Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Jacchusia napisał:

Kolega przeniesie się w czasie w okolice powyborcze i przeczyta posty swoich kolegów.

Czego by tam koledzy nie napisali, nie zmieni to na jotę faktu, że antycypacja swoich zachcianek i fobii na innych jest wyłącznie antycypacją. Że z Kolegi retor jak z koziej pupy klarnet, to radzę w przyszłości skupić się na figurach mniej wyrafinowanych i dużo, dużo prostszych i przystępniejszych. Operowanie Kolegi w rejestrach dla niego nie dostępnych, zamiast ograniczenia się jedynie do tych standardowych dla pisowskiej trzódki, wzbudza tylko uśmieszek politowania i skłania jedynie do ich wyszydzania. Przynajmniej mnie już się nieco znudziło obśmiewanie co raz to nowych pojawiających się tu pisiarskich "intelektualistów" którzy choć się starają jak mogą to wychodzi jak zwykle czyli jednen głąb większy od drugiego. Trzeba Kolego znać swoje miejsce w szeregu i wreszcie przyjąć do wiadomości, ze jak ktoś się urodził kaczką kondorem nie umrze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Prawo i Sprawiedliwość zgłosiło nowe kandydatury na stanowisko sędziów Trybunału Konstytucyjnego - dowiedziała się Polska Agencja Prasowa. To Robert Jastrzębski, Krystyna Pawłowicz i Stanisław Piotrowicz. Oznacza to, że o kandydowanie na stanowisko sędziego TK nie będzie się już ubiegać Elżbieta Chojna-Duch. Ona sama mówi, że o wycofaniu swojej kandydatury dowiedziała się z mediów."

A tak nawilżała i dupa.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Czego by tam koledzy nie napisali, nie zmieni to na jotę faktu

Ano zmienia, bo ich majaczenia, bo to nawet marzenia nie były, Kaczyńskiemu i kumplom nawet się nie śniły.

7 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Wzoruję się na Prezesie, to jego specjalność. Jakoś ci to nigdy nie przeszkadzało.

Więc jak, jest jakaś rozmowa w której Mazurek przesłuchuje Prezesa z oświadczeń majątkowych i posiadanego majątku?

Link był zamieszczany, cytaty zamieszczałem i posłuchać można.

Żeby tak wytrawy komentator życia politycznego jak ty nie potrafił?

A w zasadzie o czym w takim razie my rozmawiamy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos majątku, ja rozumiem piątek wieczór, imprezy się rozkręcają,można sobie odlecieć ale to, to jest jakiś odlotowy, poranny falstart.

"Wiadomości” o „kulisach majątku nowego marszałka Senatu”. Poseł KO: to może być znieważenie konstytucyjnego organu"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jezz napisał:

A propos majątku, ja rozumiem piątek wieczór, imprezy się rozkręcają,można sobie odlecieć ale to, to jest jakiś odlotowy, poranny falstart.

"Wiadomości” o „kulisach majątku nowego marszałka Senatu”. Poseł KO: to może być znieważenie konstytucyjnego organu"

O tym jest nieco wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jacchusia napisał:

O tym jest nieco wyżej.

Wiem, ale chodzi mi o ten odlot ze znieważeniem organu konstytucyjnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

bo to nawet marzenia nie były, Kaczyńskiemu i kumplom nawet się nie śniły.

Kłamać też trzeba umieć. Ty nawet tego nie potrafisz, więc choć nie brnij w to dalej bo przestajesz być tylko zabawny, a stajesz się jedynie obiektem współczucia...

 

54 minuty temu, jezz napisał:

o ten odlot

A skąd to zdziwienie i dezaprobata? Jak pisiorki stosowały ten sam manewr i to nie raz, to jakoś nie widziałem żadnych u Ciebie reakcji. Ciekaw jestem czemu nie widziałem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adalbert95 napisał:

 

 

A skąd to zdziwienie i dezaprobata? Jak pisiorki stosowały ten sam manewr i to nie raz, to jakoś nie widziałem żadnych u Ciebie reakcji. Ciekaw jestem czemu nie widziałem...

Słabo patrzyłeś, pewnie dlatego. Może to presbiopia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adalbert95 napisał:

A skąd to zdziwienie i dezaprobata? Jak pisiorki stosowały ten sam manewr i to nie raz, to jakoś nie widziałem żadnych u Ciebie reakcji. Ciekaw jestem czemu nie widziałem...

