Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, jezz napisał:

Panie nielocie, pan nielot nie odróżnia wypowiedzi w temacie od personalnych przypierdalanek. Może pan nielot powinien się cofnąć z edukacją o jakieś 57 lat?

A twoje wycieczki personalne jak nazwiemy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jezz napisał:

Panie nielocie

Każdy człowiek jest nielotem, chyba że wsiądzie do samolotu, Ty też.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mysza 13 napisał:

asterix1 - zostaw biedaka - musi gdzieś zaistnieć...Nudno byłoby bez tego folkloru.

Jak za mocno będzie machał ciupaską , to sam się skaleczy.

Może łaskawie odpowie

na poprzedniej stronie te tzw "przypierdalanki" w paru miejscach sie pojawiły lecz ich autorem był w/w

a ze ma w każdej kwestii wiele do powiedzenia( najczęściej nie na temat)  oczekuje odpowiedzi na moje pytanie

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
3 minuty temu, asterix1 napisał:

ma w każdej kwestii wiele do powiedzenia

Prawda - nie to , co ja - mały , prowincjonalny pyskacz z woj.Wygwizdowo , pow.Przeciąg , ul.Zadupie....

Z zapartym tchem czytam jego wpisy..Nie mogę się doczekać kolejnych..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sine Metu

(Konto usunięte)

https://szklokontaktowe.tvn24.pl/braki-w-zaopatrzeniu-wyzerka-jedzenie,985828.html

 

Gliński: no teraz o suchym pysku przez cztery lata.

 

A Prezes Kaczyński wszystko ma.

 

I "emerytowany zbawca narodu" ma, tak realnie, wszystkich w dupie.

 

Aczkolwiek nie wydaje mi się aby ktokolwiek z PiS ogarnął, że jest robiony bambuko.

 

Szkoda, bo tam są ludzie którzy przed PiS byli całkiem w porządku?

 

Czyli że, stracili szacunek lokalnie, a PiS ma ich w dupie!

 

To właśnie jest czas aby żyć normalnie, demokratycznie. Sami wybierzcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w TVN-ie:

Cytat

"Kontakty polityków PiS z gangsterami"? Zdecydowana reakcja Szydło
 

Sugerowanie, że przypadkowe spotkanie z ludźmi podającymi się w Rytlu za wolontariuszy było "kontaktami polityków PiS z gangsterami" jest szczególnie obrzydliwym kłamstwem - podkreśliła była premier Beata Szydło. Zapowiedziała kroki prawne wobec osób rozpowszechniających tego typu pomówienia.

"Dokumentując działalność Olgierda L. i jego żołnierzy reporterzy 'Superwizjera' dotarli do pochodzącego z 2017 roku nagrania ze spotkania przestępców z urzędującą wtedy premier Beatą Szydło, ówczesnym ministrem obrony Antonim Macierewiczem i ówczesnym ministrem środowiska Janem Szyszką. W 2017 roku członkowie Bad Company pojechali do zniszczonej przez wichurę pomorskiej miejscowości Rytel. Na zdjęciach z tej miejscowości można zobaczyć między innymi Sławomira K. i Bartosza L., którzy brali udział w bójce zakończonej śmiercią 'Zachara'. W tym samym czasie miejsce katastrofy wizytowała ówczesna premier Beata Szydło. Film z tego przypadkowego spotkania nagrał Sławomir K. ps. 'Sero'" - podaje TVN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, asterix1 napisał:

A twoje wycieczki personalne jak nazwiemy?

Pięknym za nadobne. Sprawdź kolejność wpisów panie obiektywny.

22 godziny temu, Mysza 13 napisał:

asterix1 - zostaw biedaka - musi gdzieś zaistnieć...Nudno byłoby bez tego folkloru.

Jak za mocno będzie machał ciupaską , to sam się skaleczy.

A w temacie coś kotku?

21 godzin temu, asterix1 napisał:

Może łaskawie odpowie

na poprzedniej stronie te tzw "przypierdalanki" w paru miejscach sie pojawiły lecz ich autorem był w/w

a ze ma w każdej kwestii wiele do powiedzenia( najczęściej nie na temat)  oczekuje odpowiedzi na moje pytanie

 

Tak, tak. Pan obiektywny dalej swoje. Zalecam co powyżej.

21 godzin temu, asterix1 napisał:

oczekuje

Oczekuj.

21 godzin temu, Mysza 13 napisał:

Prawda - nie to , co ja - mały , prowincjonalny pyskacz z woj.Wygwizdowo , pow.Przeciąg , ul.Zadupie....

Nie musisz podawać aż tak dokładnie adresu. Przecież to wszystko widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jacchusia napisał:

Jak to w TVN-ie:

Z Banasiem i jego kontaktami to też pomówienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jezz napisał:

Pięknym za nadobne. Sprawdź kolejność wpisów panie obiektywny.

A w temacie coś kotku?

