Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747

Rekomendowane odpowiedzi

Na Sądzie Ostatecznym ?

W Japonii chrześcijanie to 1 % populacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez wojciech iwaszczukiewicz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

I tu się mylisz.W Niemczech też są katolicy a obowiązuje podatek z którego utrzymuje się KK.Po prostu KK boi się jawności

tamte realia też znam

ksiądz dostaje pensje i praktycznie ma wszystko w nosie

parafią rządzą wierni i decyzje rady są wiążące dla księdza

swoją drogą najlepiej przez księdza byłem ugoszczony właśnie w Niemczech ?

ale w tym wątku to koniec off topu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Zbig napisał:

A co tam u Banasia? Podobno odmówili mu publikacji dymisji?

To już jakaś zaraza z tym niepublikowaniem w Pisie. Jak w banku, następnych wyników wyborów też nie opublikują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerny Marian przyjdzie do pracy mocno wku...wiony:

"Jakub Banaś był od kwietnia menadżerem w państwowym Banku Pekao SA - zajmował stanowisko dyrektorskie i był pełnomocnikiem zarządu. Według informacji Onetu, dziś nagle został wezwany przez jednego z wysokiej rangi dyrektorów. - Usłyszał propozycję nie do odrzucenia. Albo się zwolni sam, albo zostanie wyrzucony. Wybrał to pierwsze. Odszedł ze skutkiem natychmiastowym - opowiada informator Onetu z banku.

Banaś junior nie chciał nam skomentować swego odejścia. - Nie wypowiadam publicznie się w tej sprawie - stwierdził.

Według naszych źródeł - zarówno w obozie władzy, jak i w banku - dymisja syna ma być sygnałem ostrzegawczym dla Mariana Banasia. Szefostwo PiS probuje zmusić Banasia, by zrezygnował z szefostwa NIK. Jednak Banaś ani myśli tego zrobić - i to mimo że do prokuratury trafiły doniesienia CBA w sprawie ukrywania przez niego majątku i nieudokumentowanych dochodów. - Kontekst zwolnienia Jakuba Banasia był jasny. To sygnał dla ojca — mówi nasz rozmówca z Pekao.

Według poniedziałkowego wydania „Rzeczpospolitej” przyszłość Jakuba Banasia była jednym z tematów rozmów w czasie czwartkowego spotkania szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego z Marianem Banasiem."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PiS zrobił z Polski republikę bananową

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, slawek.xm napisał:

trzeba rozróżnić dwie kwestie

ubóstwo tak ale dziadostwo nie

to akurat na 100% rozumiesz ?

poza tym biednego nie stać obecnie na używany towar, to też jest chyba jasne?

Oczywiście że jasne. Dlatego biskup jak już kupuje to Jaguara nowego w salonie. A pewien biedny redemptorysta z Torunia jest tak ubogi że jak już to tylko nowiutki Merc. Na używane autka  tych ubogich duchownych nie stać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Jacchusia napisał:

To są właśnie twoje poglądy na te sprawy, bo każdy przyzwoity człowiek potwierdzi, że faktycznie tego nie wolno robić. Pytane tylko czy wszystkie te hasła, którymi się posługujesz mają potwierdzenie w rzeczywistości. Ty twierdzisz, że tak, ktoś inny, że nie . Inaczej postrzegacie te same wydarzenia. Absolutnie nie można powiedzieć, ze ktoś kto ma inny pogląd na te same sprawy co ty, jest  z tego powodu nie przyzwoity.

Tak. Słońce kręci sie wokół Ziemi. Tak to widzi PiS  i mają do tego prawo. To ich pogląd. 

Właśnie że nie masz racji. Przyzwoitość jest jedna. I pogląd ludzi przyzwoitych na te sprawy jest jednoznaczny i taki jak opisałem. PISowcy postępują dokładnie odwrotnie. . To że ktoś jest nieprzyzwoity obłudny zakłamany i chciwy  - to znaczy że tak jest, a nie że to mój pogląd.  

Doszliśmy już do takiego absurdu, że PiS i jego fanatycy wmawiają ludziom że przyzwoitość to nieprzyzwoitość, że obłuda to szlachetność, że prymitywizm i prostactwo to intelekt i klasa no i że czarne jest białe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

slawek

To napisz  skąd miał na to pieniądze i czemu to lotnisko miało służyć ?