U nich obowiązują podwójne standardy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bobcat napisał:

U nich obowiązują podwójne standardy. 

A co to znaczy u ciebire "u nich", misiu pysiu?

Widzę, ze ci dziś przełożeni zafasowali dwie zmiany. Nie mają sumienia przed wkndem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bardzo dobre podsumowanie wydarzeń 11 listopada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jezz napisał:

Może to presbiopia.

Jak czegoś nie ma to i najlepsza korekcja presbiopii nie pozwoli czegoś nieistniejącego dostrzec. Dostrzeganie czegoś czego nie ma i niedostrzeganie czegoś wielkiego jak wół z odległości metra, to nie problem okulistyczny, a propaganda i polityka. Prymitywna i na najbardziej plebejskim poziomie jakże ładnie opisanym przez obecnego szefa kurwizji. Tylko, że to Twoja, a nie moja bajka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adalbert95 napisał:

(...) jak ktoś się urodził kaczką kondorem nie umrze...

Ale może umrzeć kondomem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 już niedługo . Luxemburg się odezwie.

 pisioreczki?

 Kombinujcie , kombinujcie .

 łatwo nie będzie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Jak czegoś nie ma to i najlepsza korekcja presbiopii nie pozwoli czegoś nieistniejącego dostrzec. Dostrzeganie czegoś czego nie ma i niedostrzeganie czegoś wielkiego jak wół z odległości metra, to nie problem okulistyczny, a propaganda i polityka. Prymitywna i na najbardziej plebejskim poziomie jakże ładnie opisanym przez obecnego szefa kurwizji. Tylko, że to Twoja, a nie moja bajka...

Tyle znów napisałeś i jak zwykle bez sensu. Ale pelikan z ciebie pierwsza klasa.

To teraz o jakiej mojej bajce piszesz?

Chętnie przeczytam kolejny stek bzdur  w twoim wykonaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jezz napisał:

Chętnie przeczytam kolejny stek bzdur  w twoim wykonaniu.

i na co Ci ten masochizm? ?

pieprzenie w bambus odmieniane przez wszystkie przypadki i synonimy , typowe dowartościowywanie się na forum przez A...95 graniczące miejscami z mizantropią

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartłomiej Sochański jest współwłaścicielem firmy obsługującej import do Polski rosyjskiego węgla. Jak to się ma do PiS-owskich deklaracji, że węgiel ze Wschodu to samo zło?

Trzeba przypomnienieć słowa Błaszczaka (dziś szefa MON w rządzie) z czasów, gdy był w opozycji.

„Pierwsza rzecz to embargo na dostawy rosyjskiego węgla. Ten węgiel jest dużo tańszy, ale jest złej jakości. Ten węgiel jest dotowany przez Putina. Ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści. To powoduje, że ma pieniądze na to, żeby napadać na sąsiednie kraje. Żeby odtwarzać imperium rosyjskie. Imperium postsowieckie. Tymczasem polski węgiel leży na hałdach”.

 

Co na to ksywanks, lokalny patrdiota Szczecina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, toptwenty napisał:

Ten węgiel jest dotowany przez Putina. Ze sprzedaży tego węgla Putin czerpie określone korzyści. To powoduje, że ma pieniądze na to, żeby napadać na sąsiednie kraje.

Coś dotować i jednocześnie na tym zarabiać zarabiać - łebski gość z tego Putina.

Cytat

Zyzol i Bobcat dodali reakcje

No, no... co za zgodność! Musi NOWE idzie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
21 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Czego by tam koledzy nie napisali, nie zmieni to na jotę faktu, że antycypacja swoich zachcianek i fobii na innych jest wyłącznie antycypacją. Że z Kolegi retor jak z koziej pupy klarnet, to radzę w przyszłości skupić się na figurach mniej wyrafinowanych i dużo, dużo prostszych i przystępniejszych. Operowanie Kolegi w rejestrach dla niego nie dostępnych, zamiast ograniczenia się jedynie do tych standardowych dla pisowskiej trzódki, wzbudza tylko uśmieszek politowania i skłania jedynie do ich wyszydzania. Przynajmniej mnie już się nieco znudziło obśmiewanie co raz to nowych pojawiających się tu pisiarskich "intelektualistów" którzy choć się starają jak mogą to wychodzi jak zwykle czyli jednen głąb większy od drugiego. Trzeba Kolego znać swoje miejsce w szeregu i wreszcie przyjąć do wiadomości, ze jak ktoś się urodził kaczką kondorem nie umrze...

