Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Urodziny Pana Stanisława!!! ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorku

 

Zrozum ,że twoja wizja Polski i twojego idola nie wszystkim może odpowiadać ( nawet większości ).Ale to nie znaczy,że my nie chcemy Polski.Chcemy Polski ale innej niż wam się marzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Michalkiewicza trzeba by założyć wąteq psychiatryczno-geriatryczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doktorku to ja utrzymuję tę Polskę płacąc podatki ( wysokie) a nie ty,który dałeś nogę do Irlandii.Tak więc odwal się ze swoimi pomysłami i troską o kraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

.Ale to nie znaczy,że my nie chcemy Polski.Chcemy Polski ale innej niż wam się marzy.

PRL to nie była Polska. Wiec nie nazywaj kraju swoich marzeń  Polską. Wam się marzy albo republika sowiecka albo land eurokołchozowy. Cokolwiek, byle Polacy nie mieli nic do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś czytał wpisy ze zrozumieniem to byś wiedział,że PRL był mi tak samo obmierzły jak tobie.Tylko problem w tym,że masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego.Ale to nie mój problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, il Dottore napisał:

Wam się marzy albo republika sowiecka albo land eurokołchozowy.

Podbijając nacjonalistycznego bębenka i uważając się za supermocarstwo przed którym drżą USA, Chiny, Rosja i cała reszta nie zdobędziemy ogólnoświatowego szacunku. Za to narazimy się na śmieszność. A do tego zmierzają różne pajace spod znaku neo-Endecji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, il Dottore napisał:

PRL to nie była Polska.

Ale mówiono w niej po polsku. Ja się nie czułem w PRL jak nie Polak. Nie czułem się wolny, ale byłem Polakiem i nikt mi w tym nie przeszkadzał pomimo że moje sympatie polityczne leżały gdzie indziej niż komuna. Teraz komuna wraca pod hasłami/działaniami lansowanymi przez PiS. PiS wie jaki system zapewnia trwanie przy korycie (komuna). To na pewno nie jest gospodarka wolnorynkowa. Wolny rynek dotyczy tylko pracowitych a PiS-owcy tacy nie są, choć pewnie są wśród nich wyjątki. 

Godzinę temu, il Dottore napisał:

eurokołchozowy

Duży może więcej, ale możemy tak jak przed II wojną światową. Efekt już jest znany. To była porażka polskiej prymitywnej polityki. Teraz próbuje się do takiego stylu wracać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać handlowcy szybko  dostosowują ofertę do warunków panujących w Polsce rządzonej przez PiS:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

1 godzinę temu, Lech36 napisał:

Ale mówiono w niej po polsku. Ja się nie czułem w PRL jak nie Polak. Nie czułem się wolny, ale byłem Polakiem i nikt mi w tym nie przeszkadzał pomimo że moje sympatie polityczne leżały gdzie indziej niż komuna. Teraz komuna wraca pod hasłami/działaniami lansowanymi przez PiS. PiS wie jaki system zapewnia trwanie przy korycie (komuna). To na pewno nie jest gospodarka wolnorynkowa. Wolny rynek dotyczy tylko pracowitych a PiS-owcy tacy nie są, choć pewnie są wśród nich wyjątki. 

Tyle tylko, że przez wiele lat rządzenia komuniści zrozumieli, czego im robić nie wolno (np. że dla władzy w żaden sposób nie opłaci się dawać i zabierać). PiS albo ma to głęboko w nosie , albo jeszcze tego nie wie, choć osobiście stawiam na to pierwsze.  Piszesz o pracowitych pisowcach  - być może są pracowici, ale jedynie w czynieniu zła; z wielkim zapałem robią wszystko, żeby doprowadzić do zniszczenia kraju. Nie potrafię sobie wyobrazić członka czy sympatyka tej partii pracującego ku pożytkowi ogółu (np. piszącego wartościową książkę  czy działającego w swoim wyuczonym zawodzie)  po skończeniu pracy poświęconej rządzeniu  Polską (nawet jeśli jego rzeczywisty udział w rządzeniu był pomijalnie mały).  I na koniec - wśród komunistów zdarzali się ideowcy, którzy działali na rzecz ludzi nawet wbrew oficjalnej doktrynie partii czy zakazom partyjnych przełożonych. Wśród pisowców takich ludzi nie ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Gdybyś czytał wpisy ze zrozumieniem to byś wiedział,że PRL był mi tak samo obmierzły jak tobie.Tylko problem w tym,że masz problemy z rozumieniem tekstu pisanego.Ale to nie mój problem.

