a jak nie ma to Prezes pomoże. Oczywiście można w PiS zrobić prawybory na prezesa od kopanej bo "talentów" biznesowych jest tam w bród.

Raczej zły pomysł, bo za rządów PiS zabrano się za Zarząd czy też tzw. zarząd "Wisły" Kraków. Nie pamiętam już czy Prezes Boniek komentował to równie dosadnie. Wyjaśni to pewnie Jaro_747...

Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Tylko Moczara jeszcze dobrze pamiętasz.

Moczara nie, "Barwy walki" tak. Kiedyś była to chyba lektura szkolna, no i film (zresztą całkiem nie głupi) m.in. ze Stanisławem Mikulskim w roli por. "Kilngi" z AK.

1-F-96-10-300x341.jpg

A żeby już twojego intelektum dalej nie nadwyrężać dodam, że w szkołach do których uczęszczałem oprócz "Barw walki" była także mowa o Demostenesie.

92085e4b5dc811b58b1e0b205ceeef16,780,0,0 

Widzę, że nie potrafisz zrozumieć nie tylko sensu słów, ale i wymowy emotikona.

0001U0U7VC15LNIM-C116-F4.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Zyzol napisał:

Raczej zły pomysł, bo za rządów PiS zabrano się za Zarząd czy też tzw. zarząd "Wisły" Kraków.

Zmiany na ludzi "dobrej zmiany" to nie może być zły pomysł. Najwyżej jak Banaś czy inny "misiewicz" się nie sprawdzi to mu się da odprawę i będzie próbować z następnym. Dzięki temu (rotacja) liczba ludzi bogatych w Polsce będzie się zwiększać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 32

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.