Tak, tak. Pan obiektywny dalej swoje. Zalecam co powyżej.

Oczekuj.

Nie musisz podawać aż tak dokładnie adresu. Przecież to wszystko widać.

No cóż w takim razie na koniec ode mnie 

troll-1068x580.jpg

nie ma sensu  trollem pis-owym sie zajmować....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie braki w owłosieniu to do Terleckiego jakby podobni.A może tak będzie wyglądać kierownictwo PiSu po drugiej kadencji?Oczywiście udanej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, asterix1 napisał:

pis-owym

Udowodnij trollu rycerski?

13 minut temu, asterix1 napisał:

No cóż

No właśnie, rozmowa była na temat oświadczenia majątkowego. Mój post był "na temat". Mógłbyś trollu wskazać swój post, po tym moim, który dotyczył dyskusji?

@Mysza 13, ty możesz zrobić to także, to który twój post tego dotyczył?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mysza 13 napisał:

Człowieczku - na wymioty mnie zbiera od lektury Twoich wpisów. Odklej się od mojej podeszwy.

To który twój post dotyczył tematu dyskusji, bo chyba nie ten?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mysza 13 napisał:

I nie ,,kotku" , bo tolerancję mam ograniczoną.

Zacytuję innego Bob cata, "cały drżę"?

6 minut temu, Mysza 13 napisał:

na wymioty mnie zbiera

Gwarantuję ci nudności przez dłuższy czas.:)

A teraz możesz się cofnąć do swoich ostatnich wpisów i przeczytać je sobie na głos. Sama merytoryka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę offtopic, ale bardzo ciekawe znalezisko w sieci pokazujące prawdziwego mędrca (podkreślenie moje); piszę to bez ironii. Jak widać mądrość nie musi wiązać się z wykształceniem czy stanowiskiem. 

"Michael Carroll miał 19 lat i ledwo wiązał koniec z końcem, gdy na loterii wygrał 10 milionów funtów. Młody chłopak nie potrafił odpowiednio zainwestować pieniędzy i cały majątek roztrwonił w kilka lat, ostatecznie lądując na bruku. Jak jednak teraz zapewnia, niczego nie żałuje i jest szczęśliwy. "Odzyskałem moje życie" - przekonuje.

Michael Carroll w 2002 roku miał 19 lat i pracował w zakładzie oczyszczania miasta. Ledwo starczało mu do pierwszego. Chcąc odmienić swój marny los zainwestował 1 funta w los na loterii. Wygrał 10 mln funtów i nie mógł uwierzyć, że los tak się do niego uśmiechnął. Natychmiast rzucił pracę i rozpoczął hulaszcze życie wypełnione seksem, narkotykami, szybkimi samochodami i pijackimi, horrendalnie drogimi imprezami. Część majątku - 4 mln funtów - niemal od razu rozdał także krewnym: byłej już żonie, jej matce, swojej matce i ciotce.

W ciągu zaledwie kilku lat majątek Carrolla stopniał do zera. Młody mężczyzna wylądował na ulicy, bez grosza przy duszy. 37-letni dzisiaj Michael stanął jednak na nogi i nie narzeka na swoje obecne życie. Przeprowadził się do Szkocji, podjął pracę. Mówi, że przeżył niesamowitą przygodę i nie żałuje tego, że roztrwonił cały majątek w tak krótkim czasie.

- Nic nie poszło nie tak. Miałem najlepsze 10 lat swojego życia za 1 funta. Nie patrzę wstecz z żalem. To było 10 lat wypełnionych zabawą, a tego nie można zepsuć. Nie chciałbym cofnąć czasu do tamtych lat. Teraz mam dobre życie, jestem wolnym człowiekiem i jestem szczęśliwszy, bo odzyskałem moje życie - powiedział Michael Carroll w rozmowie z "The Mirror".

A nawiązując do tematu wątku - można by pomyśleć, że pisowcy myślą podobnie.  Ale jak zwykle coś jest  nie tak - pomysł powrotu do dawnej pracy w ich przypadku jest nierealny. Były działacz pis nie ma szansy na powrót do poprzedniego zajęcia, no może z wyjątkiem nauczycieli akademickich czy lekarzy ew. innych tego typu zawodów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Pasqual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Adalbert95 za powyższy wpis. Nikt tak logicznie, punkt po punkcie, nie pokazał na jakich idiotów wychodzą swoimi wpisami PiS-owskie trolle i przedstawiciele frontu propagandowego tej partii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie po to potrzebne są media niezależne. W prorządowych mediach o tym się nie dowiecie, za to na podstawie jednego zdjęcia z Rzeplińskim, Komorowskim czy Tuskiem tworzy się całą spiskową narrację. I to jest w porządku. Tak ma być. Prawda PiS-owcy? Możecie o tym pisać godzinami i tworzyć teorie spiskowe. Wam można, Wy z innej gliny jesteście.