A niby czym się będzie różnił Twój wymarzony land eurokołchozowy od PRL, poza tym ze w końcu papier toaletowy będzie w sklepach? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Pasqual napisał:

Jak widać handlowcy szybko  dostosowują ofertę do warunków panujących w Polsce rządzonej przez PiS:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tyle tylko, że przez wiele lat rządzenia komuniści zrozumieli, czego im robić nie wolno (np. że dla władzy w żaden sposób nie opłaci się dawać i zabierać). PiS albo ma to głęboko w nosie , albo jeszcze tego nie wie, choć osobiście stawiam na to pierwsze.  Piszesz o pracowitych pisowcach  - być może są pracowici, ale jedynie w czynieniu zła; z wielkim zapałem robią wszystko, żeby doprowadzić do zniszczenia kraju. Nie potrafię sobie wyobrazić członka czy sympatyka tej partii pracującego ku pożytkowi ogółu (np. piszącego wartościową książkę  czy działającego w swoim wyuczonym zawodzie)  po skończeniu pracy poświęconej rządzeniu  Polską (nawet jeśli jego rzeczywisty udział w rządzeniu był pomijalnie mały).  I na koniec - wśród komunistów zdarzali się ideowcy, którzy działali na rzecz ludzi nawet wbrew oficjalnej doktrynie partii czy zakazom partyjnych przełożonych. Wśród pisowców takich ludzi nie ma

Przepraszam, wyraziłem się nieprecyzyjnie - pisząc "sympatyka" miałem na myśli kogoś, kto formalnie nie jest członkiem PiS ale ma możliwości działania takie jakby był w PiS.  Oczywiście nie miałem na myśli  osób popierających tę partię którzy dali się zwieść i uważają, że PiS postępuje właściwie.  Niestety, wielu nawet  bardzo mądrych ludzi  tak myśli, co tylko dowodzi jaka ta partia jest przewrotna. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lech36 napisał:

Teraz komuna wraca pod hasłami/działaniami lansowanymi przez PiS. PiS wie jaki system zapewnia trwanie przy korycie (komuna). To na pewno nie jest gospodarka wolnorynkowa. Wolny rynek dotyczy tylko pracowitych a PiS-owcy tacy nie są, choć pewnie są wśród nich wyjątki. 

100% zgody. Mieszanki socjalizmu, etatyzmu i kapitalizmu kompradorskiego nie można nazwać normalnym kapitalizmem. Z tym zastrzeżeniem że tak wyglądał każdy rząd od 1989, nie tylko PiS. Zbudowano nam ustrój tak samo obcy Polakom, jak komuna. Państwo jest aparatem zniewolenia i ucisku, zamiast działać na naszą rzecz, to nas niewoli. I jak w komunie - tylko partyjny kacyk, k***a i złodziej ma w Polsce dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lech36 napisał:

Duży może więcej

To budujmy Wielką Polskę Katolicką! Bo Polska albo będzie wielka, albo nie będzie jej wcale.

Land eurokołchozowy nie może być szczytem naszych ambicji. Tak jak nie może być nim praca na kasie w niemieckim Lidlu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, il Dottore napisał:

To budujmy Wielką Polskę Katolicką! Bo Polska albo będzie wielka, albo nie będzie jej wcale.

Głódź na króla ! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Rób sobie to wszystko w Irlandii a od nas się odpieprz .

Wolisz być eurokołchoźnikiem? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem eurokołchoźnikiem a ty jesteś katolickim ekstremistą .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Irlandia - tak z 50 lat temu [ i wcześniej] - to był fajny kraj - rząd klękał przed biskupami , potęga techniczna i naukowa [ nawet sznurówki z kartofli robili ] ,,,,, Opieka nad pannami w ciąży i ich maleństwami w kurortach typu Tuam - luksio.....A dopuszczalną ilość krwi w alkoholu [dla kierowców] mieli taką , że ja bym 3 dni pod kroplówką walczył o życie.

    Nasz ukochany przywódca , premier , rząd i KK nam to załatwi...Obsramy się ze szczęścia....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, il Dottore napisał:

Tak jak nie może być nim praca na kasie w niemieckim Lidlu.

Co innego bycie wyrobnikiem dziesiątej kategorii u Irlandczyka. Mając gębę pełną pseudopatriotycznych frazesów.

57 minut temu, il Dottore napisał:

Wolisz być eurokołchoźnikiem? ?

Tak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, il Dottore napisał:

To budujmy Wielką Polskę Katolicką! Bo Polska albo będzie wielka, albo nie będzie jej wcale.

Land eurokołchozowy nie może być szczytem naszych ambicji. Tak jak nie może być nim praca na kasie w niemieckim Lidlu.

Też się napiję. Twoje zdrowie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lech36 napisał:

zapewnia trwanie przy korycie (komuna).

Czasem nie Ty wprowadzilłeś komuchów do koryta w eurokołchozie głosując na eurosPOko?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek dzisiaj w Teleexpresie nie omieszkał poinformować, że wymagany remont wiaduktu na węźle A1 z A4 to wina … No właśnie - kogo jak myślicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, xniwax napisał:

Czasem nie Ty wprowadzilłeś komuchów do koryta w eurokołchozie głosując na eurosPOko?

Żałosne są pierdy twojego małego rozumku. Naprawdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaruś nie podniecaj się. Naprawdę.
Wprowadziłeś z kolegą Lechem komuchów do eurokołchozu i rżniesz teraz gościa z namacalnym brakiem intelektu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby głupota bolała to musieliby ci morfinę podawać. Nie stać cię na napisanie czegoś z sensem? Do dzieła iksik, zadziw wszystkich!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Jaro_747 napisał:

Nie stać cię na napisanie czegoś z sensem?

A czy kiedykolwiek było stać? Nie wymagaj od gawrona aby śpiewał jak słowik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.