I tu się mylisz.W Niemczech też są katolicy a obowiązuje podatek z którego utrzymuje się KK.Po prostu KK boi się jawności .

W Szwajcarii też są, podobno...

Taka jedna (moja była, licealna; nie wróciła, Stan Wojenny, te rzeczy...) mocno wierząca, gdy tylko stanęła na nogi w tejże Szwajcarii i zorientowała się, że jej z pugilaresu czarnuchy wyszarpują na duperele - ciupasem stała się ateistką.

Ma tak do dziś. I jej dzieci też.

Brawo, Gocha!!!

 

A na marginesie: Papjerzu Franek żyje niewystawnie, by nie rzec - ubogo. O ile tak zwany "majestat" pozwala, rzecz jasna.

Może dlatego podpaski Jędraszewskiego, Głódzia i innych złodziei tak go nienawidzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, YunnanTEA napisał:

Rzeczywiście, Tusk nie rozdawał. Za to rocznie 100mld długu robił bez wysiłku. Wychodzi na to, że jednak też rozdawał, mimo że nie obiecywał. Zostaw audio, zacznij spłacać.

Następny nawiedzony ? Yunuś do egzorcysty. Pomoc konieczna.

Jak tam ten Bankster, fartowniś od zakupu działek, z tym gościem z Nowogrodzkiej co chciał wieże zbudować,  którzy nas zadłużają w dramatyczny sposob - już rozdupili finanse publiczne tak że za 15 lat będzie druga Grecja.  500mld długu po ich rządach to będzie dobra wiadomość. 

Gospodarka już trzeszczy w szwach. A problemy finansów publicznych i afery PIS u to dopiero nadchodzą. Dopiero się zacznie jazda. Już teraz afery PISu atakują nas że wszystkich stron. A będzie coraz gorzej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, babatular napisał:

Oczywiście że jasne. Dlatego biskup jak już kupuje to Jaguara nowego w salonie. A pewien biedny redemptorysta z Torunia jest tak ubogi że jak już to tylko nowiutki Merc. Na używane autka  tych ubogich duchownych nie stać.

Maryla Rodowicz też narzeka...

A - tramwajem i wymieszać się z motłochem - nie łaska??

Klecha, mieszkający nieopodal - autobusem linii 272 jeździ, metrem nie gardzi i cieszy się życiem, bo go (wspaniały gość)przyzwoici i dobrze życzący innym ludzie pozdrawiają.

W tej grupie i ja.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks.Kaczkowski - głosił słowo Boże, ale przede wszystkim pokazywał wszystkim Czyn Boży. Mimo że sam wymagał opieki i pomocy - to on pomagał innym i prowadził hospicjum. Był jednym z najbogatszych księży jakich znam. Był bardzo  bogaty - ale nie miał, złotych komnat, helikoptera i Merca. Bo bogactwo mierzył autentyczną miłością do bliźniego i do Boga - nie dobrami materialnymi.

Głódź, Jędraszewski, Rydzyk, kardynałowie w Watykanie są tak bardzo biedni że jedyne co mają to pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie ( "....Jadis i88 vs Krell FBI....lampa czy tranzystor?"  oraz "Klub Scan speak") . Masz permanentną blokadę pisania w tym temacie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Jakub Banaś

Brawo, doczytałeś. Ale parę godzin wcześniej durny komentarz zasereowałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Pancerny Marian przyjdzie do pracy mocno wku...wiony:

"Jakub Banaś był od kwietnia menadżerem w państwowym Banku Pekao SA - zajmował stanowisko dyrektorskie i był pełnomocnikiem zarządu. Według informacji Onetu, dziś nagle został wezwany przez jednego z wysokiej rangi dyrektorów. - Usłyszał propozycję nie do odrzucenia. Albo się zwolni sam, albo zostanie wyrzucony. Wybrał to pierwsze. Odszedł ze skutkiem natychmiastowym - opowiada informator Onetu z banku.

Banaś junior nie chciał nam skomentować swego odejścia. - Nie wypowiadam publicznie się w tej sprawie - stwierdził.