Zresztą w przypadku TVPiS, to nawet nie musi być polityk. Może być rodzic osoby niepełnosprawnej lub lekarz rezydent. Ależ oni mają pieniędzy na te zagraniczne wojaże.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sondaż poranny

Nasz sondaż: zwolennicy Koalicji Obywatelskiej najchętniej widzieliby w roli nowego lidera Borysa Budkę lub Małgorzatę Kidawę-Błońską. Daleko za nimi są Donald Tusk i Grzegorz Schetyna

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod 12-ej na TVP Info jakiś wąsaty ciul komentując sprawę jutrzejszego wyroku TSUE, porównał tą decyzję, z tymi wydawanymi za czasów ZSRR, kiedy Polska była w Układzie Warszawskim i musieliśmy użyć naszego wojska do inwazji na Węgry czy Czechosłowację.

ps. nie ma szans, aby PiS wykonał wyrok TSUE, jeżeli choćby w niewielkim stopniu miał im zaszkodzić. Ciemnej masie wytłumaczy, że to ingerencja w suwerenności Polski.

4 godziny temu, jezz napisał:

Nasz sondaż: zwolennicy Koalicji Obywatelskiej najchętniej widzieliby w roli nowego lidera Borysa Budkę lub Małgorzatę Kidawę-Błońską.

Jeżeli Budka, to już obstawiam (niestety) u buka wygraną Adriana...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie niebezpieczny precedens - Stefek W. zabójca prezydenta Gdańska podobno zostanie uznany za niepoczytalnego. To było pewne na drugi dzień po zamachu, kiedy dotarła do nas smutna wiadomość ze szpitala. PIS zrobił wszystko, aby tą zbrodnię nie kojarzyć w żaden sposób z nimi, czy w ogóle z polityką. Po prostu - pojawił się niekontrolowany wariat i dźgnął.

I czemu niebezpieczny precedens? Bo mogą pojawić się kolejni nakarmieni nienawiścią...

3 minuty temu, jar1 napisał:

Owsiak na prezydenta i pozamiatane

To samo żonie powiedziałem przed wyborami parlamentami, kiedy szukaliśmy kto może Adriana zamienić na stołku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
29 minut temu, Meloman napisał:

Po prostu - pojawił się niekontrolowany wariat i dźgnął.

Wariatem został po oglądaniu TVP..Chorych psychicznie do kizczmana się nie wsadza .

Manuela Gretkowska na prezydenta !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bobcat napisał:

Dzięki @Adalbert95 za powyższy wpis

Co ci bidny bidoku kamień z serca spadł? ?

Wklejek brak, a sam nie potrafisz?

20 godzin temu, Adalbert95 napisał:

A teraz do sołtysowej; możliwości są następujące:

- Sołtysowa wiedziała z kim się spotyka, bo premier rządu nie wita się na takich wydarzeniach z przypadkowymi i nie sprawdzonymi osobami.

- Organizatorzy nie wiedzieli, że to bandyci, BOR i służby premiera też i nie zadali sobie trudu weryfikacji, lub byli idiotami.

- Że nie było absolutnie żadnej informacji, że sołtysową spotkała jakaś przykrość podczas tego spotkania (a reakcja "lokalsów" na poczynania rządu po tym wydarzeniu była bardzo mocno daleka od entuzjazmu) można mieć niemal pewność, że BOR "nieprzychylnych", tak jak to miało miejsce u mnie, po prostu nie wpuścił. Bandytów jednak wpuścił, co więcej nawet zezwolił na powitania.

Ja się zgadzam z tym co napisałeś, twoje rozmślania są prawidłowe.Tyle, że zanim się coś publicznie napisze trzeba _wiedzieć_, a tego zabrakło.

Żeby kogoś oskarżyć trzeba mieć dowody, zdjęcia/filmik z samego spotkania nie są dowodem, nie wiemy co i jak, ale możemy zainsynuować (złe), że coś niedobrego zrobiono. Jeśli ma się dowody na poparcie swoich oskarżeń i to publikujemy, to to jest dziennikarstwo śledcze (dobre).

Dzisiaj w Faktach TVN słyszałem, ale nie oglądałem tego dokładnie, że była już jakaś mowa o BOR. Wiec trochę jakby łagodniej.

Ale co i jak, zobaczymy pewnie później.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jacchusia napisał:

Dzisiaj w Faktach TVN słyszałem

Kineskop kaput też?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o tym wszystkim już było. Tutaj zebrane do kupy i tworzy to dosyć mocny obraz. Warto może jeszcze wspomnieć, że Przyłębska jest także w konflikcie z Muszyńskim. Kiedyś wielcy przyjaciele ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a miało być tak pięknie. Prawda Pis-owcy? Uczciwie, w końcu zgodnie z zasadami prawidłowego orzekania, apolitycznie, patriotycznie i wcale nie chodziło o ułatwienie rządów PiS - owi. Jesteście do bólu naiwni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.