Diagnoza godna zawodowego internisty..Do pacjenta może dotrze , że ,,latanie" , to sztuka nieosiągalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Less napisał:

Coś dotować i jednocześnie na tym zarabiać zarabiać - łebski gość z tego Putina.

No, no... co za zgodność! Musi NOWE idzie

Ten wungiel Putin powinien puszczać przez Trumpa.

Dla poprawienia jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, slawek.xm napisał:

na co Ci ten masochizm? ?

Sprawdzam czy karma była wysokokaloryczna.?

19 minut temu, Mysza 13 napisał:

Diagnoza godna zawodowego internisty..Do pacjenta może dotrze , że ,,latanie" , to sztuka nieosiągalna.

Wypowiedział się sierściuchowy nielot.?

A w temacie coś czy tak jak pan internista?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mysza 13 napisał:

Pan ,,internista" wyczerpał" temat.....A pierwsze zdanie , to maksymalny pułap , jaki możesz osiągnąć.

Panie nielocie, pan nielot nie odróżnia wypowiedzi w temacie od personalnych przypierdalanek. Może pan nielot powinien się cofnąć z edukacją o jakieś 57 lat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jezz napisał:

jak zwykle bez sensu

 

3 godziny temu, jezz napisał:

pelikan z ciebie

 

3 godziny temu, jezz napisał:

stek bzdur 

 

3 godziny temu, slawek.xm napisał:

pieprzenie w bambus

Na tylko tyle was stać i tylko tyle potraficie? Prawić takie inwektywy potrafi każdy tłuk, a wy tu usiłujecie pozować na pisorów z tej wyższej, wręcz intelektualnej półki. No cóż, usiłujecie jak sami to udowadniacie całkowicie nieskutecznie. Wiem, że wyjście poza ten wasz schemat i poziom trudne, ale się choć starajcie...

3 godziny temu, slawek.xm napisał:

z mizantropią

Jak już używasz takich pojęć to najpierw sprawdź co znaczą. Bardzo lubię innych ludzi (o sobie nawet nie wspominając), jedynie organicznie nie cierpię chamów i idiotów. Tak, Ciebie choćby nie lubię, z powodów już wyłuszczonych...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Adalbert95 napisał:

pozować na pisorów

Udowodnij internisto.

15 godzin temu, Adalbert95 napisał:

A skąd to zdziwienie i dezaprobata? Jak pisiorki stosowały ten sam manewr i to nie raz, to jakoś nie widziałem żadnych u Ciebie reakcji. Ciekaw jestem czemu nie widziałem.

 

13 godzin temu, Adalbert95 napisał:

Jak czegoś nie ma to i najlepsza korekcja presbiopii nie pozwoli czegoś nieistniejącego dostrzec. Dostrzeganie czegoś czego nie ma i niedostrzeganie czegoś wielkiego jak wół z odległości metra, to nie problem okulistyczny, a propaganda i polityka. Prymitywna i na najbardziej plebejskim poziomie jakże ładnie opisanym przez obecnego szefa kurwizji. Tylko, że to Twoja, a nie moja bajka...

Dla przypomnienia, umieściłem wypowiedź posła KO.

Oto wpisy Adalberta, prawda, że dotyczą wypowiedzi posła.?

22 minuty temu, Adalbert95 napisał:

, jedynie organicznie nie cierpię chamów i idiotów. Tak, Ciebie choćby nie lubię,

A co moderacja na to, czy mógłby to @Bobcat zgłosić bo jest wrażliwy na takie wypowiedzi.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieniutkie to jak rozciągnięta guma w starych gaciach... Jak tak ma wyglądać to staranie się o które prosiłem to, a, mniejsza już z tym... Szkoda strzępić palców na klawiaturze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udowodniłeś wielokrotnie swoją mizantropię wpisami , dziś też, lubisz siebie i upajasz się własną megalomanią dlatego dyskusja z Tobą przestaje mieć jakikolwiek sens

przytakiwanie klakierów to wszystko co Ci zostało, ale nawet tym pogardzasz dlatego narcystyczna natura zawsze sprowadza Cię na poziom nędzy i rozpaczy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, slawek.xm napisał:

dyskusja z

post-8303-0-10313200-1511436778.gif

Najpierw naucz się dyskutować i wróć tutaj za 20 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.