Według naszych źródeł - zarówno w obozie władzy, jak i w banku - dymisja syna ma być sygnałem ostrzegawczym dla Mariana Banasia. Szefostwo PiS probuje zmusić Banasia, by zrezygnował z szefostwa NIK. Jednak Banaś ani myśli tego zrobić - i to mimo że do prokuratury trafiły doniesienia CBA w sprawie ukrywania przez niego majątku i nieudokumentowanych dochodów. - Kontekst zwolnienia Jakuba Banasia był jasny. To sygnał dla ojca — mówi nasz rozmówca z Pekao.

Według poniedziałkowego wydania „Rzeczpospolitej” przyszłość Jakuba Banasia była jednym z tematów rozmów w czasie czwartkowego spotkania szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz szefa MSWiA Mariusza Kamińskiego z Marianem Banasiem."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PiS zrobił z Polski republikę bananową

jak przyjrzeć się temu z boku, to PiS strzela sobie w kolano. Tylko, że PiS-owskie pelikany nie są w stanie tego zobaczyć. Sytuacja z synem Banasia wyraźnie pokazuje, że spółki skarbu państwa zarządzane są po linii politycznej. Partia może zatrudnić, partia może błyskawicznie zwolnić. Nie mają tutaj żadnego znaczenia kompetencje. Bo teraz trudno uwierzyć, że młody Banaś był tak dobry i zatrudniono go wedle jego kompetencji by po pół roku natychmiastowo zwolnić, czyli znowu dowód na zatrudnienie po linii politycznej. No i najważniejszy, oczywisty - zemsta. Partia ustala kto zasługuje na intratne stanowiska. Tak przypomniał mi się cytat "zabiję wszystkich na literę N".

 

Znowu sądy, sędziowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jakoś dziwnym trafem wybitna kucharka IV RP, biegała do TVPiS jak na targ po pietruszkę do rosołu. Nikomu to nie przeszkadzało. Tylko, że ona ma serce po prawej stronie. Tym, którzy mają normalnie, trzeba zamknąć usta i utrudniać życie. PRL pełną gębą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, osimar napisał:

jak przyjrzeć się temu z boku, to PiS strzela sobie w kolano. Tylko, że PiS-owskie pelikany nie są w stanie tego zobaczyć. Sytuacja z synem Banasia wyraźnie pokazuje, że spółki skarbu państwa zarządzane są po linii politycznej. Partia może zatrudnić, partia może błyskawicznie zwolnić. Nie mają tutaj żadnego znaczenia kompetencje. Bo teraz trudno uwierzyć, że młody Banaś był tak dobry i zatrudniono go wedle jego kompetencji by po pół roku natychmiastowo zwolnić, czyli znowu dowód na zatrudnienie po linii politycznej. No i najważniejszy, oczywisty - zemsta. Partia ustala kto zasługuje na intratne stanowiska. Tak przypomniał mi się cytat "zabiję wszystkich na literę N".

 

Znowu sądy, sędziowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jakoś dziwnym trafem wybitna kucharka IV RP, biegała do TVPiS jak na targ po pietruszkę do rosołu. Nikomu to nie przeszkadzało. Tylko, że ona ma serce po prawej stronie. Tym, którzy mają normalnie, trzeba zamknąć usta i utrudniać życie. PRL pełną gębą.

Eeetam, Żezik. Nic się nie znasz, a nic.

 

Gdy Jakub B. (tak go wkrótce będą przedstawiali, zobaczysz...)  - syn starej Banasiowej i Kryształa (choć to akurat to tylko Banasiowa wie) był prezesem Maskpolu - firma popłynęła na jakieś sto milionów. Przy afirmacji i przyklasku Macierewicza, dodam.

Sto? Może sto pięćdziesiąt? Dwieście? Któż to liczy, przeca "moje" dzisiaj...

(Archonioła postawił, zawsze można się ostrzeliwać zza węgła...)

 

 

Tak, że jakieś drobne krakowskie burdele tatulka - to naprawdę jest szczegół.

 

 

Ps. Bardzo Kolegów przepraszam za pomyłkę. Miało być do Żezika.

Robiłem poranną kupę i myłem po tej ciekawskiej operacji rence. Stont błont. 

........

Raz jeszcze przepraszam. Dobrze napisałem.

Kawym nie wyżłopał jeszcze i na wpół śpię, a do roboty trza iść, bo coś tam jakiejś babie gdzieś cieknie w kuchni...???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Kupa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy już premiera dwukrotnie skazanego prawomocnym wyrokiem w trybie wyborczym, mamy szansę mieć sędziego TK z wyrokiem. Rodzi nam się taka nowa świecka tradycja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CXN, Arcam CD37, Hegel H360, ekta MKII (Troels Gravesen)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, slawek.xm napisał:

parafią rządzą wierni i decyzje rady są wiążące dla księdza

"Burżuazyjna krytyka jakoby u nas w partii nie było demokracji jest niesłuszna i krzywdząca. Partią rządzą masy członkowskie i ich decyzje są wiążące dla kierownictwa. Wszyscy członkowie partii są równi. Towarzysz Iwanow, spawacz z Nowokuzniecka ma w partii tyle samo do powiedzenia, co ja."

(Józef Stalin w rozmowie z amerykańskimi dziennikarzami, wywiad opublikowała Prawda, listopad 1951)

Prawda jaka podobna narracja Sławeczku? I tak samo zgodna z rzeczywistością... 

Od zawsze mówię że wszystkie totalitaryzmy są do siebie bliźniaczo podobne. Różni je tylko ideologia w tle. Cała reszta identyczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, bo akurat stoję w korku w tunelu.

Lat temu kilka, w tym samym miejscu (za La Defence, przed Nanterre). Gnam, bo trzeba, przekraczam dość mocno dopuszczalną prędkość, gadam przez telechon, a "ten telechon to ajchon, jak mawia mój kochany bratanek ?) z klientem, że już już...

Świsnęło, błysnęło, oślepiło... Po kilometrze zatrzymuje mnie (i innego, co mu się spieszyło) flik (gliniarz) i mandat wypisuje.

Długo czekałem, bo tamten był pierwszy do golenia...

 

Stówa. Przyjąłem bez szemrania i krzty protestu. Moja wina i w pierś się biję.

- A tamten ile dostał? - pytam, gdy policjant odpalał swój motór i hełmek wkładał na głowę.

Rozejrzał się na boki, sprawdzil, czy kamerę przy mundurze ma skierowaną w kierunku jezdni i po cichu rzekł:

- Trzy razy tyle, bo to ksiądz. I dostał wezwanie na przegląd techniczny. Auto ma tak samo niesprawne, jak i twoje. A teraz sprdalaj!?

 

Mandat na pobliskiej poczcie zapłaciłem nazajutrz!?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co chichotać.

Stówa to pięćdziesiąt winyli u Besha na jarmarku!?

I nawet nie pomogło, że wciąż studiuję ten ye...ny jenzyk. I żem biedny i ubogi, baba sroga, i że mu kafelki, i żonie pomogę, gdyby trzeba było, księży znam kilku - dzieciarkami się zaopiekują... Treściwie, jak to oni...

 

Dobrze, że bezbożnik i giaur był.  Gdyby katol - do dziś bym te rupiecie budowlane w plecaku targał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Eeetam, Żezik. Nic się nie znasz, a nic.

To, że się nie znam nicanic to ja już wiem.? Ale na zamiataniu podwórka się znam, jeden piękny tak tu pisał. Nie pamiętam żeby jacyś piękni kręcili się po moim podwórku, oczywiście oprócz mnie, ale co tam, może był przelotem, jak ta kometa Kogutka.

Dobrze, że chociaż umiem czytać, choć to tez jeden przebojowiec20 poddawał pod wątpliwość.

No więc posiadając te umiejętność już w sobotę  rano wyczytałem tu jak ktoś inteligentny napisał,

 

"Podnieta Banasiem wielka a w tym czasie "dyrektor personalny" Ziobry traci robotę

"W piątek po południu Michał Krupiński złożył ze skutkiem natychmiastowym rezygnację z funkcji prezesa Pekao.""

Jak się okazało na efekty nie trzeba było długo czekać.?

 

 

2 godziny temu, Bezlitosna Niusia napisał:

bo coś tam jakiejś babie gdzieś cieknie

?

Owiń ją konopiami i posmaruj pastą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żezik.

Ty to jak moja baba. Dzień zaczynasz od pretensji. Ze deszcz pada, a i Tykotek się zesrał i śmierdzi.?

A - w ramach codziennego się starzenia (Tuwim coś o tym pisać raczył) - powinieneś od uśmiechu.

 

Bo, inaczej - całe życie jest marne, kiepskie, ponure i zwyczajnie niedobre (by nie rzec, że ujowe).

......

Mnie się spodobało, że babinka rozmazująca  po pysku Szczerbatego najróżniejsze ptasie gówna i plująca na pędzel (a znajenca jes pszeca) - już nie "pracuje".

 

Mujborzejedyny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, babatular napisał:

już rozdupili finanse publiczne tak że za 15 lat będzie druga Grecja.  500mld długu po ich rządach to będzie dobra wiadomość. 

Gospodarka już trzeszczy w szwach. A problemy finansów publicznych i afery PIS u to dopiero nadchodzą. Dopiero się zacznie jazda. Już teraz afery PISu atakują nas że wszystkich stron. A będzie coraz gorzej.

następny defetysta wizjoner ?

się namnożyło tych jasnowidzów ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Żezik.

Ty to jak moja baba. Dzień zaczynasz od pretensji. Ze deszcz pada, a i Tykotek się zesrał i śmierdzi.?

A - w ramach codziennego się starzenia (Tuwim coś o tym pisać raczył) - powinieneś od uśmiechu.

Każdy dzień zaczynam od uśmiechu bo z córką maszeruję do przedszkola, prawie dwa kilometry w jedną stronę.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, babatular napisał:

Właśnie że nie masz racji. Przyzwoitość jest jedna.

Pisałem o przyzwoitości, jest jedna. Ocena tych samych wydarzeń już nie musi być taka sama, życie nie jest czarno-białe.

Ty przyzwoitość przypisujesz tylko swoim poglądom, a to jest nietolerancja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeziku -

Tak, qwa...

Konopiami, pastą, obwiązać szmatami...Czegom to ja nie próbował, zgodnie z wytycznymi z KaKa...

Nic nie skutkuje.

 

Już mam ósemkę dzieci z tych przyczyn... A ten cholerny bocian wciąż gmera w kapuście, yebany...

 

 

Mam jedno. Za to - ukochane.

Ciekawostka: gra na gitarze w jednej znanej francuskiej kapeli. Przerósł tatę. 

Tata grywa na akordeonie i nikt tego słuchać nie chce. 

Nawet ten grajency ??.

........

A! Coby po wontequłach nie latać...

Se słuchnij/- cie Tetes Raides. Druga płyta jest zna+ko+mi+ta.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
No i inne fl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

gra na gitarze w jednej znanej francuskiej kapeli.

? poproszę nazwę, posłucham.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie domyślaj, wszakżeś nie pisior i swoje racje masz!?

 

A to, żeś nie pisior - wiem, bo dzwoniłem do Banasia. 

Łaskawie odebrał i warknął "ten"- ( tu przemilczmy, bo punkty, wisz)... już mu nigdy radyja nie dam we władanie!!!

I jeszcze do Maci sięgnął...

...

Banaś jest fajoski.

9 minut temu, jezz napisał:

? poproszę nazwę, posłucham.?

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Sie domyślaj, wszakżeś nie pisior i swoje racje masz!?

 

A to, żeś nie pisior - wiem, bo dzwoniłem do Banasia. 

Łaskawie odebrał i warknął "ten"- ( tu przemilczmy, bo punkty, wisz)... już mu nigdy radyja nie dam we władanie!!!

I jeszcze do Maci sięgnął..

Aż taki domyślny nie jestem?

Ale może dostanę te informację w kolejnym biuletynie z centrali.?? co ja gadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Jacchusia napisał:

Ocena tych samych wydarzeń już nie musi być taka sama, życie nie jest czarno-białe.

Niektóre sprawy są oczywiste i czarno-białe. Np. kradzież czy jazda po pijaku. Sprawy które poruszył @babatular są również tego typu. Jednoznaczne i czarno-białe.

Relatywizując (jak próbujesz to robić) można próbować "usprawiedliwić" wszystko. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jezz napisał:

Nie pamiętam żeby jacyś piękni kręcili się po moim podwórku, oczywiście oprócz mnie, ale co tam, może był przelotem, jak ta kometa Kogutka.

Miałem wejść, ale podwórko zas...ne. Bałem się że znowu w coś wdepnę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.